Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

:gigi:

Бачу, що ти починаєш дойобуватися, ти вже одразу бань, що ти колами ходиш, лінгвістичний наш експерт... Цей термін активно використовується в чаті Діпстейта, так що поменше шукай зради, де її немає. І якщо це псевдоукраїнський канал, тоді я навіть не знаю, забань ще Моллі П, яка звідти цитати тягає.
как славно когда ты сидел в бане, а не шарое бился с часу ночи по форуму и весь сегодняшний день. Даже нашел куда меня пристроить, бедолашный, покоя я тебе не даю мабуть

я даже на дипстейт сходила, гля че нашла. И от е би сь от меня, будь ласочка



сори за офтоп
   
Re: Контрнаступ

Ось вам лінк, у Шрайка в чаті, ніхто не банить.

https://t.me/ShrikeChat/547424

Якщо шрайк  не модерує свій канал ,  неозначає що це має бути і тут
   
Re: Контрнаступ

как славно когда ты сидел в бане, а не шарое бился с часу ночи по форуму и весь сегодняшний день. Даже нашел куда меня пристроить, бедолашный, покоя я тебе не даю мабуть

я даже на дипстейт сходила, гля че нашла. И от е би сь от меня, будь ласочка

Показати зображення...
сори за офтоп

Здоров'я чоловіку твоєму, чув, що він успішно пройшов ВЛК
   
Re: Контрнаступ

На 15 км может работать ЗРК средней дальности
Ага, притягти на нуль щоб її накрили артилерією.
   
Re: Контрнаступ

Якщо шрайк  не модерує свій канал ,  неозначає що це має бути і тут

Внеси до правил список термінів, які ображають твої лінгвістичні смаки, і давайте припинимо цей лінгвістичний флуд про нахрюки, бо я в жодному разі не думав, що хтось в іронічному дописі про переможні канали побачить опис атак ЗСУ...

До речі, у дописі Моллі П вище якраз термін "нахрюк" використаний саме в тому значенні, як я його вжив.
   
Re: Контрнаступ

Внеси до правил список термінів, які ображають твої лінгвістичні смаки, і давайте припинимо цей лінгвістичний флуд про нахрюки, бо я в жодному разі не думав, що хтось в іронічному дописі про переможні канали побачить опис атак ЗСУ...

До речі, у дописі Моллі П вище якраз термін "нахрюк" використаний саме в тому значенні, як я його вжив.

"Зрадо...бы всех стран соединяйтесь " )))
   
Re: Контрнаступ

Здоров'я чоловіку твоєму, чув, що він успішно пройшов ВЛК
не только вин, вси хто с ним проходив вси пригодни, даже хто руки немаэ, слава запоризькому воэному госпиталю! ура
   
Re: Контрнаступ

Внеси до правил список термінів, які ображають твої лінгвістичні смаки, і давайте припинимо цей лінгвістичний флуд про нахрюки, бо я в жодному разі не думав, що хтось в іронічному дописі про переможні канали побачить опис атак ЗСУ...

Слухай пидар за кожною вдалою чи не владою атакою стоять життя українців.
І ти сука з сапаром тут розвели пісдьож зверхньо іронічний
   
Re: Контрнаступ

Eugnat

Автор ігнорується

Зробіть ось так і повітря стане набагато чистішим
   
Re: Контрнаступ

не только вин, вси хто с ним проходив вси пригодни, даже хто руки немаэ, слава запоризькому воэному госпиталю! ура

Ну я саме про це, списали би вже страждальців, бо їх ані в штурм не відправиш, ані в окопі не потримаєш.
   
Re: Контрнаступ

Слухай пидар за кожною вдалою чи не владою атакою стоять життя українців.
І ти сука з сапаром тут розвели пісдьож зверхньо іронічний

Ну тут ти явно зловживаєш нецензурними словами, нє?
   
Re: Контрнаступ

Починався дійсно як кацапський термін, але потім переповз до українських пабліків у значенні "важлива новина, у яку складно повірити".

https://t.me/ChatDonbass24/421532

на слух чується швидше як "піздьож" або "накид від хохлосвиней" - нахрюк.
   
Re: Контрнаступ

на слух чується швидше як "піздьож" або "накид від хохлосвиней" - нахрюк.

Цитати з проукраїнських пабліків, що я можу вдіяти. Я розумію, що Слав багато сидить на кацапських пабліках, я там не сиджу, не можу розділити його почуття щодо цього терміну.
   
Re: Контрнаступ

Тримайте ліпше цитату, ніж гризтися між собою.


Ще раз перепрошую, якщо образив когось із лінгвістичних знавців.
   
Re: Контрнаступ

Это канечно акуитительный аргумент!!!!

Как раз твоего уровня АйКу!


А ты?

У меня возможности попасть в укр. окоп практически нет, а у тебя-есть..Так какие проблемы?
Оркадєй , тебе знає маса людей і ти не анонім,
 поясни як ти , людина відкрита , не боїшся писати на під час війни на фупі
   
Re: Контрнаступ

Найкращий політичний форyм країни Фyп обсyждаеть нахрюки,

як екзистенційнy трансцендентність битія







Останнє редагування: 31 липня 2023 23:05:02 від chegevar
   
Re: Контрнаступ

Да, читаю и удивляюсь
Не писди. Ти, здається, першим приніс на хвуп кацапське "охранітєлі", котрим послуговуються істінниє патрєоти розсії, котрим болить, що хохлов недостатньо окучівают. Тому ти нє удівляєшся.
   
Re: Контрнаступ

Тримайте ліпше цитату, ніж гризтися між собою.

https://t.me/yb_ua/4021
Ще раз перепрошую, якщо образив когось із лінгвістичних знавців.
Питання не в лінгвістиці. Дійсно слово нахрюк, а частіше контрнахрюк, використовується кацапами. Я зазвичай тролю їх що якщо ми робимо контрнахрюк, то вони виходить свій наступ називають нахрюком. Вони затикаються одразу. Але все що тобі сказали слушно. Це явний маркер кацапів.
   
Re: Контрнаступ

тут идёт дискуссия на профессиональном военном языке
Ояєбу. Це ти, Донч, профєссіональний воєнний?
   
Re: Контрнаступ

 53 ОМБр імені князя Володимира Мономаха

[ua]


   
Re: Контрнаступ

Питання не в лінгвістиці. Дійсно слово нахрюк, а частіше контрнахрюк, використовується кацапами. Я зазвичай тролю їх що якщо ми робимо контрнахрюк, то вони виходить свій наступ називають нахрюком. Вони затикаються одразу. Але все що тобі сказали слушно. Це явний маркер кацапів.

Звиняй, я не в курсі таких тонкощів, не сиджу на кацапських пабліках. Дуже радий за тебе, що ти там сидиш і ділишся тепер особливостями вживання терміну. Я спираюсь на вживання в українському сегменті, як ось тут:

   
Re: Контрнаступ


   
Re: Контрнаступ

на слух чується швидше як "піздьож" або "накид від хохлосвиней" - нахрюк.

не тільки кацапи але також і зелені називають свинями "порохоботів" (в зелені часто проявляється щось спільне з  [KA] )
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Звиняй, я не в курсі таких тонкощів, не сиджу на кацапських пабліках. Дуже радий за тебе, що ти там сидиш і ділишся тепер особливостями вживання терміну. Я спираюсь на вживання в українському сегменті, як ось тут:
Ну...не всім же киздіти днями на фупі  :D  Хтось і контрпропагандою в кацапів має займатись і через те знати що думає ворог, як він діє і які думки просуває.
   
Re: Контрнаступ


   
Re: Контрнаступ

може вже прикрутите всю цю хрюканіну?
зайшов глянути новини і вже дві, чи три сторінки читаю це рохкання.
   
Re: Контрнаступ

https://twitter.com/view/status/1686023137001889792
Я взагалі не розумію цих розрахунків. Просування біля Великої новосілки - 9 км за 2 місяця боїв.

Але  що я справді розумію - за 4 дні ми записали у втрати ворога 70 арт систем..

А танків вони втратили вже на 1000 більше, ніж було на озброєнні на 2021 рік.
   
Re: Контрнаступ

Не писди. Ти, здається, першим приніс на хвуп кацапське "охранітєлі", котрим послуговуються істінниє патрєоти розсії, котрим болить, що хохлов недостатньо окучівают. Тому ти нє удівляєшся.

Охранитель - это не тот , у кого болит. Это те у кого все по плану, вождь мудр и у него есть хитрый план, генштаб знает лучше а враги смешные идиоты.
Можете подобрать себе украинский термин, я не против
   
Re: Контрнаступ

Охранитель - это не тот , у кого болит. Это те у кого все по плану, вождь мудр и у него есть хитрый план, генштаб знает лучше а враги смешные идиоты.
Істєнно. Саме в цьому сенсі слово вживають справжні патріоти розсіюшкі. І ти, **********, вирішив принести поняття в український простір.
Дякую, що пояснив, тепер нема сумнівів, що робиш це свідомо.
   
Re: Контрнаступ

Істєнно. Саме в цьому сенсі слово вживають справжні патріоти розсіюшкі. І ти, **********, вирішив принести поняття в український простір.
Дякую, що пояснив, тепер нема сумнівів, що робиш це свідомо.

Предлагай украинский термин, я только за. Обещаю употреблять его.
Только не говори что тут таких нет)))
   
Re: Контрнаступ

Предлагай украинский термин, я только за. Обещаю употреблять его.
Только не говори что тут таких нет)))
Нє, ну ви погляньте на цей наївняк... :lol:
Воно притягло в український форум кацапське поняття і пропонує взяти участь в його популяризації...
Може, тобі ще накреативити український аналог явищу "хуйло"?
Чувак, ти не схожий на недалекого дурника. А от на ворога - схожий.
   
Re: Контрнаступ

Воно притягло в український форум кацапське поняття

Так вы ребята и есть это "понятие"
Как мне вас называть? Замполиты?) :D
   
Re: Контрнаступ

На фіга засирати цю гілку своїми лінгвістичними бздурами? Відкрийте свою окрему гілку та серіться про те, чи патріотично казати "охранітєль" чи "нахрюк" на ФУПі.
   
Re: Контрнаступ

Чувак, ти не схожий на недалекого дурника
Искренне на это надеюсь.  :D
 
   
Re: Контрнаступ

:facepalm1:
Атпалзатель скромно забув додати сусттєву вставку-"діскусія на ФОРУМНО-ДІВАННОМ профессіональном язигє". адпальзатель такий атпалзателю. :D
   
Re: Контрнаступ

На фіга засирати цю гілку своїми лінгвістичними бздурами?
Сірйозно? Справа в лінгвістиці?
Не прикидайся дурнішим ніж є, вдаючи, що не помітив "автонахрюка", точнісінько одинакового у вас обох, кацапів, тебе, і Billi.
   
Re: Контрнаступ

може вже прикрутите всю цю хрюканіну?
зайшов глянути новини і вже дві, чи три сторінки читаю це рохкання.
(tu)
   
Re: Контрнаступ

Сірйозно? Справа в лінгвістиці?
Не прикидайся дурнішим ніж є, вдаючи, що не помітив "автонахрюка", точнісінько одинакового у вас обох, кацапів, тебе, і Billi.

Просто відкрий собі окрему гілочку й обговорюй цю тему скільки тобі заманеться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія