Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про тимчасове використання російської мови в деяких регіонах

Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.
:facepalm:
   
Ніт. НаФуй.
   
дебил, с русским языкои приходит русский мир с ешл защитниками из параши.
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду
Всім насрати на рашистську пропаганду.
   
дебил, с русским языкои приходит русский мир с ешл защитниками из параши.
тобто я тут зараз прочитав тебе руськомірного?  :facepalm:
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.
Использование русского языка и сейчас не запрещено!И нет сроков прекращения в будущем. Но ОДНИМ ГОСЯЗЫКОМ на всей территории Украины в границах 1991 года  должен быть только УКРАИНСКИЙ язык!
   
Будувати внутрішню політику заради (марній та непотрібній) протидії рашистській пропаганді - або термінальна меншовартість, або термінальний інфантилізм, або свідома робота на ворога.
   
Будувати внутрішню політику заради (марній та непотрібній) протидії рашистській пропаганді - або термінальна меншовартість, або термінальний інфантилізм, або свідома робота на ворога.
Контрпропаганда це меншовартість? Давай будемо просто гнати всіх з України хто не подобається - може тоді взагалі нікого не залишиться...
   
Будувати внутрішню політику заради (марній та непотрібній) протидії рашистській пропаганді - або термінальна меншовартість, або термінальний інфантилізм, або свідома робота на ворога.
Противодействовать враждебной рашистской пропаганде необходимо,но не при помощи " ублажения  и уступок ".
   
Думаю що такий закон дуже сильно підірвав би рашистську пропаганду і дозволив би швидко інтегрувати окуповані території.
Закон був би обмежений в часі на 10-20 років і в ньому було би закладена можливість вивчення української мови.
Після цього закон припиняє свою дію і якщо хто не захотів вчитися допобачення.

Було вже,проходили це все в 14 році,і дні кацапської на західній і звернення на "понятном язике к донбасу " і т д. Ефекту було нуль. Зараз його тим більше не буде. Марна справа.
   
Було вже,проходили це все в 14 році,і дні кацапської на західній і звернення на "понятном язике к донбасу " і т д. Ефекту було нуль. Зараз його тим більше не буде. Марна справа.
Це інше - мова йде про ТИМЧАСОВЕ вимушене використання мови яке обмежене в часі
   
Це інше - мова йде про ТИМЧАСОВЕ вимушене використання мови яке обмежене в часі

Ніт.
   
Передусім це потрібне для деокупації ЛДНР і Криму
   
Можливо, але 10-20 років забагато. Гадаю, 5 було б достатньо

І не впевнений, що це можливо прийняти у сучасній ситуації, коли мова - така чутлива тема
   
Бізнес у світі англійською мовить
А на французькій кохання говорить
В битві смертельній дізнались народи
Що українська - мова Свободи

Ну і нарешті явила свій лик 
Мова ненависті - русский язык
Горе й смерті несе "русский мир"
Там де народи балакають ним  ... :scenic:
   
Передусім це потрібне для деокупації ЛДНР і Криму

Передусім це нікому нахєр не потрібно, бо, як вище писалося, ні до чого доброго не приведе. І не привело, як вчить нас історія наша ж.

Натомість маю альтернативу для деокупованих: не знаєш мови - паспорт негромадянина. Срок 10 років. Після того - нафуй за порєбрік.
   
Було вже,проходили це все в 14 році,і дні кацапської на західній і звернення на "понятном язике к донбасу " і т д. Ефекту було нуль. Зараз його тим більше не буде. Марна справа.
Це проходили з 1992. Коли у Криму та півдні почалися зойки - та дайте старим людям дожити спокійно! Без вашої мови!
Зараз "доживають" їх онуки.
   
Передусім це потрібне для деокупації ЛДНР і Криму

Не потрібно
   
Після деокупації там передусім відкриють україномовні школи, але все одно одразу українська мова в процес навчання не повернеться, на жаль.
   
Контрпропаганда це меншовартість?
Я зазначив, що я вважаю меншовартістю. Схоже, що ти просто засланий кремлівський казачок. Що нам ще треба зробити для "контрпропаганди"? Може, укласти мирну угоду з визнанням "нових територіальних реалій"? Це ж покаже всьому світу, що ми налаштовані на мир! Одразу зміниться ситуація! Підірвемо рашистську пропаганду!

Все ти чудово розумієш, що твоя пропозиція ані на дещичку не змінить ставлення до нас ні кюанона, ни пришелепкуватих африканських антиімперіалістів, ні каталонських та баскських сепарів, ні лепенівців тощо. Вони продовжать жарти кремлівське лайно та підтримувати росію у знищенні України та українців, якою б не була. Ну от ми не нацисти і не маріонетки Госдепу. З самого початку. А от щось кремлівській пропаганді вдалось і досі вдається переконати сотні мільйонів людей у зворотному. Буча справді відбулась. І? Сотні мільйонів вважають це голлівудським фейком. І це я не до тебе звертаюсь, а до третіх осіб, бо ти все чудово розумієш.

Ти просто пропагуєш тут одну з кремлівських вимог капітуляції України. Сподіваюсь, ти тут довго не зможеш писати.
   
якої тільки хні не почуєш на форумі?
це все після тривалих кацапських нальотів на Київ, чи дитяча травма?
   

Натомість маю альтернативу для деокупованих: не знаєш мови - паспорт негромадянина. Срок 10 років. Після того - нафуй за порєбрік.

А кто будет заполнять рабочие места в Украине после войны на деокуппированной территории?
   
Усіх мразот, які вимагають будувати внутрішню чи зовнішню політику, орієнтуючись на кремлівську пропаганду, треба судити по важким статтям 11* ККУ на довгі роки.
   
чи дитяча травма?
Якщо виходити із спроби підмінити внутрішню політику "контрпропагандою", то це свідома робота на ворога. Новий вектор політики - скабєєва, соловйов, симоньян. Орієнтуємось на них.

Хочеш виграти срач в інтернеті? Приймай закони та ведись "на слабо".
   
Ти просто пропагуєш тут одну з кремлівських вимог капітуляції України. Сподіваюсь, ти тут довго не зможеш писати.

Кацапська вимога - тимчасово дозволити використання російської мови в деокупованих Криму і ЛДНР?  :facepalm:
   
Усіх мразот, які вимагають будувати внутрішню чи зовнішню політику, орієнтуючись на кремлівську пропаганду, треба судити по важким статтям 11* ККУ на довгі роки.

Гараче підтримую цього дописувача!

П.С. Городок - медведчуківець давній.

   
Кацапська вимога - тимчасово дозволити використання російської мови в деокупованих Криму і ЛДНР?  :facepalm:

Дибілятко кацапське, а її перед війною хтось забороняв??
   
П.С. Городок - медведчуківець давній.
Дуже цікаво - може наведеш докази що я мудачуківець? Всі архіви ФУПу в твоєму розпорядженні...  :facepalm:
   
в Чорнобилі?  :lol:
   
Дуже цікаво - може наведеш докази що я мудачуківець? Всі архіви ФУПу в твоєму розпорядженні...  :facepalm:

Ти ше й вата 100%
   
Автор, що таке "тимчасове використання"?
Державна мова одна - українська.
Розмовні у побуті де юре не обмежені.

То що мається на увазі?

Що злі бандерівці тимчасово не страчатимуть російськомовних та їстимуть немовлят?
   
Ти ше й вата 100%

 :facepalm:
   
Автор, що таке "тимчасове використання"?
Державна мова одна - українська.
Що злі бандерівці тимчасово не страчатимуть російськомовних та їстимуть немовлят?
тимчасове офіційне використання в Криму і ЛДНР
   
тимчасове офіційне використання в Криму і ЛДНР

Це труба просто.. Може одразу акт капітуляції підписувати? Забаньнте вату..
   
 ТС має отримати довічний бан як московитський агент.
 Гілку знести нах.
 Доповідь за пропаганду наративів окупанта.
 До речі, проявиться і позиція модераторів.

 :dopovid:
   
тимчасове офіційне використання в Криму і ЛДНР

Як державна мова, так?
   
в Чорнобилі?  :lol:
https://twitter.com/view/status/1663540364769390595
От що доброго зробив той політтехнолог своєю промовою?  :facepalm:
   
тимчасове офіційне використання в Криму і ЛДНР

йди накуй
   
Як державна мова, так?
як регіональна мова але це обовязково має бути тимчасово
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія