Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Меркаль банила нам НАТО?
Тому має  відповідати і за Україну, на яку напав кацапстан.
Ви Меркель вибирали? Ні за що, вона перед вами не відповідає. Відповідає вона тільки за Німеччину.
   
більшість не повернется
85% виїхало саме тих, прямо "цвіт нації" у лапках - такі краще б і не поверталися взагалі.
   
А тепер без гасел. Яка практична користь від мене в Києві зараз?

Маскувальні сітки плести. Волонтерити в фондах. Мітингувати.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Ви Меркель вибирали? Ні за що, вона перед вами не відповідає. Відповідає вона тільки за Німеччину.
Вона особисто відповідає за напад хуйла на Україну.
І на майбутньому Маріупольському, чи як він буде називатися, трибуналі, Меркель має сидіти поруч з хуйлом та Шрьодером на лаві підсудних.
   
Та відмахайтесь ви від Вії. Тут на форумі куча чоловіків, від яких користі нуль. Ви до жінки домахалися.
   
Маскувальні сітки плести. Волонтерити в фондах. Мітингувати.
Те саме я роблю в Гамбурзі значно ефективніше.
Сітки не плетемо, а кошти на дрони шлемо. І ще багато чого.
   
Те саме я роблю в Гамбурзі значно ефективніше.
Сітки не плетемо, а кошти на дрони шлемо. І ще багато чого.

Тобто там краще. Про те й мова.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Тобто там краще.
Може тому, що там ЛГБТ в законі?
   
Тобто там краще. Про те й мова.
Ми про ефективніше. А це означає краще економічно, фінансово. І цей факт не потребує доведення, це очевидно, здається.
Але ти зараз обуришся, що я не вважаю Україну багатшою за Німеччину.
Аби так було, ми б перемогли ще років 9 тому.
   
Тобто там краще. Про те й мова.
Це вже якась кацапщина, заздрити що людина не страждає. Я всім родичам і знайомим казав - виїжджайте до Німеччини. Знімете тягар з української економіки, як не працюєте, самі зможете утримувати когось в Україні. Та ж медицина спасибі скаже, бо лікарі зараз для військових корисніші. Німці від того не збідніють, їх трусити та трусити ще…
   
Ми про ефективніше. А це означає краще економічно, фінансово. І цей факт не потребує доведення, це очевидно, здається.
Але ти зараз обуришся, що я не вважаю Україну багатшою за Німеччину.
Аби так було, ми б перемогли ще років 9 тому.

Ефективність вимірюється.
На скільки ефективність твоєї допомоги в Німеччині більша, ніж якби ти була в Україні?
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

На скільки ефективність твоєї допомоги в Німеччині більша, ніж якби ти була в Україні?
Вію та її дитину не потрібно годувати, лікувати, захищати та все таке інше.
Тобі цього мало?
   
Ефективність вимірюється.
На скільки ефективність твоєї допомоги в Німеччині більша, ніж якби ти була в Україні?
Разів в 100. Ми збираємо за день на декількох перфоменсах 1000 євро. Всі кошти їдуть в Бахмут дронами чи джипами чи медичними приблудами, по запитах.
І ніяка плетена мною у Києві сітка це не замінить, це незрівнянні цифри, відмінність на два порядки.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Зараз необхідні програми по поверненню мігрантів з Європ, забезпечити погорільців житлом безробітних роботою.
цільові кошти однозначно отримали б від ЄС, біженці їм обходяться недешево.
якщо ці питання не втрутиться держава, то після війни (яка може тривати кілька років) небуде нічого - ні житла, ні роботи ні людей (втечуть).
   
Це вже якась кацапщина, заздрити що людина не страждає. Я всім родичам і знайомим казав - виїжджайте до Німеччини. Знімете тягар з української економіки, як не працюєте, самі зможете утримувати когось в Україні. Та ж медицина спасибі скаже, бо лікарі зараз для військових корисніші. Німці від того не збідніють, їх трусити та трусити ще…
Німці мають якісь свої резони, нам поки що малозрозумілі. Але дійсно обсяг допомоги біженцям вражає.
   
Разів в 100. Ми збираємо за день на декількох перфоменсах 1000 євро. Всі кошти їдуть в Бахмут дронами чи джипами чи медичними приблудами, по запитах.
І ніяка плетена мною у Києві сітка це не замінить, це незрівнянні цифри, відмінність на два порядки.

ОК
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

біженці їм обходяться недешево.
Це як подивитися.
Мільйон українських жінок з дітьми можуть певним чином змінити демографічну ситуацію в ФРН, чи ні?
   
Це як подивитися.
Мільйон українських жінок з дітьми можуть певним чином змінити демографічну ситуацію в ФРН, чи ні?
Ні, там вже хрен що зміниш. :D
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

Ні, там вже хрен що зміниш. :D
Та як би ні.
   
В ретроспективі можна обговорити роль тих, хто повиїжджали до США і Канаді після першої і другої світових воєн.

А також тих, хто виїхав з України після здобуття незалежності, але до війни.
   
чомусь згадався болукан
   
чомусь згадався болукан
А Болукан говорив правильні реалістичні речі ще рік тому, але його тут заплювали, заклювали і забанили.
Час розбанити, може тепер його почують.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

А Болукан говорив правильні реалістичні речі ще рік тому, але його тут заплювали, заклювали і забанили.
Час розбанити, може тепер його почують.
до жопи ©
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

чомусь згадався болукан

 :lol:  :weep:  :lol:
див. пророчу гілку " куда эвакуируют жителей Киева? " від 17.02.2022

Куди-куди, до швабів на соціалку. Поляки вже казали, що від кордону автобуси дадуть.
Хотів дописати 'жарт', однак по факту всі хто не матимуть резервної кубишки на десятку баксів - реально потянуться в Європу. В Львові і так ціни вже виросли практично до київських
Дулю тобі.... Німеччина не прийматиме чужих біженців.
А нікуди твої шваби не дінуться. При офіційному вторгненні КОЖЕН громадянин України по європейських законах має право претендувати на притулок. А чим більше кандидатів - тим менше виплат буде таким холуям як ти, навіть швабівський бюджет не резиновий.

В Германию  беженцами. Там газ дешевый, спасибо Шредеру  :laugh:

Більшості киян Німеччина сподобається. Саме вони складатимуть більшість українського контингенту біженців в Німеччині.
Молодці. Еліта нації. Весь час думають головами.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

А Болукан говорив правильні реалістичні речі ще рік тому,
якраз навпаки. він виявився 100% неправим.
   
якраз навпаки. він виявився 100% неправим.
В чомусь неправий, в чомусь правий.
Я застала фінальну істерію, коли він говорив реальні речі, на нього кидалися всім форумом і його ж і забанили.
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

В чомусь неправий, в чомусь правий.
Я застала фінальну істерію, коли він говорив реальні речі, на нього кидалися всім форумом і його ж і забанили.
тобі Болукана не хватає? маєш Sojuznyk'а, хоч і не дотягує до рівня майстар але хоч щоь  :gigi:
   
В чомусь неправий, в чомусь правий.
Я застала фінальну істерію, коли він говорив реальні речі, на нього кидалися всім форумом і його ж і забанили.
То хоч одне назви, що це опудало вірно казало. Бо пригадую одне лише сичання на Україну та українців. 
   
Re: Наслідки масової еміграції населення України до Європи

тобі Болукана не хватає?

Ще рік і Війка буде писати як Болукан   :D
   
тобі Болукана не хватає? маєш Sojuznyk'а, хоч і не дотягує до рівня майстар але хоч щоь  :gigi:
Sojuznyk якийсь біглий москаль, нецікаво. Почитай, що він пише, вуха в'януть.
А Болукан прикольний. Та про ситуації в Німеччині він чудово зорієнтований.
   
Ще рік і Війка буде писати як Болукан   :D
Не буде. Я рідко тут дописую і оця тема яскраво показує, ніскільки це безсенсово, не чують.
Гратися в дон-кіхотство мені влом.
   
Це як подивитися.
Мільйон українських жінок з дітьми можуть певним чином змінити демографічну ситуацію в ФРН, чи ні?
ні, вони ж всі мають повернутись після перемоги  :gigi:
   
ні, вони ж всі мають повернутись після перемоги  :gigi:
Дитина вчить мову за рік приблизно.
Далі який сенс повертатися?..
   
Дитина вчить мову за рік приблизно.
Далі який сенс повертатися?..
спитай у Вії, вона і через 10 повернется  :gigi: 

Соціал заберуть, квартирки, доведеться йти на роботу. Знання мови у дитини це ж не фактор лишатись
   
Соціал заберуть, квартирки,
Чому?
Я думаю, що не заберуть.
   
І скільки Леопардів 2 з 3 600 побудованих вже надали?
Ібанько - подивися скільки взагалі леопардів у Німеччини та на обсяг допомоги і заглохни)
   
Чим довже війна тим менше повернуться. наслідки будуть в першу чергу погані для соціалки,бо зараз дають гроші покривати дефіцит,але після війни цього не буде.
   
Чим довже війна тим менше повернуться. наслідки будуть в першу чергу погані для соціалки,бо зараз дають гроші покривати дефіцит,але після війни цього не буде.
А яка користь з безробітних в Україні? Податки ж не вони платять)
   
Ібанько - подивися скільки взагалі леопардів у Німеччини та на обсяг допомоги і заглохни)
Клоун, а коли і куди ті Леопарди з бундесверу поділися?
Звідки ви всі лізете?
   
Клоун, а коли і куди ті Леопарди з бундесверу поділися?
Звідки ви всі лізете?

Тупиздню- у Німеччини всього леопардів 500 штук - з них на ходу може 100 - вони всі леопарди повинні передати Україні? Ти теж безробітний чи професійний нищий?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія