Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

а чим 17а не влаштовує вже?  :lol:

Ти спочатку з 17-ю розберися, а вже потім перескакуй до 1-ї.
І 17 влаштовує і 1. Чи ти тут читаєш, тут не читаєш? І спочатку все ж читаєш 1 статтю, а потім 17.
   
Ось дивися: депутат Кива, депутат царьов виступали і виступають за рассєю, що Україна як Держава не має право на існування. За твоєю льогікою вони озвучують точку зору Держави Україна, її народу, Верховної Ради в сукупності.

Це правда?  ;o
За моєю логікою. Депутатів царьова і киву давно потрібно було вигнати із депутатів, як зрадників. І якщо їх ще не вигнали то і голову ВРУ теж.
   
І 17 влаштовує і 1. Чи ти тут читаєш, тут не читаєш? І спочатку все ж читаєш 1 статтю, а потім 17.
я тобі навела приклад з кивою і царьовим. Це виходить правильно,що вони свою полросійську позицію висловлюють від імені всього українського народу, від держави Україна?
   
За моєю логікою. Депутатів царьова і киву давно потрібно було вигнати із депутатів, як зрадників. І якщо їх ще не вигнали то і голову ВРУ теж. Х
це не суттєво. Так чию думку проросійську вони висловлюють?
   
я тобі навела приклад з кивою і царьовим. Це виходить правильно,що вони свою полросійську позицію висловлюють від імені всього українського народу, від держави Україна?
Карофка вони вже не депутати.
   
це не суттєво. Так чию думку проросійську вони висловлюють?
Свою, вони не є народними депутатами України.
   
Я бачу, що ти вже зрозуміла свою помилку, але не хочеш це публічно визнати. Адже якщо Верховна Рада царьова і киву не уповноважувала висловлюватися від імені Держави Україна, то вони обидва висловлюють лише свою особисту думку, яка не має нічого спільного з позицією Держави Україна, але це йде врозріз із твоїм твердженням, шо депутат може виступати лише від імені держави.
   
Дорогі мої прихильники партії Слуг народу. Не варто наслідувати своїх обранців у їх невігластві. Чесно. Учіть мат честь.

А я спати хочу.
   
Свою, вони не є народними депутатами України.
кива коли втікав, то був. Можеш нашкребти ще й інших проросійських не обовязково лише цих двох.
   
Дорогі мої прихильники партії Слуг народу. Не варто наслідувати своїх обранців у їх невігластві. Чесно. Учіть мат честь.

А я спати хочу.
учи ти, бо ти так і не зрозуміла прочитаного. Я тобі вже на прикладах розжувала і в рот положила. Залишилося лише хряпнути, шоб ти пошвидше ковтнула.
   
Я бачу, що ти вже зрозуміла свою помилку, але не хочеш це публічно визнати. Адже якщо Верховна Рада царьова і киву не уповноважувала висловлюватися від імені Держави Україна, то вони обидва висловлюють лише свою особисту думку, яка не має нічого спільного з позицією Держави Україна, але це йде врозріз із твоїм твердженням, шо депутат може виступати лише від імені держави.
Це ти ще не усвідомила, що доки Царьов, і Ківа і Медведчук, і Деркач були народними депутатами для всього світу вони говорили від імені народу/держави Україна. І саме це стало причиною війни, яку ми ведемо. Бо хтось вірив що народ/держава чекають хуйла.
   
Все. На сьогодні з мене хватить. Спокійної ночі ще раз.
   
Ок, а Медведчук, Деркач, Кузьмін, Козак, Аксьонов? Станом на 17 січня цього року вони всі ще були нардепами попри свою проросійську позицію. То до 17 січня цього року вони висловлювали свою поросійську позицію як позицію Верховної Ради? Адже вони ше були тоді нардепами. За твоєю льогікою виходить що так.
   
Це ти ще не усвідомила, що доки Царьов, і Ківа і Медведчук, і Деркач були народними депутатами для всього світу вони говорили від імені народу/держави Україна. І саме це стало причиною війни, яку ми ведемо. Бо хтось вірив що народ/держава чекають хуйла.
не, ти таки не усвідомлюєш прочитане.
   
І ще одна аналогія. От ви тут всі верещите, що Порошенко волонтерить. Але ж за твоєю логікою виходить, що як депутат він здійснює ті всі закупівлі від імені держави. То яке ж це тоді вхера за волонтерство? Це державні закупівлі депутатом від імені держави, Верховної Ради... Але ви чомусь вперто цю заслугу приписуєте лише самому Порошенку. Дивно... То закуповував він як депутат чи як приватна особа? За чиї кошти? І де це можна побачити/перевірити?

Останнє редагування: 23 березня 2023 01:06:14 від Karoffka
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Весь цей закон про те що можна робити від імені народного депутата. Про від імені громадянина в іншому законі.

А від свого імені (не нардепа) - ти принесла 17.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Цитата: Agni link=topic=1132024.msg27127287#msg27127287 date =1679524945
Це ти ще не усвідомила, що доки Царьов, і Ківа і Медведчук, і Деркач були народними депутатами для всього світу вони говорили від імені народу/держави Україна. І саме це стало причиною війни, яку ми ведемо. Бо хтось вірив що народ/держава чекають хуйла.



 :gigi:
   
Це ти ще не усвідомила, що доки Царьов, і Ківа і Медведчук, і Деркач були народними депутатами для всього світу вони говорили від імені народу/держави Україна. І саме це стало причиною війни, яку ми ведемо. Бо хтось вірив що народ/держава чекають хуйла.
це відбувалося не тому, що таку х.й.ю городили кива і медведчук, а тому, що Порошенко не називав війну війною, відкривав офшорні рахунки під час іловайська. Тобто, особа, яка має право діяти без доручень, а напряму відповідно до її посадових повноважень, робила не те, що повинна була робити в такій ситуації, на думку міжнародної спільноти, саме тому нам тоді не давали зброї, бо вважали, що і перша особа держави має таку ж думку, як і якісь срані киви і мудачуки.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

І ще одна аналогія. От ви тут всі верещите, що Порошенко волонтерить. Але ж за твоєю логікою виходить, що як депутат він здійснює ті всі закупівлі від імені держави. То яке ж це тоді вхера за волонтерство? Це державні закупівлі депутатом від імені держави, Верховної Ради... Але ви чомусь вперто цю заслугу приписуєте лише самому Порошенку. Дивно... То закуповував він як депутат чи як приватна особа? За чиї кошти? І де це можна побачити/перевірити?

ага
то як Притула зi своiм фондом вiд iменi держави зброю закуповує
по аналогii ..

   
ага
то як Притула зi своiм фондом вiд iменi держави зброю закуповує
я не цікавлюся.

Але за льогікою Агнешки порошенко не волонтерить, а здійснює державні закупівлі, але в такому випадку хтось із вас бреше.
   
Ябать що пітр зробив зі свою паствою  :facepalm:  , якісь злючі єбанькі, їх питаєш нахуя пітр зустрічався у відвовідь блювотиння що їх ненавидять, те саме як кацаби роблять з себе жертву прикриваючись лусофобіей   :laugh:
   
Киянин  :-B
Зараз прихильники певної політсили заверещить: "ЕТА ДРУГОЄЄЄЄ!!!!" .

Поясни чому в тебе так палає??
   
Чукчі - вони не читатєлі. Навіть, коли живуть за тисячі км від Чукотки.

"П‘ятий Президент закликав Китай скористатися вікном можливостей і сприяти створенню умов для припинення російської агресії у порушення Статуту ООН, виведення російських окупаційних військ та повного відновлення територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів."

Не всім подобається така позиція, особливо кацапам і підкацапникам, але вже що є.

Тобто пітр самотужки озвучив послу те що весь світ каже і не тільки китаю, дійсно потужна позиція   :laugh:
   
чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?

Це дуже добре,  хоч так повертає вкрадене  :laugh:
   
Дайте будь ласка витяг з Закону, що забороняє депутатам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!

По Конституції України, громадяни здійснюють свої права за принципом “дозволено все, що прямо не заборонено законом”


Секта чули? Це якщо про повноваження єрмака будете питати  :laugh:
   
Та короче пьотр хайпанув на візиті, з цим навіть його прихильники погодяться. Поганого тут нічого особливо нема просто характеризує політика, і цементує його негативний рейтинг серед нормальних людей  :laugh:
   
сцуко, по количеству страниц, визит Петра в посольство вызвал больший резонанс,  чем визит товарища Си к хуйлу  :lol:

це триумф, бп  :gigi:
   
А від свого імені (не нардепа) - ти принесла 17.
Ага. Весь закон про «від імені народного депутата» а 17 стаття закону не про це. Блін, де вас таких беруть?

Там в третьому абзаці 17 статті написано? Що народний депутат має право захищати інтереси громадян України перед іноземцями. Спитайте у Кароффки, чи має вона на таке право як юрист, чи у неї будуть вимагати повноваження.
   
я не цікавлюся.

Але за льогікою Агнешки порошенко не волонтерить, а здійснює державні закупівлі, але в такому випадку хтось із вас бреше.
Гм. Які «державні закупівлі». Господи почитай на що посилюється це термін. Да що за невігластво. Мама дарая… і це юрист?
   
Ябать що пітр зробив зі свою паствою  :facepalm:  , якісь злючі єбанькі, їх питаєш нахуя пітр зустрічався у відвовідь блювотиння що їх ненавидять, те саме як кацаби роблять з себе жертву прикриваючись лусофобіей   :laugh:
Гм. Це де про таке?
   
Секта чули? Це якщо про повноваження єрмака будете питати  :laugh:
Не плутайте йух з пальцем. Всі повноваження Єрмака прописані в 436 указі.
   
Та короче пьотр хайпанув на візиті, з цим навіть його прихильники погодяться. Поганого тут нічого особливо нема просто характеризує політика, і цементує його негативний рейтинг серед нормальних людей  :laugh:
Нормальні це хто? Ті що законів не читають і їм можна лапшу на вуха вішать?
   
сцуко, по количеству страниц, визит Петра в посольство вызвал больший резонанс,  чем визит товарища Си к хуйлу  :lol:

це триумф, бп  :gigi:
А то… Порівняли. Тут вже скоро Кароффка об’явить китайського посла особою нон-грата, щоб тільки з ним Порошенко не зустрічався.
   
:)

А я про що?

Від імені ВРУ - з повноваженнями.
Від імені народного депутата - без повноважень
.

Саме так.

Тому й інші депутати зустрічаються з послами інших країн.

А Юлькі з збудились і шуквють зраду а зради нема от вони й бісяться  X(
   
Це дуже добре,  хоч так повертає

Так Порошенко волонтер і бізнесмен.

Допомагає ЗСУ за власні кошти, які заробив як бізнесмен.

 (tu)
   
Поясни чому в тебе так палає??

В Юльків палає від Петра  X(
   
їх питаєш нахуя пітр зустрічався

То ж сам Порошенко написав. Щоб Китай посприяв виведенню кацаппських військ з України і відновленню територіальної цілісності України.

Чому ви проти цього?
   
я не цікавлюся...порошенко не волонтерить,

Брехня.

Порошенко - найбільший волонтер в Україні.

Чому у вас палає, через те, що Порошенко допомагає ЗСУ?  X(

Останнє редагування: 23 березня 2023 06:43:02 від sergyj
   
Порошенко не називав війну війною,

Порошенко визволив Славянськ, Краматорськ, Сєвєродоноцьк, зберіг Маріуполь.

Чому вам не подобається те, що зробив Порошенко?
   
Юльки то так і не зрозуміло, чому вам не подобається, що Порошенко зустрівся з послом Китаю задля посприяння відновленню територіальної цілісності України і виведення кацапських військ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія