Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

BBC: Чому став можливим витік секретних даних Пентагону

Цитувати
Дайджести, що містять конфіденційні відомості, зазвичай надаються так званим "суперкористувачам".
Невідомо, скільки саме таких людей у ​​США, але експерти припускають, що не більше двох десятків.
Це президент, віцепрезидент, радник із національної безпеки, його заступник, держсекретар та його заступник, міністр оборони, голова комітету начальників штабів та ще кілька осіб. Тобто йдеться лише про тих людей, які за видом діяльності повинні бачити все.
Але як 21-річний айтішник з Массачусетса отримав доступ до таких файлів, незрозуміло.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-65404501
   
Як завжди всі айтішники - через "нащо мені складний пароль"/"товарищу генерал, в мене син спец по компьютерам" і т.д. і т.п.
   
 Цитоване у стартовому , не є відповіддю нмд , на запитання "чому" , у назві гілки , а швидше спрямовує уявлення потенційного читача на "хибний слід" .

Чому уможливився "витік" , а тому , знов - нмд  )) , що той , кхм , добродій має якусь частину мозку на рівні "п'ятирічної дитини" і саме через це , навіть підписані якісь папарці про нерозголошення , сприймає так само іграшково , як і кампутерні іграшки , котрими ото з дитинства бавилось .

А от чі здатні вищі "керівники" перевіряти особливості психіки зачарованої/зазомбованої кампутєром , якшо мо і самі тойво , то мабуть тільки Господу відоме .)
   
https://www.bbc.com/ukrainian/features-65404501
Йопт

Те що злив тейшейра то не дайджести супертопам а розвідувльна вікіпедія - статті що додають підрозділи
З тої самої статті ббс перші два абзаци

Ци
Три події вплинули на те, як США працюють із секретною інформацією — теракти 11 вересня...
Від повної закритості відомства перейшли до створення розвідувальної "Вікіпедії", доступ до якої мають понад мільйон людей. Такий доступ мав і Джек Тейшейра, який злив секретні документи Пентагону.
......

Там по факту (з дойчь преси по тій темі) в тій цру-педії до 2 млн акаунтів
І система довідки  створювалася після атаки 11-9
Коли сусідні кабінети спецслужб мали розвідінфу по напрямкам
Але не могли скласти в загальну картину щоб побачити загрозу
...
По цьому витоку:
2 млн користувачів  і один тейшшейра?
Рівень пробиття захисту
1:2000000
Норм.


ХЗ що там за захист
Той баран фоткав з скріна на смартфон
Можливо мають бути мітки щоб файли самознищувалися за межами машин чи локацій

Якщо та цру-педія дозволяє заходити з домашньої машини то діра
Нмд що під час ковіду понизили рівень доступу щоб віддалений доступ працював
Схоже з тим виникла проблема

Забезпечити 100% захист інфи на 2 млн акаунтів то задача нереальна
Витоки будуть

Хіба
Допиляти мітки до інфи та ставити обов'язкову прогу контролю (камера) на всі  електронні приблуди користувачів
Ввести перегляд файлів лмше під прогу відеоспостереження з самої машини - дістав плівка камеру -в'іпало струмом
Пиляти AI щоб парсив даркнети і по міткам палив мамкиних хацкерів)

2 млн по світу то отара чимала

Сам ж ідея цру-педія то цікава задумка
   
https://www.bbc.com/ukrainian/features-65404501

Щоб остаточно вступити до розвідувальної школи, мені потрібно було мати дозвіл «Цілком таємно».
Згідно з моїм особистим досьє, яке я отримав десятиліттями пізніше, агенти армійської контррозвідки опитували колишніх сусідів, вчителів, друзів тощо, щоб з’ясувати, чи можна мені довіряти настільки, щоб займати секретну роботу та працювати з секретними матеріалами.
Всі мої знайомі говорили про мене позитивно.
Усе йшло гладко, доки вони не зв’язалися з одним із моїх небагатьох колишніх роботодавців — я був ще дитиною — містером Шугарменом, власником взуття Sugarman Shoes у Гайанісі, штат Массачусетс, де я ненадовго працював улітку три роки тому. .
Відчуваючи потенційну загрозу національній безпеці, агенти помчали на Кейп-Код, щоб особисто вжарити пана Шугармана.

Чому він мене звільнив? — запитали вони Шугармена. Він сказав їм: «Він погано користувався жіночим взуттям».
Катастрофи вдалося запобігти, вони, ймовірно, пішли на пляж.

Але, як виявилося, я все ще був під підозрінням.
Перевіривши мої записи про навчання в коледжі, агенти виявили, що я ненадовго навіщав психолога, коли був першокурсником коледжу.
Про що це було? запитали вони.
Я сказав їм, що страждав після того, як дівчина кинула мене.
Нічого страшного, вирішили вони.
Я отримав дозвіл на зліт у вищі сфери навчання в розвідці.

Відтоді стандарти, мабуть, сильно змінилися.
Федеральна прокуратура повідомила в середу, що Джека Тейшейру, техніка ВПС, якого звинувачують у витоку величезної кількості секретних військових і розвідувальних документів, вигнали зі школи в 2018 році після того, як однокласник почув його розмову про «коктейлі Молотова, зброю в школі, і расові загрози».
Кажуть, він був «ентузіастом зброї».

Військово-повітряні сили відсторонили від виконання обов’язків командира операції та командира 102-го розвідувального підрозділу, де служив Тейшейра.
https://www.spytalk.co/p/jack-teixeira-and-me
   
Але як 21-річний айтішник з Массачусетса отримав доступ до таких файлів, незрозуміло.
Так само як і сноуден ці всі системи контролю не росповсюджуються на тих кто в Cybersec
   
Жоден ops не має мати ніякого доступу до жодної інфи. Вона має відкриватися лише на цільовому пристрої.

Висновок: система захисту - дно
   
Жоден ops не має мати ніякого доступу до жодної інфи. Вона має відкриватися лише на цільовому пристрої.

Висновок: система захисту - дно

За совка деякі документи з обмеженим доступом на роботі я міг переглянути лише у спеціальному приміщенні.
Якщо ще й залишати смартфон зовні, то витікати може лише вільний переказ запам'ятованлго
   
Цитувати
Від повної закритості відомства перейшли до створення розвідувальної "Вікіпедії", доступ до якої мають понад мільйон людей.

Цитувати
Дайджести, що містять конфіденційні відомості, зазвичай надаються так званим "суперкористувачам".

Невідомо, скільки саме таких людей у ​​США, але експерти припускають, що не більше двох десятків.

 :lol:
   
Колись багато цікавився шпигунською тематикою, читав всякі мемуари американців та британців, інший нон-фікшен, дивився документальні фільми.

Незабаром став задаватись питанням: як ця зграя бюрократів, похyїстів та аматорів перемогла у Холодній війні? Мабуть, в СРСР було ще гірше в цьому відношенні.
   
Колись багато цікавився шпигунською тематикою, читав всякі мемуари американців та британців, інший нон-фікшен, дивився документальні фільми.

Незабаром став задаватись питанням: як ця зграя бюрократів, похyїстів та аматорів перемогла у Холодній війні? Мабуть, в СРСР було ще гірше в цьому відношенні.
На Нетфлікс є классний серіал Recruit по книжці колиснього юриста ЦРУ
   
Колись багато цікавився шпигунською тематикою, читав всякі мемуари американців та британців, інший нон-фікшен, дивився документальні фільми.

Незабаром став задаватись питанням: як ця зграя бюрократів, похyїстів та аматорів перемогла у Холодній війні? Мабуть, в СРСР було ще гірше в цьому відношенні.

вони і не перемогли, СРСР розвалився тому що зграя бюрократів хотіла жити ще краще.
   
Re: BBC: Чому став можливим витік секретних даних Пентагону

Колись багато цікавився шпигунською тематикою, читав всякі мемуари американців та британців, інший нон-фікшен, дивився документальні фільми.

Незабаром став задаватись питанням: як ця зграя бюрократів, похyїстів та аматорів перемогла у Холодній війні? Мабуть, в СРСР було ще гірше в цьому відношенні.

вони просто намацали слабке місце в СРСР

ось вам відосік-ілюстрація як воно буває, коли є слабке місце
   
це одна зі сторінок саморуйнування СРСР :shuffle:

ВВС: Чорнобильська катастрофа: спогади, які підтвердили архіви КДБ
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c510w027n7no

я в той час був молодим спеціалістом на заводі підпорядкованому МОП, то знаю чому трапляються "аварії"
   
Там така дурна інформація, що я не здивуюся, коли після Перемоги оголосять, що то була спецоперація пентагону
   
Країна що є лідером в галузі кібервсього  , має такий бардак з секретною інформацією.  Щей на паперах
   
вони просто намацали слабке місце в СРСР
вони навпаки боялися розвалу совка
згадайте буша-старшого з київ-чікен-спіч
   
 :lol:
Деякі  партійні сектанти в Україні і на ФУПі в тому числі так довго та вперто
шукали(і знаходили)  шпигунів  Коцапії... "Ой та хто нам дасть ту нормальну зброю,у нас одні шпигуни всюди"(ц)

Дуже швидко  виявилось,що не там шукали. :facepalm1:
   
вони навпаки боялися розвалу совка
згадайте буша-старшого з київ-чікен-спіч

ось-ось

з найбільш "руйнівних" засобів виявились радіостанції "Голос Америки" і "Радіо Свобода". Але їх розігнали щоб більше не розвалювали  B-)
   
Країна що є лідером в галузі кібервсього  , має такий бардак з секретною інформацією.  Щей на паперах
Бо люди не механізми, ними формулами не покеруєш. У совку гадали, що саме механізми, тому лірики були в жопі, а фізики світового рівня радісно привели совок до могили з епітафіями "Бесплатное образование и медицина", "Первый спутник и первый человек в космосе", "СССР - Канада 6:0" тощо.

Треба більше ліриків, які знають, що сучасного хлопчину спокусять не Bond girls, а школярі-"танкісти" в чаті.
   
Re: BBC: Чому став можливим витік секретних даних Пентагону

вони навпаки боялися розвалу совка
згадайте буша-старшого з київ-чікен-спіч

ну, то вже було занадто пізно, на стадії розділки трупа на частини
насправді розпад СРСР було започатковано ось цією подією
   
Росія обстрілює Україну нашими ж ракетами?

Цитувати
Після нещодавньої активізації ракетних обстрілів у ЗМІ почали з’являтися коментарі про те, що Росія “цинічно” використовує проти України її ж крилаті ракети повітряного базування X-55 та бомбардувальники, передані за Будапештським меморандумом, а також за газові борги у 90-х. Чи дійсно це так?

У наведеному твердженні є дві складових, кожна з яких сама по собі є логічною і відносно правдивою:

    ми дійсно передавали Росії ракети типу Х-55
    нас справді обстрілюють ракетами типу Х-55, а саме модифікованими неядерними Х-555
https://texty.org.ua/fragments/106490/rosiya-obstrilyuye-ukrayinu-nashymy-zh-raketamy-ni-ce-ne-zovsim-tak/


який уряд/президент продав?
   
Re: BBC: Чому став можливим витік секретних даних Пентагону
U2

Бо люди не механізми, ними формулами не покеруєш. У совку гадали, що саме механізми, тому лірики були в жопі, а фізики світового рівня радісно привели совок до могили з епітафіями "Бесплатное образование и медицина", "Первый спутник и первый человек в космосе", "СССР - Канада 6:0" тощо.

Треба більше ліриків, які знають, що сучасного хлопчину спокусять не Bond girls, а школярі-"танкісти" в чаті.

Маєш цілу купу ліриків, журналістів, юристів-міжнародників і економістів з Лондонсько-Київсько-Пітсбургськоі шкіл економіки на найвищих щаблях владної драбини. І що?
   
Re: BBC: Чому став можливим витік секретних даних Пентагону

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія