Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Можете обзивати мене кацапом але я повністю згоден з тим, що сказано між 2.50  і 7.00

https://www.youtube.com/watch?v=K-HaM2q5vno
підарьонок ще той "експерт"
   
Re: Контрнаступ

Герасим хотів нам нав'язати бої де у них логістика хароша, а у нас не дуже.
Натомість Залужний герсима переграв, і нав'язав бої де у кацапів з логістикою дуже хєрово, і стає все гірше.
   
Re: Контрнаступ

Ходарьонок там самий толковий

   Знаємо , знаємо :  " кривизна землі " - його безсмертний мем .....  ;) 
   
Re: Контрнаступ

Чекаючи на літаки можна дочекатись другого наступу на Київ. Не буде літакіа ніяких ще мінімум рік. Наші пілоти та техніки маринуються якомось мовними курсами, іншою поїбєнню, і навіть не приступили ло навчаннь.

Приступили ще у травні
   
Re: Контрнаступ

Не так просто...злые языки кажуть,что  [KA] нашли какое то противоядие против Химарсов. Но даже ,если не нашли...то всё равно , непросто. Хотя,канечно пощипают
РЕБ - там где идет подавление частот GPS ракета Himars не может точно корректировать свою траекторию на конечном участке траектории и прилет получается с точностью не 1-3м, а гораздо меньшей. Круговое отклонение от цели увеличивается. Учитывая не очень мощную боевую часть - может иметь эффект. Сейчас ЗСУ поменяли тактику - переключили Himars на вынос кацапоартиллерии. Возле каждой гаубицы РЕБ не поставишь
   
Re: Контрнаступ

Чекаючи на літаки можна дочекатись другого наступу на Київ. Не буде літакіа ніяких ще мінімум рік. Наші пілоти та техніки маринуються якомось мовними курсами, іншою поїбєнню, і навіть не приступили ло навчаннь.

Ну якщо альтернатива - втрати в атаках за переваги кацапів у повітрі, то ліпше хай чекають.
   
Re: Контрнаступ

Якби так було кацапи вже выли би від радощів, да і наші цю інфу би вже розповіли, да і американська преса також.

Нажаль частина правди в цьому є, за допомогою РЕБ глушать або вносять помилки у GPS. Але це далеко не завжди працює та наши разом з американцями вдосконалюють ПЗ.

https://texty.org. ua/fragments/109590/rosiyany-navchylysya-pereshkodzhaty-efektyvnij-roboti-himars-cnn/

Останніми місяцями Росія дедалі частіше перешкоджає роботі американських ракетних комплексів HIMARS в Україні, використовуючи електронні перешкоди для виведення з ладу системи наведення на ціль за допомогою GPS.

Про це пише CNN.

Видання зазначає, що ракетні системи HIMARS змінили правила гри на полі бою і відігравали ключову роль з моменту їх прибуття в Україну минулого літа, зокрема під час торішнього наступу, коли ЗСУ відвоювали значні території.

Але в останні місяці системи стають дедалі менш ефективними через інтенсивне блокування з боку Росії, повідомили CNN п'ять американських, британських і українських джерел. Це змушує американських і українських чиновників шукати способи доопрацювати програмне забезпечення HIMARS, щоб протистояти намаганням росіян глушити сигнал.
   
Re: Контрнаступ

Нажаль частина правди в цьому є, за допомогою РЕБ глушать або вносять помилки у GPS. Але це далеко не завжди працює та наши разом з американцями вдосконалюють ПЗ.

https://texty.org. ua/fragments/109590/rosiyany-navchylysya-pereshkodzhaty-efektyvnij-roboti-himars-cnn/

Останніми місяцями Росія дедалі частіше перешкоджає роботі американських ракетних комплексів HIMARS в Україні, використовуючи електронні перешкоди для виведення з ладу системи наведення на ціль за допомогою GPS.

Про це пише CNN.

Видання зазначає, що ракетні системи HIMARS змінили правила гри на полі бою і відігравали ключову роль з моменту їх прибуття в Україну минулого літа, зокрема під час торішнього наступу, коли ЗСУ відвоювали значні території.

Але в останні місяці системи стають дедалі менш ефективними через інтенсивне блокування з боку Росії, повідомили CNN п'ять американських, британських і українських джерел. Це змушує американських і українських чиновників шукати способи доопрацювати програмне забезпечення HIMARS, щоб протистояти намаганням росіян глушити сигнал.
А як діють ракети харм на той РЕБ ??
   
Re: Контрнаступ

Да ХЗ,вроде РЭБ какое то
"анал_ого_в _нет"?
Ну най використовують його на повну котушку, може разом з будівельниками і операторів РЕБ переб'ють  :-)o 
   
Re: Контрнаступ

А як діють ракети харм на той РЕБ ??

Наскількі я знаю ніяк, для придушення РЕБ існують інші ракети
   
Re: Контрнаступ

Та я не знаю, мені здається ті РЕБ повинні виноситися на раз-два.
Їх же легко запеленгувати, навестися по радіо сигналу теж повинно бути не важко.
   
Re: Контрнаступ

Наскількі я знаю ніяк, для придушення РЕБ існують інші ракети
То може я сплутав? Але ж наче харм(и) для реб??
   
Re: Контрнаступ

Да ХЗ,вроде РЭБ какое то

салавєй нащебетав латинінай, Донч підслухав і приніс сюди..

пс. він там ще злим язиком своїм казав що і атакамси не проблема для їхніх реб.
   
Re: Контрнаступ

Або кількість таких ракет обмежена у нашіх, або розвідка не може знайти де ті приблуди ховаються.
   
Re: Контрнаступ

То може я сплутав? Але ж наче харм(и) для реб??
і для реб теж
   
Re: Контрнаступ

салавєй нащебетав латинінай, Донч підслухав і приніс сюди..

Не тока..Ещё дето проскакивало...Може т и ИПСО, я ж не утверждаю

Зы: ТОж смотрел,зараза  :pleasantr: ...Вааще, отдельные моменты -оч. толковые

Останнє редагування: 29 вересня 2023 11:22:03 від Donchanin
   
Re: Контрнаступ

То може я сплутав? Але ж наче харм(и) для реб??

Так, харм, але їх запускають з літаків

https://texty.org. ua/fragments/107448/amerykanski-protyradiolokacijni-rakety-zyavylysya-na-fronti-rosijske-ppo-znachno-oslabne/
Американські протирадіолокаційні ракети з'явилися на фронті. Російська ППО значно ослабне

Пентагон підтвердив, що у минулих пакетах допомоги Україні були передані протирадіолокаційні ракети, про застосування яких уже кілька днів циркулювала інформація в інтернеті. Попри те, що й досі лишається таємницею, як ЗСУ застосовують AGM-88 HARM, їхня поява може суттєво покращити позиції наших військових на фронті.

AGM-88 HARM (High-speed Anti-Radar Missile) – високошвидкісна протирадіолокаційна ракета, прийнята на озброєння в США у 1983 році. Ракета призначена для американських літаків та деяких європейських. Офіційної інформації про те, що ракета встановлювалася на винищувачі радянського виробництва, немає, зазначає "Мілітарний".
   
Re: Контрнаступ

Так, харм, але їх запускають з літаків

https://texty.org. ua/fragments/107448/amerykanski-protyradiolokacijni-rakety-zyavylysya-na-fronti-rosijske-ppo-znachno-oslabne/
Американські протирадіолокаційні ракети з'явилися на фронті. Російська ППО значно ослабне

Пентагон підтвердив, що у минулих пакетах допомоги Україні були передані протирадіолокаційні ракети, про застосування яких уже кілька днів циркулювала інформація в інтернеті. Попри те, що й досі лишається таємницею, як ЗСУ застосовують AGM-88 HARM, їхня поява може суттєво покращити позиції наших військових на фронті.

AGM-88 HARM (High-speed Anti-Radar Missile) – високошвидкісна протирадіолокаційна ракета, прийнята на озброєння в США у 1983 році. Ракета призначена для американських літаків та деяких європейських. Офіційної інформації про те, що ракета встановлювалася на винищувачі радянського виробництва, немає, зазначає "Мілітарний".

Так шо,РЭБу, а заодно и ПеВеО-3,14зда?
   
Re: Контрнаступ

Так шо,РЭБу, а заодно и ПеВеО-3,14зда?

Так HARMи вже рік використовують

Хоча начебто писали - якщо вони запускаються з F16, то виходить більш ефективно
   
Re: Контрнаступ

Так шо,РЭБу, а заодно и ПеВеО-3,14зда?

Так, коли наш літак у повітрі, а РЕБ чи ППО працює і продовжує працювати доки ракета не долетить. Але вони працюють не завжди, їх вмикають тільки на деякий час і змінюють місце.
   
Re: Контрнаступ

"анал_ого_в _нет"?
Ну най використовують його на повну котушку, може разом з будівельниками і операторів РЕБ переб'ють  :-)o 

Ну это ж заебись
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Так шо,РЭБу, а заодно и ПеВеО-3,14зда?

РЕБ цілеспрямовано вишукують і знищують дронами, це досить помітна установка, ну і на місцях розвідка працює.
   
Re: Контрнаступ

Токмак





   
Re: Контрнаступ

Герасим хотів нам нав'язати бої де у них логістика хароша, а у нас не дуже.
Натомість Залужний герсима переграв, і нав'язав бої де у кацапів з логістикою дуже хєрово, і стає все гірше.
[/b]

Кста   ++++
   
Re: Контрнаступ

бyряти восхітілісь

https://t.me/gachi_defence/17385

відео з дрона Стерненко, та з кацапськой тарантайки



   
Re: Контрнаступ

Российская ПВО - российский Су-35 - счёт 1:0

чекаемо на другий тайм
   
Re: Контрнаступ

"Лиманський напрямок, 40-ва артилерійська бригада:

- Знищено РСЗВ БМ-21 "Град" у н.п. Мілуватка, район Сватово

- Касетками накрито ворожу штурмову групу у Серебрянському лісництві"




   
Re: Контрнаступ

Российская ПВО - российский Су-35 - счёт 1:0
чекаемо на другий тайм

А добавочное время?

А пенальти?
   
Re: Контрнаступ



та зрозyміло,
шо цим коршyнятком треба автомобілі бомбити,
з його зарядом в 500 грам,

бо кірпічні хатини - крепкіе, та зyбонепрокyсаемие


   
Re: Контрнаступ

А коли і кому Залужний казав, що ми напередодні великого прориву? Це його процитувала якась американська газета як слова начебто сказані американським військовим (чи то Міллі, чи то ще комусь). Тобто там може бути декілька етапів зіпсованого телефону

Ти почув там тільки слово "Залужний"?
   
Re: Контрнаступ

Та я не знаю, мені здається ті РЕБ повинні виноситися на раз-два.
Їх же легко запеленгувати, навестися по радіо сигналу теж повинно бути не важко.
А как наземная РЕБ может вльять на ЖПС  ,скорее всего помехи кацапи излучают со своих спутников.
   
Re: Контрнаступ

А как наземная РЕБ может вльять на ЖПС  ,скорее всего помехи кацапи излучают со своих спутников.
РЕБ давит приемник сигнала - по простому говоря, идет передача на частоте GPS какого-то спама и приеник не может получить настоящий сигнал. Все это на земле, никаких спутников. Есть еще подмена сигнала GPS, но насколько я знаю, это можно проводить на гражданских  (бытовых) приемниках GPS, на военном приемнике такое  не проканает
   
Re: Контрнаступ

   Знаємо , знаємо :  " кривизна землі " - його безсмертний мем .....  ;) 

Ти все переплутав.
ЗІ А недооцінка ворога - гарантія поразки.
   
Re: Контрнаступ

А как наземная РЕБ может вльять на ЖПС  ,скорее всего помехи кацапи излучают со своих спутников.

Нормально може. Супутникового РЕБ-у наразі немає. На нулі на відкритій місцевості ЖПСу, як правило, немає. Давлять орки, давимо ми. В окопчику, десь в низовині тощо можна ще спіймати. Коли з'являються супутники, очікуєш якоїсь подляни від орків.
   
Re: Контрнаступ

РЕБ давит приемник сигнала - по простому говоря, идет передача на частоте GPS какого-то спама и приеник не может получить настоящий сигнал. Все это на земле, никаких спутников. Есть еще подмена сигнала GPS, но насколько я знаю, это можно проводить на гражданских  (бытовых) приемниках GPS, на военном приемнике такое  не проканает
Тамже направленная антена и направлена вверх , ракета находится више наземной РЕБ .

 
В окопчику, десь в низовині тощо можна ще спіймати.

Какой окопчик ,речь про хаймарси шла
   
Re: Контрнаступ
DBA

Тамже направленная антена и направлена вверх , ракета находится више наземной РЕБ .

 Какой окопчик ,речь про хаймарси шла

 :facepalm1:

Куда вверх? Ракета вращается, спутников летает много и нужны как минимум 4 и ракета не знает где они заранее
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

:facepalm1:

Куда вверх? Ракета вращается, спутников летает много и нужны как минимум 4 и ракета не знает где они заранее
Точно?
   
Re: Контрнаступ

А как наземная РЕБ может вльять на ЖПС  ,скорее всего помехи кацапи излучают со своих спутников.
Якщо ти мені будеш шептать щось з відстані п'яти метрів, а рядом буде стояти хтось і щосили оратиме мені у вухо якусь беліберду, чи почую я твій шепіт, чи розберу що ти мені кажеш.
От так і діє РЕБ, тупо забиває ефір на певних частотах сміттям і за рахунок великої потужності глушить сигнали супутників GPS.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія