Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Каховська ГЕС підірвана

Re: Каховська ГЕС підірвана

які вантажівки?  :facepalm1:  вони її куй зна коли замінували, ще Херсон під ними був.  :-)o
та яка нахуй різниця. вантажівки військові приїхали і щось вивантажували вночі за добу до підриву і гучно спілкувались з кимось телефоном не дуже зрозуміло, але здається там було "топіть хохлов". От яка невизначеність може бути після такої інформації?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

якщо міна встановлена на "нєізвлекаємость", то вистачить аби її просто посунуло течією
+================================================+
Це я прекрасно знаю - в свій час вчили саме на мінахТМ-62.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

які вантажівки?  :facepalm1:  вони її куй зна коли замінували, ще Херсон під ними був.  :-)o 

і не треба прокладати тоннелі в шахті ніякі - у плотині є свої технологічні
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

На СНН на головній. Пишуть що Українці звинувачують кацапів у підриві. На фоксах ще немає.

Дивилась зранку BBC і Al Jazeera , то там подають, що сторони обвинувачують одна одну в підриві ГЕС.
Араби запросили кацапа-аналітика, який співає оду хуйло
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

і не треба прокладати тоннелі в шахті ніякі - у плотині є свої технологічні
та про "шахту" я взагалі нещрозумів до чого воно там було, думав що якась помилка.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

і не треба прокладати тоннелі в шахті ніякі - у плотині є свої технологічні
я взяв умовного дядю Ваню, який 30 років тому працював вибухотехніком на шахті. Вибухотехнік? Вибухотехнік. Експертну думку має? Має. Хто на його думку підірвав? Кацапи.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

та яка нахуй різниця. вантажівки військові приїхали і щось вивантажували вночі за добу до підриву і гучно спілкувались з кимось телефоном не дуже зрозуміло, але здається там було "топіть хохлов". От яка невизначеність може бути після такої інформації?
Ну так прокуратура вже почала розслідування, от і почекаємо що вони накопають і яких свідків знайдуть  :-)o
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Це більше схоже на правду

Дамба була пошкоджена при відступі свинорусів, свиноруси її не ремонтували, наслідки незабарилися
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

якось так  -  підрив мав бути не дєтскій.
а щось ніде не пишуть що чули бабах
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ну так прокуратура вже почала розслідування, от і почекаємо що вони накопають і яких свідків знайдуть  :-)o
прокуратура то офіційне розслідування і офіційна позиція. Зараз є інформаційний вакуум, який кацапи заповнюють ідеєю, що "нє всьо так однозначно", а від нас "за кілька днів буде щось відомо". За кілька днів та інформація нахуй нікому вже не буде потрібна.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
LVV

Ви впевнені що МН17 збили кацапи?
А світ невпевнений. Це після 8 років розслідувань.
Та сама технологія брехні.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

якось так  -  підрив мав бути не дєтскій.
а щось ніде не пишуть що чули бабах

Самое первое сообщение "оккупационного мера" Новой Каховки с самого утра. Взрывы на дамбе. Правда, он назвал их прилетами от ВСУ...
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Самое первое сообщение "оккупационного мера" Новой Каховки с самого утра. Взрывы на дамбе. Правда, он назвал их прилетами от ВСУ...

це той, що перед тим казав що нічого не відбуваеться?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ці два чоловіки у човні – і є вся Україна.
Затопленими вулицями, під обстрілом, на гумовому човні - вони пливуть рятувати СВОЇХ.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби

дублєтом лупиш - штирить? )
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

це той, що перед тим казав що нічого не відбуваеться?

Про то, шо ничего не происходит, говорил другой сепар.
Они там с самого утра несли разнообразную и противоречивую чушь, похоже, сейчас пришла вказивка "сама развалилась".
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

прокуратура то офіційне розслідування і офіційна позиція. Зараз є інформаційний вакуум, який кацапи заповнюють ідеєю, що "нє всьо так однозначно", а від нас "за кілька днів буде щось відомо". За кілька днів та інформація нахуй нікому вже не буде потрібна.
Ну був вже "інформаційний вакуум" із підривом північних потоків, і що?  начорта світити свідків?
Ті кому "інформація" висмоктана із .. пальця  потрібна тут і зараз, а за пару днів "нахуй" не портібна  точна і перевірена, то звичайні тупі уйобки які точно повинні йти нахуй.  :-)o
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби

 (tu)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Хто будував ГЕС, у кого є креслення? Кацапи точно запроектували «слабі місця», щоб можна було без напруги знищити греблю. Нп треба в великого вибуху.
Це їхні методи у всьому. Так само малювали кордони республік, щоб були конфліктні території: Карабах, Придністров’я тощо.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

"Нєпосрєдствєнно сама дамба цєла, і нікакой катастрофи нє случілось!" (с) рашапропаганда

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Не понимаю, зачем подыгрывать пропаганде фашистской РФ и обсуждать «кто же мог подорвать Каховскую ГЭС», которая находится на оккупированных РФ территориях, которую РФ заминировала ещё в октябре, которую «военкоры» неоднократно угрожали взорвать.(с)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ну був вже "інформаційний вакуум" із підривом північних потоків, і що?  начорта світити свідків?
Ті кому "інформація" висмоктана із .. пальця  потрібна тут і зараз, а за пару днів "нахуй" не портібна  точна і перевірена, то звичайні тупі уйобки які точно повинні йти нахуй.  :-)o
я коментував повідомлення "знову ця клята невизначеність", яке було відповіддю на "у нас про це кажуть two sides blame each other", оскільки обидва повідомлення у теперішньому часі я і написав що можливо було зробити для того, щоб визначеність була у теперішньому часі. а тупі там уйобки чи ні я якось не замислювався.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Не понимаю, зачем подыгрывать пропаганде фашистской РФ и обсуждать «кто же мог подорвать Каховскую ГЭС», которая находится на оккупированных РФ территориях, которую РФ заминировала ещё в октябре, которую «военкоры» неоднократно угрожали взорвать.(с)
+1000
Клята невизначеність...
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Мова була не про те  :-)o
вибухівки якої ззовні недостатньо щоб якісь помітні ушкодження наести (лежачи на долоні петарда трохи опалить руку), навіть в меншій кількості, закладена в потрібні місця всередині розвалить конструкцію (затиснута в долоні таж петарда може навіть повідривати пальці)

Та я розумію що він принцип пояснити хотів... але з такими порадами обережніше треба. Люди різні бувають.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Та я розумію що він принцип пояснити хотів... але з такими порадами обережніше треба. Люди різні бувають.
ну взагалі він підривав жовті маленькі петарди на долоні колись від великого розуму :gigi: , зелені не ризикував. інших кольорів здається тоді не було.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Самое первое сообщение "оккупационного мера" Новой Каховки с самого утра. Взрывы на дамбе. Правда, он назвал их прилетами от ВСУ...
Такой взрыв не скроешь и не спутаешь. У нас в том году попали в склад для химии, чтобы аммонит производить. Это 40 км от нас. Грохнуло так, что впечатление было, что это за углом. В доме у нас все старые окна повыпадали, некоторые деревянные рамы вынесло просто. 
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби
100%!!! Кацапам на півдні все одно був гаплик і треба було робити "жест доброй воли", ось і привід два в одному: і Україну звинуватили і привід зробити жест.  А НА СВОЇХ ВАНЬКІВ ІМ НАСРАТИ хто там сдохне, одним більше менше.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

угу, і не бояться, що їх шапіто_м хтось обізве.

а ми мільон доларів компенсації кожному українцю від параші -боїмося позов подати - бо ж шапіто якесь (с)

А че не 9,999,999,999 и 99 коп? :-)o
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

ну так, утилітарне, але ж жива істота. годують же..., лікують якщо захворіє..
не розумію  :X

Часто-густо якщо лікують, то тільки тим, що буде безкоштовне - наприклад, вливатимуть горілку у пащу, бо вважають, що то - ліки геть від усього, особливо від проносу. А то й таке буває, собака захворів, то з нього нашийник та ланцюг здирають та відпускають на вільні хліба, вмовляючи себе, що собака у лісі "потрібні травки сам знайде". А не знайде - то хоч не біля будинку здохне.

А так навіть шеплень іноді не роблять.

Одна така розповідала, що, як не візьмуть цуцуня на ціпок, воно дохне. За літо та весну трьох закопали. Запитую, від чого - а хто його знає. Понос кривавий, блюють і дохнуть. Питаю - а щеплення чому не робили? А задорого, краще іншого візьму.

Я їй кажу - ви хоч буду перенесіть у інше місце та хлокою просипте там, де була стара, та почекайте хоч кілька місяців. Мабуть, цуценята від ентеріту чи від чумки дохнуть.

Нє, каже, буду перенесу, хлоркою оброблю, а чекати не буду, бо сторож потрібен. І щеплення не робитиму. Мене на сміх піднімуть, якщо я дворнягу на щеплення поведу.

А ще я бачила фото, де на ланцюгу сиділи мопси, маленькі французькі бульдожки і навіть йорки - діти з міста привезли, бо набридло, а хто ж собаку в хату пустить? так і сидять на ціпку - дзявкають, якщо не подохнуть.

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

У нас про це кажуть як "two sides blame each other"
Ну то хай відразу кажуть, що в України з'явилась атомна зброя. Бо інакше ми б того зробити не могли
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Германці молодці, прямо написали, що кацапи підірвали дамбу.  (tu)

https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/ukraine-krieg-die-aktuelle-lage-im-live-ticker-83726300.bild.html
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Міністр закордонних справ Анналена Бербок звинуватила Росію у повені після руйнування Каховської дамби на півдні України. «Є лише одна людина, відповідальна за цю техногенну екологічну катастрофу: злочинна агресійна війна Росії в Україні», — заявила політик Зелених у вівторок під час своєї поїздки до Латинської Америки в Сан-Паулу, Бразилія. «З дамбою Каховка цивільна дамба поблизу атомної електростанції зловживається як зброя війни, і життя людей у цьому районі ставлять під загрозу».
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

https://t.me/voynareal/61903
Уверен будет дипконсерн. Если бы это произошло в Калифорнии,Баварии или Провансе тогда бы как-то шевелились
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Поляки, теж заслуговують подяки. Відкрито звинуватили кацапів. (tu)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Такой взрыв не скроешь и не спутаешь. У нас в том году попали в склад для химии, чтобы аммонит производить. Это 40 км от нас. Грохнуло так, что впечатление было, что это за углом. В доме у нас все старые окна повыпадали, некоторые деревянные рамы вынесло просто. 
Це був внутрішній цілеспрямований, направлений підрив. Вся енергія пішла в  дамбу. Це може бути не дуже гучно. В співпадіння що саме прорвало якраз в день наступу я не вірю!  Якщо б проривало  то в дні коли були найбільші зливи і рівень води на греблі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія