Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

The resulting F-16 Mid-Life Update (MLU) package was designed to upgrade the cockpit and avionics to the equivalent of that on the F-16C/D Block 50/52
не набагато - https://forum.dcs.world/topic/189497-radar-range-in-dcs-world-vs-real-range/
                                винищувач       бомбер ))  - на якій дистанції засікає
F-16 APG-66             ~55 km             ~105 km

F-16 APG-66(v)2/3     70 km              130 km

Останнє редагування: 30 жовтня 2023 18:48:41 від Геннадій-Умань
   
Re: Контрнаступ

The resulting F-16 Mid-Life Update (MLU) package was designed to upgrade the cockpit and avionics to the equivalent of that on the F-16C/D Block 50/52
У літаків на які наші льотчики на разі навчаємось все ок і з дальностью і захватом. Треба трохи почекати і всі все побачать . Буде теж саме як з кинжалами якими били по Києву навіть краще. Вся пєтушня кацапська буде рівно сидіти на жопі
   
Re: Контрнаступ
HSM

У літаків на які наші льотчики на разі навчаємось все ок і з дальностью і захватом. Треба трохи почекати і всі все побачать . Буде теж саме як з кинжалами якими били по Києву навіть краще. Вся пєтушня кацапська буде рівно сидіти на жопі

Тре читати trackera
Наніч перед сном , наостанок
І бігом спати
   
Re: Контрнаступ

Тре читати trackera
Наніч перед сном , наостанок
І бігом спати

Для мене взагалі загадка, чому багато хто вірить пістаболу Куперу, який обсирався у своїх оглядах багато разів.
   
Re: Контрнаступ

Тре читати trackera
Наніч перед сном , наостанок
І бігом спати
Якщо б я писав все і особливо погане, то це б привело до втрати сну, але для чого )))?
 Все закінчую флуд.
Всім спокійного та скучного вечора )
   
Re: Контрнаступ

Для мене взагалі загадка, чому багато хто вірить пістаболу Куперу, який обсирався у своїх оглядах багато разів.
ось тут власне жодних загадок
кожен вірує в те, що збігається з його світоглядом
решта відкидається, як брехня, облуда і змова ворогів
   
Re: Контрнаступ

Україні треба якось домовитись про велике виробництво (с)

Різних ракет до Хімарсу десь під парасолькою НАТО

Якщо ж є варіанти щось своє пристосувати також - щоб знизити середню вартість продукції - то також гут
   
Re: Контрнаступ

Різних ракет до Хімарсу десь під парасолькою НАТО

дивно що не у підземних...
   
Re: Контрнаступ

незле було б замість напівміфічних ракетних програм зайнятись виробництвом традиційних боєприпасів у необхідних кількостях - мін, патронів та снарядів
залишається питання, де розгорнути велике хімвиробицтво, мабуть за межами України
   
Re: Контрнаступ

незле було б замість напівміфічних ракетних програм зайнятись виробництвом традиційних боєприпасів у необхідних кількостях - мін, патронів та снарядів
залишається питання, де розгорнути велике хімвиробицтво, мабуть за межами України

Карпати, що тут думати
   
Re: Контрнаступ

Карпати, що тут думати
інфраструктурно малореалістично
до того ж хімія, особливо вибухові речовини, зазвичай відкрита і розкинута на значній площі
   
Re: Контрнаступ
HSM

незле було б замість напівміфічних ракетних програм зайнятись виробництвом традиційних боєприпасів у необхідних кількостях - мін, патронів та снарядів
залишається питання, де розгорнути велике хімвиробицтво, мабуть за межами України

Що то є напівміфічна ракєтна програма ?
   
Re: Контрнаступ

Що то є напівміфічна ракєтна програма ?
збірка міфів та легенд про славетні діяння папєрєднікав, частини якої потроху матеріалізуються
   
Re: Контрнаступ

Які в кінці - кінців прийдуть літаки, думаю зараз не знають навіть ті хто їх дасть.
   
Re: Контрнаступ

Які в кінці - кінців прийдуть літаки, думаю зараз не знають навіть ті хто їх дасть.
думаю знають - Літаки F-16, передані Нідерландами для української армії, прибудуть до навчального центру в Румунії за два тижні Джерело: https://censor.net/ua/n3452571
   
Re: Контрнаступ

Якщо б я писав все і особливо погане, то це б привело до втрати сну, але для чого )))?
 Все закінчую флуд.
Всім спокійного та скучного вечора )
погане ми і самі знайдемо де почитати)) вам теж гарноно вечора. дякую
   
Re: Контрнаступ

Для мене взагалі загадка, чому багато хто вірить пістаболу Куперу, який обсирався у своїх оглядах багато разів.
тут досі популярна гілка про смерть хуйла.вакцинацію,а ти такі питання задаєш. не говорячи про "двє башни кремля",льошу,професора,Шпіона і решту монетазиційної наволочі на інфопросторі. і що цікаво у кожного свій кумир і гогтовність за нього перегризти іншим таким же залежним "наркоманам" в любові до своїх монетаризаторів. Добре що покищо лохів набагато більше ніж окучувачів,бо тоді б бійка була за кожен шекель не на жарт.
   
Re: Контрнаступ


   
Re: Контрнаступ

ось тут власне жодних загадок
кожен вірує в те, що збігається з його світоглядом
решта відкидається, як брехня, облуда і змова ворогів
(tu)
   
Re: Контрнаступ

Нам дають версію  MLU,  це радар, що бачить вдвічі далі за наші МІГи. Ніякий "старих", типу block 20 в Нідерландів тупо нема. Припиняйте піzдьож.
Наскільки мені відомо всі ті Ф16 які дають  європейські держави пройшли дуже классну останню модифікацію...у всіх наскіль мені відомо по останній моді іоніка яку до речі їм ставили ізраїльтяни з дозволу сша..
Короче я впевнений що там будуть літаки модіфікації не 4+ а 4++, і які будуть раша літаки як насіння клацать..
У Золкіна чорт кацапський виступав  якийсь їх полковник, зам командира частини...то казав що ций літак буде мати над всіма їз літаками перевагу, єдиний там може з ними потягаться і то не потвсім параметрам наче су 35..про гелікоптери мови зовсім не буде..їх хвалені к52 зникнуть з поля бою моментально..
   
Re: Контрнаступ

незле було б замість напівміфічних ракетних програм зайнятись виробництвом традиційних боєприпасів у необхідних кількостях - мін, патронів та снарядів
залишається питання, де розгорнути велике хімвиробицтво, мабуть за межами України

а яка територія в нас найбільше прикрита ППО?
де найбільше НЕмобілізованих чоловіків?

відповідь: Київ
   
Re: Контрнаступ

дуже классну останню модифікацію

посилання?
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

У Золкіна чорт кацапський виступав  якийсь їх полковник, зам командира частини...то казав що ций літак буде мати над всіма їз літаками перевагу, єдиний там може з ними потягаться і то не потвсім параметрам наче су 35..про гелікоптери мови зовсім не буде..їх хвалені к52 зникнуть з поля бою моментально..

У капов есть ракета Р-37, заявленная дальность до 400км. В паре с СУ-35, у которого хороший радар - очень опасная штука. Был случай, что сбивали наш СУ-24 под Полтавой где-то прямо из рашки.

Так же есть ракеты 40Н6 для С-400, тоже дальность до 400 км заявляется. Могут наводиться с самолета А-50У, т.е. могут лупить по низколетящим целям, которые радар С-400 не видит.
Не так лекго будет Ф-16 завоевать превосходство в небе
   
Re: Контрнаступ

У капов есть ракета Р-37, заявленная дальность до 400км. В паре с СУ-35, у которого хороший радар - очень опасная штука. Был случай, что сбивали наш СУ-24 под Полтавой где-то прямо из рашки.

Так же есть ракеты 40Н6 для С-400, тоже дальность до 400 км заявляется. Могут наводиться с самолета А-50У, т.е. могут лупить по низколетящим целям, которые радар С-400 не видит.
Не так лекго будет Ф-16 завоевать превосходство в небе

То все «сбіваємиє» ракети. З того ж самого Ф-16.
   
Re: Контрнаступ

все приходить до руху
   
Re: Контрнаступ
PAL

Так же есть ракеты 40Н6 для С-400, тоже дальность до 400 км заявляется. Могут наводиться с самолета А-50У, т.е. могут лупить по низколетящим целям, которые радар С-400 не видит.

нє, а як жеж кривізна Землі?
про С-400 вже давно всім все ясно, але нє, знаходяться кадри, що продовжують просувать, яка то нев'їбєнна зброя
   
Re: Контрнаступ
TC

рука - лице - америка не дає жодного літака - які рішення ?
Дають Датчани Бельгійці і Голладці - свої старі - так як отримають нові ефки f-35

Датчани Бельгійці і Голладці - не просто отримають, а КУПУЮТЬ F-35.
   
Re: Контрнаступ
TC

не набагато - https://forum.dcs.world/topic/189497-radar-range-in-dcs-world-vs-real-range/
                                винищувач       бомбер ))  - на якій дистанції засікає
F-16 APG-66             ~55 km             ~105 km

F-16 APG-66(v)2/3     70 km              130 km

Не треба подібну херню постити.
   
Re: Контрнаступ
TC

У капов есть ракета Р-37, заявленная дальность до 400км. В паре с СУ-35, у которого хороший радар - очень опасная штука. Был случай, что сбивали наш СУ-24 под Полтавой где-то прямо из рашки.

Так же есть ракеты 40Н6 для С-400, тоже дальность до 400 км заявляется. Могут наводиться с самолета А-50У, т.е. могут лупить по низколетящим целям, которые радар С-400 не видит.
Не так лекго будет Ф-16 завоевать превосходство в небе

1. Завоювання господства у повітрі - це про перевагу над літакми супротивника.
2. F-16, взагалі, не літак завоювання господства у повітрі.
3. А ще у кацапів був "убійца авіаносцев", багато авіаносців знищив? Так шо, не читайте кацапські агітки.
   
Re: Контрнаступ

Не треба подібну херню постити.
Я так розумію, в тебе пруфів не має...
Тільки сліпа віра в щось...
   
Re: Контрнаступ
TC

Я так розумію, в тебе пруфів не має...
Тільки сліпа віра в щось...

Ні це деякі знання.
Писанина в стилі "бомбер/файтер" це щось скоже на "собака" при тому що пекінес, що сенбернар - собаки. Так зрозуміло? 
   
Re: Контрнаступ
TC

все приходить до руху

Якщо про те, що відбувається у вас - писав би у тематичній гілці.
   
Re: Контрнаступ

Датчани Бельгійці і Голладці - не просто отримають, а КУПУЮТЬ F-35.
отримують куплені - якщо до слів придираєшся. я ж не написав що безкоштовно.
   
Re: Контрнаступ

Ні це деякі знання.
Які знання?...
Вікіпедію читав?...
Я колись викладав скріни специфікації виробника цієї РЛС...
DE статтю давав з детальними розкладами по цій модифікації F-16..
Немає там нічого фантастичного...

   
Re: Контрнаступ

Я так розумію, в тебе пруфів не має...
Тільки сліпа віра в щось...
тут бачу багато віруючих. "я вірю в то - я вірю в се " ))
   
Re: Контрнаступ
DBA

«Шо, опять?»
Была ж тема по ф16 и их возможностях и контрмерах. Опять фантазии?
   
Re: Контрнаступ

1. Завоювання господства

 Панування.
   
Re: Контрнаступ
TC

Які знання?...
Вікіпедію читав?...
Я колись викладав скріни специфікації виробника цієї РЛС...
DE статтю давав з детальними розкладами по цій модифікації F-16..
Немає там нічого фантастичного...

Та пох ті статті! Це усе у вузькому називають "мурзілки". Це як ютуб канал, забув де лисий мужик за 60 років розповідає про авіацію. Для людини, яке не розуміється у темі - цікаво, та доходчиво. Для того, хто більш-менш розуміє - херня. Ну, ще можна канал Діскавері як приклад навести.
   
Re: Контрнаступ
TC

Панування.

Добре, панування.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія