Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це нормально, що Порошенко зустрівся з послом Китаю? :-)o

то він купує як нардеп чи як приватна особа?
Головне, що він купує. Воно однаково ефективно вбиває ворогів України, куплене чи депутатом чи як приватною особою, хоча я взагалі не знаю, як можна "купити як депутат". приписка до ПІБ у договорі? :lol: Це мокшанське ноу-хау типу "потенційного ворогу"?

Не будь "траханою в усі отвори повією-жyрнaшлюхою", яка заради дріьного яєчного скандалу готова знищити Україну.
   
зі своїм тупим флудом

Во во, не флуди.

Порошенко - найбільший волонтер в Україні і допомагає ЗСУ. Хлопці на передку дякують Порошенку за допомогу.
   
як волонтер, нардеп, приватна особа, лідер фракції, експрезидент і як Порошенко.

І ЗСУ беруть всі ці подарунки Порошенка і дякують йому за допомогу.

А ви чому проти волонтерів?
не натягуй сову на глобус. Різні статуси. Мова про нардепа, яки поліз в залупу з китайцем про щось там домовлятися за спиною осіб, відповідальних за зовнішню політику.

Де в назві теми про петрове волонтерство?
   
ти мене питаєш, чи ти обісралася? Ти тупа, чи тільки прикидаєшся? Я ж вже тобі кілька разів сказала, що відчепися зі своїм тупим флудом, радіоточка.
Нє мілочка, я стверджую, що вчергове обісралася ти. Все що ти вмієш, то інтерпретувати по-своєму положення, які навіть не спромоглася прочитати. Так що : йди вчи закони, юрист недоучка.
   
Різні статуси. Мова про нардепа,

А що нардеп не може волонтерити і допомагати ЗСУ від час війни?

Де про таке написано?
   
Во во, не флуди.

Порошенко - найбільший волонтер в Україні і допомагає ЗСУ. Хлопці на передку дякують Порошенку за допомогу.
перестань обсиратися. Ти переплутав гілочки. Ця гілка про самозваного петра-договоруна за мир проти всього поганого. А про петра-волонтера це зовсім інша гілка. Як волонтер мене ваш підр взагалі не цікавить.
   
А що нардеп не може волонтерити і допомагати ЗСУ від час війни?

Де про таке написано?
а де написано, шо ця гілка про його волонтерство? Припини флудити.
   
петра-волонтера

Це що 2 різних Петра?

Я кажу за Порошенка. Купує все для ЗСУ в тому числі китайскі дрони. Чому ви проти?


Фонд Порошенка став найбільшим приватним інвестором для ЗСУ: дослідження


https://vgolos.ua/news/fond-poroshenka-stav-naybilshim-privatnim-investorom-dlya-zsu-doslidzhennya_1430310.html
   
А що нардеп не може волонтерити і допомагати ЗСУ від час війни?

Де про таке написано?
Може. І під час війни, і без війни.
   
а де написано, шо ця гілка про його волонтерство? Припини флудити.

Це ти флудиш. Чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Може. І під час війни, і без війни.

 (tu)
   
Нє мілочка, я стверджую, що вчергове обісралася ти. Все що ти вмієш, то інтерпретувати по-своєму положення, які навіть не спромоглася прочитати. Так що : йди вчи закони, юрист недоучка.
перш ніж гавнякать якісь тупі порожні звинувачення, спочатку підтверди цитатами з НПА свою правоту. Не підтвердила, значить заткни свій гівняний фонтанчик і сиди мовчки. Принаймні, я свою точку зору підтвердила наведеними цитатами, а ти тільки тупо песдиш і більше нічого.
   
я свою точку зору підтвердила

Чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Це що 2 різних Петра?

Я кажу за Порошенка. Купує все для ЗСУ в тому числі китайскі дрони. Чому ви проти?


Фонд Порошенка став найбільшим приватним інвестором для ЗСУ: дослідження

https://vgolos.ua/news/fond-poroshenka-stav-naybilshim-privatnim-investorom-dlya-zsu-doslidzhennya_1430310.html
мене не їбе, що він там ще десь робить, бо гілка зовсім про інше.

Тобто, про китайця більше немає чого сказати?
   
мене не їбе, що він там ще десь робить

 :lol:

То чого мичиш і флудиш?
   
Чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
про що гілка??
   
мене не їбе, що він там ще десь робить,
Тобі начхати на те, що небайдужі громадяни України збільшують обороноздатність наших хлопців на нулі? ;o
   
:lol:

То чого мичиш і флудиш?
про мичиш - це ти у своєї мами запитуй я не їбу, який там у тебе слух і що тобі вчувається.
   
Тобі начхати на те, що небайдужі громадяни України збільшують обороноздатність наших хлопців на нулі? ;o
про що гілка??
   
- Ось закон (хуйня без наведення про заборону зустрічатись з послами)

- Ось Юля.

- Похуй на закон. "Потенційний ворог"!
   
Мене напрягає, що Порошенко використовує прийоми Тимошенко нагадати про себе((((

Але потролити прихильників БЮТ, зайде)))) :lol:
   
про що гілка??

про Порошенка.
   
перш ніж гавнякать якісь тупі порожні звинувачення, спочатку підтверди цитатами з НПА свою правоту. Не підтвердила, значить заткни свій гівняний фонтанчик і сиди мовчки. Принаймні, я свою точку зору підтвердила наведеними цитатами, а ти тільки тупо песдиш і більше нічого.
Перш ніж гавнякать про непідтвердження читай хто що постить, або можеш просто прочитати закон. І не будеш виглядати дурепою. :)
   
про що гілка??
Чи нормально народним депутатам зустрічатись з послами? (на прикладі однієї з численних зустрічей)
   
Чи нормально народним депутатам зустрічатись з послами? (на прикладі однієї з численних зустрічей)

 (tu)
   
А чого підарошенкова ботоферма така брехлива?

Навіть сам підаРошен не стверджує, що він зустрічався з. Китайським послом заради закупки дронів, а його ботоферма наче з цепу зірвалася все за нього придумує йому тему зустрічі. Може він і справді подавав документи на гауляйтера?
   
заради закупки дронів

Чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Чи нормально народним депутатам зустрічатись з послами? (на прикладі однієї з численних зустрічей)
і? Дозвіл і згода на ту зустріч від посадових осіб, відповідальних за зовнішню політику була? Тобто, ті його повноваження були йому делеговані, чи то була приватна зустріч?
   
А чого підарошенкова ботоферма така брехлива?

Навіть сам підаРошен не стверджує, що він зустрічався з. Китайським послом заради закупки дронів, а його ботоферма наче з цепу зірвалася все за нього придумує йому тему зустрічі. Може він і справді подавав документи на гауляйтера?
О. Кароффка вийшла на новий рівень. Щоб обісрати Порошенка вона готова обісрати Україну, конкретно так, по кацапські. Це виключно їхній наратив про «гауляйтера».
   
- А чи узгоджені гівнозустрічі Порошенка з послами під час повномасштабного вторгнення? (немає даних про те, узгоджене чи ні)

- ось зустрічі Юлі під час повномасштабного вторгнення? (немає даних про те, узгоджене чи ні)

- Воно що, неузгоджене? Ем..... "потенційний ворог", осьо!

- Що таке, б***ь, "потенційний ворог", інформація про узгодженість зустрічей Порошенка та Тимошенка однакова - немає інформація.

- ой-ой, еммм... а гілка про Порошенка, осьо! не згадуйте Юлю!
   
і? Дозвіл і згода на ту зустріч від посадових осіб, відповідальних за зовнішню політику була?

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Іспанії

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії
   
О. Кароффка вийшла на новий рівень. Щоб обісрати Порошенка вона готова обісрати Україну, конкретно так, по кацапські. Це виключно їхній наратив про «гауляйтера».
відчепися. То яка була мета зустрічі - твоя ботоферма так і не може назвати.
   
і? Дозвіл і згода на ту зустріч від посадових осіб, відповідальних за зовнішню політику була? Тобто, ті його повноваження були йому делеговані, чи то була приватна зустріч?
Народному депутату не потрібний дозвіл і згода кого небуть. Це пряма норма закону, якого ти не читала.
   
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Іспанії
Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Великої Британії
:dopovid: флуд
   
Ботоферма вже не зає в чому звинуватити Порошенка, то вже звинувачує його у волонтерстві  :facepalm:
   
Добре загнали в кут: у Порошенка гівнозустрічі, тому що невідомо про їхню узгодженість, у зустрічей Тимошенко немає проблем, тому що невідомо про їхню узгодженість.

Витягуємо треті портки: заборона згадувати Юлю в темі :lol:
   
відчепися. То яка була мета зустрічі - твоя ботоферма так і не може назвати.
Яка б не була мета зустрічі, але про гауляйтера тільки кацапи торочать - ти знову обісралася.
   
Народному депутату не потрібний дозвіл і згода кого небуть. Це пряма норма закону, якого ти не читала.
потрібна. Я навела цитату. Але ти вперто продовжуєш брехати.
   
флуд

То чому вам не подобається, що Порошенко допомагає ЗСУ і купує китайскі дрони для ЗСУ?
   
Я навела цитату.
А до чого тут твої цитати? Про що гілка? Годі флудити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія