Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воїни "Антимафії" проти хрещеної мами мафії жулі-дулі мошенко

В книзі "Воїни "Антимафії"" розповідається про злочинну діяльність жулі-дулі мошенко:

"Знайомлячись з документальними матеріялами, оприлюдненими у книзі, читачі можуть переконатись, що Леонід Кучма, Павло Лазаренко і Юлія Тимошенко – „хрещені батьки“ олігархії, політичної мафії і корупції в Україні. На численних прикладах у виданні показано як народжувався мафіозний клан „Кучма-Янукович“ і як тричі судимого кримінального зека „Янека“, аґента КҐБ , Москва вела до політичного олімпу в Україні‚ і як цьому, ризикуючи життям, протистояли два офіцери-депутати Г. Омельченко і А. Єрмак"

....  .....
....  .....
....  .....

"Читач дізнається, як Юлія Тимошенко перерахувала сотні мільйонів долярів зі своїх офшорних компаній на рахунки П. Лазаренка, познайомиться з багатьма депутатами і урядовцями, які загрузли в корупції та як їхні злочини покривали продажні генеральні прокурори і суди. І що чекало на свідків та співучасників цих злочинів…"

https://svoboda-news.com/svwp/%D1%86%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B7%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D1%81%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/

https://archive.ph/xU3of
   
Де є дідусик і Мирослава?

Чи в них нема аргументів?
   
Хіба на українському горизонті маячать вибори?
Зазвичай саме в такі періоди юлефоби
намагаються втюхати українцям подібну маячню.
   
Хіба на українському горизонті маячать вибори?
Зазвичай саме в такі періоди юлефоби
намагаються втюхати українцям подібну маячню.

Ви апріорі без будь-якого аналізу відкидаєте цю інформацію, бо ваша підтримка жулі-дулі мошенко -- це ваша ВІРА.
Це саме стосується дідусика ( DiDUS ) і Мирослави.

Ви тільки цю інформацію назвали маячнею, бо ця інформація є проти вашої ВІРИ в жулю-дулю мошенко.

На жаль, переважна більшість виборців мають своїх кумирів, яких собі самі створили. І це також є їхня ВІРА.

Україна ще довго буде в дупі з такими виборцями. Навіть не треба війни зі срассіюшкою.

Останнє редагування: 4 червня 2023 05:00:15 від Slawv
   
Ви апріорі без будь-якого аналізу відкидаєте цю інформацію
Аналізувати маячню нема сенсу,
можу лише щиро подивуватись що саме нік Slawv
займається тут такими дурницями -
перепощує брєт сумашедчого.
   
Аналізувати маячню нема сенсу,
можу лише щиро подивуватись що саме нік Slawv
займається тут такими дурницями -
перепощує брєт сумашедчого.

Дуже вигідно оголосити не вигідну інформацію маячнею, щоб її апріорі відкинути. Це є ваш метод, бо жуля-дуля мошенко -- це є ваша ВІРА. Більше ніякої дискусії і не потрібно.

Таку ж інформацію про вашу жулю-дулю мошенко можна знайти детально в книгах Дмитра Чобота , які є в інтернеті.. Дідусик ( DiDUS ) та Мирослава так само подібно вам цю інформацію апріорі відкидали, не читаючи книг Дмитра Чобота.

Дуже дивно , що ви конфліктуєте з Мирославою. Ви так на неї подібні.

Останнє редагування: 4 червня 2023 06:04:03 від Slawv
   
Дуже вигідно оголосити не вигідну інформацію маячнею, щоб її апріорі відкинути. Це є ваш метод, бо жуля-дуля мошенко -- це є ваша ВІРА. Більше ніякої дискусії і не потрібно.
У мене нема жодної потреби в плітках
аби об"єктивно оцінити діяльність будь-якого сучасного політика,
адже я маю можливість і бажання самостійно розібратись хто є ху,
роками спостерігаючи за їх публічною діяльністю.
Юля це єдиний політик якому я довіряю,
глибоко проаналізувавши її слова і вчинки протягом двох десятиліть.
Можу сказати що на її місці я вчиняла б так само,
хіба що була б більш прискіпливою до підбору соратників,
Юля виглядає дуже довірливою, на відміну від мене. 
 

Таку ж інформацію про вашу жулю-дулю мошенко можна знайти детально в книгах Дмитра Чобота , які є в інтернеті.. Дідусик ( DiDUS ) та Мирослава так само подібно вам цю інформацію апріорі відкидали, не читаючи книг Дмитра Чобота.
Чобота читала, не все звичайно,
бо у мене алергія на покидьків і їхню брехню. :bueee:
Ото на скільки вистачило сил, стільки і прочитала.
   
Дуже дивно , що ви конфліктуєте з Мирославою. Ви так на неї подібні.
Ні, у політичних дискусіях ми не конфліктуємо,
там я повністю згодна з Мирославою
і завжди щиро підтримую її позицію,
хіба що окрім радикалізму в націоналізмі,
та і я не млію від Бандери бо не знаю хто то такий -
він жив тоді коли мене не було на світі
а робити висновки про людину з чужих слів,
тобто з пліток, я не можу бо себе поважаю.

Щодо причини нападок Мирослави
на мене через якісь особисті мотиви,
то про це треба запитувати у неї, може Вам вдасться 
отримати від неї цю відповідь, бо мені вона
за 12 років так і не пояснила в чому справа.
   
Хіба на українському горизонті маячать вибори?
Зазвичай саме в такі періоди юлефоби
намагаються втюхати українцям подібну маячню.


А що у Воної ще є якісь шанси на вибори??
 ;o
   
цьому, ризикуючи життям, протистояли два офіцери-депутати Г. Омельченко і А. Єрмак

То ось воно шо
   
А що у Воної ще є якісь шанси на вибори??
 ;o
5% на парламентських. Юліна партія представлена в парламенті з 2002 року.
   
Юлія Тимошенко – „хрещені батьки“ олігархії, політичної мафії і корупції в Україні

Здала Україну хуйло. Підписала невигідний газовий контракт. Заважала вступу України в НАТО. Підла істота.
   
тема цікава, але із запізненням на 14 років
буває і таке
   
Здала Україну хуйло. Підписала невигідний газовий контракт. Заважала вступу України в НАТО. Підла істота.
Точно автобот. Продукує якийсь беззмістовний набір слів, реагуючи на ключові слова в повідомленні.
   
тема цікава, але із запізненням на 14 років
буває і таке
Та ніколи не пізно народу почухатися в голову і не робити дурні в майбутньому.
На помилках вчаться. І про помилки треба говорити, особливо, коли ті помилки доленосні.
   
Точно автобот. Продукує якийсь беззмістовний набір слів

Все ок, людина працює


цьому, ризикуючи життям, протистояли два офіцери-депутати Г. Омельченко і А. Єрмак
   
Та ніколи не пізно народу почухатися в голову і не робити дурні в майбутньому.
На помилках вчаться. І про помилки треба говорити, особливо, коли ті помилки доленосні.
юля не могла зробити нічого доленосного бо не була президентом. За помилки в економіці ніхто не критикував- дайте пруф що ющенко вимагав реальних цін для населення.
   
Набридла до відрази тема про юльків
 :bueee:

Це списаний матеріал , на смітник
Звісно архів і срачі з минулого - мають бути ретельно збережені і доступні
А також всі фігуранти цього срача , що був безмежно на руку ворогам України

 :(

Скільки енергії , часу та ресурсів витрачено на це !
На вітер !
Аж страшно і сумно ...
 :(


   
5% на парламентських. Юліна партія представлена в парламенті з 2002 року.

Парламент це важливо, але у Неї була головна мета - президентська табуретка. Так мрією і залишилася (
   
Все ок, людина працює



Ви трошки розкажіть про цього А. Єрмака і всі будуть так реготатися , що аж їм буде в середині щось обриватися.
Давайте, розкажіть хоч декілька речень. :)
   
Набридла до відрази тема про юльків
 :bueee:

Це списаний матеріал , на смітник
Звісно архів і срачі з минулого - мають бути ретельно збережені і доступні
А також всі фігуранти цього срача , що був безмежно на руку ворогам України

 :(

Скільки енергії , часу та ресурсів витрачено на це !
На вітер !
Аж страшно і сумно ...
 :(

Я вважаю , жуля-дуля  мошонка --- це одна з найбільших внутрішніх корупційних загроз для України.
   
Я вважаю , жуля-дуля -- це одна з найбільших внутрішніх корупційних загроз для України.
Не злітають в ТС проекти... Може краще нік змінити на "єблівушка" можливо б тоді...  B-)
   
Не злітають в ТС проекти... Може краще нік змінити на "єблівушка" можливо б тоді...  B-)

Вам так сподобалося слово "Єблівушка" ? Попросіть. модератора, щоб він вам дав такий нік.
   
Це списаний матеріал , на смітник
Звісно архів і срачі з минулого - мають бути ретельно збережені і доступні
А також всі фігуранти цього срача , що був безмежно на руку ворогам України
За Юлю ми не можемо сказати, ворог не ворог, реальної влади не мала, в коаліцію з ворогами України не йшла. А от за Ющенка і Порошенка знаємо, йшли в коаліцію з регіонами двічі, потім не перейшли до них в опозицію, провал на шляху до НАТО, розвал армії, мінські домовленності, жування соплів коли демсили мали конст.більшість в парламенті в 2014 році.
   
Зараз ці теми нецікаві

Ця хвойда вже минуле. У країні війна

Буде цікаво серіал подивитися на цю тему. Після Перемоги
   
За Юлю ми не можемо сказати, ворог не ворог, реальної влади не мала, в коаліцію з ворогами України не йшла. А от за Ющенка і Порошенка знаємо, йшли в коаліцію з регіонами двічі, потім не перейшли до них в опозицію, провал на шляху до НАТО, розвал армії, мінські домовленності, жування соплів коли демсили мали конст.більшість в парламенті в 2014 році.

Ви прочитайте в інтернеті матеріали про широку коаліцію Юлі Тимошенко з Януковичем. В останній момент Януковичу встрілило в голову відмовитися від неї, бо він зрозумів, що без неї він буде навіть мати більше влади в Україні.



https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&sxsrf=APwXEdcbP60eg5CWgxjuwrdy2LOUbUE2vw%3A1685873460660&source=hp&ei=NGN8ZPrtJYHV9AP_36XgAQ&oq=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADMgUIABCiBDIFCAAQogQ6DQguEMcBENEDEOoCECc6BwgjEOoCECdQ7wpY7wpg6xNoAXAAeACAAfwBiAH8AZIBAzItMZgBAKABAbABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp

Кадра, скаже , що це також є плітки про жулю-дулю мошенко.

Останнє редагування: 4 червня 2023 13:14:26 від Slawv
   
Ви прочитайте в інтернеті матеріали про широку коаліцію Юлі Тимошенко з Януковичем. В останній момент Януковичу встрілило в голову відмовитися від неї, бо він зрозумів, що без неї він буде навіть мати більше влади в Україні.



https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&sxsrf=APwXEdcbP60eg5CWgxjuwrdy2LOUbUE2vw%3A1685873460660&source=hp&ei=NGN8ZPrtJYHV9AP_36XgAQ&oq=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADMgUIABCiBDIFCAAQogQ6DQguEMcBENEDEOoCECc6BwgjEOoCECdQ7wpY7wpg6xNoAXAAeACAAfwBiAH8AZIBAzItMZgBAKABAbABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp

Кадра, скаже , що це також є плітки про жулю-дулю мошенко.
та похуй, може хотіла кинути Януковича. А от в 2006 Янукович реально розвів Ющенка, і до речі саме Юля врятувала ситуацію.
   
Ви прочитайте в інтернеті матеріали про широку коаліцію Юлі Тимошенко з Януковичем. В останній момент Януковичу встрілило в голову відмовитися від неї, бо він зрозумів, що без неї він буде навіть мати більше влади в Україні.



https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&sxsrf=APwXEdcbP60eg5CWgxjuwrdy2LOUbUE2vw%3A1685873460660&source=hp&ei=NGN8ZPrtJYHV9AP_36XgAQ&oq=%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8E+%D0%AE%D0%BB%D1%96+%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%B7+%D0%AF%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BC.&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADMgUIABCiBDIFCAAQogQ6DQguEMcBENEDEOoCECc6BwgjEOoCECdQ7wpY7wpg6xNoAXAAeACAAfwBiAH8AZIBAzItMZgBAKABAbABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp

Кадра, скаже , що це також є плітки про жулю-дулю мошенко.
Схаменись вже. Війна на дворі. Діти гинуть.
А тобі маргінальний політик з минулого та плітки проти нього болять?  :facepalm1:
   
Зараз ці теми нецікаві

Ця хвойда вже минуле. У країні війна

Буде цікаво серіал подивитися на цю тему. Після Перемоги
таке саме минуле як Порошенко, з тими самими відсотками по спискам. То що прихильники у Порошенка на фупі більш активні - тут згоден
   
Схаменись вже. Війна на дворі. Діти гинуть.
А тобі маргінальний політик з минулого та плітки проти нього болять?  :facepalm1:

Цей політик  Юлія Тимошенко  -- одна з найбільших корупційних загроз для України.
Це є один з найбільших внутрішніх воронів  України.

Війна на дворі, але на форумі обговорюють, продовжують обговорювати різних політиків.


Останнє редагування: 4 червня 2023 13:30:14 від Slawv
   
Цей політик  Юлія Тимошенко  -- одна з найбільших корупційних загроз для України.
Це є один з найбільших внутрішніх воронів  України.

Війна на дворі, але на форумі обговорюють, продовжують обговорювати різних політиків.
Що ти несеш?. Які ще корупційні загрози від керівника фракції в 24 чоловіки? Ще раз кажу - схаменись.
Ця твоя тупа ненависть з'їсть тебе самого.
   
Найбільша біда , по моєму , що навколо Юлі ії боротьби - розсрарилися і розісралися Прості нормальні люди !
Скільки талановитих і в загальному хороших людей - між собою стали неприязні і персрались до глибоких образ !
Неміряно  :(
Маю гіркий досвід

І ось досі тліє щось в інших вогонь гиндричення лютого ...

Я як міг - погасив це в собі

Поцікавтесь теорією Ігр від Джо Неша
Достатньо просто кіно глянути «Ігри Розуму»

Там є момент , коли Неш в універі кирпів угарно над своєю теорією Ігр ..
Момент , коли блондинка входить на вечірку студентів , і шкодить хлопцям і дівчатам танцювати один-одного

Вносить срач і шкоду між багатьма

Отак десь ...

Але деякі «блондинки» цього і хочуть !

А у політичному ділі - це архіважливо на
результатах !!!

Урок був даний
Негативний результат - очевидний
І це стосується багатьох ...
   
Що ти несеш?. Які ще корупційні загрози від керівника фракції в 24 чоловіки? Ще раз кажу - схаменись.
Ця твоя тупа ненависть з'їсть тебе самого.

Ви думаєте, що Юля Тимошенко не мріє про реванш, щоб не стати. президентом України??!

Якщо в нас є такі виборці як Кадра, Myroslava і DiDUS , для яких жуля-дуля мошенко -- це їхня ВІРА, то є реальна загроза, що вона може колись стати президентом України.
   
У мене нема жодної потреби в плітках
аби об"єктивно оцінити діяльність будь-якого сучасного політика,
адже я маю можливість і бажання самостійно розібратись хто є ху,
роками спостерігаючи за їх публічною діяльністю.
Юля це єдиний політик якому я довіряю,
глибоко проаналізувавши її слова і вчинки протягом двох десятиліть.
Можу сказати що на її місці я вчиняла б так само,
хіба що була б більш прискіпливою до підбору соратників,
Юля виглядає дуже довірливою, на відміну від мене. 
 

Чобота читала, не все звичайно,
бо у мене алергія на покидьків і їхню брехню. :bueee:
Ото на скільки вистачило сил, стільки і прочитала.

Ви стверджуєте , що читали книги Дмитра Чобота про Юлю Тимошенко. Ви написали, що він є покидьок і він писав брехню.

Давайте, конкретно поясніть, чому він є покидьок і яку саме конкретно він писав брехню щодо Юлі Тимошенко.
   
Ви думаєте, що Юля Тимошенко не мріє про реванш, щоб не стати. президентом України??!

Якщо в нас є такі виборці як Кадра, Myroslava і DiDUS , для яких жуля-дуля мошенко -- це їхня ВІРА, то є реальна загроза, що вона може колись стати президентом України.
Ти хворий, дворічна дитина загинула біля Дніпра. Спрямуй свою ненависть на кацапів. Забудь вже про минуле.
   
За Юлю ми не можемо сказати, ворог не ворог, реальної влади не мала, в коаліцію з ворогами України не йшла.
Хто ці "ми", котрі не можуть сказати?
   
Где суд над Q-чмом? Мафия - одно, но гос. измена, когда тупо посдавал кацапам все, что дальше 100 км летит, явно налицо. Неприкасаемый?
   
С..ка греет свои мощи в Карловых Варах, которые все скупил на награбленные и полученные от ФСБ деньги, и у нас ни одна тв..рь не начинает суд над подонком.
   
А що у Воної ще є якісь шанси на вибори??
 ;o
Як бачимо на прикладі Зеленського,
шанси є у всіх, втч у якоїсь Вашої знайомої Воної.
   
Та ніколи не пізно народу почухатися в голову і не робити дурні в майбутньому.
На помилках вчаться. І про помилки треба говорити, особливо, коли ті помилки доленосні.
  (tu) Однозначно що українці жорстоко помилялися
на декількох през-виборах, не обравши Юлю.
Тому згодна з тезою що на цих помилках варто вже навчитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія