Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про тимчасове використання російської мови в деяких регіонах

Тему в смітник. ТС в бабруйск бан.
   
Тему в смітник. ТС в бабруйск бан.

В бан треба радше не автора, бо він просто написав дурню. А деяких інших узькощелепних дописувачів
   
Обычно в дискуссии переходят на личности в двух случаях: когда аргументов нет, а сказать что-то хочется, или когда дискуссия перестала таковой быть. Здесь как раз второй случай. Как еще можно общаться с человеком, который как он пишет может только по еблу? Как правило такие люди по другому и не понимают, а какие-то логические аргументы воспринимают исключительно как слабость оппонента, который по еблу в силу каких-то причин дать не может. Я почему-то думаю, что украинский мир имеет другие правила. 

  Так це про Вас. Я б в реалі точно почувши про впровадженя єзика почав би гамтелесити впроваджувача.

  І до жопи "ааргумєнти".

  Бо наших, тобто моїх, вбивають ще й того, що я не доклав достатньо сил, аби спинити свинособак до початку цього жахіття.
 
  І висновки українцями зроблені.
   
Тему в смітник. ТС в бабруйск бан.

 Фігвам(індійське селище). Це ж не Кнуря(жулю, зєлю) сварити.

 Імєют права на мнєніє, сто чортів їм у печінку.
   
У цьому черговому совосрачу вчергове підтверджується сумна історія руської чєлюсті.
На прикладі тих дописувачів, що продовжують вперто писати російською, патамушта мнє так удобно.
І піхуй на те, що сьогодні ФУП - україномовний відсотків на 80. Тобто, явно більшість.
Можна ж писати українською хоча з огляду на взаємоповагу для більшості.
Але ж ні. Я вже мовчу про те, ЩО саме вони тут пишу, а лише про обрану мову спілкування.
Так вони і у житті.  "А мнє так прощє".

Я б їх назвав скорочено ЛОРП, люди з особливими рузькими потребами. Мовні інваліди.
То есть перейти на язык человека, который тебя оскорбляет, или считает недочеловеком? Так это по-моему мазохизм какой-то, если не сказать хуже. Переходят из уважения к собеседнику, а какое уважение может вызывать написавший процитированное мною? Когда будут уважать меня, я привык относиться так же. В противном случае можете хоть об стенку убиться, уважение надо заслужить и вести себя по-человечески, а не оскорблять оппонента.
Я четко высказал свою мысль, но пока слышу только личные оскорбления, или коллективные, типа угольной пыли в голове, челюсть не такая и т д. а не внятные аргументы.
   
Тут тільки варто процитувати Данілова:



Це дійсно будуть проблеми тих людей, хто там зараз мешкає. Україна туди зайде як переможець. Звісно, ніхто немовлят їсти не буде, а повернеться нормальне життя.

А приховані сепари там ще довго будуть жити, доки поруч буде Рашка в будь-якому притомному вигляді.
   
То есть перейти на язык человека, который тебя оскорбляет, или считает недочеловеком?

  Саме так.
  Бо є за що так вважати.
  Використовуйте українську, ставлення почне змінюватися.
  А Ваше "Warum Sie ferboten die Deutshesprache?" в Україні 44го є недоречним.
   
То есть перейти на язык человека, который тебя оскорбляет, или считает недочеловеком? Так это по-моему мазохизм какой-то, если не сказать хуже. Переходят из уважения к собеседнику, а какое уважение может вызывать написавший процитированное мною? Когда будут уважать меня, я привык относиться так же. В противном случае можете хоть об стенку убиться, уважение надо заслужить и вести себя по-человечески, а не оскорблять оппонента.
Я четко высказал свою мысль, но пока слышу только личные оскорбления, или коллективные, типа угольной пыли в голове, челюсть не такая и т д. а не внятные аргументы.

Дядя, тебе лет 55. Еще лет 5-10 и ты по статистике скопытишься. Кому интересно твое мнение?  Вот когда все подобные тебе повыздыхают, а это рано или поздно наступит, то мир вздохнет с облегчением. Совкопитеки - это пи3дец.

Останнє редагування: 31 травня 2023 21:19:20 від Chock_Keks
   

Дядя, тебе лет 55. Еще лет 5-10 и ты по статистике скопытишься. Кому интересно твое мнение? 

Ты тоже смертен и вряд ли доживёшь до моего солидного возраста ,значит ли это, что твоё мнение полностью ничтожно и никому не интересно?
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.

Тю. Так у нас и сейчас никто не запрещает говорить по-русски. Мало того, приветствуется грамотный и литературный русский язык. Например:

А не соблаговолите ли Вы, милостивый государь, пройтись с Вашим искромётным и старым, как мир, типичным предложением Молодых Республик НА ХУЙ И К ЕБЕНЕЙ МАТЕРИ?
   
Ты тоже смертен и вряд ли доживёшь до моего солидного возраста ,значит ли это, что твоё мнение полностью ничтожно и никому не интересно?

Добрий вечір. Я взагалі-то жіночого роду. :D Ще один узкощелепний вліз.
   
Тю. Так у нас и сейчас никто не запрещает говорить по-русски. Мало того, приветствуется грамотный и литературный русский язык. Например:

А не соблаговолите ли Вы, милостивый государь, пройтись с Вашим искромётным и старым, как мир, типичным предложением Молодых Республик НА ХУЙ И К ЕБЕНЕЙ МАТЕРИ?

Да-с!
   
То есть перейти на язык человека, который тебя оскорбляет, или считает недочеловеком? Так это по-моему мазохизм какой-то, если не сказать хуже. Переходят из уважения к собеседнику, а какое уважение может вызывать написавший процитированное мною? Когда будут уважать меня, я привык относиться так же. В противном случае можете хоть об стенку убиться, уважение надо заслужить и вести себя по-человечески, а не оскорблять оппонента.
Я четко высказал свою мысль, но пока слышу только личные оскорбления, или коллективные, типа угольной пыли в голове, челюсть не такая и т д. а не внятные аргументы.

Це ти про себе пишеш? Гілка розпочата українською. Всі початкові коментарі українською. Потім ти сюди влазиш зі своїми сентенціями про рузьке язік. І що, всі решта мають миттєво для поваги тебе перейти на російську? Такий хід твоїх думок, вірно?
   
Тю. Так у нас и сейчас никто не запрещает говорить по-русски. Мало того, приветствуется грамотный и литературный русский язык. Например:

А не соблаговолите ли Вы, милостивый государь, пройтись с Вашим искромётным и старым, как мир, типичным предложением Молодых Республик НА ХУЙ И К ЕБЕНЕЙ МАТЕРИ?

Я папрашу, тут нахуй ето направлениє и междометиє, пишеться разом.

Останнє редагування: 31 травня 2023 21:47:27 від Optimistic
   
Скільки ще повинно загинути людей на війні, скільки ще повинно бути рознесеними вщент і до попелу російськомовних Маріуполів, щоб рідкісні, заповітні, червонокнижні, тотемні ДОВБОЙОБИ зрозуміли нарешті цей клятий Дукха Самудая.
   
Добрий вечір. Я взагалі-то жіночого роду. :D Ще один узкощелепний вліз.
  Добрый вечер! А почему так сразу с  налёта с  начала с оскорблений? Я по матери наполовину украинских кровей и челюсть у меня вполне нормальная и вполне свободно произносит " трудные" украинские слова.  Своим оскорблением ты пытаешься показать, что ты " выше, полноценнее " меня? Я давно знаю ,что оскорбители оскорбляют только себя! Поэтому не опускаю себя в гуано и не оскорбляю никого.
   
Це ти про себе пишеш? Гілка розпочата українською. Всі початкові коментарі українською. Потім ти сюди влазиш зі своїми сентенціями про рузьке язік. І що, всі решта мають миттєво для поваги тебе перейти на російську? Такий хід твоїх думок, вірно?
Ход моих мыслей прост как телеграфный столб и прямолинеен как единственная извилина в мозгу некоторых дописывателей. Конституция моего государства обеспечивает мне право говорить на русском языке где захочу, с кем захочу и когда захочу. Если меня кто-то не понимает, ну значит, не судьба. Я не запрещаю тебе отвечать мне на украинском и я не требую от тебя перехода на русский, ну разве из уважения ко мне, тем более, чтобы писать на русском строение челюстей и черепа никак не препятствует, тут руки важнее. К тому же, оказывается, , мне недолго жить осталось, тут  уже и про это пишут. Потерпи немного.
   
І чого можна було ще очікувати від автора епічних тем про повістки та воєнкомати?
   
Фігвам(індійське селище). Це ж не Кнуря(жулю, зєлю) сварити.

 Імєют права на мнєніє, сто чортів їм у печінку.
за дописи які протирічать здоровому глузду - бан (Правила)
   
  Нема такої межі, де б кацап спинився і сказав: "Усе, мені досить".
  Тому ниття місцевих кацапів нескінченне, і зростатиме аж до руйнації України.
  Їм на те байдуже.
  І марно сподіватися, що вони здриснуть в сваю абажаємую маасковію.
  Тільки постійна пильність, тільки жорсткі рамки.
  Бо про совість, доброчесність - цапам те зайве.
[ua]

 
   
за дописи які протирічать здоровому глузду - бан (Правила)

  Шошо??? :weep:

  Гугліть "сарказм". :punish:


  Або неук, або підмоскальник. :bueee:
   
Тему в смітник. ТС в бабруйск бан.

плюс
   
Ніт. НаФуй.
(tu) їм мало було совкових десятьроків з 90 в законі про мови ще коли валька шевченко була за головуючої? тому НАХ життя показало ,що це не працює з такими і так.
   
  Нема такої межі, де б кацап спинився і сказав: "Усе, мені досить".
  Тому ниття місцевих кацапів нескінченне, і зростатиме аж до руйнації України.
  Їм на те байдуже.
  І марно сподіватися, що вони здриснуть в сваю абажаємую маасковію.
  Тільки постійна пильність, тільки жорсткі рамки.
  Бо про совість, доброчесність - цапам те зайве.
[ua]
 
(tu)  в сопатку і до крові-це вони цінять.
   
їбать узкочєлюстниє возбуділісь.

мразота яка захищає узкій єзик - а ви не охуїли часом?
   
Так вони і у житті.  "А мнє так прощє".
Але уточни - чєм прощє? Вангую, відповідь буде плутаною, нервовою, і ніачьом.
Насправді відповідь чесна мала б бути одна - я, закоплексований лох, таким чином самостверджуюсь. Бо більше нема чим, для іншого треба вчитись і фуярити, працювати.
   
Карочь, ТСу навтикали як їжачку. Але - п'ять сторінок! Генерація контенту наліцо. Тому воно є і буде на хвупі, запомнітє етот твіт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія