Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донати на ЗСУ, скільки ви витратили з початку війни на допомогу ЗСУ

Нічого цікавого, навпаки - сумно.
От забийте, ніколи не розумів людей, котрі в зборі грошей відписуються - плюс! я! дав! лови! тисяча - то я, васян!
Для чого це робити?
Як контраргумент зараз скажуть - та похер, головне добре діло робиться. Не знаю, мені не похер, може й помиляюсь.
І от ні разу не розумію, нахіба ти, Слав, нормальний наче мен, зробив цю тему.
============

Якось навіть незручно читати такі гілочки-опитування. :(

Є хороша формула дій для таких випадків- Роби добро, та кидай його в воду.
   
Слав, ти дуже допомогаєш, всі це тут знають. Но накуя це? От чесно.. кожен нормальний віддає , шо може. І скільки може. Ти би це опитування краще серед тих замутив, хто п***а, як не в себе. Якщо я менше віддала в доларовому єквіваленті, чим ти, то я гівно, а ти молодець?
   
Роби добро, та кидай його в воду.
Чогось думвв, шо всі чули ту приказку, тому й не озвучив.
   
Слав, ти дуже допомогаєш, всі це тут знають. Но накуя це? От чесно.. кожен нормальний віддає , шо може. І скільки може. Ти би це опитування краще серед тих замутив, хто п***а, як не в себе. Якщо я менше віддала в доларовому єквіваленті, чим ти, то я гівно, а ти молодець?

дивна реакція

де це написано ? і навіть з чого можна зробити такий висновок?
   
Нормальна реакція
 Для чого опитування?
   
Що радує, це те що з кожним донатом українські виробники стають сильнішими і більш впевненими в своїх силах
Ті ж fpv ледь ледь виробляли по декілька одиниць, коли зараз вже сотні на тиждень

Або ті ж дрони що полетіли на Москву - рік тому про це й не думали, а зараз вже летить, і будуть ще вдосконалювати на ходу

Аби б не заважали перевіряльники і розрішальники
   
Чесно? Я не рахувала ніколи. На карту падає, і я кидаю. Скільки можу. А ти в тєтрадку пишеш? И потом итого?)))
   
вибач але ти піздиш про те що 75% свого доходу ти на зсу донатиш щомісяця вже 16 місяців. думаю шо ти зпиздів. вибач якшо я неправий.
   Вибачаю.
   
Чесно? Я не рахувала ніколи. На карту падає, і я кидаю. Скільки можу. А ти в тєтрадку пишеш? И потом итого?)))

Я не рахував , і не цікавився скільки , хоча звичайно можу порахувати , 
Я пам'ятаю тільки скільки останній тиждень , можливо ще перед останній .

   
Я не рахував , і не цікавився скільки
Ну так тему створив нащо?
А то, бач, і на власне опитування не зможеш відповісти, бо не рахував.
   
Нормальна реакція
 Для чого опитування?

Просто поговорити підняти інтерес , до цієї теми
Можливо мотивувати .

Якщо ти читала мої  з початку  війни на цю тему ,
То мій посил як найефективніше допомогти .
Ну таке ладно кожен думає що хоче
   
Я не рахував , і не цікавився скільки , хоча звичайно можу порахувати , 
Я пам'ятаю тільки скільки останній тиждень , можливо ще перед останній .
може твій останній навіть без передостаннього буде більше, чим я взагалі. І шо? Це ж гарно, шо ти такий , що можеш заробити і віддати. Най і надалі тобі будуть такі заробітки, щоб ти міг так допомагати. А опитування гівна варте. Всі, хто може і хоче, віддають.
   
Ну так тему створив нащо?
А то, бач, і на власне опитування не зможеш відповісти, бо не рахував.

Так , та я не голосував
   
Так , та я не голосував
:facepalm:
Ти дивуєш іноді.
   
Просто поговорити підняти інтерес , до цієї теми
Можливо мотивувати .

Якщо ти читала мої  з початку  війни на цю тему ,
То мій посил як найефективніше допомогти .
Ну таке ладно кожен думає що хоче
Мотивованих мотивувати не треба) реально в минулому році було трохи легше з грошима. Зараз уже складно. А до зими буде срака
   
може твій останній навіть без передостаннього буде більше, чим я взагалі. І шо? Це ж гарно, шо ти такий , що можеш заробити і віддати. Най і надалі тобі будуть такі заробітки, щоб ти міг так допомагати. А опитування гівна варте. Всі, хто може і хоче, віддають.

Питання в тому що рішвють не  такі як я , а ті що дають потрохи бо їх багато .
І тому фонди можуть купувати сотні дронів і т.д.

Тому мене бісять всякі швеці і злодії волонтери
Бо вони вбивають віру в народу і донати падають .

   
Питання в тому що рішвють не  такі як я , а ті що дають потрохи бо їх багато .
І тому фонди можуть купувати сотні дронів і т.д.

Тому мене бісять всякі швеці і злодії волонтери
Бо вони вбивають віру в народу і донати падають .
мені пох на швеців, я не знаю, хто це. У нас свої, я знаю хто, знаю, на що. І бачу звіти. Я думаю, більшість з тих, хто кидає, роблять так само. Просто може у людей важко з фінансами зараз.
   
Мотивованих мотивувати не треба) реально в минулому році було трохи легше з грошима. Зараз уже складно. А до зими буде срака


Багато людей треба мотивувати
   
За ідею п'ятірка, а за реалізацію неуд)))
   
Питання до Слава - на вашу думку,  чи є в Україні достатньо людей що розуміються на прецизійному виробництві (дрони) та чи є доступ до сучасних засобів виробництва? Верстати тощо, щоб не на колінці точити ті ж корпуси з алюмінію
   
Питання до Слава - на вашу думку,  чи є в Україні достатньо людей що розуміються на прецизійному виробництві (дрони) та чи є доступ до сучасних засобів виробництва? Верстати тощо, щоб не на колінці точити ті ж корпуси з алюмінію

Все є
   
Все є

Ну дай Бог, ще б навчилися виробляти системи управління і двигуни
   
опитування які колись любив фуп про гроші
Зсу не помогал. Только людям.
Окна двери крыши могилы даже гробы в ручную сбивали. ручуки ножки по частям собирали что бы гробик положить.
А так это палета шифира ушла.
Три листа поликорбаната на окна
Чуть метала
Доски на три или четыре гроба.
Два руло гидрача + рулон геотекстиля.
Саморезы гвозди скобы и тд я не считал.
   
Ну дай Бог, ще б навчилися виробляти системи управління і двигуни

це можна купити


доречі дифіцит на плати управління капець
   
це можна купити


доречі дифіцит на плати управління капець

То тому що нема покищо товарних кількостей
А на колінці по 50 плат ніхто не захоче виробляти.
   
Ну так тему створив нащо?
А то, бач, і на власне опитування не зможеш відповісти, бо не рахував.
Тема, як нагадування, що зсу потребує наших донатів. Моє імхо.
   
Слава, похвастайся, скільки відслюнявив ти, ми похлопаємо і розбіжимося. Гілку можна закривати після твого фотоотчьота.
Десь близько 70 тисяч доларів (груба прикидка) для нашого дивізіону.
   
Тема, як нагадування, що зсу потребує наших донатів. Моє імхо.

Так
   
============

Якось навіть незручно читати такі гілочки-опитування
. :(


це називається - іспанський сором
   
це називається - іспанський сором

Не поняв
   
Слав, ти знав???
Запропонуйте їм, щоб іще і зворотня дія була, з 24.02.2022р... А бо краще з 01.04.2019р.
   
Сьогодні прочитав
Того хто це пропонує треба  просто розстріляти це ворог
   
Не понимаю, почему государство до сих пор еще не ввело налог на военные расходы, в т.ч. повышенный налог на особо богатых граждан, покинувших страну.
   
опитування які колись любив фуп про гроші

Правильніше опитування буде , якщо запитатися: " Скільки відсотків власного багатства ви витратили на ЗСУ? "
   
Не понимаю, почему государство до сих пор еще не ввело налог на военные расходы, в т.ч. повышенный налог на особо богатых граждан, покинувших страну.

Це неможливо якщо "багатиє гражданє" платять податки в "нових" країнах. Україна точно має домовленості про уникнення подвійного оподаткування з усім ЄС.
   
Є особисті знайомі на передовій
Їм і йде все на пряму
Знають тільки вони і ніякі там фонди

Пс
Хоча фонди теоретично мають користь
Це різні там мікро-маленькі сумми 5-100 грн
Це і по закону зручно - мати різні там рахунки для цього, певні вимоги юридичні і тд ...

Не вникав глибоко , але там є до чого прискіпатись !

Ну і основне ! : достатньо із 100 позитивних і чесних справ - 1-2 негативні
І діло зроблено !
Решта 98% позитиву буде під впливом ложки гівна в відрі меду
 :(

   
Є особисті знайомі на передовій
Їм і йде все на пряму
Знають тільки вони і ніякі там фонди

Пс
Хоча фонди теоретично мають користь
Це різні там мікро-маленькі сумми 5-100 грн
Це і по закону зручно - мати різні там рахунки для цього, певні вимоги юридичні і тд ...

Не вникав глибоко , але там є до чого прискіпатись !

Ну і основне ! : достатньо із 100 позитивних і чесних справ - 1-2 негативні
І діло зроблено !
Решта 98% позитиву буде під впливом ложки гівна в відрі меду

 :(

не поняв
   
Нормальне опитування і нормальна тема.
Ті хто дивуються навіщо робити такі теми——напевно мали не так багато справ з благодійними акціями різного гатунку——
Часто більшість людей навіть не здогадується що прямо за рогом в ста метрах живуть люди, які потребують нагальноі допомоги——
Я раніше часто з таким зустрічався на ФБ коли писав якийсь пост як поіхали до якихось знедолених дітей наприклад(——
Купа коментів була в плані—— а де це?, а як таке може бути?——хоча це реально відбувалося зовсім недалеко.
Так і з допомогою для ЗСУ——без постійного нагадування про необхідність такоі допомоги——волонтерські грощі зменшуються(

пс. Ще особисто для мене був такий фактор——

До мене після деяких постів на ФБ підходили люди в Чернівцях——знайомилися і казали що почули про ту чи іншу акцію саме на ФБ( не про ЗСУ)—
Побачили пост якогось дивного лисого чувака))——і думки такі——" якщо вже цей лисий знайшов час, натхнення та бабло——то і я нічим не гірший"))

ппс. Навіть під нещодавнім  відео ( проти якого чомусь виступала пані натіві) про допомогу ЗСУ були коменти з проханням надати рахунок або підказати якісь волонтерські організаціі——
Багато людей ще й досі не знайшли фонд або волонтерів, яким би вони могли довіряти своі кошти((
( більшість хоче донатити цілеспрямовано а не в загальні фонди ЗСУ)
   
не поняв

А шо непонятного ?
Скандали з розкраданням фондів і зловживання - дуже вдаряють по іміджу всіх фондів !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія