Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

Чекаємо закінчення війни і місце у Гаазі для Петра, як кацапського агента з богаторічним пробігом)))...
Зрадників треба знешкоджувати, не чекаючи кінця війни! Шо це за м'яхкотєлость?!
Он, як з Бакановим - проєбався, розвів кубло зрадників в своїй службі - на нари, нє взірая ні на шо.
   
Чекаємо закінчення війни і місце у Гаазі для Петра,

В Європі справи проти Порошенка, які відкриті проти нього в Україні назвали політичним переслідуванням.

Ви хочете зробити з суда Гааги посміховисько, щоб рішення Гаагського суду проти хуйло втратило свою цінність?
   
ти вже знайшла? Ні? Тоді тримай:

Основними завданнями Офісу є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення Президентом України визначених Конституцією України повноважень.


Забезпечення це і є обслуговування.
Ну Ок. Обслуга так обслуга. Обслуга не керує держорганами і депутатами і не веде політику. На то вона і обслуга. Можу навіть доказать. :)
   
О небо... :facepalm:
Шо у тітки в голові суботнім світанком... Отак прокинутись і насрати 100500 постів в одній темі, яка з моменту створення лайна варта - це вже патологія якась, тривожно за людину.
   
О небо... :facepalm:
Шо у тітки в голові суботнім світанком... Отак прокинутись і насрати 100500 постів в одній темі, яка з моменту створення лайна варта - це вже патологія якась, тривожно за людину.

 X(

Юлькі такі смішні. Відкриваєте будь яку тему в назві якої є слово: Порошенко і обов'язково в ній з'явиться закріплений за нею Юльок. Але парадокс у тому, що цю тему відкрив саме Юльок.  :lol:
   
Як наприклад, СТО (станція технічного обслуговування) забезпечує повносправне функціонування твого автомобіля.
   
Як наприклад, СТО (станція технічного обслуговування) забезпечує повносправне функціонування твого автомобіля.

Забезпечуйте але не керуйте автомобілем і не вказуйте куди їхати водію.
   
Шо, свині вже починають переходити на особу опонента? Шо ж так слабо, порошата? Вже немає чим виправдовуватися?? А каг дисалі...
   
Шо, свині вже починають переходити на особу опонента?

Так ви були не праві, коли почали переходити на мою ослбистість. Я розумію у вас немає аргументів але то вже ви робите по свинські :(

Добре, що ви починаєте це усвідомлювати.  (tu)

Не матюкайтеся більше як остання брудна лайлива тварина і не переходьте на особистість опонента.
   
Забезпечуйте але не керуйте автомобілем і не вказуйте куди їхати водію.
та нафіг ти кому всралася. То зі слів свиней виходить, що саме Єрмак примушує Зеленського воювати за Україну? Так ви ж ПЕСділи шо він російський агент. Ви вже якось визначтеся зі своїми полюціями...
   
всралася.

Так, ви всралися в цій темі.

Чому ви проти того, що Порошенко зустрівся з послом Китаю для того аби посприяти деокупації України?
   
Підніміть Указ Президента, де Порошенку заборонено зустріч з послами інших країн. Якщо знайдете - я вибачусь.
підніми закон про статус депутата - де там про всування пропитого носа в питання війни та миру. Знайдеш - я вибачуся.
   
де там про ...

Ось:

Порошенко виконав доручення першої особи держави:

Зеленський звернувся до Ради: Сьогодні в нас одна партія, одна фракція – Україна

Президент назвав парламент "частиною великого українського війська", а його фронтом – "законодавче поле", на якому депутати мають працювати для перемоги країни в режимі 24/7.

"Без вихідних, без зайвих емоцій, гасел тощо. Сьогодні в нас із вами – одна партія, і ця партія – Україна. Одна фракція – Україна. У нас одна монобільшість – Україна. Єдина, сильна, незалежна. І все, що їй не допомагає чи – не дай боже, гірше – шкодить, послаблює або розколює, має бути – ні! – не в меншості. Це має залишитися в минулому", – наголосив Зеленський.


Порошенко виконує доручення Зеленського і працює в режимі 24/7.

З дозволу Головнокомандуючого (цитата вище) Порошенко зустрівся з послом Китаю аби Китай поспраяв в деокупації України від кацапів.

А Юлькі від цього бісяться  X(

Воно й не дивно адже Юлька зустрічалася з послом Китаю для прославляння комуністичної партії Китаю а Порошенко - для деокупації України.  (tu)
   
Це не довод. Він як великий політик мав передбачати наслідки своїх дій. А вони були такі, що в Верховну Раду України прийшли вороги. І це не тільки медведчук. Так що можеш не вибачатися, але доказ не приймається.


До речі Медведчук підтримав Зеленського зразу після його (Зеленського) обрання.
я можу тебе тільки нахуи послати за такі тупі маніпуляції. Читай закон про вибори Президента, про його персональну відповідальність - він не може нести відповідальність за дії громадян України в частині здійснення ними свого виборчого права.


Свині, ну чого ви такі тупущі як сибірсські валянки???
   
Це не довод. Він як великий політик мав передбачати наслідки своїх дій. А вони були такі, що в Верховну Раду України прийшли вороги. І це не тільки медведчук. Так що можеш не вибачатися, але доказ не приймається.


До речі Медведчук підтримав Зеленського зразу після його (Зеленського) обрання.
хуйло підра підтримав одразу ж після його обрання презом і шо?
   
Стаття 1 пункт 1 читай ще раз.
стаття 17 читай ще раз.
   



США бачать ворога в КНР І Росії | Віталій Портников

 :gigi:
   
Зрадників треба знешкоджувати, не чекаючи кінця війни! Шо це за м'яхкотєлость?!
Он, як з Бакановим - проєбався, розвів кубло зрадників в своїй службі - на нари, нє взірая ні на шо.
питання Кнуря - лише питання часу. Запитай магістра - він вкурсі.
   
Ну Ок. Обслуга так обслуга. Обслуга не керує держорганами і депутатами і не веде політику. На то вона і обслуга. Можу навіть доказать. :)
та мені якось похуи тьорки між зелею і єрмаком.
   
О небо... :facepalm:
Шо у тітки в голові суботнім світанком... Отак прокинутись і насрати 100500 постів в одній темі, яка з моменту створення лайна варта - це вже патологія якась, тривожно за людину.
а ти шо тут робиш в цій темі що лайна варта? Вона ж тобі не цікава.
   
я можу тебе тільки нахуи послати

Так, це ваш останній аргумент. Бо інших немає. Я розумію.
   
Так ви були не праві, коли почали переходити на мою ослбистість. Я розумію у вас немає аргументів але то вже ви робите по свинські :(

Добре, що ви починаєте це усвідомлювати.  (tu)

Не матюкайтеся більше як остання брудна лайлива тварина і не переходьте на особистість опонента.
мене взагалі не цікавить ослобистість радіоточки - я лише відбрикуюся від неї.
   
https://youtu.be/NuB66P7yPXE
США бачать ворога в КНР І Росії | Віталій Портников

 :gigi:

Навіщо дехто разом з Тимошенко розсипався в похвалах Сі Цзіньпіну?

https://chas.news/current/zapovitam-mao-tszeduna-virni-navischo-arahamiya-rozsipavsya-v-pohvalah-si-tszinpinu
   
я лише відбрикуюся

Звичайно а що ж вам залишається робити?

Матюкатись і брикатись.

Аргументіа то немає.

То чому ви проти того, що Порошенко виконує доручення Президента Зеленського і сприяє деокупації України?
   
https://youtu.be/NuB66P7yPXE
США бачать ворога в КНР І Росії | Віталій Портников

 :gigi:
оппа!! Віталій, та ще й Портніков!! Дик, він же ж свиней на шпагат посадив. Як вони тепер будуть вибріхуватися???


Нє, шо не кажіть, а Петя таки ворог, він таки гадить інтересам України тишком-нишком, і я більш ніж впевнена, що ніякого дозволу на зустріч з китайцем з питань війни та миру йому ніхто не надавав, а тим більше під час візиту японської делегації, але свині - вони такі свині...
   
а Петя таки ворог, він таки гадить інтересам України тишком-нишком,

Брехня. Порошенко сприяє деокупації і допомагає ЗСУ, волонтерить, купує китайські дрони для ЗСУ.

Чому ви проти цього?
   
Навіщо дехто разом з Тимошенко розсипався в похвалах Сі Цзіньпіну?

https://chas.news/current/zapovitam-mao-tszeduna-virni-navischo-arahamiya-rozsipavsya-v-pohvalah-si-tszinpinu
це було ще ДО ВІЙНИ:

Юрій Божич16:44 12 липня 2021


Тут щодня все змінюється. Тоді Китай ще не був ворогом. Так шо, свої звинувачення на адресу Юльчика засунь собі в сраку.
   
Брехня. Порошенко сприяє деокупації і допомагає ЗСУ, волонтерить, купує китайські дрони для ЗСУ.

Чому ви проти цього?
порошенко ворог - слухай Портнікова.
   
Хуууух, перегавкала всіх свиней у купі.  :weep:  :lol:  X(
   
Хуууух, перегавкала всіх свиней у купі.  :weep: 

тут тільки одна лайлива свиня в темі гавкає. :lol:  X(
   
Тут щодня все змінюється. Тоді Китай ще не був ворогом.

То що не купляти Китайські дрони для ЗСУ?

Чому ви проти того, щоб Порошенко купляв китайські дрони для ЗСУ і сприяв деокупації України?
   
порошенко ворог

Я знаю що ви ворже ставитесь до Порошенка.

Але Порошенко - найбільший волонтер в Україні і допомагає ЗСУ і сприяє деокупації України і купує китайські дрони для ЗСУ.

Чому ви проти того, щоб ЗСУ використовувао китайські дрони для деокупації України?
   
Так шо, свої звинувачення на адресу Юльчика засунь ... в сраку.

Ось, як Тимошенко зустрічалася з тим самим Китайськім послом.

Але зустрічалась не на користь Україні а для прославляння компартії Китаю в Україні.
А Порошенко зустрічався для сприяння деокупації України.

   
Тут щодня все змінюється. Тоді Китай ще не був ворогом.

А то зрадниця Юлька добре робила, що прославляла компартію Китаю?
   
я можу тебе тільки нахуи послати за такі тупі маніпуляції. Читай закон про вибори Президента, про його персональну відповідальність - він не може нести відповідальність за дії громадян України в частині здійснення ними свого виборчого права.


Свині, ну чого ви такі тупущі як сибірсські валянки???
Він об’явив позачергові вибори на рік раніше, знаючи що сам в’їхав в крісло на проросійському електораті. Якщо він не передбачав, що в раду зайде ОПЖ, то який де він політик? Але думаю, що прекрасно передбачав не він так радники, і про спільні дії і коаліцію домовилися теж. Повезло слуг напхалося в раду стільки, що коаліція виявилася не потрібною. Правда серед тих слуг минулого  опж було дофіга і більше. Доречі сама велика кількість зрадників серед слуг. І чого б то.

Останнє редагування: 25 березня 2023 10:36:11 від Agni
   
Так от, починаємо.
І почнемо ми із розподілу повноважень державних органів у сфері зовнішньої політики Держави Україна.
Гілка про Порошенка. Навіщо ви штучне роздуваєте тему, узагальнюючи на всіх депутатів (Тимошенко тощо)?

Будь-ласка, не флудіть. Тримайте високий рівень дискусії.
   
Хуууух, перегавкала всіх свиней у купі.  :weep:  :lol:  X(
Це досягнення. Поздоровляю. В цьому ви ас.
   
Далі. Що стосується нардепа без спецповноважень.
Тема про Порошенка. Не треба штучно її роздувати, узагальнюючи її на всіх депутатів (Тимошенко тощо).

Будь-ласка, не флудіть, тримайте високий рівень дискусії.
   
На території України вже потроху почали знаходити саме КИТАЙСЬКІ ракети. Тобто, хуйло вже випросило у китайців зброю і почало нею пуляти.
Посольство Китаю в Україні працює. Значить, ви вважаєте, що наш Президент та Верховний Голвнокомандувач дозволяє працювати. Ви фактично звинуватили Президента та Верховного головнокомандувача Володимира Олександровича Зеленського в державній зраді. З якою метою ви дискредитуєте чинну владу брехливими повідомлення про вчинення нею державної зради (дозвіл на офіційне представнитцво в Україні країн, які начеб-то постачають зброю нашомук ворогу)?

Ви агент Кремля? Ви свідомо закликаєте до геноциду українців? Ви це робите через ідеологічні переконання або ж за гроші кремля?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія