Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Про Apple не згадуйте, є телефон, є планшет , а для компу мені тре Вінда. Прийшов час купувати новий. Чомусь хотів Hewlett-Packard, але чомусь про нього погано кажуть. Так який бренд тре купувати? Ноут .
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Як варіант DELL.
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Таки DELL ?
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Як варіант DELL.

В мене Vostro 2013 .
Що тіки не пережив. :D
Працює.
   
Я такую вещь скажу пусть тебе дочка купит.
Делл Фуджик Тошибу ХП Соньку Панас
Но только в Европе
Вот и все.
   
В мене ХП норм живуть.
Леново не беріть..
   
В мене Vostro 2013 .
Що тіки не пережив. :D
Працює.
Блин гадом буду Vostro 1320
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

 В мене зараз старий Фуджи-Сіменс. Ну рочків 5 витримав. Час міняти. Про  Vostro навіть не чув.
   
В мене зараз старий Фуджи-Сіменс. Ну рочків 5 витримав. Час міняти. Про  Vostro навіть не чув.
Это линейка Делл.
Типакак у Соньки Виво
   
Дорогі серії у всіх нормальні.
Dell
HP
Asus
Навіть Acer чи Lenovo
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Ну куплю DELL
   
Ну куплю DELL

Latitude?
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Про Apple не згадуйте, є телефон, є планшет , а для компу мені тре Вінда. Прийшов час купувати новий. Чомусь хотів Hewlett-Packard, але чомусь про нього погано кажуть. Так який бренд тре купувати? Ноут .

Теж все на вінду зазиравсь та на вінду... А коли встала потреба ганяти на ноуті серйозні речі та купив для цього собі мак - не пожалкував ніколи та жодного разу! Не перелізу на віндузу тепер нізащо, ніяких тормозів, своп-файлів монструозних, все свистить, літає, ноут ніколи не засирається, ніяких переустановок ОС пару разів на рік, песня та суцільний кайф!

Дарма ти так на епл...
   
Завжди Делли юзав, навіть досі маю один старезний с840
   
Гуманітарії, блд)
Dell серій Latitude, Precision.
HP EliteBook, ProBook.
Lenovo ThinkPad серій X або T
   
Абсолютно пох на бренд.\
обирай моделі по буджету, а не бренд
   
Гуманітарії, блд)
Dell серій Latitude, Precision.
HP EliteBook, ProBook.
Lenovo ThinkPad серій X або T

Леново Асус Асер может у вас в США нормальнные. У нас тут шлак для третьего мира.
Почему я сказал ТС пусть дочка купит в ЕС  и пришлет.
   
у мене вже другий HP Envy
нічого поганого не скажу


   
Теж все на вінду зазиравсь та на вінду... А коли встала потреба ганяти на ноуті серйозні речі та купив для цього собі мак - не пожалкував ніколи та жодного разу! Не перелізу на віндузу тепер нізащо, ніяких тормозів, своп-файлів монструозних, все свистить, літає, ноут ніколи не засирається, ніяких переустановок ОС пару разів на рік, песня та суцільний кайф!

Дарма ти так на епл...

Це нащо?!
Ніколи таким не займався
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Це нащо?!
Ніколи таким не займався

У мене вінда черезх півроку експлуатації страшенно починала тормозити на будь-яких ноутах чи десктопах. Перевстановиш - знову порхає, але потім знов...
   
У мене вінда черезх півроку експлуатації страшенно починала тормозити на будь-яких ноутах чи десктопах. Перевстановиш - знову порхає, але потім знов...

Лазив по кацапським помийкам? Там гавна набратись як два пальці в рот
   
Про Apple не згадуйте, є телефон, є планшет , а для компу мені тре Вінда. Прийшов час купувати новий. Чомусь хотів Hewlett-Packard, але чомусь про нього погано кажуть. Так який бренд тре купувати? Ноут .
який бюджет на ноут плануєш?
   
я також зараз в цьому процесі
ось на що звернув увагу :
 Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200QYPB) 15,6"  IPS  1920x1080  AMD Ryzen 5 5600H  3,3 ГГц  ОЗП: 16 ГБ  NVIDIA GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6  SSD: 512 ГБ  2,25 кг  ОС: DOS .. 25600грн
   
Вольт, ти там як?
   
я також зараз в цьому процесі
ось на що звернув увагу :
 Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200QYPB) 15,6"  IPS  1920x1080  AMD Ryzen 5 5600H  3,3 ГГц  ОЗП: 16 ГБ  NVIDIA GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6  SSD: 512 ГБ  2,25 кг  ОС: DOS .. 25600грн

У дружини - Lenovo IdeaPad 5 Pro
Непоганий апарат
   
я також зараз в цьому процесі
ось на що звернув увагу :
 Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200QYPB) 15,6"  IPS  1920x1080  AMD Ryzen 5 5600H  3,3 ГГц  ОЗП: 16 ГБ  NVIDIA GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6  SSD: 512 ГБ  2,25 кг  ОС: DOS .. 25600грн
(tu)  :lol:
   
Ще такий варіант

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101F0PB)  15,6" • IPS • 1920x1080 • Intel Core i5-11320H • 3,2 ГГц • ОЗП: 16 ГБ • NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6 • SSD: 512 ГБ • 2,25 кг • ОС: DOS • 11.2022
27400 грн
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Вольт, ти там як?

Долетіло до них  ....
   
Долетіло до них  ....

Я тому і написав. С-300, блет
   
Ще такий варіант

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101F0PB)  15,6" • IPS • 1920x1080 • Intel Core i5-11320H • 3,2 ГГц • ОЗП: 16 ГБ • NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6 • SSD: 512 ГБ • 2,25 кг • ОС: DOS • 11.2022
27400 грн

https://tech4gamers.com/gtx-1650-vs-rtx-3050/
   
леново то лайно, не бери в жодному разі
тим більше китайський бренд - то фу-фу-фу
останній брав НР для нету і офісу, бюджетний, на Райзен 5 процику, систему на ССД, смітник на терабайт - звичайний другий диск
поза очі вистачає 8 гб пам'яті і ще 2 гб на відеокарті початкового рівня, все це разом копійки
працює ос стабільно і все офісне також, бо чесне ПЗ, не піратка
   
шо пансьтво рекомендує для військових які в окопах?
   
крім вибору бренду та конфігурації ноута особисто у мене ще є невеличка проблема вибору продавця. Що мається на увазі?
Вибравши модель ноута іду на хотлайн і отримую посилання на інтернет магазини, де є в наявності обраний ноут. І бачу ціну -
маг. №1  - 27500
маг. №2  - 26900
маг. №3  - 26300
маг. №4  - 25300
маг. №5  - 29100
З першогоо погляду вибір очевидний - маг. №4  - 25300.  Але виникає питання,  що це за благодійність така,  чи немає там якогось подвоху.  Як гадаєте
   
шо пансьтво рекомендує для військових які в окопах?

Есть линека на память не помню звонить поздно Панасы.
Защита по сдандартам IP67
Ну и весь набор GSM GPRS WIFI и тд.
Тачсрин
Поворотный экран можно как планшет.
Усиленый акумм. + Еще мини акум
То есть получается три аккомулятора два полноценных а один для того что бы вы могли второй быстра переставить.

У меня такими геодезисты пользуются.
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Воно зараз все однакове, бери тупо те що більше всього тобі підходить за конфігурацією, розмірами, фічами, тощо.
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Ще такий варіант

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101F0PB)  15,6" • IPS • 1920x1080 • Intel Core i5-11320H • 3,2 ГГц • ОЗП: 16 ГБ • NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6 • SSD: 512 ГБ • 2,25 кг • ОС: DOS • 11.2022
27400 грн

Леново - то китайаці. Їх краще ігнорувати
   
Про Apple не згадуйте, є телефон, є планшет , а для компу мені тре Вінда. Прийшов час купувати новий. Чомусь хотів Hewlett-Packard, але чомусь про нього погано кажуть. Так який бренд тре купувати? Ноут .
Вам треба визначити, для яких задач ви плануєте брати ноутбук.  Напр, чи будете бавитись у забавки, програмувати, який розмір матриці підходить, вага, чи треба докстанцію для підключення мультимедіа і додаткових моніторів,  на скільки год автономність потрібна і як часто.. і т.д.
На деталях можна зекономити ще на один ноутбук
   
Воно зараз все однакове, бери тупо те що більше всього тобі підходить за конфігурацією, розмірами, фічами, тощо.

Ой поймы мы хоть и деньги более менее имели до 22 года.
Но мы таки страна третьего мира.
Почему монитор из Германии весит почти в два раза больше.
А. Больше меди в БП.
Б. Корпус не из говна.
В. Кондеров больше на линиях.
   
....
   
Re: Який зараз ноут в сеснсі бренда більш класний?

Ой поймы мы хоть и деньги более менее имели до 22 года.
Но мы таки страна третьего мира.
Почему монитор из Германии весит почти в два раза больше.
А. Больше меди в БП.
Б. Корпус не из говна.
В. Кондеров больше на линиях.

Яке це має значення? Воно полюбому все морально зношується швидше чим фізично
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія