Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

повинен бути документ, завірений підписом.

Бінго! Нарешті дочекався.

Порошенко з послом Китаю щось підписував? Є документ завірений його підписом?

п.с. тепер можна спокійно лягати спати. Бережіть свій хвіст про який ви написали.
   
Ну то так з триндєжу радіотчки випливає.
А загалом епічне знущання над здоровим глуздом.
Чого намагаються досягти порохобрати? Знову все просрати?
нене, я беру ті свої слова обратно, дозволу не було, так шо, Пітро банальний самозванець.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Молодець Петро!  [ua]
Вже 22 сторінки палають пукани в прихильники певної політсили!
   
Якщо Юлькі будуть заважати працювати Президенту Зеленському і експрезиденту Порошенку для деокупації України то можна все просрати, як тоді, коли Юлька заважала працювати Ющенку і через Юльку Україну не взяли в НАТО.
та попесди, попесди. То що там із дозволом від Президента? Він існує чи ні? Бо без дозволу це все пєтькина грамота, як і фількина.
   
Бінго! Нарешті дочекався.

Порошенко з послом Китаю щось підписував? Є документ завірений його підписом?

п.с. тепер можна спокійно лягати спати. Бережіть свій хвіст про який ви написали.
хуїнго! ти йобнутий??? То я тобі описала, як повинен виглядати дозвіл на представництво інтересів Держави, тобто про делегування повноважень. А ти чого так брехлива та ще й тупа радіоточка?
   
Порохобрате, а поясни, накуа Україні був потрібен Харківський пакт, так рекламований Поршенком?
   
хуїнго! ти йобнутий???
Хм... Невже досі навіть підозри не виникло?))
   
Хм... Невже досі навіть підозри не виникло?))
нарешті виникло.)))
   
нарешті виникло.)))
Нє, ну справді, такі "по вєлєнію душі" лише за порєбріком водяться.
Тут явно штабна робота.
   
Нє, ну спрпвді, такі "по вєлєнію душі" лише за порєбріком водяться.
Тут явно штабна робота.
В мене теж були підозри, особливо в темах про вакцинацію.
Але не треба забувати про бритву хенлона :)
   
Ось ще трішки в тему:

Нужно понимать китайцев. Для них встреча глав двух государств – четкий сигнал, что можно активизировать сотрудничество. (Не моє).

Тобто, з ким особисто зустрілася перша особа Китаю - з тим і буде в Китаю тісне співробітництво. І на фоні візиту Сі до хуйла оці срані петрові зустрічі з кетайцями мають дуже неприємний запах. Це як вести перемовини з мудачуком.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Порохобрате, а поясни, накуа Україні був потрібен Харківський пакт, так рекламований Поршенком?
Во славу Петру!  [ua]
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Для здійснення повноважень в зовнішній політиці потрібен дозвіл Президента - це те, з чого ми починали в цій гілці вести розмову ще позавчора.
Потрібен дозвіл ОП, з твоїх же слів. :lol:

Модерація, знесіть, врешті, цю гілку кхуям на смітник, боляче ж дивитись, як тут корчить людей навіть п'ятничним вечором. Ще йопне кондратій когось - хто відповідатиме?
   
Потрібен дозвіл ОП, з твоїх же слів. :lol:

Модерація, знесіть, врешті, цю гілку кхуям на смітник, боляче ж дивитись, як тут корчить людей навіть п'ятничним вечором. Ще йопне кондратій когось - хто відповідатиме?
та тебе уже бачу йобнув. Но ми здєсь нє прі чьом!!
Шо там не так? Дозвіл готує ОП, бо ОП це не що інше, як допоміжний орган, що створений на підставі Конституції України для ведення документообороту Президента, тобто, банальна канцелярія Президента. Ну, сходи до Президента, нехай він сам тобі наклацає своїми руцями якусь писульку, зареєструє її і видасть тобі, але без цієї допоміжної служби.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

та тебе уже бачу йобнув
Ще трохи, і ти чортиків зелених побачиш на власних плечах.
Спочинь трохи.
   
Одним словом в фуй не ставить наш Петро то ОП. Єрмак таки гордий я опе я опе, а Петро такий: а я на то опе срав   :weep:
   
Ще трохи, і ти чортиків зелених побачиш на власних плечах.
Спочинь трохи.
ти вже побачив?
   
Одним словом в фуй не ставить наш Петро то ОП. Єрмак таки гордий я опе я опе, а Петро такий: а я на то опе срав   :weep:
ні, не змігши отримати дозвіл з опе, підро срав на своїх сектантів - вдуває їм у вуха усіляку х.й.ю, а вони вірять.
   
Ще трохи, і ти чортиків зелених побачиш на власних плечах.
Спочинь трохи.
по суті моєї відповіді є що сказати, чи лише аби сернути?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

по суті моєї відповіді є що сказати, чи лише аби сернути?
Побачити в твоїх "відповідях" суть - це треба бути в однаковому психоемоційному стані з тобою, хай небо боронить од такого щастя.
Он нижче "суть", трясця.. :eyes:
А тому, якщо ваш Рошенка з власної ініціативи поліз кудись там шось парєшать, то мав він право це робити лише у власних комерційних інтересах, якщо без дозволу ОП - не інакше. Бо в іншому випадку це буде не що інше, як перевищення повноважень з боку Рошенки і тягне за собою кримінальне переслідування

Хай там сам пан Президент дає дозвіл і генасамблея ООН вручає мандат з сургучовою печаткою - фуя, нема дозволу від ОП - на нари супостата, і кримінальне переслідування. :lol:
   
Побачити в твоїх "відповідях" суть - це треба бути в однаковому психоемоційному стані з тобою, хай небо боронить од такого щастя.
Он нижче "суть", трясця.. :eyes:
Хай там сам пан Президент дає дозвіл і генасамблея ООН вручає мандат з сургучовою печаткою - фуя, нема дозволу від ОП - на нари супостата, і кримінальне переслідування. :lol:

а те пітр підставив країну ти не подумав?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

а те пітр підставив країну ти не подумав?
Яку країну, Австралію? Не знаю, тобі видніше.
А в Україні ніякої негативної реакції від влади не було, тільки фупівські самашеччі качаються по підлозі і слину пускають.
   
Яку країну, Австралію? Не знаю, тобі видніше.
А в Україні ніякої негативної реакції від влади не було, тільки фупівські самашеччі качаються по підлозі і слину пускають.

звичайно не буде публічної реакції щоб ще гірше не робити. а пдставив україну бо візит японського пм в цей час не є випадковим
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

фуя, нема дозволу від ОП - на нари супостата, і кримінальне переслідування.
цілком справедливо
дії всіх представників України мають бути узгодженими в єдиному центрі
звісно, якщо петро діяв задля України, і не переслідував якусь власну мету
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

дії всіх представників України мають бути узгодженими в єдиному центрі
В ОП, без пєсди, де ж ще! :lol:
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

В ОП, без пєсди, де ж ще! :lol:
Звісно
чи ти пропонуєш для цього офіс ПЄС?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

звичайно не буде публічної реакції
Ну чого ж. У свій час, рік тому, якийсь довбойоб, радник ОП, публічно заявив, що порошенкова фіксація в конституції України орієнтації на НАТО - одна з головних причин початку війни.
Таким чином, ніхто з влади і політиків ніякого негативу з цього приводу не висловив, тільки фупівські пікейні жилєти і екзальтовані тітоньки виносять вердикт - підставив Україну, гад такий. :(
Ну ок, хоча б закордонні аналітики чи політичні діячі неминуче якось відреагували б на таку "підставу" - так ніт. Якщо з часом виявиться, що цей візит пороха був часткою загальної гри України та союзників - жодне падло на фупі не вибачиться і не скаже "я, дебіл тупий, був/була неправий".
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Звісно
чи ти пропонуєш для цього офіс ПЄС?
Я пропоную для цього конституційні профільні інстанції держави Україна.
Якщо для тебе "звісно ОП", то лікуванню це вже не підлягає.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Я пропоную для цього конституційні профільні інстанції держави Україна.
Якщо для тебе "звісно ОП", то лікуванню це вже не підлягає.
Ух ти!...про Конституцію згадав...
Може ще згадаєш про те, що Україна потерпає від повномасштабної війни, в країні воєнний стан, і аж ніяк негоже кожному, кому б тільки не захотілося, самовільно пхати своє рило у зовнішньополітичні справи?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Якщо з часом виявиться, що цей візит пороха був часткою загальної гри України та союзників - жодне падло на фупі не вибачиться і не скаже "я, дебіл тупий, був/була неправий".
а якщо не виявиться? Що готовий визнати ти і чи готовий вибачитися?

Нагадати, як петрові бурби готували серйозну підставу України на міжнародній арені під очевидно нікчемною метою і так само нікчемними очікуваними результатами?
Ти знайшов в собі мужність і чесність визнати цей очевидний факт?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

ніяк негоже кожному, кому б тільки не захотілося, самовільно пхати своє рило у зовнішньополітичні справи?
Так, ось тобі, наприклад, було б негоже пхати рило в зовнішньополітичні справи навіть в мирний час. А голові фракції парламенту - запросто. Тим більше ніхто тобі та інших, таким як ти, не звітував, з чиєї подачі і в межах якого процесу Порох ходив до китайців.

Останнє редагування: 25 березня 2023 02:00:07 від Rambler
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

а якщо не виявиться? Що готовий визнати ти і чи готовий вибачитися?
Так, якщо президент, міністр МЗС, головнокомандувач збройних сил, чи голова верховної ради скажуть, що цей візит був несанкціонований державою і він заподіяв шкоду Україні - вИзнаю, що порох зробив дурню і рішуче засуджу цей крок. :pioneer:
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Так, ось тобі, наприклад, було б негоже пхати рило в зовнішньополітичні справи навіть в мирний час. В голові фракції парламенту - запросто. Тим більше ніхто тобі та інших, таким як ти, не звітував, з чиєї подачі і в межах якого процесу Порох ходив до китайців.
Зрозуміло.
До речі, Мудачук так само очолював фракцію. Причому другу у ВР за кількісним складом. А хулє...
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Так, якщо президент, міністр МЗС, головнокомандувач збройних сил, чи голова верховної ради скажуть, що цей візит був несанкціонований державою і він заподіяв шкоду Україні - вИзнаю, що порох зробив дурню і рішуче засуджу цей крок. :pioneer:
Тобто одного факту несанкціонованості (якщо виявиться) тобі замало?
Є свідки тієї розмови з послом, є якісь протоколи, про що саме йшла мова на зустрічі?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Є свідки тієї розмови з послом, є якісь протоколи, про що саме йшла мова на зустрічі?
Кому положено, знають всі деталі.
Допитливість мучить - звертайся у МЗС або прес-службу ПЄС, можливо зглянуться і задовольнять. Наразі про якісь претензії не чутно нізвідки.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Наразі про якісь претензії не чутно нізвідки.
Ага, ще й бажано з деталями, які складають держтаємницю
   
я би взагалі зараз пороха не чипав, він багато знає, то потім буде все вже після війни цікаво.... зараз краще не хитати такі теми..... ато потім нічого не розкаже....
   
я би взагалі зараз пороха не чипав, він багато знає, то потім буде все вже після війни цікаво.... зараз краще не хитати такі теми..... ато потім нічого не розкаже....
я думаю так: про Петра все відомо він дуже попалився і неодноразово щодо роботи на кацапів, але перед війною він не просто так  з'їбав за кордон, зараз війна а у нього сєкта, патріархат, медведчуківські бригади. Чекаємо закінчення війни і місце у Гаазі для Петра, як кацапського агента з богаторічним пробігом)))...
   
Тимошенко діяла в межах повноважень нардепа і парламенту, а порошенко ПОЗА МЕЖАМИ. Є питання?
Звідки такі висновки?

І, повертаємося до закону про статус депутата? Де там написано що народний депутат уповноважений виключно своїми виборцями. Читайте знову статтю 1 пункт 1 і не флудіть тут.

   
я думаю так: про Петра все відомо він дуже попалився і неодноразово щодо роботи на кацапів, але перед війною він не просто так  з'їбав за кордон, зараз війна а у нього сєкта, патріархат, медведчуківські бригади. Чекаємо закінчення війни і місце у Гаазі для Петра, як кацапського агента з богаторічним пробігом)))...
Вам краще не думать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія