Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

а я не врубаюсь: на карте показаны почти непрерывные окопы, проходящие как через наши, так и через кацапские позиции
это что, можно по длинному окопу добраться  к кацапам и наоборот?
я понимаю, что там есть разрывы и укрепления, но все равно - по окопу идти - это ж не по открытому полю

   
Re: Контрнаступ

если прорыв "на маскву" делать силами 1-2 бригад, то они окажутся оторванными от логистики и окруженными в котле через неделю. Это аналог как кацапы в феврале 22г прорвались к Киеву, но гораздо большими силами
Будуть відірваними від логістики, кажете?
Як це на бензоколонці та залишитись без пального?
Як це серед не зруйнованихь міст та сіл залишитись без харчів?
Як це серед числених військових частин, баз та складів залишитись без боєприпасів?
Головне: пальне та продовольство слід на окупованих територіях купувати і з мирняком поводитись по-людськи.
І тоді народ підтримає визвольний похід наших миротворців як підтримав Пригожина.
Головне там забезпечити панування в повітрі. А інакше і рипатись безглуздо.
А так план хороший. Я його у Алоізовича скомуніздив.  ;)
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Показати зображення...
Def Mon
@DefMon3
AFU have continued to advance east and west of Robotyne the last week. The main focus is still to widen the penetration of the Surovikin line.
Мова оригіналу – англійська, переклад від
ЗСУ минулого тижня продовжували наступ на схід і захід від Роботина. Основна увага все ще зосереджена на розширенні проникнення лінії Суровікіна.
Блин, хотя бы до ноября до Солодкой балки дойти.
5 км осталось пройти.
О большем уже даже мечтать не приходится.
Солодка Балка то будет супер.
   
Re: Контрнаступ

Я украинец
+===========================================================+
Українці розмовляють українською, а кацапи та зкацаплені -кацапською!
   
Re: Контрнаступ

Будуть відірваними від логістики, кажете?
Як це на бензоколонці та залишитись без пального?
Як це серед не зруйнованихь міст та сіл залишитись без харчів?
Як це серед числених військових частин, баз та складів залишитись без боєприпасів?
Головне: пальне та продовольство слід на окупованих територіях купувати і з мирняком поводитись по-людськи.
І тоді народ підтримає визвольний похід наших миротворців як підтримав Пригожина.
Головне там забезпечити панування в повітрі. А інакше і рипатись безглуздо.
А так план хороший. Я його у Алоізовича скомуніздив.  ;)
Пригожинцы были "свои", а ВСУ - "нацисты". Население поддерживать не будет. По поводу топлива - кацапы свои танки на автозаправках наших почему-то не заправляли??? Но были случаи, когда в селах договаривались с аграриями о заправке соляркой.
Боеприпасы - должны быть планомерные поставки, а не надежда на опустошенные склады. Ну и кацапы подкинут свои резервы на защиту масквы, так что такой план - прожект и авантюра.
   
Re: Контрнаступ
slp

+===========================================================+
Українці розмовляють українською, а кацапи та зкацаплені -кацапською!

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
   
Re: Контрнаступ

Пригожинцы были "свои", а ВСУ - "нацисты". Население поддерживать не будет. По поводу топлива - кацапы свои танки на автозаправках наших почему-то не заправляли??? Но были случаи, когда в селах договаривались с аграриями о заправке соляркой.
Боеприпасы - должны быть планомерные поставки, а не надежда на опустошенные склады. Ну и кацапы подкинут свои резервы на защиту масквы, так что такой план - прожект и авантюра.

До речі, я теж хотів зазначити, що Прігожина не зупиняли не тому, що не було ким, а тому, що не було охочих. Всі знали, хто такий Прігожин - сьогодні він з дєдушкой свариться, а завтра цілується. Наїжжати на нього, а потім тебе  самого за діскредитацію посадять
   
Re: Контрнаступ

+===========================================================+
Українці розмовляють українською, а кацапи та зкацаплені -кацапською!
Шобля?! :punish:
Вчора авторитетний юзер, проффесор вкхавр казали, що Україну захищають, б'ють орків рускоязичні воїни. Вони шо, по-твоєму, кацапи, чи скацаплені?
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка

Точка в тебе над губою, узкомірний.
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
Язиків дохера - на базарі бачив яловичі, у собак - собачі, у кацапів - кацапський. А решта все в Україні - мови, їх не дві, а куди більше. От тільки всі вони для приватного вжитку, крім української та кримсько-татарської.
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
"двуязічной" вона стане, коли пі7ораси почнуть відповідати українською, коли співрозмовник спілкується українською. Поки що пі7ораси ігнорують українську, тому Україна наразі "аднаязічна" кацапська. Треба викорінювати
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
Ні, кацапська частина ініціювала і підтримала війну на знищення України і всього українського. Від вашої 10-мільйонної 5 колони залишився мізер. Майже всі в окупації, решту довиловлює СБУ.
   
Re: Контрнаступ
NBA

а я не врубаюсь: на карте показаны почти непрерывные окопы, проходящие как через наши, так и через кацапские позиции
это что, можно по длинному окопу добраться  к кацапам и наоборот?
я понимаю, что там есть разрывы и укрепления, но все равно - по окопу идти - это ж не по открытому полю

На карті схематично нанесено мережу окремих окопів. Але він не суцільний. Чи ти думаєш, що там один окоп довжиною в 200 км?
   
Re: Контрнаступ
PAL

На карті схематично нанесено мережу окремих окопів. Але він не суцільний. Чи ти думаєш, що там один окоп довжиною в 200 км?

ну, десь на Запоріжжі один цар-окоп був жеж викапаний, на 70 км

   
Re: Контрнаступ

На карті схематично нанесено мережу окремих окопів. Але він не суцільний. Чи ти думаєш, що там один окоп довжиною в 200 км?

не, так чтоб на 200 так нет
но я ж про то и спрашиваю: нарисовано так, что окопы вырыты по одной линии, то есть получается что чужие окопы можно штурмовать не в лоб по полю, а кагбы сбоку, из уже занятого окопа?
   
Re: Контрнаступ

До речі, я теж хотів зазначити, що Прігожина не зупиняли не тому, що не було ким, а тому, що не було охочих. Всі знали, хто такий Прігожин - сьогодні він з дєдушкой свариться, а завтра цілується. Наїжжати на нього, а потім тебе  самого за діскредитацію посадять

наші вже пробували, тими кацапськими частинами, що створені на нашому боці, виглядало досить успішно, але західні країни відразу підняли кіпіш що їхня зброя використовується на території рашки, а це порушення домовленостей, тому довелось дати відмашку і згорнути цю операцію
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка

Ти там в окупації зовсім від життя відірвався.
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
+=======================================================================+
ТАК! З"ясували що це твоя особиста зхиблена кочка зору, що не зв"язана з реальністю.
Україна - україномовна! І чим далі - тим більше! Крапка!
   
Re: Контрнаступ

Уже обсуждали
Украина двуязычна. Точка
Кто це обсуждал, яке ти мавпа маєшь право мене російскомовного записувати в любителі русского і щоб в Україні були дві мови?Мені це не потрібно, не подобається статус кво , зібрав манатки  і свалив на Мурманск.
   
Re: Контрнаступ

На карті схематично нанесено мережу окремих окопів. Але він не суцільний. Чи ти думаєш, що там один окоп довжиною в 200 км?
+====================================================+
Читайте "Устави"! Там все написано. У орків було достатньо часу
поєднати окреміи опорні пункти додтковими окопами.
   
Re: Контрнаступ

Шобля?! :punish:
Вчора авторитетний юзер, проффесор вкхавр казали, що Україну захищають, б'ють орків рускоязичні воїни. Вони шо, по-твоєму, кацапи, чи скацаплені?

Є :
Рускіе
Кацапи
Маааскалі / москалі

Відрізняються вони всі станом души..

Зи :


Останнє редагування: 21 вересня 2023 13:59:19 від Аeternitas
   
Re: Контрнаступ

Є :
Рускіе
Кацапи
Маааскалі / москалі

Відрізняються вони всі станом души..

Зи : https://m.youtube.com/watch?v=wzAD48zUGRk&pp=ygUj0KPQsdGW0Lkg0YMg0YHQvtCx0ZYg0LzQvtGB0LrQsNC70Y8%3D

Мені більше подобається відео тої самої пісні де дві дівчини з файними цицьками там є!  ;)
   
Re: Контрнаступ
slp

Кто це обсуждал, яке ти мавпа маєшь право мене російскомовного записувати в любителі русского і щоб в Україні були дві мови?Мені це не потрібно, не подобається статус кво , зібрав манатки  і свалив на Мурманск.

Месяц назад обсуждали - русскоязычный не значит за россию
Любители во свобода на фупе утверждают обратное

И да - читай Конституцию Украины и поддерживай Арестовича в это в этом вопросе
И еще - не используй идеи 100 лет давности

Дальше - только в личке

PS

Ждет новостей с фронта
Когда же наконец наши пойдут на Мелитополь или Бердянск ???


Останнє редагування: 21 вересня 2023 14:14:50 від slp
   
Re: Контрнаступ

Тоді треба говорити не "двуязична", а "многоязична"
   
Re: Контрнаступ

Месяц назад обсуждали
И да - читай Конституцию Украины и поддерживай Арестовича в это в этом вопросе
И еще - не используй идеи 100 лет давности

Поспілкуйся суто українською хоч тиждень , побачиш як огидно повертатись на свинособачу.  Або як її десь почуєш.
   
Re: Контрнаступ

Месяц назад обсуждали
И да - читай Конституцию Украины и поддерживай Арестовича в это в этом вопросе
И еще - не используй идеи 100 лет давности
+===========================================================+
В Конституції державною визначена державною виключно УКРАЇНСЬКА!
Чи ти вже за кацапськими наративами існуєш?
А "идеи 100 лет давности" - база життя сучасного світу.
Арестович йде нахрєн!

Бажаєш швидого звільнення - працюй на Україну!
   
Re: Контрнаступ

Ого скіко накинулися на кацапа.
Повага (tu)
   
Re: Контрнаступ
PAL

мля, йдіть нах з гілки з мовосрачем!
а на провокатора -  :dopovid:
   
Re: Контрнаступ

+===========================================================+
Українці розмовляють українською, а кацапи та зкацаплені -кацапською!
Треба заборонити російскомовним бути у складі ВСУ ,а то негидникам ще сброю дають хай за кацапію воюють. Я все вірно розумію ?
   
Re: Контрнаступ

мля, йдіть нах з гілки з мовосрачем!
а на провокатора -  :dopovid:
Це диванний контрнаступ
   
Re: Контрнаступ

Треба заборонити російскомовним бути у складі ВСУ ,а то негидникам ще сброю дають хай за кацапію воюють. Я все вірно розумію ?
процентов на 40 уменьшится состав ВСУ, а скотина Ольгерд будет протирать диван и провоцировать срач в Инете
   
Re: Контрнаступ


припиняйте флудити і розводити мовний срач у військових гілках. Створить собі окрему гілку і викладайте там свої недолугі думки.
   
Re: Контрнаступ

На півдні підрозділи Гвардії наступу просунулись вглиб оборони росіян, - МВС

   
Re: Контрнаступ
slp

На півдні підрозділи Гвардії наступу просунулись вглиб оборони росіян, - МВС

https://t.me/operativnoZSU/115585

+

Годно
   
Re: Контрнаступ

Снайпер пише таке... а діпстейт вночі навпаки написав що кацапи відновили позиції в Новомайорському....

За інформацією від хлопців з фронту редиска відійшли з Новомайорську та Новодонецьку, наші закріпилися, відбивають контратаки редиска.
Ситуація динамічна.

В напрямку Очереватого теж тривожно для редиска.

(інформація з витримкою)

 ✙Говорять Снайпер
   
Re: Контрнаступ
slp

В Мелитополе после удачной ликвидации штаба армии рф ранен командующий 58-й армии

https://ria-m.tv/news/330630/v_melitopole_posle_udachnoy_likvidatsii_shtaba_armii_rf_ranen_komanduyuschiy_58_y_armii_(foto).html
   
Re: Контрнаступ

Ого скіко накинулися на кацапа.
Повага (tu)
+==============================================================+
А воно вважає що таких збочених в Україні - половина! А тут - фіг йому!  [ua]
   
Re: Контрнаступ

Треба заборонити російскомовним бути у складі ВСУ ,а то негидникам ще сброю дають хай за кацапію воюють. Я все вірно розумію ?
+==============================================+
Кацапоязикі в ЗСУ ВЧАТЬСЯ розмовляти українською!
Бо на передку це є умовою захисту від френдлі файєр!
   
Re: Контрнаступ

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія