Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

До речі, перші наслідки зустрічі не забарилися.

Петро Олексійович Порошенко - один із найвпливовіших політиків сучасності та великий патріот України! Не словом, а визначним словом нашим китайським партнерам, чиє посольство вільно працює на привітній українській землі, символізуючи стосунки України та Китаю, нехай нас і намагаються посварити мокшани своїм парноїдальним дискурсом "потенційних ворогів"

Цитувати
Логістичні центри Китаю станом на 00-00 24.03.2022 припинили відвантаження в РФ товари наступної товарної номенклатури зовнішньоекономічно ї діяльності
6204 3926 4202 6403 побутові товари
2901 2902 2907 2910 хімічні речовини
3601000000 порох
3602000000 речовини вибухові готові, крім пороху
весь розділ XIX (зброя і боєприпаси)
   
Нагадує. От саме цим дописом і нагадує.
А також гілки про триумфальне повернення у владу.
Аби шо звиздіти, аби ім*я Петра було завжди на першій сторінці в центрі уваги.

Так і коровка туди ж. Проти того, щоб Порошенко допомагав ЗСУ і Україні. Аби про Порошенка писати і рейтинг йому підіймати.
   
А також гілки про триумфальне повернення у владу.

То Bokguz - штабний? ;o
   
[ua]
27 черв. 2019 р.
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії

09.08.22 17:44
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом США

02.11.22 13:46
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

Ще туди ж.

Лідери політичних сил «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя» Юлія Тимошенко та Юрій Бойко взяли участь в організованому Пекіном у режимі відеоконференції форумі до 100-річчя Комуністичної партії Китаю.
   
Я щя розгорнуто розїбу підра в усі дири
Походу, там щось нереальне накопичується, треба сходити за хазматом.
   
То Bokguz - штабний? ;o

Не просто штабний а ще й на високій сходинці у ієрархії ботоферми. :)

Останнє редагування: 24 березня 2023 20:13:23 від sergyj
   
І ще, забув спитати.

Карофка а чому ви проти того, що Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
Абсотно ненормально.
І сам Порошенко це чудово розуміє.
В інфі про такі події дуже важливий ініціатор контакту,
Але наш Свєточ Дипломатії прикинувся валянком і мовчить.
А там лише три варіанти, два з яких були б йому у плюс.
Гнида самозакохана - от і весь Порошенко.
   
Раз Юльківська шобла так взбісилась  X( , значить Порошенко правильно зробив  (tu)
   
Юльки зовсім спаскудилися. Агонія...
   
Раз Юльківська шобла так взбісилась  X( , значить Порошенко правильно зробив  (tu)
Давно на ФУПі не було такої тупої радіотчки...
   
Давно на ФУПі не було такої тупої радіотчки...

Так, ви зараєстровані в 2014 р. але вас давно з нами не було.
   
Так, ви зараєстровані в 2014 р. але вас давно з нами не було.
Чому Порошенко не оголосив, хто був ініціатором зустрічі з послом КНР?
   
Чому Порошенко не оголосив, хто був ініціатором зустрічі з послом КНР?

Оголосіть.
   
Я щя розгорнуто розїбу підра в усі дири


   
Так от, починаємо.
І почнемо ми із розподілу повноважень державних органів у сфері зовнішньої політики Держави Україна.
Для початку зайдемо на сайт Верховної Ради, членом якої наразі поки що тимчасово є і наш фігурант (нардеп Порошенко П.О.):



Переходимо на сайті ВР у вкладку "Міжнародна діяльність" і дивимося перелік повноважень Верховної Ради у сфері міжнародних відносин. З представленого переліку робимо висновок: що будь-який народний депутат, маючи СПЕЦПОВНОВАЖЕННЯ, може представляти Парламент, тобто, Верховну Раду лише у правовідносинах з відповідними органами інших держав. Тобто, лише у відносинах з парламентськими представниками, міжпарламентськими організаціями. Це що стосується хуйні про те, що народний депутат може представляти Державу Україна в особі Верховної Ради без спецповноважень. Тобто, Верховна Рада в особі її брехливого представника без спецповноважень не має права взагалі втручатися у зовнішню політику, що є зоною відповідальності іншого Інституту Влади (Інститут Президентства), а тим більше в питання, що відносяться до повноважень Президента, як то питання війни та миру, тим більше саме під час війни. Навіть у питаннях оголошення Війни та миру Парламент виконує лише формальну функцію затвердження.
   
Так от, починаємо.
І почнемо ми із розподілу повноважень державних органів у сфері зовнішньої політики Держави Україна.
Для початку зайдемо на сайт Верховної Ради, членом якої наразі поки що тимчасово є і наш фігурант (нардеп Порошенко П.О.):

Показати зображення...
Переходимо на сайті ВР у вкладку "Міжнародна діяльність" і дивимося перелік повноважень Верховної Ради у сфері міжнародних відносин. З представленого переліку робимо висновок: що будь-який народний депутат, маючи СПЕЦПОВНОВАЖЕННЯ, може представляти Парламент, тобто, Верховну Раду лише у правовідносинах з відповідними органами інших держав. Тобто, лише у відносинах з парламентськими представниками, міжпарламентськими організаціями. Це що стосується хуйні про те, що народний депутат може представляти Державу Україна в особі Верховної Ради без спецповноважень. Тобто, Верховна Рада в особі її брехливого представника без спецповноважень не має права взагалі втручатися у зовнішню політику, що є зоною відповідальності іншого Інституту Влади (Інститут Президентства), а тим більше в питання, що відносяться до повноважень Президента, як то питання війни та миру, тим більше саме під час війни. Навіть у питаннях оголошення Війни та миру Парламент виконує лише формальну функцію затвердження.

Про що гілка?

ти тупой чи тільки прикидаєшся? Про що гілка?
   
Оголосіть.
Тобто,  у вас пояснення дій свого ідола відсутні?
Просто "він найкращий!" на все горло?
   
Далі. Що стосується нардепа без спецповноважень. У правовідносинах з парламентаріями інших Держав представники українського парламенту можуть виступати лише від СВОГО ІМЕНІ - саме ТАК гласить профільний закон про статус народного депутата. Що це означає? Це означає, що нардеп без спецповноважень, наданих йому Верховною Радою, має право у правовідносинах з іноземними парламентаріями представляти інтереси лише тієї купки громадян, що проголосувала на його виборчому окрузі за нього, тобто, виступати від імені тих 10-20 тисяч громадян України, що віддали за нього голоси. Це може бути, наприклад, угода про якесь китайське місто-побратим для Вінниці, чи якісь міжпобратимні культурні обміни... Але це може ьути лише як угода про наміри, не більше, бо якщо почати потім розвивати ті культурні обміни по суті, то вже вступає в правовідносини зовсім інша гілка влади - виконавча - профільне Міністерство.
А тепер повертаємося до тієї купки петрових фанатів, інтереси яких може представляти Петро на міжнародній арені. Ану, нагадайте мені, скільки за Петра особисто на останніх парламентських (тобто, до Верховної Ради) проголосувало громадян як за народного депутата?  Ото тільки від ЇХНЬОГО імені без спецповноважень нардеп Петро і може з кимось з іноземних представників про щось говорити. Що стосується його главенства у фракції. Цей його статус не додає йому ваги ні на грош, бо такий субєкт як парламентська фракція не є самостійним субєктом міжнародних правовідносин і ніяких СВОЇХ повноважень делегувати Петрові не може, як і не може Верховна Рада делегувати Петрові як своєму депутатові вирішувати питання війни та миру з представниками інших держав, бо вона сама не наділена такими самостійними повноваженнями.
   
зайдемо на сайт Верховної Ради, членом якої наразі поки що тимчасово є і наш фігурант (нардеп Порошенко П.О.)

Думаєте складе повноваження депутата у зв'язку з обранням на пост президента?
   
свого ідола відсутні

У мене немає ідола. І я не хотів, щоб Порошенко ставав президентом. Так само, як я не хотів, щоб Зеленський був президентом.
   
Такими повноваженнями наділений лише Президент і саме він має право делегувати ці свої повноваження іншій особі.
Згадайте про мінські угоди - їхні учасники призначалися розпорядчим документом саме Президента - таким чином саме Президент, а не Парламент чи якийсь інший державний орган делегував свої повноваження іншим особам щодо вирішення питань війни та миру.

Далі. На території України вже потроху почали знаходити саме КИТАЙСЬКІ ракети. Тобто, хуйло вже випросило у китайців зброю і почало нею пуляти. Це добре, що знаходили ДО того як Підро прокукарекав про свої незаконні перемовини з китайським представником. Як тільки почнуть їх знаходити і ПІСЛЯ Петрового вскукарека що він там про щось погутарив з китайцями, то в українських спецслужб з'являться вагомі підстави зацікавитися Петровими тьорками з цього питання. Тому я б на його місці шукала собі ше одного Деркача з його плівками або свідків, що підтвердять, що Підро не сунув носа не в своє діло. Бо жарений пітух в його сраку може клюнути добряче.

Отже, шановні підрові сектанти,  ваш барига на цілком законних підставах мав право зустрічатися з китайським послом виключно:

1. Від свого імені як представник бізнесу, колекціонерч тобто, як ПРИВАТНА ОСОБА для проштовхування своїх сраних канфеток на китайський ринок або показать свою колекцію картин кетайцям, тобто, заради власного інтересу, використовуючи своє службове становище, але навряд чи від цього були б якісь наслідки для Держави, бо це також не його рівень - питаннями культурних цінностей займається відповідне профільне міністерство;

2. Від свого імені як депутат і представник 2,5% виборців, шо проголосували за нього на останніх парламентських виборах, але виключно з питань, що відносяться до компетенції Верховної Ради, див. скріншот вище і виключно лише як угода про наміри, без подальших юридичних наслідків, бо навіть питання про побратимство міст вирішуються виключно на рівні виконавчої влади та органів місцевого врядування, а не на рівні нардепа.
   
Про його представництво інтересів Верховної Ради, а тим більше представництво Держави у перемовинах з представником Китаю мови вести не можна ні в якому разі, оскільки Верховна Рада не уповноважена самостійно вирішувати питання війни та миру на міжнародній арені при діючому Президентові. А Президент України ще не настільки немічний, щоб делегувати свої повноваження у цій сфері іншій особі, та ще й кому.. якомусь там Петру з Солідарності.

Тим більше, шо петрова секта визнала, що жодних спецповноважень на зустріч з послом від імені Верховної Ради підро не має.

Ні про які питання навколо війни та миру Петро як народний депутат ні з ким вести дискусію не може, бо не має відповідних повноважень ні як народний депутат, ні як взагалі представник законодавчої гілки влади, оскільки ці питання відносяться до повноважень ВИКОНАВЧОЇ влади, надбудовою якої є Інститут Президентства України. Він може лише приватно за чінариком поПЕСдіти з китайцем десь у генделику, але навіщо про це кукарекать на всю Україну?
І взагалі, сама зустріч Петра з китайцем - мутна історія, бо про що може взагалі вести мову особа без повноважень? І нехай Підро молиться богу, щоб більше жодна кетайська ракета не впала на нашу територію.
Питання тьорок про петрове гауляйтерство залишається залежно від подальшої участі і полі у цій війні Китаю на боці паРаші.

На цьому питання петрових перемовин з китайцями для себе закриваю, бо він ніхто і звуть його ніяк - банальний пустопорожній піарщик, що вирішив свої меркантильні інтереси просування своїх гівноканфеток на китайський ринок виставити як меганевїбенну боротьбу за мир.

Я чесно не розумію, навіщо він вирішив попіаритися на чужих повноваженнях. Адже для вирішення цих питань в Україні є Інститути Президенства та Уряду в особі Міністерства закордонних справ. У нас скоро будуть вибори?
   
Думаєте складе повноваження депутата у зв'язку з обранням на пост президента?
ні, швидше здохне ніж повторно стане президентом. Це моя особиста думка.
   
Далі. Що стосується нардепа без спецповноважень. У правовідносинах з парламентаріями інших Держав представники українського парламенту можуть виступати лише від СВОГО ІМЕНІ - саме ТАК гласить профільний закон про статус народного депутата. Що це означає? Це означає, що нардеп без спецповноважень, наданих йому Верховною Радою, має право у правовідносинах з іноземними парламентаріями представляти інтереси лише тієї купки громадян, що проголосувала на його виборчому окрузі за нього, тобто, виступати від імені тих 10-20 тисяч громадян України, що віддали за нього голоси. Це може бути, наприклад, угода про якесь китайське місто-побратим для Вінниці, чи якісь міжпобратимні культурні обміни... Але це може ьути лише як угода про наміри, не більше, бо якщо почати потім розвивати ті культурні обміни по суті, то вже вступає в правовідносини зовсім інша гілка влади - виконавча - профільне Міністерство.

В що ви тепер пропонуєте зробити з Юлькою за це?

27 черв. 2019 р.
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії

09.08.22 17:44
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом США

02.11.22 13:46
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

01.07.21
Юлія Тимошенко зустрілася с Послом Китаю.
   
швидше здохне

Ну, цього ніхто не уникне. І ніхто не знає коли прийде його час.
   
Чому Порошенко не оголосив, хто був ініціатором зустрічі з послом КНР?
на фоні відсутності юридичних наслідків перемовин особи без повноважень це вже не суттєво, якщо тільки підро не домовився про щось інше, використовуючи свої попередні зв'язки на посту п'яного президента.
   
Карофка ще щось буде?

І да, я так і не зрозумів, чому ви проти того, що Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
на фоні відсутності юридичних наслідків

Скажіть прямо. Закон один для всіх чи ні?
   
В що ви тепер пропонуєте зробити з Юлькою за це?

27 черв. 2019 р.
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії

09.08.22 17:44
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом США

02.11.22 13:46
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії

01.07.21
Юлія Тимошенко зустрілася с Послом Китаю.
яка тематика перемовин? Тим більше, що переважно це не воєнні перемовини. Так що, цей свій перелік юлькиних зустрічей згорніть у трубочку і засуньте у петрову сраку.

Навіть якщо спробувати натягнути Петрову сову на юлькин глобус..  ви не вловлюєте різниці між зустрічами зі своїми союзниками і союзниками на боці ворога??
   
У мене немає ідола. І я не хотів, щоб Порошенко ставав президентом. Так само, як я не хотів, щоб Зеленський був президентом.
От це відразу помітно.
Прямо на лобі написано.
"- Є питання до Порошенка - обсрай Тимошенко!
 - А допоможе?
 - Ну всьо такі..."

Ще раз: хто ініціатор зустрічі?
   
Карофка ще щось буде?

І да, я так і не зрозумів, чому ви проти того, що Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
і да, я так і не зрозуміла: чому б вам не відїбтися від мене зі своїми порожніми брехливими дойобками? Де я писала, що я проти чійогось там волонтерства? Де? Чи це пану просто нєхуй дєлать, то він вигадав якусь брехню і вирішив доїбатися? Ну, поцілуй мене під хвіст. Ти проти? А чому ти проти того, щоб поцілувати мене під хвіст? Десь так я бачу це панове серлиння.
   
Ще раз: хто ініціатор зустрічі?

Зверніться в пресслужбу Порошенка.
   
Петро Олексійович Порошенко - один із найвпливовіших політиків сучасності та великий патріот України! Не словом, а визначним словом нашим китайським партнерам, чиє посольство вільно працює на привітній українській землі, символізуючи стосунки України та Китаю, нехай нас і намагаються посварити мокшани своїм парноїдальним дискурсом "потенційних ворогів"

по-перше, брехня, бо китайські ракети до нас від зуйла літають. По-друге, і де тут заслуга Підра, якщо спочатку було ПРИПИНЕННЯ, а вже аж через рік якісь там петрові вскукареки.
   
поцілуй мене під хвіст.

У вас є хвіст?  ;o

П.С. Ви знайомі з Зєльоним Крокоділом? Можу направити вас до нього. НМД, він вам під хвостом зробить все як треба  :blush2:

Просте ж питання: по вашому Закон один для всіх депутатів чи ні?  :S

Останнє редагування: 24 березня 2023 21:57:04 від sergyj
   
І взагалі, як це по-свинськи виглядає заслуги наших союзників та нашої влади з приводу тиску на Китай шоб не встрявав у цю війну, приписувати одному лише брехливому падлу? Шановні підрові сектанти, ви так скоро доПЕСдитеся до міжнародного скандалу. Кста, може саме цю мету і має підрове встрявання в міжнародну політику - применшення ролі союзників на боці України, щоб вони образилися і поступово припинили нам допомагати, шоб хуйлові було легше Україну завойовувати, тобто, в даному випадку сраний Підро намагається нас пересварити таким чином, тобто, працює на боці хуйла.

Ну, що ж, бінго!!!  (tu)  а ларчік проста аткривался!!
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

У вас є хвіст?  ;o

П.С. Ви знайомі з Зєдьоним Крокоділом? Можу направити вас до нього. Він вам під хвостом зробить все як треба  :blush2:

Просте ж питання: по вашому Закон один для всі депутатів чи ні?

та нема в законах заборони на зустрічи
то кароффка не розуміє написане
щоб вона це втімяшила іі треба проміж рог йобашить кожен день до повного просвєтлєнія, поки не скаже - досить ..
   
Зверніться в пресслужбу Порошенка.
А мене твоя думка цікавить.
Тут же не пресслужба Порошенка його захищає?
Чи зливаєшся потроху?))
   
Ну, що ж, бінго!!!  (tu)  а ларчік проста аткривался!!

Ага вже 19 сторінок а толку?

Закон один для всіх чи ні?
   
У вас є хвіст?  ;o

П.С. Ви знайомі з Зєльоним Крокоділом? Можу направити вас до нього. НМД, він вам під хвостом зробить все як треба  :blush2:

Просте ж питання: по вашому Закон один для всіх депутатів чи ні?  :S
просте ж запитання: час, коли відбувалися зустрічі - вони у Тимошенко майже всі ще ДО війни і питань війни апріорі стосуватися не можуть, а серпнева зустріч яку має тематику? Ну, посте ж питання як сінечні двері.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія