Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Та фіг його знає. Раніше здавалось, що то ЗРАДА. Але ж вже півтора роки воюємо по справжньому, хоча можливість здати Україну у зелених була.

Яка можливість? Захід з одного боку, патріоти з іншого затисли бубасика досить міцно. Десь після березня 2022 вже хуй чого було здати.
   
Re: Контрнаступ
HSM

Про контрнаступ вже всі забули?
Чому ж
Дивіться , сторінка за стоінкою
Хвуп наступає
   
Re: Контрнаступ

Секта засрала чергову гілку. Ідіть облизуйте Петра та лайте Зелю в інші гілки, спеціально для цього призначені. Нє, сцуко, з канадського чи американського дивану починає розповідати, як "ми героїчно відбиваємо наступ кацапів, а ось якби Петро..."
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Капець.
Лайнометники і до цієї гілки добрались.
Де модератори?
   
Re: Контрнаступ
TC

Не на кожний, а ключовий для наступу на Київ, і його мабуть треба було трохи більше охороняти. Той самий Васильків принаймні на півдні
А звідки знати, що саме на аеродром під Києвом буде десант з гелікоптерів?
А як визначіти який ключовий зі списку: Бориспіль, Жуляни, Гостомель, Васильків?
Чі ЦРУ в усих газетах усе написало?  :D

Кацапи виконали цікаву, ризиковану, зухвалу операцію захопивши аеродром у Гостомелі. Так. Висадка великого десанту з літаків створювала дуже великий ризик для вторгнення у Київ. Але, не так сталося як кацапам гадалося.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Відповісти Циту

+1000%
   
Re: Контрнаступ

Капець. . . і до цієї гілки добрались.

Забанили наших головних ньюс-кріейторів Слава та Африканськy_йожиню
які регyлярно та цілодобово снабжали новини в цій гілці,
що робило віткy динамічною.

 :D

А я yбіжав,
до мене приїхала зі Швейцарії, наша стара та поважна Фyпівка:
ескортниця, розвідниця, аналітикиня-міжнародниця ГУРа, пані ВР_НАСТЯ,
с черговим докладом о проведьоних меропріятіях среді Швейцарських олігархів.




"Наші військові спершу зруйнували загорожу,
а потім вивели з роботи черговий комплекс спостереження окупантів «Муром-М», використовуючи FPV дрони-камікадзе"





   
Re: Контрнаступ

Сам нафантазував?
Баран, я регулярно проходжу мимо могил двох братів, 20 і 22 роки, загибель лютий-початок березня 2022, це мої земляки, я знаю де вони вчились до війни. На тому ж цвинтарі ще одна могила їх ровесника, про того офіційно повідомляли, що загинув під гостомелем.
   
Re: Контрнаступ

72
Ок, дякую, поцікавлюсь. Тільки мій друг пішов добровольцем в 72-гу в перші дні, загинув під Миколаєвом, якщо не помиляюсь, невдовзі.
   
Re: Контрнаступ

Ніхто не знає, які би втрати були. До кінця ніхто не уявляв, з яких напрямків буде атака, скільки разів обговорювали, що навіть ГШ цього не знав.
Ну ок. Прям вот так, чтобы ТОЧНО - не знали.
Но инфу то имели. Могли по крайней мере контакты проверить на "якобы" заминированных мостах. Ну там наждачкой пройтись , вдруг окислились . А то оставили одного солдатика, а он нажимал...нажимал на кнопку ..и ничего.
Или подумать , вдруг Гостомель нужно не только курсантиками оборонять...
Или подумать, а вдруг....если случайно....ну вдруг...мосты не взорваться...как бы так сделать, чтобы Мариуполь на третий день в окружение не попал...
Ну так, чисто пофантазировать можно было  :shuffle:
   
Re: Контрнаступ
TC

Баран, я регулярно проходжу мимо могил двох братів, 20 і 22 роки, загибель лютий-початок березня 2022, це мої земляки, я знаю де вони вчились до війни. На тому ж цвинтарі ще одна могила їх ровесника, про того офіційно повідомляли, що загинув під гостомелем.

Ну, ти - баран. У мене сумнівів що до цього не було.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

. Чекали передусім атаки на Донбасі.
Ну да. Кацапы же дурные. В лоб пойдут об укрепления ап стену убиваться.
   
Re: Контрнаступ

Хом'ячки, заспокойтеся. На кожен аеродром по мотострілецькій бригаді? Не вистачіло б наших сухопутних сил.
Гостомель и Васильков - это далеко не "кожній" аэродром.
   
Re: Контрнаступ

Ну, ти - баран. У мене сумнівів що до цього не було.
Нахер піди, ковбаса консервована.
   
Re: Контрнаступ

А звідки знати, що саме на аеродром під Києвом буде десант з гелікоптерів?

Потому , что это ближайший аэропорт от границы , прикинь .. ;)
   
Re: Контрнаступ
TC

Потому , что это ближайший аэропорт от границы , прикинь .. ;)

І шо? А скільки хвилин звідти летіти до Жулян, наприклад?
А якщоб таку операцію вони планували зовсім не на Київському напрямку?
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Ну да. Кацапы же дурные. В лоб пойдут об укрепления ап стену убиваться.

Ну під Волновахою пробили же стінку, нє?
   
Re: Контрнаступ
slp

Блин ! Задрали !!!!

Я сколько раз писал - разбор полетов ПОСЛЕ ПОБЕДЫ !
Закройте свои ...

Это ветка новостей про контрнаступ !
   
Re: Контрнаступ

а ресурси на війну у росії можуть вичерпатись через 2-3 роки

Нарешті Буданов опустився на землю і не дає більше переможних реляцій.
   
Re: Контрнаступ

А звідки знати, що саме на аеродром під Києвом буде десант з гелікоптерів?
А як визначіти який ключовий зі списку: Бориспіль, Жуляни, Гостомель, Васильків?
Чі ЦРУ в усих газетах усе написало?  :D

Кацапи виконали цікаву, ризиковану, зухвалу операцію захопивши аеродром у Гостомелі. Так. Висадка великого десанту з літаків створювала дуже великий ризик для вторгнення у Київ. Але, не так сталося як кацапам гадалося.
Страдаем амнезией?Прими мои сочувствия.То что будет атака на Гостомель американцы предупредили еще в сентябре 21-го
   
Re: Контрнаступ
den

Важку техніку бригади нгу що була в гостомелі відвели з летовища в січні 22 року приблизно

Частково перебазували на захід

24.02 ооьовий склад навіщось скликали в Києві ( без речей) на ранок


   
Re: Контрнаступ

Страдаем амнезией?Прими мои сочувствия.То что будет атака на Гостомель американцы предупредили еще в сентябре 21-го
+
   
Re: Контрнаступ

Ну під Волновахою пробили же стінку, нє?
Потому и пробили, что со всех сторон атаковали ..
   
Re: Контрнаступ
TC

Страдаем амнезией?Прими мои сочувствия.То что будет атака на Гостомель американцы предупредили еще в сентябре 21-го

А якийсь пруф є?
   
Re: Контрнаступ


Шото в Донецк прилетело.
   
Re: Контрнаступ

1) зараз якось постачаєма зброя охороняється та зберігається.
2) саме цих снарядів дуже не вистачало, щоб зупинити кацапів в перші місяці війни
3) окрім снарядів Залужний вимолював у Заходу ще і бтр, а не бляшанки з Ленінської кузні, які на ти кошти у кількості 200 шт можно було наштампувати на КрАЗі.
Тому мене бісе, коли тут рошенівська шобла розповідає яку армію побудував петро.
4) Крим Український, але чомусь порошенко в Мінську, не включивши його до домовленості, де-факто визнав його російським.

по п1. зараз просто приховують (і правильно роблять) новини про підриви складів. І незважаючи на те відомо про як мінімум два великих підриви. Типу як в Хмельницькому де ми втратили всі британські снаряди із збідненим ураном і багато чого іншого.

по тому хто будував армію. Тільки ідіот може не бачити різниці між армією 2013го року і 2019го
   
Re: Контрнаступ

Про контрнаступ вже всі забули?
ваша правда
щоб не забували, я буду щоранку постити карту deepstate

   
Re: Контрнаступ

по тому хто будував армію. Тільки ідіот може не бачити різниці між армією 2013го року і 2019го
А, ну якщо з нулем зрівнювати тоді да.
Хоча снарядів в 2013 було більше.
   
Re: Контрнаступ

по п1. зараз просто приховують (і правильно роблять) новини про підриви складів. І незважаючи на те відомо про як мінімум два великих підриви. Типу як в Хмельницькому де ми втратили всі британські снаряди із збідненим ураном і багато чого іншого.

Про втрату британських снарядів із збідненим ураном - це підтверджена інформація? Було схоже на типову рос.пропагандистськ у маячню

Великий підрив був, але кацапська версія сумнівна. Тим більше щоб втратили "всі британські снаряди". Навіщо всі зберігати в одному місці?

Останнє редагування: 18 вересня 2023 15:38:33 від Келаврик
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/entime2022/11090
Шото в Донецк прилетело.
Донч. Это куда?
   
Re: Контрнаступ
NBA

по п1. зараз просто приховують (і правильно роблять) новини про підриви складів. І незважаючи на те відомо про як мінімум два великих підриви. Типу як в Хмельницькому де ми втратили всі британські снаряди із збідненим ураном і багато чого іншого.

по тому хто будував армію. Тільки ідіот може не бачити різниці між армією 2013го року і 2019го

є лінки? чи на слово вірити, що всі снаряди із збідненим ураном зберігалися в одному місці? і ще й там зберігалося багато чого іншого. і саме туди й прилетіло
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/entime2022/11090
Шото в Донецк прилетело.
що, таки почали данбіть бамбас?
   
Re: Контрнаступ

є лінки? чи на слово вірити, що всі снаряди із збідненим ураном зберігалися в одному місці? і ще й там зберігалося багато чого іншого. і саме туди й прилетіло

Всі ні( а може і ніякі), випадково знаю людей які мали справу з ними і зберігались вони в абсолютно іншій частині України ( от так військова таємниця)
   
Re: Контрнаступ

є лінки? чи на слово вірити, що всі снаряди із збідненим ураном зберігалися в одному місці? і ще й там зберігалося багато чого іншого. і саме туди й прилетіло
снарядов этих если и дали пару сотен штук, то это в лучшем случае. Да и не делают эти снаряды никакой погоды на фронте - сколько было танковых боев вообще в этой войне? Танк "Алёша" вспоминается, еще несколько случаев. А с участием Челленджеров - вообще ноль. Снаряды с обедненным ураном только для применения против бронетехники, в первую очередь танков. БПМ или БТР можно и осколочно-фугасным зафигачить

Останнє редагування: 18 вересня 2023 16:00:05 від planken
   
Re: Контрнаступ

є лінки? чи на слово вірити, що всі снаряди із збідненим ураном зберігалися в одному місці? і ще й там зберігалося багато чого іншого. і саме туди й прилетіло
Рошенам потрібно вірить наслово. Вони джентльмени і ніколи не брешуть.
   
Re: Контрнаступ

Навіть до самих виборів. Памʼятаю опитування за день напередодні виборів 2016 року: Ґілларі 91%, Трамп 9%… результат всім відомий.
память у теб погана. трохи попритримай резутати хіларі і підніми результати додіка,бо давали перевагу незначну їй і тому стався сюрприз. але  не у 10 раз,бо то фантастика B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія