Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

 Проголосував за "своє". Бо, зустрічатися він, звісно, може як приватна особа (ба більше, навіть у мене є таке право  :gigi: ), але якщо мова йде щодо офіційного візиту від імені країни, то потрібно враховувати час, контекст й узгоджувати позицію навіть не стільки з президентом, скільки з коаліцією партнерів. Без цього всього це виглядає як "альтернативна думка прогресивних сил" й може розглядатися як спроба за спинами союзників увійти до перемовного процесу як зручної для Китаю й компромісної для рашкованів політичної сили. Може це й не так, але виглядало це з огляду на час й місце приблизно таким чином.
   
По-перше, в законі Про статус народного депутату немає згадування "делег*", по-друге, ми все вже давно з'ясували.

Будь-ласка, будьте уважнішою.
повноваження депутата прямо прописані в законі - там немає нічого про міжнародні зустрічі як безпосередні неделеговані повноваження нардепа. Будьте не таким брехливим, будь ласка, бо вже клейма немає на вас де ставити.
   
Той закон кожне скликання по 5 раз латає і по  2 рази перелицьовує.

гілка про порошенкову зустріч з китайським послом. Все інше флуд. Не флудьте будь ласка
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2


І шо? Нардепів вербуватимуть усілякі фсб, а ти обтікатимеш?
   
повноваження депутата прямо прописані в законі

 [ua]

Про статус народного депутата України

Цитувати
3. При виконанні своїх повноважень народний депутат керується Конституцією України, законами України та загальновизнаними нормами моралі.
   
І шо? Нардепів вербуватимуть усілякі фсб, а ти обтікатимеш?
Тема про Порошенка та китайського посла. Не намагайтесь її штучно розширити. До чого тут ФСБ? Не флудьте, будь-ласка.
   
Той закон кожне скликання по 5 раз латає і по  2 рази перелицьовує.
А ви не ввічлива.
Стаття 17 останній раз змінювалася у 2003 році. Я не тільки не ввічлива, я ще й привикли спілкуватися з людьми які не читають законів, а вважають що все знають.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Тема про Порошенка та китайського посла. Не намагайтесь її штучно розширити. До чого тут ФСБ? Не флудьте, будь-ласка.

Ти стверджуєш, що Порошенко не нардеп?
   
повноваження депутата прямо прописані в законі - там немає нічого про міжнародні зустрічі як безпосередні неделеговані повноваження нардепа.

Чому ви мовчали про це, коли зрадниця Юлька зустрічалась з послами інших країн?
   
повноваження депутата прямо прописані в законі - там немає нічого про міжнародні зустрічі як безпосередні неделеговані повноваження нардепа. Будьте не таким брехливим, будь ласка, бо вже клейма немає на вас де ставити.
Ти не потому слові пошук зробила. Шукай не по «міжнародний» а по «іноземний» :)
   
А самому закон прочитать слабо? Даю наводку. Стаття 17.
:facepalm: ти тупа?

Від СВОГО ІМЕНІ, а не в інтересах держави. А тепер розкажи, який власний інтерес порошенка у війні?? Гауляйтерство???
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Цікаво, яка буде думка США?
Знову "зелений" юльок обурився тим чим мамка його секти промишляла стільки десятиліть в "опозиції". :facepalm1:  І там все було як треба-болить у неї за країну казав він.а тут "єто другоє". І в навздогін іншим-китай на сьогодні  з нами не воює і завжди виступав офіційно за признання нас в
міжнародних кордонах,тому попустіться мене приписувати до "зрадників". має право пеця як і інші політики "промацувати " китайського посла і кожне таке промацування іде в папочці  до влади. декілька сторонніх опіній і дають картину офіціозу знати що і як ДО зустрічі (і посли то знають,бо така міжнародна практика). А вона буде обовязково,на якому рівні-побачимо..
   
Ти стверджуєш, що Порошенко не нардеп?

Порошенко найбільший волонтер.

Фонд Порошенка став найбільшим приватним інвестором

https://vgolos.ua/news/fond-poroshenka-stav-naybilshim-privatnim-investorom-dlya-zsu-doslidzhennya_1430310.html
   
Ти стверджуєш, що Порошенко не нардеп?
Стоп, то тема все ж таки не конкретно про Порошенка конкретно, а про нардепів взагалі?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Стаття 17 останній раз змінювалася у 2003 році. Я не тільки не ввічлива, я ще й привикли спілкуватися з людьми які не читають законів, а вважають що все знають.

Ну то дайте, будь ласка, витяг з того закону, що дозволяє нардепам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Стоп, то тема все ж таки не конкретно про Порошенка конкретно, а про нардепів взагалі?

А 2 - це однина чи множина?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

Чому ви мовчали про це, коли зрадниця Юлька зустрічалась з послами інших країн?

Юльке можна, она девочка
   
Проголосував за "своє". Бо, зустрічатися він, звісно, може як приватна особа (ба більше, навіть у мене є таке право  :gigi: ), але якщо мова йде щодо офіційного візиту від імені країни, то потрібно враховувати час, контекст й узгоджувати позицію навіть не стільки з президентом, скільки з коаліцією партнерів. Без цього всього це виглядає як "альтернативна думка прогресивних сил" й може розглядатися як спроба за спинами союзників увійти до перемовного процесу як зручної для Китаю й компромісної для рашкованів політичної сили. Може це й не так, але виглядало це з огляду на час й місце приблизно таким чином.
нмд, він як приватна особа зустрічався. З усім іншим повністю погоджуюсь.
   
:) я вже вивчила.
погано вчила - або тупа, або брешеш. Хоч одне, хоч друге - хуйово.
   
Проголосував за "своє". Бо, зустрічатися він, звісно, може як приватна особа (ба більше, навіть у мене є таке право  :gigi: ), але якщо мова йде щодо офіційного візиту від імені країни, то потрібно враховувати час, контекст й узгоджувати позицію навіть не стільки з президентом, скільки з коаліцією партнерів. Без цього всього це виглядає як "альтернативна думка прогресивних сил" й може розглядатися як спроба за спинами союзників увійти до перемовного процесу як зручної для Китаю й компромісної для рашкованів політичної сили. Може це й не так, але виглядало це з огляду на час й місце приблизно таким чином.
Він зустрічався з послом як народний депутат в межах своїх повноважень.
   
А тепер розкажи, який власний інтерес порошенка у війні?? Гауляйтерство???
Тобто, ви стверджуєте, що величезна допомога Петра Олексійовича Порошенка для хлопців на нулі - це гауляйтерство? Ви, karoffka, вважаєте чинну українську владу гауляйтерами, а хлопців на нулі - загарбниками? Цікаво.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Порошенко найбільший волонтер.

Фонд Порошенка став найбільшим приватним інвестором

https://vgolos.ua/news/fond-poroshenka-stav-naybilshim-privatnim-investorom-dlya-zsu-doslidzhennya_1430310.html

Я тебе питав? А раз ти вліз - ти стверджуєш, що Порошенко не нардеп?
   
А 2 - це однина чи множина?
Давайте дотримуватись теми, а не розширювати штучно тему безглуздими питаннями.
   
Юльке можна, она девочка

 :lol:
   
Проголосував за "своє". Бо, зустрічатися він, звісно, може як приватна особа (ба більше, навіть у мене є таке право  :gigi: ), але якщо мова йде щодо офіційного візиту від імені країни, то потрібно враховувати час, контекст й узгоджувати позицію навіть не стільки з президентом, скільки з коаліцією партнерів. Без цього всього це виглядає як "альтернативна думка прогресивних сил" й може розглядатися як спроба за спинами союзників увійти до перемовного процесу як зручної для Китаю й компромісної для рашкованів політичної сили. Може це й не так, але виглядало це з огляду на час й місце приблизно таким чином.
погоджуюся на 95%, бо вважаю, що достатньо узгодити з Президентом України в даному випадку.
   
[ua]
Про статус народного депутата України
і шо.
   
ти стверджуєш, що Порошенко не нардеп?

Порошенко - волонер, експрезидент,голова парламентської фракції, бізнесмен, громадянин і нардеп.
   
і шо.
Петро Олексійович Порошенко як високоморальна людина при виконанні обов'язків депутата керується загальновизнаними нормами моралі згідно чинних НПА.

Шах і мат.
   
Стаття 17 останній раз змінювалася у 2003 році. Я не тільки не ввічлива, я ще й привикли спілкуватися з людьми які не читають законів, а вважають що все знають.
ну, то ще тричі перечитай ту 17 статтю, або читай стільки разів, щоб зрозуміти суть в ній написаного.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Він зустрічався з послом як народний депутат в межах своїх повноважень.

БУДЬТЕ ТАК ЛАСКАВІ! Наведіть межі повноважень нардепа при спілкуванні з іноземними особами.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

также враження що коровку контузило
чипляється до всіх зі своїм порошенко як бешена ..
   
Ну то дайте, будь ласка, витяг з того закону, що дозволяє нардепам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!

Дайте будь ласка витяг з Закону, що забороняє депутатам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!

По Конституції України, громадяни здійснюють свої права за принципом “дозволено все, що прямо не заборонено законом”

   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

:facepalm: ти тупа?

Від СВОГО ІМЕНІ, а не в інтересах держави. А тепер розкажи, який власний інтерес порошенка у війні?? Гауляйтерство???
    а ти мені "мудра" скажи но мені (маєш кришталеву кулю?) чому політик країни не може мати контактів в інтересах держави на приватному рівні? цікаво послухати твої мудрування. B-)
   
Чому ви мовчали про це, коли зрадниця Юлька зустрічалась з послами інших країн?
похуй ваші претензії поза межами теми гілки
   
Наведіть межі повноважень нардепа при спілкуванні з іноземними особами.

Дайте будь ласка витяг з Закону, що забороняє депутатам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!

По Конституції України, громадяни здійснюють свої права за принципом “дозволено все, що прямо не заборонено законом”
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o

БУДЬТЕ ТАК ЛАСКАВІ! Наведіть межі повноважень нардепа при спілкуванні з іноземними особами.

ще один йобнувся ..
   
межі повноважень нардепа
Усі повноваження нардепа згідно закону про статус народного депутата виходять з загальноприйнятих норм моралі.
   
Ти не потому слові пошук зробила. Шукай не по «міжнародний» а по «іноземний» :)
ти перечитай свою 17у статтю, але читай із включеними, а не виключеними мізками.
   
похуй ваші претензії поза межами теми гілки

Гілка про Порошенко?

То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайські дрони?
   
читай із включеними, а не виключеними мізками.

Включіть мізки і дайте будь ласка витяг з Закону, що забороняє депутатам зустрічатися з представниками іноземних держав. БУДЬ ЛАСКА!

По Конституції України, громадяни здійснюють свої права за принципом “дозволено все, що прямо не заборонено законом”
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія