Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ



   
Re: Контрнаступ

Моя думка залишилась, як і була: вони сподівались, що Залужний вхерачить усі ресурси в контрнаступ, після чого можна вести мову про переговори за результатами. Україна так не стала робити та почала берегти о/с після перших невдач, тому армія переважно збереглася, незважаючи на скиглення союзників, чому ми не атакуємо за підручником і без авіації.
Одно без другого, как бы не возможно...
Хотя некоторые колбасники тут весной просто феерили про то ....что мол очень даже возможно...
   
Re: Контрнаступ

Ну йому довіряти теж не варто, бо він із не менш впевненим виглядом пистякав (разом з Андрусівим) про переговори восени  :weep:

так на 100 % никто и не верит..Но рациональные зёрна с его базаолв вылавливать таки можно и нужно
   
Re: Контрнаступ

Не, ну этот кадр...то вообще уникальный...
Редко кому удается нести куйню, с таким умным видом, как он это делает.
Талантище!

Світана і Жданова навіть не включаю, не дивлячись на сенсаційні заголовки: Свершилось!  Прорив.
На 99% фігня.
   
Re: Контрнаступ

Світана і Жданова навіть не включаю, не дивлячись на сенсаційні заголовки: Свершилось!  Прорив.
На 99% фігня.

Заголовки там вааще 3,14здец

ВСУ подходят к Херсонесу,ещё не было?
   
Re: Контрнаступ

"Пряме влучення РСЗВ М142 HIMARS
по російському танку, який підopи приховали в капонірі"




   
Re: Контрнаступ

"Токмацький напрямок.
116-та та 65-та механізовані бригади, а також 44-та артилерійська бригада уразили п'ять БМП
у лісопосадці біля н.п. Копані"




   
Re: Контрнаступ

 [ua]



   
Re: Контрнаступ


   
Re: Контрнаступ

Ну недарма Арестович
Ояєбу. :facepalm1:
Після такого вступу решту фрази можна читати лише, як гумореску.
   
Re: Контрнаступ

Заголовки там вааще 3,14здец

ВСУ подходят к Херсонесу,ещё не было?
справедливости ради - заголовки, обычно, не они пищут. У Свитана, вроде бы, даже своего ютуб канал нет
   
Re: Контрнаступ

По факту, без самолетов...следующ ие 10 км за 4 мес - это то, на что можно рассчитывать в следующем году если беречь людей.
А людей беречь нужно!

   
Re: Контрнаступ

Знову на ФУПі всепропальні настрої. :facepalm1:
   
Re: Контрнаступ

Ояєбу. :facepalm1:
Після такого вступу решту фрази можна читати лише, як гумореску.

Тобі щось не подобається? Ну я особисто не бачу інших причин, чому вони так довго визначались, чи давати важку техніку, а потім літаки. Мабуть, вважали, що кацапи будуть тікати, а вони сцуко не побігли, це ж треба...
   
Re: Контрнаступ

Тобі щось не подобається? Ну я особисто не бачу інших причин, чому вони так довго визначались, чи давати важку техніку, а потім літаки. Мабуть, вважали, що кацапи будуть тікати, а вони сцуко не побігли, це ж треба...
А комусь притомному може подобатись полковник Люся в якості джерела мудрої думки, аби писати "ну недарма арестович казав"?
 Все, що він каже - хня і компіляція мережевого інфошуму. Хоча, як зіпсований годинник, двічі на рік може й попасти пальцем в небо.
Я не знаю, чому тягнули з важким озброєнням, але впевнений, що союзники не дебіли, і якась раціональна тому причина існує. Конспірологію нє прєдлаґать.
   
Re: Контрнаступ

справедливости ради - заголовки, обычно, не они пищут. У Свитана, вроде бы, даже своего ютуб канал нет

Значит писатели ещё толпойобистей
   
Re: Контрнаступ

А комусь притомному може подобатись полковник Люся в якості джерела мудрої думки, аби писати "ну недарма арестович казав"?
 Все, що він каже - хня і компіляція мережевого інфошуму. Хоча, як зіпсований годинник, двічі на рік може й попасти пальцем в небо.
Я не знаю, чому тягнули з важким озброєнням, але впевнений, що союзники не дебіли, і якась раціональна тому причина існує. Конспірологію нє прєдлаґать.
Мо просто вузька і повністю простріляна логістика територією України не дозволяє безпечно заводити великі партії важкого озброєння. а те що зараз заходить потребувало доволі великої і непублічної підготовки, щоб мінімізувати втрати на шляху до фронту  :idea:
   
Re: Контрнаступ

А комусь притомному може подобатись полковник Люся в якості джерела мудрої думки, аби писати "ну недарма арестович казав"?
 Все, що він каже - хня і компіляція мережевого інфошуму. Хоча, як зіпсований годинник, двічі на рік може й попасти пальцем в небо.
Я не знаю, чому тягнули з важким озброєнням, але впевнений, що союзники не дебіли, і якась раціональна тому причина існує. Конспірологію нє прєдлаґать.

Є такі раціональні причини:
1. Вони не бачать перемоги України та бажають мінімізувати власні втрати (матеріальні й іміджеві) за рахунок повної або часткової капітуляції України.
2. Вони довбойоби та не можуть спрогнозувати, що Рашка все більше вкладатиметься у війну, і тому не встигають із нарощуванням власних потужностей.
   
Re: Контрнаступ

По факту, без самолетов...следующ ие 10 км за 4 мес - это то, на что можно рассчитывать в следующем году если беречь людей.
А людей беречь нужно!

Учти погоду
   
Re: Контрнаступ

Знову на ФУПі всепропальні настрої. :facepalm1:

Настроения как раз, реалистические
   
Re: Контрнаступ

Є такі раціональні причини:
1. Вони не бачать перемоги України та бажають мінімізувати власні втрати (матеріальні й іміджеві) за рахунок повної або часткової капітуляції України.
2. Вони довбойоби та не можуть спрогнозувати, що Рашка все більше вкладатиметься у війну, і тому не встигають із нарощуванням власних потужностей.

Хто такі вони? Очевидно, що не одна група осіб і не одна країна приймає рішення та існують різні точки зору

Притримати допомогу Україні після Херсону та спробувати домовитися з хуйлом - це була очевидно ініціатива групи Бернса-Саллівана, саме Бернс зустрічався з Наришкіним
   
Re: Контрнаступ

Хто такі вони? Очевидно, що не одна група і не одна країна приймає рішення та існують разні точки зору

Притримати допомогу Україні після Херсону та спробувати домовитися з хуйлом - це була очевидно ініціатива групи Бернса-Саллівана, саме Бернс зустрічався з Наришкіним

Є дві точки зору: Росії треба дати по пиці, щоб вона такого не робила, і з Росією треба домовитися станом на зараз, щоб вона пообіцяла такого більше не робити. Як думаєш, який варіант для лохторату буде привабливіший? Особливо якщо цей лохторат живе в Європі чи США та взагалі забув, що таке війна.
   
Re: Контрнаступ
Ale

Знову на ФУПі всепропальні настрої. :facepalm1:
А хулі не позрадойобить? Тривог майже нема, світло не відключають - є час для ниття)
   
Re: Контрнаступ

Хто такі вони? Очевидно, що не одна група осіб і не одна країна приймає рішення та існують різні точки зору

Притримати допомогу Україні після Херсону та спробувати домовитися з хуйлом - це була очевидно ініціатива групи Бернса-Саллівана, саме Бернс зустрічався з Наришкіним

Саливан-гондон
   
Re: Контрнаступ

Є дві точки зору: Росії треба дати по пиці, щоб вона такого не робила, і з Росією треба домовитися станом на зараз, щоб вона пообіцяла такого більше не робити. Як думаєш, який варіант для лохторату буде привабливіший? Особливо якщо цей лохторат живе в Європі чи США та взагалі забув, що таке війна.

Есть ещё 3-й...Дати по пицi,але не дуже сильно
   
Re: Контрнаступ
HSM

Це від нєхуй дєлать
Пахали б на роботі не нили б
   
Re: Контрнаступ

А хулі не позрадойобить? Тривог майже нема, світло не відключають - є час для ниття)

Не знаю, де ти живеш, але у Харкові кілька тривог кожного дня
   
Re: Контрнаступ

Есть ещё 3-й...Дати по пицi,але не дуже сильно

Це варіація другої точки зору. Дати по пиці трошки та змусити Рашку забути це та пообіцяти більше так не робити, задовольнившись частиною території України.
   
Re: Контрнаступ

Вот они себе как бы ставят задачу,понятно,что текс-фуфло, но задача просматривается

   
Re: Контрнаступ

Вот они себе как бы ставят задачу,понятно,что текс-фуфло, но задача просматривается

Показати зображення...

Те що кцп мріють про "Захід втомиться від України" - це зовсім не новина. Чи навіщо ти сюди скопіював ці ватні мрії?
   
Re: Контрнаступ

Те що кцп мріють про "Захід втомиться від України" - це зовсім не новина. Чи навіщо ти сюди скопіював ці ватні мрії?

Вааще то, эти последние 1,5 страницы участники обсуждения пытаются понять,что в реале происходит, а не цитировать заголовки к роликам Свитана
   
Re: Контрнаступ

А хулі не позрадойобить? Тривог майже нема, світло не відключають - є час для ниття)
Де немає тривог ?
   
Re: Контрнаступ

А хулі не позрадойобить? Тривог майже нема,

 8-:
   
Re: Контрнаступ

Ояєбу. :facepalm1:
Після такого вступу решту фрази можна читати лише, як гумореску.
Так зєлупи-уклоністи моляться на Арестовича :laugh:
   
Re: Контрнаступ

Учти погоду
Так я и учитываю. Имеется ввиду весна-осень следующего года.
   
Re: Контрнаступ

Так я и учитываю. Имеется ввиду весна-осень следующего года.

Оптимистично,блд
   
Re: Контрнаступ
Ale

Де немає тривог ?
Я написав майже нема - в Києві і області
   
Re: Контрнаступ

Вааще то, эти последние 1,5 страницы участники обсуждения пытаются понять,что в реале происходит

Не думаю, що ці ватні мрії додають якусь цінну інформацію
   
Re: Контрнаступ
Ale

8-:
Ще один - коли останній раз прилітало в Київ?
   
Re: Контрнаступ

Я написав майже нема - в Києві і області

длб бл
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія