Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

 [ua]



   
Re: Контрнаступ

"Українська артилерія вибиває кацапську піхоту з укріплених позицій.

Локація: на північ від Новопрокопівки, Запорізька область"




   
Re: Контрнаступ

Талантливо

   
Re: Контрнаступ

кто такой сичєвой
   
Re: Контрнаступ

Талантливо

Показати зображення...

- Я пасматрэл на сэбя в зэркало, и не поверишь, обосрался! (Ц)

По фотошопу двійка з мінусом.
   
Re: Контрнаступ

Талантливо

Показати зображення...

це згенеровано нейронною мережею, криво  поки що, дрібні деталі вона ще не може добре вимальовувати
   
Re: Контрнаступ

https://twitter.com/view/status/1708473503719026707кто такой сичєвой

Виновный в развале фронта к югу от бахмута
   
Re: Контрнаступ

"Сватівський напрямок,
103-тя бригада ТрО знищує вантажівку "Урал"
між Володимирівкою та Куземівкою"




   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

База.

Цитувати
Курт Волкер:

З внутрішньополітично ї точки зору для американської адміністрації було б краще, якби Україна просувалася швидше. Тому що їм доводиться наводити ці політичні аргументи в США, їм доводиться отримувати фінансування від Конгресу. Але дуже несправедливо звинувачувати Україну в цьому, коли у нас пішов рік на прийняття рішення щодо F-16, і ми досі не надали ATACMS. Ми могли б зробити більше, щоб допомогти Україні бути швидшою.

Якщо ви запитаєте, чи підтримуєте ви Україну, приблизно 67% республіканців відповідають, що так, ми її підтримуємо. Коли ви питаєте, чи варто витрачати стільки грошей, то підтримка серед республіканців знижується лише до 40%. А коли ви пояснюєте, що мова йде про 3,5% річного оборонного бюджету США, які ми фактично віддали Україні, і це призвело до того, що Україна вижила, а Росія розірвала себе на шматки, тоді цифри з боку республіканців знову повертаються до 60%. Тож це питання надання їм правильної інформації, трохи випереджаючи їх у цьому питанні. І я думаю, що основа підтримки тут.

Річ номер один, яку прагне зараз здійснити Україна, і, як на мене, це вдасться, — зробити непридатним сухопутний зв’язок між Ростовом-на-Дону, окупованою частиною Запорізької області та Кримом та переконатися, що міст через Керченську протоку не можна використовувати.

Якщо Україна зможе зробити ці дві речі, то матиме ефект ізоляції сил в Криму на зиму. І я думаю, що це цілком ймовірно може статись вже цього року.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Хочу спросить У нас в строю есть еще Бредли?
Новых поставок нет.
   
Re: Контрнаступ

Хочу спросить У нас в строю есть еще Бредли?
Новых поставок нет.

Тобі треба точний звіт подати?
   
Re: Контрнаступ
HSM

Хочу спросить У нас в строю есть еще Бредли?
Новых поставок нет.
Ще є 461 щт
Що ще цікавить ?
   
Re: Контрнаступ

Рашка м'ясом тимчасово втримала ситуацію. Схоже, без літаків не вийде ніяк. Не знаю навіть, на що сподівалися наші союзники, коли кацапи можуть набивати окопи під зав'язку, причому в укріплених бліндажах.
   
Re: Контрнаступ

Рашка м'ясом тимчасово втримала ситуацію. Схоже, без літаків не вийде ніяк. Не знаю навіть, на що сподівалися наші союзники, коли кацапи можуть набивати окопи під зав'язку, причому в укріплених бліндажах.
Та отож, кацапи за добу відпрацьовують 70-90 авіаударів, а наші 10-15 або нічого.
До того ж ресурс літаків вичерпується і поновити його ніяк, до нового року можна залишитися взагалі без авіації.
Кароче у Байдена дуже теляться, підготовку пілотів на Ф-16 потрібно було починати відразу як війна почалася.
   
Re: Контрнаступ

Рашка м'ясом тимчасово втримала ситуацію. Схоже, без літаків не вийде ніяк. Не знаю навіть, на що сподівалися наші союзники, коли кацапи можуть набивати окопи під зав'язку, причому в укріплених бліндажах.

У меня по последним 4-5 дням опять укоренилось впечатление,что вперёд с риском  повышения потерь ВСУ нелезут, а чего то выжидают. И это имеем ввиду,что где то ща под Работино подходят 2 отн. свежие, правда не совсем полноценные армии
   
Re: Контрнаступ

Ця істота вже й в головну тему ФУПу влізла з лайнометанням...
Де адміністрація?
Вирішили ФУП зовсім похоронити?
видихаєм..на рік як міннімум :D
   
Re: Контрнаступ

У меня по последним 4-5 дням опять укоренилось впечатление,что вперёд с риском  повышения потерь ВСУ нелезут, а чего то выжидают. И это имеем ввиду,что где то ща под Работино подходят 2 отн. свежие, правда не совсем полноценные армии
Очікують коли ті ввійдуть в зону впевненого ураження логістики  :-)o
   
Re: Контрнаступ

У меня по последним 4-5 дням опять укоренилось впечатление,что вперёд с риском  повышения потерь ВСУ нелезут, а чего то выжидают. И это имеем ввиду,что где то ща под Работино подходят 2 отн. свежие, правда не совсем полноценные армии

А який сенс щось активне робити, коли в США передвиборчі танці з блокуванням допомоги?
   
Re: Контрнаступ

А який сенс щось активне робити, коли в США передвиборчі танці з блокуванням допомоги?

Ну хотя бы потому,что если эти 25-30 тонн мяса доберутся до оборудованных окопов....
   
Re: Контрнаступ

Очікують коли ті ввійдуть в зону впевненого ураження логістики  :-)o

да уже ж какие то подразделения вошли наверняка
   
Re: Контрнаступ

Рашка м'ясом тимчасово втримала ситуацію. Схоже, без літаків не вийде ніяк. Не знаю навіть, на що сподівалися наші союзники, коли кацапи можуть набивати окопи під зав'язку, причому в укріплених бліндажах.
На то же, наверное, на что сподівалися здешние "эксперты", которые весной с пеной у рта убеждали, что и без прикрытия с воздуха наступать можно...
И самолеты не нужны, мол их все равно великое и могучее рашенское ПВО посбивает...
   
Re: Контрнаступ

да уже ж какие то подразделения вошли наверняка
Так, вони і повинні дійти туди в стані  "какіе"
   
Re: Контрнаступ

На то же, наверное, на что сподівалися здешние "эксперты", которые весной с пеной у рта убеждали, что и без прикрытия с воздуха наступать можно...
И самолеты не нужны, мол их все равно великое и могучее рашенское ПВО посбивает...

Моя думка залишилась, як і була: вони сподівались, що Залужний вхерачить усі ресурси в контрнаступ, після чого можна вести мову про переговори за результатами. Україна так не стала робити та почала берегти о/с після перших невдач, тому армія переважно збереглася, незважаючи на скиглення союзників, чому ми не атакуємо за підручником і без авіації.
   
Re: Контрнаступ

что и без прикрытия с воздуха наступать можно...

Та да..И ещё был тезис,что 70 км коридор,прижатый к морю, удерживать просто нереально ( Привет Роме Свитану,пусть волосы сеюе на жопе повыдерает)
   
Re: Контрнаступ

Ну хотя бы потому,что если эти 25-30 тонн мяса доберутся до оборудованных окопов....
Та то дурня, ніхто в діях на фронті не звертає увагу на вибори десь там.
   
Re: Контрнаступ

Вкотре переконуюсь, що вся та аналітика тупий триндьож
   
Re: Контрнаступ

підготовку пілотів на Ф-16 потрібно було починати відразу як війна почалася.
Эка вы загнули.
Разве можно так эскалировать....
Хоть бы курсы языка начали по-раньше - это и то было бы офигеть каким ускорением...
   
Re: Контрнаступ

что и без прикрытия с воздуха наступать можно...
Та да..И ещё был тезис,что 70 км коридор,прижатый к морю, удерживать просто нереально ( Привет Роме Свитану,пусть волосы сеюе на жопе повыдерает)

Ну недарма Арестович казав, що Рашці навмисне дали час на роздуми після Херсона, який Хуйло витратив на укріплення лінії Суровікіна. Подарували такий шанс, причому свідомо, з іншого боку підштовхували до переговорів Україну.
   
Re: Контрнаступ

Та то дурня, ніхто в діях на фронті не звертає увагу на вибори десь там.
Да я не про Выборы..Я про то,что или не нужно было давать им заходить на подготовленные позиции,заставить выгружаться и занимать оборону в чистом поле...или
   
Re: Контрнаступ

Ну хотя бы потому,что если эти 25-30 тонн мяса доберутся до оборудованных окопов....

Їх ще забезпечувати треба, тут теж момент. Чим більше людей, тим більше вони споживають ресурсів.
   
Re: Контрнаступ

Ну недарма Арестович казав, що Рашці навмисне дали час на роздуми після Херсона, який Хуйло витратив на укріплення лінії Суровікіна. Подарували такий шанс, причому свідомо, з іншого боку підштовхували до переговорів Україну.

Шото такое таки было
   
Re: Контрнаступ

что и без прикрытия с воздуха наступать можно...
Та да..И ещё был тезис,что 70 км коридор,прижатый к морю, удерживать просто нереально ( Привет Роме Свитану,пусть волосы сеюе на жопе повыдерает)
Не, ну этот кадр...то вообще уникальный...
Редко кому удается нести куйню, с таким умным видом, как он это делает.
Талантище!
   
Re: Контрнаступ

Їх ще забезпечувати треба, тут теж момент. Чим більше людей, тим більше вони споживають ресурсів.

В планах ВСУ вызвать голод в окопах?
   
Re: Контрнаступ

Вкотре переконуюсь, що вся та аналітика тупий триндьож

Більшість аналітиків аналізують відкриті джерела, не маючи доступ до реальних даних.
   
Re: Контрнаступ

В планах ВСУ вызвать голод в окопах?

Та ні, жерти вони матимуть що. А ось із рештою побачимо. Там теж недарма тримають саме стільки, скільки було, бо є логістичні обмеження.
   
Re: Контрнаступ

Більшість аналітиків аналізують відкриті джерела, не маючи доступ до реальних даних.
Це лише одна з причин
   
Re: Контрнаступ

Не, ну этот кадр...то вообще уникальный...
Редко кому удается нести куйню, с таким умным видом, как он это делает.
Талантище!

реально заебал...Хотя,формально насчёт узкого коридора он был почти прав ( с точки зрения военной науки)...Походу, в Сталинграде в октябре-ноябре 42 вааще местами обороняли полосу 0,5-1 км глубиной. Правда, арта с др. берего Волги работала
   
Re: Контрнаступ

Шото такое таки было

Ну йому довіряти теж не варто, бо він із не менш впевненим виглядом пистякав (разом з Андрусівим) про переговори восени  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія