Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтервʼю Червінського (фігурант справи про аеродром Канатове) ;o

То ще він розглядав не самі гірші варіанти для України.

ну там жеж  ..

нащо мені якійсь Грицко, та ще й нумеролог?  :pooh_lol: 
   
Тобто на той час кацапоагентів в тому районі трохи поменшало.
До речі, мову про Канатове міг завести кацапопілот.
Мовляв, знаю той аеродром, гарантовано зможу сісти, якщо тамтешнє обладнання не вивезено і працює.

А головне-"сприяння" ППО
   
Marina Daniluk-Yarmolaeva

Скажу кілька слів про неймовірну занепокоєність аеродромом Канатове з боку державників, Шевченківського суду і так далі.

Трапилось так, що наші підписники Цензора дуже активно допомагали спеціалістам, які прикривають небо в тому радіусі. І ще виявилось, що ніхто довгі місяці не дбав про те, чи є світло і електрика в умовах відключень через ракетні обстріли на тому самому аеродромі. Бо там стояла неробоча фігня зразка 70-ХХ років минулого століття. І військові були не в змозі її постійно ремонтувати. А постійна електрика там критично важлива. Ціна питання — менше діяльності одного дня єдиного телемарафону на наші податки. Але у наших державників пріорітети були інші.

Тому диявол криється в деталях. І якось воно так трапилось, що потреби стратегічних об’єктів знову покривали небайдужі громадяни, волонтери і погані опозиційні журналісти. Після війни розкажу)
   
Задачей будет оправдать и два Минска (которые и привели к войне на самом деле, заложив условия, которые Украина заведомо не могла выполнить)
Один пidарас звинувачує інших. Мінскі то причина війни :facepalm1: . А ділі воно пише про перекладання вини з хуйла порошками. Так а сам не робить те саме?
   
Валерій Пекар

Справа Червінського -- це дуже негативний сигнал всім розвідникам та спецпризначенцям, та й загалом всім військовикам. Це сигнал про те, що Батьківщина тебе зрадить. Це сигнал про те, що не можна проявляти ініціативу у боротьбі з ворогом. Це сигнал про те, що перемога не є найвищим пріоритетом країни.

Наслідки можуть бути катастрофічними.
   
Marina Daniluk-Yarmolaeva

Скажу кілька слів про неймовірну занепокоєність аеродромом Канатове з боку державників, Шевченківського суду і так далі.

Трапилось так, що наші підписники Цензора дуже активно допомагали спеціалістам, які прикривають небо в тому радіусі. І ще виявилось, що ніхто довгі місяці не дбав про те, чи є світло і електрика в умовах відключень через ракетні обстріли на тому самому аеродромі. Бо там стояла неробоча фігня зразка 70-ХХ років минулого століття. І військові були не в змозі її постійно ремонтувати. А постійна електрика там критично важлива. Ціна питання — менше діяльності одного дня єдиного телемарафону на наші податки. Але у наших державників пріорітети були інші.

Тому диявол криється в деталях. І якось воно так трапилось, що потреби стратегічних об’єктів знову покривали небайдужі громадяни, волонтери і погані опозиційні журналісти. Після війни розкажу)

Ой, дура.  Знову спалила аеродром і те куди поїхав генератор :facepalm1: 
   
https://youtu.be/QyyNXDuIG0o

Там окрім вигадок гордона, які не перевірити, є відверта блехня.
Белінгкет дослідив, що білети купувались через українську турфірму...
   
Marina Daniluk-Yarmolaeva

Скажу кілька слів про неймовірну занепокоєність аеродромом Канатове з боку державників, Шевченківського суду і так далі.

Трапилось так, що наші підписники Цензора дуже активно допомагали спеціалістам, які прикривають небо в тому радіусі. І ще виявилось, що ніхто довгі місяці не дбав про те, чи є світло і електрика в умовах відключень через ракетні обстріли на тому самому аеродромі. Бо там стояла неробоча фігня зразка 70-ХХ років минулого століття. І військові були не в змозі її постійно ремонтувати. А постійна електрика там критично важлива. Ціна питання — менше діяльності одного дня єдиного телемарафону на наші податки. Але у наших державників пріорітети були інші.

Тому диявол криється в деталях. І якось воно так трапилось, що потреби стратегічних об’єктів знову покривали небайдужі громадяни, волонтери і погані опозиційні журналісти. Після війни розкажу)
Ну залишилось ще написати кількість літаків
   
Ой, дура.  Знову спалила аеродром і те куди поїхав генератор :facepalm1: 
Кацапи знають кожен аеродром. Готувалися. Зрадників вистачало
   
Справа виглядає дуже погано

Я не погоджуюся з усіма його думками, які він озвучив у інтерв'ю

Але судити професіонала під час війни, за дуже сумнівною справою - це праця на ворога. Передусім психологічний удар по нашим військовим

Здається, у когось зірвало дах і він вже бачить себе на білому коні у ролі Жукова
   
Кацапи знають кожен аеродром. Готувалися. Зрадників вистачало

Та я розумію, але ж можна зробити вигляд, що воно не працює, а насправді користуватися. І генератор вони все ж передавали втаємничено і ще підкреслювали як це важливо. Ітіть калатіть. Хоча безсумнівно, що зараз ППО вже не таке як було влітку. У мене параноя на цьому.
   
Та я розумію, але ж можна зробити вигляд, що воно не працює, а насправді користуватися. І генератор вони все ж передавали втаємничено і ще підкреслювали як це важливо. Ітіть калатіть. Хоча безсумнівно, що зараз ППО вже не таке як було влітку. У мене параноя на цьому.
Пам'ятаю літом дивився інтерв'ю з кимось, розповідав як наші обманули кацапів у перші тижні. Зробили ангари, зверху натягнули брезент, на якому був прінт - розбомблені споруди аеродрому. Ті літали, фотографували і бачили руїни. Каже, що спрацювало)
   
Відео не дивився, статтю не читав, прочитав половину коментарів. Думаю знаходжуся на такому ж рівні обізнаності як і інші дописувачи

Напевно кацапська розвідка нас перехитрила та грала у свою гру. Наприкінці кацапи всмалили ракетами щоб вбити побільше наших.
Хто у цьому винен нехай розбирається суд.
   
Відео не дивився, статтю не читав, прочитав половину коментарів. Думаю знаходжуся на такому ж рівні обізнаності як і інші дописувачи

Напевно кацапська розвідка нас перехитрила та грала у свою гру. Наприкінці кацапи всмалили ракетами щоб вбити побільше наших.
Хто у цьому винен нехай розбирається суд.

с какого хера суд разбирается в военных операциях?

кто они такие?

писдец стране
   
а Баканоа хер на все ложил
даде не арестрван
   
Відео не дивився,
То подивися  :laugh:
   
ясень пень , что предатели сейчас всеми методами бужут переводить стрелки на кого угодно, что бы выйти сухими из воды

ибо после войны они полюбому пойдут под суд , за сдачу юга так 100%
   
Мені тут порохоботи регулярно пишуть "Грозєв? Можна далі не слухати".
То знайдіть стрім де Грозєв розказує про випадок з переманюванням пілотів. Вище я основні тези навів...

я читала Грозева і на цю тему, і на тему вагнерівців
   
Валерій Пекар

Справа Червінського -- це дуже негативний сигнал всім розвідникам та спецпризначенцям, та й загалом всім військовикам. Це сигнал про те, що Батьківщина тебе зрадить. Це сигнал про те, що не можна проявляти ініціативу у боротьбі з ворогом. Це сигнал про те, що перемога не є найвищим пріоритетом країни.

Наслідки можуть бути катастрофічними.

 (tu)
от на цьому в цій дискусії і можна поставити крапку
   
(tu)
от на цьому в цій дискусії і можна поставити крапку
Та яку крапку, фігурант в СІЗО, "кроти" на волі.  :X
   
що Батьківщина тебе зрадить.
Тільки не Батьківщина, а держава.
   
Та яку крапку, фігурант в СІЗО, "кроти" на волі.  :X

в дискусії крапку, не в справі,
бо краще, ніж сказав Пекар, і не скажеш
   
   
...плювання проти вітру...

Цей вітер якось би матеріалізувати...
   
...плювання проти вітру...

Цей вітер якось би матеріалізувати...
Пропонуєш революцію під час війни? Зовсім єбанулись? Тільки кацапські обстріли Києва вщухли як повилазили революціонери-шизофреники)
   
Напевно кацапська розвідка нас перехитрила та грала у свою гру.


А може і не перехитрила.  Просто Червінському прийшлось доповідати начальству наверх,  а там тоді ще сиділи баканови і кулиничі, а ще дотепер сидять татарови і єрмаки....  Дивно було б, якщо б фсб не дізналось....
   
Пропонуєш революцію під час війни? Зовсім єбанулись? Тільки кацапські обстріли Києва вщухли як повилазили революціонери-шизофреники)
Не треба вигадувати те, чого не треба. Прибрати одне вороже кодло - це не революція. Це тільки на користь справі.
А Зеленський повинен розуміти, що як прибере свою фсбшну свиту, то може і вціліє після війни, ні - то буде разом з ними відповідати.
   
А може і не перехитрила.  Просто Червінському прийшлось доповідати начальству наверх,  а там тоді ще сиділи баканови і кулиничі, а ще дотепер сидять татарови і єрмаки....  Дивно було б, якщо б фсб не дізналось....

Белінгкет говорить, що самовільно вирішили проводити операцію і нікому не доповідали.
Думали, що кругом зрадники, а виявляється вони самі були під контролем рашистів...
   
А це що за п***а?)
Ви точно з України?
   
Але судити професіонала під час війни
В чому професіоналізм?

Перше питання на поверхні- а за які гроші полкан вів "операцію"?
На недешеву  останню гру в літак  інвестували свої гроші ("знайшли на стороні")
І це після провального "вагнергейту"

Питання хто дав бабло якщо з сбу не дали санкцію і фінансову підтримку?
Адже кацапським літунам виплачували заманухи 5кіло баксів за відео кожної  машини і також  щось мали демонструвати серйозне - викуп 1лям баксів то теж гарантія б мала надаватися - хоча б рівня відкритого нового рахунку з такою сумою.
В банку нейтральної країни як зазвичай це робиться
Якщо ляму з подвійним доступом не було не професіоналізм
А розвод на лоха
Що кацап пілот і без фсб міг би прочитати
 
Тепер про джерела
Обновіть память
Від шустрого після обсиру з вагнерами цей полкан не вилазив
А гудок вкидав  перед тим 7 ярдів грн з СКМ в МГУ що утримувала також  шапіто шустрого
Ясно що такі гроші не витрачаються лише на зачіску сави
Що в відомості на оплату були і дійові особи срач контенту.

Також  бульварний гандон верещав регулярно на тему вагнера
А та лиса залупа менш ніж за десятку кілобаксів за раз навіть рот не відкриє

Також старт грозєва
За признаками  щось взяв потім побачив що палевно і відмотав

Питання головне:
Так звідки баблоси в того червінського на операцію і фінасування медійної підтримки
??
....
Той недолугий "моссад" з невідомого джерела фінансування сам по собі сильно штиняє
Хай слідство і суд розбереться хто фінансував ту авантюру.
   
Белінгкет говорить, що самовільно вирішили проводити операцію і нікому не доповідали.
Думали, що кругом зрадники, а виявляється вони самі були під контролем рашистів...

та ні,  здається мені, що писали що на фінальній стадії доповідали наверх....
   
Питання хто дав бабло якщо з сбу не дали санкцію і фінансову підтримку?
А хто сказав, що не дали санкцію і гроші? Слухати інтерв'ю з 28 хвилини і не писати дурні.

Останнє редагування: 26 квітня 2023 19:28:17 від ЛАРТА
   
та ні,  здається мені, що писали що на фінальній стадії доповідали наверх....

Та там на фінальній стадії вже сантабарбара реальна була.
Грозєв без сміху не міг те вже розповідати...
   
А хто сказав, що не дали санкцію і гроші?

Белінгкет...
   
Не треба вигадувати те, чого не треба. Прибрати одне вороже кодло - це не революція. Це тільки на користь справі.
А Зеленський повинен розуміти, що як прибере свою фсбшну свиту, то може і вціліє після війни, ні - то буде разом з ними відповідати.
Тобто всі кругом кодло - а Зеленський один в білому - ви навіть більш ібонуті ніж я думав, якщо прибрати всіх крадіїв корупціонерів та хитродупих- в країні залишиться чоловік 100 плюс ті що зараз на фронті)
   
Та там на фінальній стадії вже сантабарбара реальна була.
Грозєв без сміху не міг те вже розповідати...
Грозєв замовчав справу вагнерівців, незважаючи на власні анонси. Швидше за все, взяв гроші. Так що не дуже надрочуй на нього, старий.
Та і за час повномасштабного вторгнення він нічого серйозного не нарозслідував.
   
А хто сказав, що не дали санкцію і гроші?
Червінський сказав що гроші платити пілотам за фото їх літаків давав якийсь спонсор.
   
Я взагалі не розумію нахєра нам той один літак щоб вести цілу шпіонську гру?
   
Червінський сказав що гроші платити пілотам за фото їх літаків давав якийсь спонсор.
Ахєрєть, якийсь спонсор) може він з фсб був той спонсор?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія