Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

Обізвалась. А я не переходив не особистість. Ну що ж самокритично і підтвердила, що проти того, щоб Порошенко допомагав ЗСУ.
похуй. Гілка про інше.
   
Китайський посол - ворожий злочинець?

То що не треба волонтерам купувати китайські дрони для ЗСУ?
:facepalm: відїбися зі своїм тупим флудом.
   
похуй. Нілка про інше.

О в Нілки знову істерика.  X(

То чому ви проти, що депутат Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
ти читала 17-ту статтю, яку сама ж і притягнула? Там зазначається, що для зустрічей від імені держави в особі ВР потрібні спецповноваження. То вони в нього були? Голова компартії китаю попесдував до злочинця попри осуд заходу, то чій він друг?
Спеціальні повноваження потрібні депутату щоб представляти Верховну Раду. Представляти народного депутата йому ніякі додаткові повтоваження не потрібні. Народний депутат такий самий представник держави, як і Рада вцілому. Просто з спеціальними повноваженнями народний депутат говорить від імені ВРУ, а без спеціальних повноважень від імені народного депутата.
   
О в Нілки знову істерика.  X(

То чому ви проти, що депутат Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
похуй, гілка про інше.
   
:facepalm: відїбися зі своїм тупим флудом.
Він насильно вколотий від ковіду, це багато пояснює(с)
   
відїбися зі своїм тупим флудом.

Де ви флуд побачили?

Я питаю про повноваження депутата Порошенка. Хто йому дав повноваження купувати китайські дрони для ЗСУ і чому ви проти цього?
   
це багато пояснює(с)

Може ви поясните, чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
Спеціальні повноваження потрібні депутату щоб представляти Верховну Раду. Представляти народного депутата йому ніякі додаткові повтоваження не потрібні. Народний депутат такий самий представник держави, як і Рада вцілому. Просто з спеціальними повноваженнями народний депутат говорить від імені ВРУ, а без спеціальних повноважень від імені народного депутата.
не бреши отсєбятіну. В законі чітко прописано і розділено ці два статуси повноважень.

То він від свого імені зустрічався, чи від імені держави? Невже це так важко визначити?
   
це твоя брехня, що це ворожий наратив. У гості до злочинця з ворожими намірами не ходють. Тим більше, що захід був обурений цим візитом.
Китайський посол - злочинець з ворожими намірами? Скоро Кароффка договориться до міжнародного конфлікту :).

Хто саме на заході виказав обурення. Давай посилання.
   
Він насильно вколотий від ковіду, це багато пояснює(с)
серйозно? Дик, ето ж мєняєт дєло. Я серйозно.
   
серйозно? ... Я серйозно.

 чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
Китайський посол - злочинець з ворожими намірами? Скоро Кароффка договориться до міжнародного конфлікту :).

Хто саме на заході виказав обурення. Давай посилання.
ти спочатку розберися від чийого імені він зустрічався, а вже потім перейдемо до наступного питання.
   
не бреши отсєбятіну. В законі чітко прописано і розділено ці два статуси повноважень.

То він від свого імені зустрічався, чи від імені держави? Невже це так важко визначити?
Ніякоі отсєбятини.

«Стаття 1

Народний депутат України (далі - народний депутат) є обраний відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" представник Українського народу у Верховній Раді України і уповноважений ним протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцією України та законами України».

Від імені українського народу.

Паралель від народу до держави проведеш сама?
   
чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
де я проти? Мені просто похуй. А це не проти.
   
а вже потім перейдемо до наступного питання.

Так ви 13 сторінок не можете відповісти на просте питання:

 чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
   
ти спочатку розберися від чийого імені він зустрічався, а вже потім перейдемо до наступного питання.
Да я вже давно розібралася. Ти походу теж, просто не можеш визнати свою неправоту :)
   
Може ви поясните, чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
після того, як ви поясните, чому ви б'єте cвою дружину по суботах
   
де я проти? Мені просто похуй. А це не проти.

То про що тема, якщо вам байдуже, що робить депутат Порошенко?
   
Ладно. Я спати.
   
після того, як ви поясните, чому ви б'єте cвою дружину по суботах

це брехня. Я нікого не б'ю.
А що з вами робить ваш чоловік - це ваша справа.
   
Ніякоі отсєбятини.

«Стаття 1

Народний депутат України (далі - народний депутат) є обраний відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" представник Українського народу у Верховній Раді України і уповноважений ним протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцією України та законами України».

Від імені українського народу.

Паралель від народу до держави проведеш сама?
ти не викручуйся як вуж на пательні. Виходячи з 17 статті притягнутої тобою Порошенко зустрічався з китайським послом від свого імені чи від імені держави в особі ВР? То були в нього спецповноваження чи ні?
   
Так ви 13 сторінок не можете відповісти на просте питання:

 чому ви проти того, що депутат і волонтер Порошенко купує китайські дрони для ЗСУ?
це твоє брехливе твердження, а мені просто похуй.
   
ти не викручуйся як вуж на пательні. Виходячи з 17 статті притягнутої тобою Порошенко зустрічався з китайським послом від свого імені чи від імені держави в особі ВР? То були в нього спецповноваження чи ні?
Йому не потрібні спецповноваження він зустрічався з послом від імені держави в особі народного депутата України.
   
Да я вже давно розібралася. Ти походу теж, просто не можеш визнати свою неправоту :)
то я так і не почула від тебе: від чийого імені він зустрічався? Від свого чи від імені держави. То скажи ж. Я хочу від тебе це почути.
   
це брехня. Я нікого не б'ю.
А що з вами робить ваш чоловік - це ваша справа.
:lol:  заглючило програму...
   
після того, як ви поясните, чому ви б'єте cвою дружину по суботах
шо????????? Це правда????? Мої їй щирі співчуття!!!
   
То про що тема, якщо вам байдуже, що робить депутат Порошенко?
мені байдуже на його волонтерство, але не байдуже на його совання пропитого алкоголічного носа в чужі повноваження.
   
Ладно. Я спати.
куда?? Ти ж ще не сказала від чийого імені він зустрічався!!! Стаять!!
   
Йому не потрібні спецповноваження він зустрічався з послом від імені держави в особі народного депутата України.
не бреши, бо для зустрічей від імені держави закон вимагає наявність спецповноважень. То вони у нього були чи ні?? Ти чого така брехлива? Адже закон прописано чітко, без можливості брехати і перекручувати.
   
Бляха муха!! Як тільки вже добралися до статусу тієї сраної зустрічі, від чийого імені вона проводилася, так порошат як вітром здуло. А як хрюкали голосисто наввипередки один поперед одного!!!
   
Порошата, агов, то шо там із зустріччю? Від чийого імені вона відбулася? Від петрового? То тоді це була зустріч про канфєтки, а якщо від імені Держави, то хто його наділив цими спецповноваженнями?
   
Шановні, коли ви про щось сперечаєтесь з пані Коровкою,
яка робить з себе вигляд патріотки і юриста, ви повинні знати,
що це марна справа.
Ще два роки тому вона, нахапавшись по верхах і користуючись необізнаністю юзерів в законодавстві
намагалася переконати ФУП в тому, що треба давати воду до Криму, оскільки для цього, буцім то, є юридичні підстави.
А зараз, як видно з цитованих повідомлень, робить вигляд Римського Папи, докоряючи Порошенку, що він, депутат і лідер фракції,
не має права зустрічатися з іноземним послом.
Шановні, не витрачайте сили і бережіть нервову і нюхову системи.
Ігнорьте бодливих осіб.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Йому не потрібні спецповноваження він зустрічався з послом від імені держави в особі народного депутата України.

А ще кажуть - насрано! Самі ж і серете.
   
а мені просто похуй.

саме так, 13 сторінок срачу, бо вам байдужий Порошенко.

   
агов, то шо там із зустріччю?

То що, будете відповідати, чому вам не подобається, що дкпутат Порошенко займається волонтерством і куаує китайські дрони для ЗСУ?

Ви тут ніченьку подумайте а поки посплю.
   
не бреши, бо для зустрічей від імені держави закон вимагає наявність спецповноважень.
Нічого подібного в законі немає. Спеціальні повноваження депутату потрібні для представництва Верховної Ради. Не переписуй закон по-своєму.
   
А ще кажуть - насрано! Самі ж і серете.
Чим саме? Цитуванням закону?
   
Шановні, коли ви про щось сперечаєтесь з пані Коровкою,
яка робить з себе вигляд патріотки і юриста, ви повинні знати,
що це марна справа.
Ще два роки тому вона, нахапавшись по верхах і користуючись необізнаністю юзерів в законодавстві
намагалася переконати ФУП в тому, що треба давати воду до Криму, оскільки для цього, буцім то, є юридичні підстави.
А зараз, як видно з цитованих повідомлень, робить вигляд Римського Папи, докоряючи Порошенку, що він, депутат і лідер фракції,
не має права зустрічатися з іноземним послом.
Шановні, не витрачайте сили і бережіть нервову і нюхову системи.
Ігнорьте бодливих осіб.
шо ти брешеш, бодливе? Перш ніж мене в чомусь звинувачувати, спочатку розберися, чи платить Україна пенсії/зарплати на непідконтрольну територію, а вже тільки потім предявляй мені якісь претензії.
   
Шановні, коли ви про щось сперечаєтесь з пані Коровкою,
яка робить з себе вигляд патріотки і юриста, ви повинні знати,
що це марна справа.
Ще два роки тому вона, нахапавшись по верхах і користуючись необізнаністю юзерів в законодавстві
намагалася переконати ФУП в тому, що треба давати воду до Криму, оскільки для цього, буцім то, є юридичні підстави.
А зараз, як видно з цитованих повідомлень, робить вигляд Римського Папи, докоряючи Порошенку, що він, депутат і лідер фракції,
не має права зустрічатися з іноземним послом.
Шановні, не витрачайте сили і бережіть нервову і нюхову системи.
Ігнорьте бодливих осіб.
Воно звісно можна не звертати уваги. Але у нас уже подібних при владі дофіга-і-більше. Не варто давать їм послаблення ще й на ФУПі :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія