Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

Ботоферма вже не зає в чому звинуватити Порошенка, то вже звинувачує його у волонтерстві  :facepalm:
ти тупой чи тільки прикидаєшся? Про що гілка?
   
потрібна. Я навела цитату. Але ти вперто продовжуєш брехати.
Я теж навела цитату, яку ти навіть не прочитала. Так що ні, не потрібно.
   
Про що гілка?
Чи можна народним депутатам зустрічатись з послами? Можна.
   
Добре загнали в кут: у Порошенка гівнозустрічі, тому що невідомо про їхню узгодженість, у зустрічей Тимошенко немає проблем, тому що невідомо про їхню узгодженість.

Витягуємо треті портки: заборона згадувати Юлю в темі :lol:
а гілка про юлю?

Бо підрова ботоферма ніяк не сформулює мету підрової  зустрічі з кетайцем.
   
ти тупой чи тільки прикидаєшся? Про що гілка?

Про Порошенка.

А хто Порошенко? Волонтер, який допомагає ЗСУ!

Фонд Порошенка став найбільшим приватним інвестором для ЗСУ: дослідження
https://vgolos.ua/news/fond-poroshenka-stav-naybilshim-privatnim-investorom-dlya-zsu-doslidzhennya_1430310.html

То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Яка б не була мета зустрічі, але про гауляйтера тільки кацапи торочать - ти знову обісралася.
це обісралася ти, бо мети так і не сформулювала.
   
То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
припини флудити. Нілка про зустріч з китайцем, а не про водонтерство.

То з якою метою він зустрічався??
   
це обісралася ти

ні, все таки ти.

То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Бо підрова ботоферма ніяк не сформулює мету підрової  зустрічі з кетайцем.
Так тема не про мету, а про допустимість зустрічі. Не флуди, будь-ласка.
   
То з якою метою він зустрічався??
Це не тема гілки. Не флуди, будь-ласка. Нас цікавить - чи можна зустрічатись згідно закону, чи ні.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Думки усіх учасників обговорення надзвичайно цікаві і суперважливе. А як оцінює МЗС зустрічі нардепів українських з послами зарубіжними?
   
припини флудити. Нілка про

Що вам не подобається? Те що народні депутати зустрічаються з послами?

Чому гілку відповідно не назвали?


Чи гілка про Порошенко?

Якщо гілка про Порошенко, то чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
а гілка про юлю?
Так, бо вона нардеп і зустрічалась з послами в Україні. От ми з'ясовуємо, чи може вона так чинити згідно закону, чи ні. Ви вважаєте, що вона скоїла злочин, навівши для цього цитату з НПА.
   
це обісралася ти, бо мети так і не сформулювала.
З якого переляку я повинна формулювати мету зустрічі Порошенка з послом? Я що його прес-секретар? Звертайся в його приймальню, там тобі все розкажуть.
   
А як оцінює МЗС зустрічі нардепів українських з послами зарубіжними?
Ніяк.
   
Четверо ботів з підроферми ніяк не можуть сформулювати мету зустрічі підра з кетайцем, але верещать наче свині недорізані - тільки їх і чутно. Вже і юлію намагалися заболтать гілку, і волонтерством, а все ніяк.

ТО ЯКА МЕТА ЗУСТРІЧІ ПЕТРА З КИТАЙЦЕМ??
   
Думки усіх учасників обговорення надзвичайно цікаві і суперважливе. А як оцінює МЗС зустрічі нардепів українських з послами зарубіжними?
Як законне право депутатів, визначене законом про статус депутатів.
   
ніяк не можуть

То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
З якого переляку я повинна формулювати мету зустрічі Порошенка з послом? Я що його прес-секретар? Звертайся в його приймальню, там тобі все розкажуть.
то якого хуя ти до мене приїбалася у цій гілці про його зустріч з кетайцем, якщо тобі немає чого сказати? Аби папі здєть? Ну, папі зди.. тільки не тут.
   
Ніяк.
да, як пустий звук, поки вони не почнуть мати негативних наслідків для інтересів України.
   
то якого хуя ти до мене приїбалася у цій гілці про його зустріч з кетайцем, якщо тобі немає чого сказати? Аби папі здєть? Ну, папі зди.. тільки не тут.
Не люблю, як ти маніпулюєш законодавством.
   
хуя приїбалася папі здєть папі зди

Це істерика.

Істерикою Юльків задоволений  (tu)
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Ніяк.

Немає його внутрі, немає його за кордоном…
Що воно?
Це була загадка, єслі шо.
   
Четверо ботів з підроферми ніяк не можуть сформулювати мету зустрічі підра з кетайцем, але верещать наче свині недорізані - тільки їх і чутно. Вже і юлію намагалися заболтать гілку, і волонтерством, а все ніяк.

ТО ЯКА МЕТА ЗУСТРІЧІ ПЕТРА З КИТАЙЦЕМ??
Так мета зустрічі не має відношення до питання - чи дозволяє закон зустрічатись, чи ні. Будь-якому нардепу. У вас же немає упередженості щодо Порошенка, так? Ми ж з'ясовуємо загальний принцип - дозволено чи ні будь-якому нардепу, шукаємо приклади - ось Порошенко, ось Тимошенко. Тому для вирішення цього питання релевантні згадування зустрічі будь-якого нардепу. Будь-ласка, не треба флудити.
   
Як законне право депутатів, визначене законом про статус депутатів.
депутат не є безпосереднім субєктом міжнародної (зовнішньої) політики - він може виконувати тільки делеговані повноваження. Але ботоферма ніяк не визначиться: підрові ті повноваження хтось делегував чи він отсєбятіну попер?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Як законне право депутатів, визначене законом про статус депутатів.

Я тьєбьє, конєчно верью…
А цитаткою не побалуєте? Ну, тою, з закону? А?
   
То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
:facepalm: гілка про дрони?
   
депутат не є безпосереднім субєктом міжнародних відносин - він може виконувати тільки делеговані повноваження. Але ботоферма ніяк не визначиться: підрові ті повноваження хтось делегував чи він отсєбятіну попер?
Ні. Повноваження депутату делегують його виборці. Ніхто інший нічого депутату нав’язати не може. Він діє особисто.
   
депутат не є безпосереднім субєктом міжнародної (зовнішньої) політики - він може виконувати тільки делеговані повноваження. Але ботоферма ніяк не визначиться: підрові ті повноваження хтось делегував чи він отсєбятіну попер?
По-перше, в законі Про статус народного депутату немає згадування "делег*", по-друге, ми все вже давно з'ясували.

Цитувати
3. При виконанні своїх повноважень народний депутат керується Конституцією України, законами України та загальновизнаними нормами моралі.

Будь-ласка, будьте уважнішою.
   
Так мета зустрічі не має відношення до питання - чи дозволяє закон зустрічатись, чи ні. Будь-якому нардепу. У вас же немає упередженості щодо Порошенка, так? Ми ж з'ясовуємо загальний принцип - дозволено чи ні будь-якому нардепу, шукаємо приклади - ось Порошенко, ось Тимошенко. Тому для вирішення цього питання релевантні згадування зустрічі будь-якого нардепу. Будь-ласка, не треба флудити.
гілка про порошенкову зустріч з китайським послом. Все інше флуд. Не флудьте будь ласка, намагаючись штучно розширити питання.
   
Я тьєбьє, конєчно верью…
А цитаткою не побалуєте? Ну, тою, з закону? А?
А самому закон прочитать слабо? Даю наводку. Стаття 17.
   
А в повноваженнях нардепа є покупка дронів? Чи все ж таки він купував дрони як приватна, а не посадова особа?

:facepalm: гілка про дрони?
   
Я тьєбьє, конєчно верью…
А цитаткою не побалуєте? Ну, тою, з закону? А?
та я вже третю годину її прошу про це - не ведеться.
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

Ні. Повноваження депутату делегують його виборці. Ніхто інший нічого депутату нав’язати не може. Він діє особисто.

В дупу таких захисників депутатів. Отже, без цитатки депутати забагато на себе беруть. Їх там ще не повербували в усілякі сігуранци та ГРУ?
   
Ні. Повноваження депутату делегують його виборці. Ніхто інший нічого депутату нав’язати не може. Він діє особисто.
припини брехати. Іди вчи закон про статус нардепа.
   
Все інше флуд.
Тобто, ваші цитати з НПА були флудом, бо там немає нічого про зустріч Порошенка з китайським послом.

Будь-ласка, не треба флудити.
   
Короффку вже затовкли гуртом?  :beach:

Може хто її пожаліє?
   
Re: Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю?  :-)o
U2

А самому закон прочитать слабо? Даю наводку. Стаття 17.

Той закон кожне скликання по 5 раз латає і по  2 рази перелицьовує.
А ви не ввічлива.
   
Отже, без цитатки депутати забагато на себе беруть. Їх там ще не повербували в усілякі сігуранци та ГРУ?

27 черв. 2019 р.
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії

09.08.22 17:44
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом США

02.11.22 13:46
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії
   
припини брехати. Іди вчи закон про статус нардепа.
:) я вже вивчила.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія