Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені подобається теперешній Київ

Re: Мені подобається теперешній Київ

Середня зарплата в 21 перевищила рівень 13 року


це, безперечно, досягнення
буквально, десятиліття  :weep:

а що, до 12 року так і не дотягнула? бо ліньки шукати

а коли середня зарплата перевищить рівень 21 року, що кажуть?
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Я никогда не стану говорить на украинском языке.

Амінь, як то кажуть
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

а що, до 12 року так і не дотягнула? бо ліньки шукати
рівень 2012 був нижчий за 2013
і взагалі - тебе забанили на вікіпедії чи що
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F_%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

це, безперечно, досягнення
буквально, десятиліття  :weep:

а що, до 12 року так і не дотягнула? бо ліньки шукати

а коли середня зарплата перевищить рівень 21 року, що кажуть?

Може, ти нарешті проспишся, протреш очі і помітиш, що "буквально десятиліття" у нас війна?
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

приехав в Киев в подростковом возрасте в 1960 году, я не учил  украинский в школе уже в старших классах

---------------------
А звідки приїхав? З расєюшкі?



Могу произнести короткие фразы, но поддержать беседу  не в состоянии. Ну и писать на украинском не умею- нет школьного образования для этого.

-------------------------
Ніколи не повірю,що людина, яка прожила в Україні більше 50 років, не може спілкуватися українською.

Інща справа - НЕ ХОЧЕ.

Тож всі твої теревені, що ти, бач, "никогда не будешь говорить на украинском языке"- не більше, ніж маячня, яка тобі зручна.


   
Re: Мені подобається теперешній Київ

рівень 2012 був нижчий за 2013
і взагалі - тебе забанили на вікіпедії чи що
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F_%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96

більше, менше...
а про інфляцію долара за десять років тут ніхто не знає?
мені от показник кількість біг-маків на середню зарплату сподобався  :umnik2:
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Може, ти нарешті проспишся, протреш очі і помітиш, що "буквально десятиліття" у нас війна?

дійсно, війна

а чи ніхто вас не попереджав, що буде срака?
   
Re: Мені подобається теперешній Київ
den

більше, менше...
а про інфляцію долара за десять років тут ніхто не знає?
мені от показник кількість біг-маків на середню зарплату сподобався  :umnik2:

Згадати варто дефіцит публічних фінансів
Більше 10% ВВП в 13
Під кінець хряк з Миколою Яновичем блокували рахунки місцевої влади
Побігли до хуйла за кредитом

   
Re: Мені подобається теперешній Київ

дійсно, війна

а чи ніхто вас не попереджав, що буде срака?

Попереджали розумні люди, хто мав хоч трохи клепки - слухали і робили висновки
Але мільйони недоумків все одно побігли голосувати за крєпкіх хозяйствєєнніков
Я так розумію, ти один з них
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Ніколи не повірю,що людина, яка прожила в Україні більше 50 років, не може спілкуватися українською.
можна, коли сповідуєш нацизм і власну зверхність
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

можна, коли сповідуєш нацизм і власну зверхність

Саме тсак.

А ще постійно тут писати, що він,  Георгіу, зовсім не заперечує, щоб місцевий плєбс балакава українською. Але не він, бо в нього, мабуть, щелепа не така.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ


---------------------
А звідки приїхав? З расєюшкі?


Из Литвы. Где учился в русской школе.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ


А ще постійно тут писати, що він,  Георгіу, зовсім не заперечує, щоб місцевий плєбс балакава українською. Але не він, бо в нього, мабуть, щелепа не така.
Очень тебя любя, я всё же тебе напомню, что я никого не считаю "плебсом"и всегда  настоятельно был за то, чтобы все те граждане Украины, кто считает себя украинцем и предки которых говорили на украинском языке ( а таких около 75% от всех граждан Украины) общались между собой и со всеми другими согражданами только на украинском языке.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Из Литвы. Где учился в русской школе.


Але ж ти і не литовець?

Ну то ти один з тих понаєхів, який тепер поблажливо дозволяє іншим туземцям спілкуватися українською.

Пи. Си. Залишився б жити в Литві, вже цвирінькав би литовською, аж гай шумів би!



   
Re: Мені подобається теперешній Київ

всегда  настоятельно был за то, чтобы все те граждане Украины, кто считает себя украинцем и предки которых говорили на украинском языке ( а таких около 75% от всех граждан Украины) общались между собой и со всеми другими согражданами только на украинском языке.


Ну в тебе, як понаєха,  ніхто взагалі дозволу і не питає, якщо що.

Тож всі свої "настоятєльно за" можеш засунути собі...ну ти сам знаєш куди.

Взагалі мені твої постійні дозволи українцям розмовляти рідною мовою нагадують ситуацію. коли біла людина, яка вважає себе надлюдиною та носієм цивілізації в маси, приїздить до тубільців і поблажливо каже, що він "всегда  настоятельно был за то, чтобы все те туземцы, кто считает себя туземцем племени Бла-бла-бла и предки которых говорили на бла-бла-бла-бском языке( а таких около 75% от всех туземцев) общались между собой и со всеми другими согражданами только на бла-бла-блабском языке".

Але ж не він, бо він - це щось зовсім інше, і за більш, ніж п'ятдесят рокаів, так і не зміг змусити себе розвернути щелепу.

Хоча тубільський, так і бути, розуміє.

Останнє редагування: 15 квітня 2023 13:36:20 від шуша
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Але ж ти і не литовець?

Ну то ти один з тих понаєхів, який тепер поблажливо дозволяє іншим туземцям спілкуватися українською.

Пи. Си. Залишився б жити в Литві, вже цвирінькав би литовською, аж гай шумів би!

Нет не литовец. Да,ты права,если бы родители остались в Каунасе,то я бы наверняка свободно бы разговаривал на литовском.Благодаря окружению   литовского языка. Собственно, так и было во дворе нашего дома среди детей. Смесь литовского и русского.
 Мы не понаехи-  после окончания военной  службы отца, мы сдали двухкомнатную квартиру в центре Каунаса и приехали  и прописались в квартире сестры матери в Киеве.  Примерно год пожили рядом с ящиками привезённых вещей, а затем получили двухкомнатную квартиру возле Бабьего яра. Предков по матери я по семейным преданиям отследил до конца 17,начала 18 века. На территории нынешней Украины. В Киеве и не только. Громкие фамилии были у предков бабушки и дедушки.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ



Тож всі свої "настоятєльно за" можеш засунути собі...ну ти сам знаєш куди.


Але ж не він, бо він - це щось зовсім інше, і за більш, ніж п'ятдесят рокаів, так і не зміг змусити себе розвернути щелепу.

Ну вот зачем ты так грубо обращаешься к тому.кто признался тебе в глубочайшей,почти безмерной любви????
И почему " пятьдесят"???? Шестьдесят и даже несколько больше! Не было у меня в Киеве украиноязычного окружения в школе.институте,на работе,на улице,в магазине,кино,телевизоре,почти не было собеседников для того, чтобы я освоил разговорный украинский язык.
 А челюсть у меня нормальная,некоторые обижались,когда я невольно переходил на их манеру ведения разговора и произношения. И говорили " не дразнись"!
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Предков по матери я по семейным преданиям отследил до конца 17,начала 18 века
Тобто ти є національним зрадником, який перейшов на чужу але зверхню імперську мову. Я ж кажу, типовий нацист.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Из Литвы. Где учился в русской школе.

Після розвалу совка, в 9-му класі у нас з'явився новий однокласник
Теж з Литви. Батько, військовий льотчик, там проходив службу, а потім вони повернулия в Україну
Він теж вчився в кацапомовній школі і не мав україномовного оточення
Але вже за кілька місяців він без будь-яких проблем уже розмовляв українською
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Після розвалу совка, в 9-му класі у нас з'явився новий однокласник
Теж з Литви. Батько, військовий льотчик, там проходив службу, а потім вони повернулия в Україну
Він теж вчився в кацапомовній школі і не мав україномовного оточення
Але вже за кілька місяців він без будь-яких проблем уже розмовляв українською

Я рад за него. Если бы я был на его месте, в тоже время  и в его возрасте, то тоже было бы и со мной.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

навіть якщо це не так,  то цю  думку  про інтелектуальну неповноцінність узкоязьіких треба розкручувати..це і  по допсувачам фупу видно
ясно що не так.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

от зараз прийдуть модератори, і побанять усіх  "нє глядя" - за мовосрач на рівному місці
страсна п"ятниця була вчора, людоньки ) а сьогодні вже паски красиво на столі, хрін з ковбаскою посвячені, сіль, писанки - і одразу після служби Божої можна христосуватись
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Нет не литовец. Да,ты права,если бы родители остались в Каунасе,то я бы наверняка свободно бы разговаривал на литовском.Благодаря окружению   литовского языка. Собственно, так и было во дворе нашего дома среди детей. Смесь литовского и русского.
 Мы не понаехи-  после окончания военной  службы отца, мы сдали двухкомнатную квартиру в центре Каунаса и приехали  и прописались в квартире сестры матери в Киеве.  Примерно год пожили рядом с ящиками привезённых вещей, а затем получили двухкомнатную квартиру возле Бабьего яра. Предков по матери я по семейным преданиям отследил до конца 17,начала 18 века. На территории нынешней Украины. В Киеве и не только. Громкие фамилии были у предков бабушки и дедушки.
Усіх відслідкували? Бо за 300 років(12 поколінь) їх має бути 212=4100 чоловік.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Усіх відслідкували? Бо за 300 років(12 поколінь) їх має бути 212=4100 чоловік.

 Если брать твои расчёты,то все люди братья и сестры. Ответ же изначально известен- не всех,а только по основной мужской . Отцы бабушки и дедушки,кто их дедушки, прадедушки. и так далее.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Если брать твои расчёты,то все люди братья и сестры. Ответ же изначально известен- не всех,а только по основной мужской . Отцы бабушки и дедушки,кто их дедушки, прадедушки. и так далее.
это не мои расчёты, это так и есть. Так скольких предков вы отследили, если не секрет?
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Усіх відслідкували? Бо за 300 років(12 поколінь) їх має бути 212=4100 чоловік.

Ви трішки помилились - 2х12 = 24 :) Це я зранку не в‘їхав :(
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

это не мои расчёты, это так и есть. Так скольких предков вы отследили, если не секрет?

Лингво и мои предки- оффтоп в этой теме. А если по теме,то один из предков по  бабушке принимал весьма активное участие в :

"29 мая 1913-го в Киеве открылась Всероссийская фабрично-заводская, торгово-промышленная, сельскохозяйственна я и научно-художественная выставки.
Выставка заняла территорию 28 га вокруг Черепановой горы, земель военно-инженерного ведомства и Троицкой площади."
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Предков по матери я по семейным  преданиям отследил до конца 17,начала 18 века.
:weep:   :weep:  :weep:
по архівам треба вивчати а не прєданіям
а то і я так можу своїм онукам розповідати що ми нащадки мазепи
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

:weep:   :weep:  :weep:
по архівам треба вивчати а не прєданіям
а то і я так можу своїм онукам розповідати що ми нащадки мазепи
Семейные предания "только для тебя и никому не рассказывай"во времена совка..только и можно было. Это во времена гугла.зная фамилию и имя прадедушки, можно  легко закопаться вглубь ...если фамилия звонкая и влиятельная.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Є на форумі професійні психіатри? Симптоматика така:

"За 50 років людина спромоглась вивчити мову в мовному середовищі на рівні Могу произнести короткие фразы, но поддержать беседу не в состоянии. І з гордістю про це розповідає."


Нагадаю шкалу "Ступені розумової відсталості":

    глибокий (F-73) — ідіотія (IQ = 0—19);

    важкий (F-72) — виразна імбецильність (IQ = 20—34);

    помірний (F-71) — легка імбецильність (IQ = 35—49);

    легкий (F-70) — дебільність (IQ = 50—69).


Нікого не засуджую і діагнозів не встановлюю, реально цікаво, чи це нормально з точки зору науки.

Останнє редагування: 15 квітня 2023 17:06:05 від NUNU
   
Re: Мені подобається теперешній Київ
HSM

а україномовні всі напрочуд розумі та геніальні
достатньо взяти і проїхатись по навколишнім селам, кожен другий - Сенека, чи Спіноза  :lol:
незрозуміло лише звідки походить термін "рагуль"

То є від кацапів
Зневажливе від гарацькіх (панаєхавших з кацапіі ) до селян
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Є на форумі професійні психіатри? Симптоматика така:

"За 50 років людина спромоглась вивчити мову в мовному середовищі на рівні Могу произнести короткие фразы, но поддержать беседу не в состоянии. І з гордістю про це розповідає."


Нагадаю шкалу "Ступені розумової відсталості":

    глибокий (F-73) — ідіотія (IQ = 0—19);

    важкий (F-72) — виразна імбецильність (IQ = 20—34);

    помірний (F-71) — легка імбецильність (IQ = 35—49);

    легкий (F-70) — дебільність (IQ = 50—69).
Микола Янович хоч і мудак, але не розумово відсталий. 20 років працював депутатом, податкова, уряд , все українською. А поді ж ти. Так само Георгій, видно що інтелектуально розвинутий. Колись у академіка Ландау був талановитий студент, який не міг здати англійську. То той йому казав, як же так, адже тупий англієць досконало знає англійську.
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Я никогда не стану говорить на украинском языке.

І  не треба.. після війни ми таких упоротих як ти будемо в зоопарку показувати.. з томіком пушкіка і уставом гарнизонной и караульной службьі
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

І  не треба.. після війни ми таких упоротих як ти будемо в зоопарку показувати.. з томіком пушкіка і уставом гарнизонной и караульной службьі
Ты не мы! Ты забугорец!

38.242.7.00
УЗНАТЬ
Код страны:    US
Cтрана:   США
Регион:   Массачусетс
Город:   Бостон
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

отнипизди
моя дитина ходила в садочок у нульових, на самісенькому початку. Все було українською. Київ

Це п***а рівня заяв, що УПЦ не МП
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

То є від кацапів
Зневажливе від гарацькіх (панаєхавших з кацапіі ) до селян
Так казали міські українці, які їздили на канікули до родичів в селі. Панаєхавші родичів в селі не мали. Це швидше соціальне, ніж національне
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Це п***а рівня заяв, що УПЦ не МП
садочки на українську перевів ще кучма. В києві так точно.
Може, тобі просто не пощастило, я хз
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

В якийсь момент часу кацапоязикі в Україні вирішили, що вони зловили Бога за бороду і в них вистачить сил, щоб самостійно завершити геноцид українців, який розпочала їхня родіна-московія. І вже не доведеться ділитися з Москвою, все награбоване, намародерене дістанеться новій нації - "русскаизичним украинцам". Звідси всі ці божевільні голосування за президентів-неукраїнців Кучму, Януковича і недавно самі знаєте за кого. Далі більше. Більшість депутатів, всі міністри, губернатори, червоні директори, олігархи, московські попи, вся ця кацапська пиzzдота з РФ паспортами десятиліттями грабувала Україну і геноцидила українців. І тут Москва зрозуміла, що втрачає свій шмат поживи, тому прийшла з війною...

Між іншим,  дуже схоже на правду.. американці колись також вирішили що вони самі впораються з індіанцями  без англійців і вибороли незалежність..  те саме було з мексиканцями, болівійцями, перуанцями...  їх врятувало те що метропролія була далеко за морем..

Хоча я би не переоцінював мотив поживи в агресова, їхня мета була "остаточно вирішити українське питання".. нам би захопили а потім утилізували десь при штурмах Варшави, Вільнюса і Хельсінки..і узкоязиких так само би чекала та сама доля


Останнє редагування: 16 квітня 2023 13:32:33 від Гонсалес
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

Багато україномовних та ввічливих людей, водночас немає натовпу в магазинах. От тільки ціни кусаються.

це правда, україномовних людей в Києві суттєво побільшало,
і так, вони зазвичай дуже ввічливі,
от чесно, всі лайливі персонажі, що зараз зустрічаються, лаються на "язике"  :)
   
Re: Мені подобається теперешній Київ

це правда, україномовних людей в Києві суттєво побільшало,
і так, вони зазвичай дуже ввічливі,
от чесно, всі лайливі персонажі, що зараз зустрічаються, лаються на "язике"  :)
Мабуть, справа не в лайливості, а у рівні агресії.
Я двомовний, думаю тією мовою, якою збираюся говорити.
Уже давно якось впіймав себе на тому, що в конфліктній ситуації автоматично переходжу на російську. Попервах здивувався, але швидко знайшов причину. Українською як не старайся, все звучить ввічливіше і доброзичливіше.
Покпинити, обстібати зручніше українською.
А от жорстко насварити або швидко і ефективно відбитись від нахаби, особливо російськомовного...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія