Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Я в це не вірю...
Хтось  до індії та пакістану наприклад так ставився??
Поставили перед фактом і потому.
фате дрочить на ядерну зброю.
була б у нас хоч одна ядерна боєголовка, хуйло б вже закидав нас тактичним ядрьон батоном, і йому було б абсолютно похєр що ми там у відповідь знищили бомбою якийсь воронєж.
йому навпаки такий розклад був би тільки на руку.
у них і так руки чешуться застосувати ядерну зброю проти нас, але таки щось стримує.
   
Re: Контрнаступ

Ні.
Облога Ростова це фінальний етап, який би означав деокупацію Криму.
Яким чином?
   
Re: Контрнаступ

фате дрочить на ядерну зброю.
була б у нас хоч одна ядерна боєголовка, хуйло б вже закидав нас тактичним ядрьон батоном, і йому було б абсолютно похєр що ми там у відповідь знищили бомбою якийсь воронєж.
йому навпаки такий розклад був би тільки на руку.
у них і так руки чешуться застосувати ядерну зброю проти нас, але таки щось стримує.
Нікто не дрочить, але даже він не поліз би якщо вона була, це раз, а по друге я кажу про ядерну зброю в наступному а ее в минулому...
Нам потрібно робити ядерну зброю і щоб вона убнас була, шо колись будо то загуло, а от те що буде от то має сенс...
В майбутньому нам потрібна така зброя.
   
Re: Контрнаступ

А я гадаю на ростов іти  і накуй не потрібо, але зайти через теріторію рашки та вдарити у сраку лугандону, ото булоб  кошерно.
   
Re: Контрнаступ
slp

Можливо і було б. Але ми їх вбивали б ще більш завзято, ніж вони нас. Нам не потрібно там населення взагалі.

Это называется геноцид
   
Re: Контрнаступ

Это называется геноцид
А що зараз у маріку ?
Вже завезли кажуть  до 50 тисяч узбеків, таджиків та киргизів??
Маю надію коли наші вїбуть пару раз по марику вся та шобла сїбеться.
   
Re: Контрнаступ
slp

Нікто не дрочить, але даже він не поліз би якщо вона була, це раз, а по друге я кажу про ядерну зброю в наступному а ее в минулому...
Нам потрібно робити ядерну зброю і щоб вона убнас була, шо колись будо то загуло, а от те що буде от то має сенс...
В майбутньому нам потрібна така зброя.

Я вот не пойму
Ну ударим мы тактическим ядерным оружием
В ответ прилетят СОТНИ ядерных ракет по нашим городам
В глазах всего мира мы тогда однозначно враги рода человеческого

И что ? зачем нам ядерка ???
   
Re: Контрнаступ
slp

А що зараз у маріку ?
Вже завезли кажуть  до 50 тисяч узбеків, таджиків та киргизів??
Маю надію коли наші вїбуть пару раз по марику вся та шобла сїбеться.

Не надо сравнивать себя с русскими - они фашисты
Мы АНТИфашисты, за демократию и либерализм
   
Re: Контрнаступ

Я вот не пойму
Ну ударим мы тактическим ядерным оружием
В ответ прилетят СОТНИ ядерных ракет по нашим городам
В глазах всего мира мы тогда однозначно враги рода человеческого

И что ? зачем нам ядерка ???

Сам факет наявності ядерної зброї ВИКЛЮЧАЄ можливість війни, яку ми зараз отримали.
   
Re: Контрнаступ

Не надо сравнивать себя с русскими - они фашисты
Мы АНТИфашисты, за демократию и либерализм
Мені вони теж не потрібні , демократія демократією, а марік заселений узбеками мені теж не потрібен.
   
Re: Контрнаступ

Сам факет наявності ядерної зброї ВИКЛЮЧАЄ можливість війни, яку ми зараз отримали.

Кацапи всіх лякали що за допомогу всім прилетить.
І що? Не працює воно вже...
   
Re: Контрнаступ
slp

Сам факет наявності ядерної зброї ВИКЛЮЧАЄ можливість війни, яку ми зараз отримали.

Видя ебнутость хуйло и русских при общей немощи Запада я допускаю войну даже при наличии у нас ТЯО
   
Re: Контрнаступ

Я вот не пойму
Ну ударим мы тактическим ядерным оружием
В ответ прилетят СОТНИ ядерных ракет по нашим городам
В глазах всего мира мы тогда однозначно враги рода человеческого

И что ? зачем нам ядерка ???
Ну, якщо до кацапів не доходить навіщо, то скажу по українські, а щоб було( не булоб війни такої це 146%)
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Яким чином?
Його неможливо бы було тримати в разі знищення мосту. Тому це сильна позиція для перемовин. Або відходимо на кордони 91 року, або продовжуємо.
   
Re: Контрнаступ

Кацапи всіх лякали що за допомогу всім прилетить.
І що? Не працює воно вже...

Хто тобі це сказав, що не працює?
   
Re: Контрнаступ
slp

Мені вони теж не потрібні , демократія демократією, а марік заселений узбеками мені теж не потрібен.

Это решается просто - они нарушили миграционные законы Украины - уезжайте
Но очищать территории от враждебного местного населения - это геноцид
   
Re: Контрнаступ

Видя ебнутость хуйло и русских при общей немощи Запада я допускаю войну даже при наличии у нас ТЯО
А я допускаю, що не булоб, бо ми також єбонуті, кацапи єбонуті, тільки до тієї черти, коли зустрічаються з такимиж єбонутими.
   
Re: Контрнаступ
slp

Ну, якщо до кацапів не доходить навіщо, то скажу по українські, а щоб було( не булоб війни такої це 146%)

не-а
думаю что с вероятностью 50 процентов была бы
   
Re: Контрнаступ

Это называется геноцид
Так, і це саме те, що вони роблять зараз з нами. Тож відповідь повинна бути такою ж.
   
Re: Контрнаступ

Это решается просто - они нарушили миграционные законы Украины - уезжайте
Но очищать территории от враждебного местного населения - это геноцид
Нікто не збирається їх вбивати, але підуть вони накуй ла своїми російскими хозяєвами, аж в приприжку.
   
Re: Контрнаступ
slp

Так, і це саме те, що вони роблять зараз з нами. Тож відповідь повинна бути такою ж.

Получим прекращение ВСЯКОЙ помощи Запада и суды в Гааге для наших
   
Re: Контрнаступ

А я допускаю, що не булоб, бо ми також єбонуті, кацапи єбонуті, тільки до тієї черти, коли зустрічаються з такимиж єбонутими.
А поки ми навпаки - кончені пацифісти, які не здатні заборонити терористичну філію РПЦ.
   
Re: Контрнаступ

Странно, что Артема еще не забанили   ;o B-)
Зраду\критику на ФУПе могут разводить только "избранные" B-)
пс, но можно не сомневаться, местные дятлы "стучат" не переставая  B-)
   
Re: Контрнаступ
slp

А поки ми навпаки - кончені пацифісти, які не здатні заборонити терористичну філію РПЦ.

Вы считали сколько у нас сторонников РПЦ ?  А ведь их много
   
Re: Контрнаступ

не-а
думаю что с вероятностью 50 процентов была бы
Я не збираюсь тут звами спорити і засмічувати гілку, ви маєте право так думати, я гадаю що якби була би яд. зброя у нас нікто з кацапів до нас не поліз би.
   
Re: Контрнаступ

Вы считали сколько у нас сторонников РПЦ ?  А ведь их много
4%. І всі вони працюють на терор - здають координати, сіють зневіру і кацапські наративи, займаються саботажем і шкідництвом, ухиляються від мобілізації...
   
Re: Контрнаступ

Странно, что Артема еще не забанили   ;o B-)
Зраду\критику на ФУПе могут разводить только "избранные" B-)
пс, но можно не сомневаться, местные дятлы "стучат" не переставая  B-)

о какой зраде или критике идет речь? человек написал как видит события, высказал свое мнение. в рамках темы ветки. все спокойно обсуждается.  Причем как по мне есть очень дискуссионные и неоднозначные мысли... и это никак не мешает обсуждению и другим мнениям.

тут ты... дятлы, избраные, стукачи. и??? ты адекватный?
   
Re: Контрнаступ

Получим прекращение ВСЯКОЙ помощи Запада и суды в Гааге для наших
Ми кажемо за майбутне, коли наша держава вже стоїть на ногах, і сама є донором для якіхось держав...не живіть сьогоденям, яка накуй нам допомога, якби ми вже жили на рівні польщі наприклад.яка допомога, яка гаага, якби ми в бюджет єс платили стільки як деякі держави, то нам допизди булаб та допомога та гаага...нікто українців нечіпав би ніде і ніколи..
Не треба нас кидати в сьогодення..согоден пя воно таке яке є, а також вже не потрібно дивитися назад і казати, як би воно було...
Вме тий час прошов, тепер треба думати про майбутне, а майбутне це сильна держава Україна і обовязково з ЯЗ
   
Re: Контрнаступ
slp

4%. І всі вони працюють на терор - здають координати, сіють зневіру і кацапські наративи, займаються саботажем і шкідництвом, ухиляються від мобілізації...

4 ???? Думаю что их большинство среди православных

По мне так ничего запрещать не надо, а лучше восстановить государственную пропаганду воинственного атеизма
Я, как атеист, был бы за
   
Re: Контрнаступ

4%. І всі вони працюють на терор - здають координати, сіють зневіру і кацапські наративи, займаються саботажем і шкідництвом, ухиляються від мобілізації...
прям як ти (tu)
   
Re: Контрнаступ

Думаю что их большинство среди православных

воно чорноротий істеричний бот. Не чипай, нема сенсу
   
Re: Контрнаступ

Хто тобі це сказав, що не працює?

Що, вже використовували ЯО?
 
   
Re: Контрнаступ

прям як ти (tu)
о, впіймалась тварина, русская шлюха іди на йух
   
Re: Контрнаступ
slp

Ми кажемо за майбутне, коли наша держава вже стоїть на ногах, і сама є донором для якіхось держав...не живіть сьогоденям, яка накуй нам допомога, якби ми вже жили на рівні польщі наприклад.яка допомога, яка гаага, якби ми в бюджет єс платили стільки як деякі держави, то нам допизди булаб та допомога та гаага...нікто українців нечіпав би ніде і ніколи..
Не треба нас кидати в сьогодення..согоден пя воно таке яке є, а також вже не потрібно дивитися назад і казати, як би воно було...
Вме тий час прошов, тепер треба думати про майбутне, а майбутне це сильна держава Україна і обовязково з ЯЗ

Будущее ? Мы члены НАТО и ЕС - а значит подчиняемся ИХ законам

Чтобы быть независимыми нужна мощная промышленность (Заводы и фабрики а-ля ссср)
Мы готовы на новую индустриализацию ???
   
Re: Контрнаступ

Получим прекращение ВСЯКОЙ помощи Запада и суды в Гааге для наших
Це все фантазії.
Це не комп'ютерна гра, Це війна.
Населення бігло б від нас, так само як в Шебекіно.
Ті хто залишався б, були знищені самими б орками з повітря. Бо вони сповідують принципи випаленої пустелі.
Саме тому там не було б населення.
А якщо хтось залишився, проголосували б за нову республіку під чуткім керівництвом нашого СБУ.
Але на сьогодні це все фантазії. Бо контрнаступ йде тільки так, як нам дозволено, в той час як оркам дозволено все.
   
Re: Контрнаступ

о, впіймалась тварина, русская шлюха іди на йух
краще розкажи, як справи на колчаковських ольгинських лахтінських фронтах :gigi:
пачьом наразі пост?
   
Re: Контрнаступ

4 ???? Думаю что их большинство среди православных

По мне так ничего запрещать не надо, а лучше восстановить государственную пропаганду воинственного атеизма
Я, как атеист, был бы за
Захоплені кацапами храми стоять пусткою, хіба остання тварина на селі туди ходить. На весь Київ пару сотень упоротих продовжують окупацію Лаври. Реально і 4% нема. Навіть місцева фупівські шлюха православна змінила свої погляди і бажає всім кацапами здохнути в муках. Але їхні фсб-попи, монахи, актив божевільних, а також охоронні і бізнес-структури продовжують активно діяти.
   
Re: Контрнаступ

краще розкажи, як справи на колчаковських ольгинських лахтінських фронтах :gigi:
пачьом наразі пост?
Можу тебе тварино розчарувати, я в цьому місяці звільнився із ЗСУ, прослуживши рівно 16 місяців. Але сказали через 6 місяців знову з'явитися.
   
Re: Контрнаступ

Прошу вибачення,  це не зрада.
Звісно треба продовжувати колупати укріплення під Токмаком.
Бо вже взялися це робити,  тож зворотнього шляху нема.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія