Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

В новопризначеного заступника голови СБУ є батько та брат. Обидва з російськими паспортами. Дійсними. Отриманими в 2015 році. Лугандон.
В мене просте питання. Туди нормальних не можна призначати? В Україні вже не залишилось людей без дійсних російських паспортів?
   
Ну не знаю - все ж таки паспорт не в нього... Він не може вказувати батьку і брату що їм робити....
   
В новопризначеного заступника голови СБУ є батько та брат. Обидва з російськими паспортами. Дійсними. Отриманими в 2015 році. Лугандон.
В мене просте питання. Туди нормальних не можна призначати? В Україні вже не залишилось людей без дійсних російських паспортів?
Про це треба було думати у 2019 році. І навіть швидше - у 2009. Був шанс.
А тепер так вже буде до моменту обрання українських владників.
   
Ну не знаю - все ж таки паспорт не в нього... Він не може вказувати батьку і брату що їм робити....

Ну, це вказує на рівень моралі у родині і що у нас більше людей немає?
   
Ну, це вказує на рівень моралі у родині і що у нас більше людей немає?

моральный в такой сииуации откащался бы от посади

но нет
посада уж очень нужна
   
Хто призначив заступника - можна і не питатися, нє?
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

п***а, какае говнонаходка, я лично знаю чувака, пошел как как и я, во второй день в армию, жена у него с Росс паспортом, так у него патриотизма больше чем у большинства возмущенных тут....цензор в последнее время за#@бал даже меня ...причем вместе с Гончаренко
   
Проблема одна: все должности продаются.Поэтому эта песня будет вечной и впереди перспективы -ноль.
   
п***а, какае говнонаходка, я лично знаю чувака, пошел как как и я, во второй день в армию, жена у него с Росс паспортом, так у него патриотизма больше чем у большинства возмущенных тут....цензор в последнее время за#@бал даже меня ...причем вместе с Гончаренко

а что этот фрукт пошел в армию , а не на жирное место связанное с госсекретпюами?

и причем тут цензор?
аккуратней надо отмазывать товартщ
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

Про це треба було думати у 2019 році. І навіть швидше - у 2009. Був шанс.
А тепер так вже буде до моменту обрання українських владників.
Це те про Сємачку  :lol:
   
а в нас вже син за батька відповідає?
давайте одразу саджати, або принаймні висилати. Щонайменше, що тре вчинити з такими - поразка в правах, во! Точно

як члена родини ворогів народу України. Сталін одобряє (tu)
   
Про це треба було думати у 2019 році. І навіть швидше - у 2009. Був шанс.
А тепер так вже буде до моменту обрання українських владників.

 :facepalm1:

 Ностальгія за Симочком та "досвідченим юристом"? Чи за плямкаючою гнидою, яка підписувала універсали, постачала кацапам ракетами і "зробила" з бандита "справжнього українця"?
   
Нормальні туди не йдуть.
Там нащадки совкових вертухаїв.
   
а в нас вже син за батька відповідає?
давайте одразу саджати, або принаймні висилати. Щонайменше, що тре вчинити з такими - поразка в правах, во! Точно

як члена родини ворогів народу України. Сталін одобряє (tu)

 :facepalm:

это сбу т
а не институт благородных девиц

там любая связь с врагом и не допуск с секретам государства

когда вы трускавецкие поумнеете :facepalm:

почитай что британия во время войны слелала с урожденными немцами и не неси чушь вселннского масштаба
   
почитай что британия во время войны слелала с урожденными немцами
а що сталін робив з ураждьонними татарами, греками, українцями.... та й взагалі з ким завгодно (tu)
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

а в нас вже син за батька відповідає?
давайте одразу саджати, або принаймні висилати. Щонайменше, що тре вчинити з такими - поразка в правах, во! Точно

як члена родини ворогів народу України. Сталін одобряє (tu)

Звідки ви такі беретеся?
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

а що сталін робив з ураждьонними татарами, греками, українцями.... та й взагалі з ким завгодно (tu)

А нахрена тут цей інтернаціонал?
   
А нахрена тут цей інтернаціонал?
Патамушта нє всьо так адназначна :)
   
там любая связь с врагом и не допуск с секретам государства
У мене для вас погані новини. Будь-яка особа віком старша за 45 років, що навчалася в СРСР, має "підозрілі зв'язки" за визначенням ))
   
Звідки ви такі беретеся?
ти за піпетку тримайся міцніше, не відволікайся, прибережи сили - попереду багато роботи, ще 6 мільйонів прямих власників раша-паспортів, а не "мають родичів з росгромадянством".
   
а що сталін робив з ураждьонними татарами, греками, українцями.... та й взагалі з ким завгодно (tu)

тьотя ты не трвнди , а возьмти и почитай


и что штаты слелали с  нейтив японцами

только тьотя это былл исключительнл на время войны
а потом все права вернули в полном обьнме

впрочем были с немецкими паспортами
евреи
   
У мене для вас погані новини. Будь-яка особа віком старша за 45 років, що навчалася в СРСР, має "підозрілі зв'язки" за визначенням ))
а також батьків-комуністів і родичів 1-2 лінії в росії.
   
ти за піпетку тримайся міцніше, не відволікайся, прибережи сили - попереду багато роботи, ще 6 мільйонів прямих власників раша-паспортів, а не "мають родичів з росгромадянством".


а ну ясно
у тьоти и сейчас рашапаспорт :facepalm:
   
тьотя ты не трвнди , а возьмти и почитай


и что штаты слелали с  нейтив японцами

только тьотя это былл исключительнл на время войны
а потом все права вернули в полном обьнме

впрочем были с немецкими паспортами
евреи

чуєш, кацапощелепне - навчися для початку державною розмовляти, а потім вже возбухай. Свободен солнышко :air_kiss:
   
а також батьків-комуністів і родичів 1-2 лінії в росії.

ага
в 2015 году паспорт получен
шикарно просто
просто срать хотели в Украину
   
ага
в 2015 году паспорт получен
шикарно просто
просто срать хотели в Украину
іі? це вони йдуть працювати в сбу? вони собі стирчать в своїй параші, і з цим вже нічого не вдієш
   
чуєш, кацапощелепне - навчися для початку державнодю розмовляти, а потім вже возбухай. Свободен солнышко :air_kiss:

а ты гунляя на каком ящыке внимаешь тьотя? :facepalm:
   
а ты гунляя на каком ящыке внимаешь тьотя? :facepalm:
бльо, в тебе навіть з кацапською теж проблеми :lol: манкурт, чи шо?
   
іі? це вони йдуть працювати в сбу? вони собі стирчать в своїй параші, і з цим вже нічого не вдієш

родственные связи это коныликт интересов
ты тьотя не знала?
   
бльо, в тебе навіть з кацапською теж проблеми :lol: манкурт, чи шо?

что тебе остается то еще
мой совет, прикрой гундяевский проповедник  и слушай умных людей

   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

ти за піпетку тримайся міцніше, не відволікайся, прибережи сили - попереду багато роботи, ще 6 мільйонів прямих власників раша-паспортів, а не "мають родичів з росгромадянством".

Ти ніяк не можеш визначитись - ти узбечка чи українка? Знайди якусь піпетку і тримайся за неї.
Така проблема існує ще з 1917 року? Знаєш, чому?
   
родственные связи это коныликт интересов
ты тьотя не знала?
а якщо вони відсутні?
багато в кого родинні зв"язки розірвались ще задовго навіть до 2014, я вже не кажу про 2022
   
родственные связи это коныликт интересов
хто в кого в підпорядкуванні?
   
Ти ніяк не можеш визначитись - ти узбечка чи українка? Знайди якусь піпетку і тримайся за неї.
Така проблема існує ще з 1917 року? Знаєш, чому?
зате я знаю, що ти - кондовий довбограй :D На щастя, вас таких буйних, тупих і безпринципних - одиниці. Кацапощелепний маджесті твій друг і соратник, ото з ним і відшукуй ворогів
а від мене відчепися і забудь.  Тобі ж буде краще
   
іі? це вони йдуть працювати в сбу
А коли каци почнуть присилати фотки як батьку відрізають пальці чи шось ще то є впевненість що не вплинуть на цього хлопа?
   
а якщо вони відсутні?
багато в кого родинні зв"язки розірвались ще задовго навіть до 2014, я вже не кажу про 2022

 :facepalm:

юриспруденция не знает такого понятия

более того сегодня твой отпрыск может срать на тебя, а щавтра вспомнит что он сын непутеовой мамашки

или  наоборот
но конфликт интересов по факту родства
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

зате я знаю, що ти - кондовий довбограй :D На щастя, вас таких буйних, тупих і безпринципних - одиниці. Кацапощелепний маджесті твій друг і соратник, ото з ним і відшукуй ворогів
а від мене відчепися і забудь.  Тобі ж буде краще

Хамітє, дєвушка! І заміть - я тобі - не хамив!
   
п***а, какае говнонаходка, я лично знаю чувака, пошел как как и я, во второй день в армию, жена у него с Росс паспортом, так у него патриотизма больше чем у большинства возмущенных тут....цензор в последнее время за#@бал даже меня ...причем вместе с Гончаренко
Таких людей може бути і багато, але в керівництві країни вони не мають права бути, навіть без війни.
   
Звідки ви такі беретеся?
З Трускавця...
   
и еще раз повтоою

это сбу
там любая кривизна в биографии автоматом не допуск

тем более на такую большую должность
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія