Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

От і добренько! Можу спокійно вболівати в фіналі за Дортмунд. Завжди симпатизувала ця команда, і завжди не симпатизував Реал. Але через Луніна змушений був ставати собі на горло. Але тепер можу цього не робити  :gigi:
Лунін повіситься,бо ти за нього не будеш вболівати.
Якась ідіотська логіка,вибач.
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик проти Гранади зробить хет-трик :beach:
   
Re: Футбольна гілка!

От і добренько! Можу спокійно вболівати в фіналі за Дортмунд. Завжди симпатизувала ця команда, і завжди не симпатизував Реал. Але через Луніна змушений був ставати собі на горло. Але тепер можу цього не робити  :gigi:
Якщо не помиляюся , якщо виграє реал -шахта проходить у груповий етап, якщо дортмунд то шахта стартує з кваліфікації.
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик проти Гранади зробить хет-трик :beach:
треба щоб і норг незабив.
   
Re: Футбольна гілка!

Якщо не помиляюся , якщо виграє реал -шахта проходить у груповий етап, якщо дортмунд то шахта стартує з кваліфікації.

Так. Тому я «с дитинства за Реал»
   
Re: Футбольна гілка!

Якщо не помиляюся , якщо виграє реал -шахта проходить у груповий етап, якщо дортмунд то шахта стартує з кваліфікації.

я за кваліфікацію, більше напруги, більше цікавих матчів  (tu)
   
Re: Футбольна гілка!

я за кваліфікацію, більше напруги, більше цікавих матчів  (tu)

Похуй ващє. Хай хоч з кваліфікації вилетять - і не буде більше ніякої напруги та цікавих матчів, похуй.
   
Re: Футбольна гілка!

Довбік набʼє Луніну пику у ЗбУ. Ну, а Лунін мабуть витратив місце у старті на фінал ЛЧ

Не знаю, як Лунін, а ось Мілітао собі заробив смачнющщу піздюлину - так грати у захисті це треш повний.
   
Re: Футбольна гілка!

Та ладно, там всі посилено береглися на фінал ЛЧ, тому і так хреновастенько грали  :gigi:
   
Re: Футбольна гілка!



Почався чемпіонат європи серед 17 річних..

Наші програють поки "братушкам" 1-0
   
Re: Футбольна гілка!

По грі серби сильніше в першому таймі ьільше моментів було, але і у нашіх також був один момент та полумомент.
   
Re: Футбольна гілка!

Серби вже 2 жовті
   
Re: Футбольна гілка!

Єх який момент наші проїпали.
   
Re: Футбольна гілка!

Наші проспали початок матча і пропустили гол , але в остані 20 хвилин першого тайму мали пару нагод да і виглядали більш меньш солідно..маю
надію що вони сербів таки дотиснуть у другому таймі, і хочаб не програють у першому матчі євро для сімнадцятирічних.
   
Re: Футбольна гілка!

Знову момент у Стапанова , але воротар сербів витягнув...

Який же класний форвард у нас підростає..вже у ньго 1.92 у нас підростає Ще один Довбик, Холанд..якщо не знизить до себе  відповідальність буде форвард світового рівня.Недарма його Баєрн Ліверкузен  вихватив ..
   
Re: Футбольна гілка!

Почали "братушки" вже валятися і затягувати час.
   
Re: Футбольна гілка!

Football.ua зібрав для вас склади національних збірних, які виступатимуть на майбутньому турнірі (оновлюється).
https://football.ua/euro/531641-khto-z-gravciv-pojide-do-nimechchini-zajavki-vsikh-zbirnikh-na-jevro-2024.html
   
Re: Футбольна гілка!

Якщо не помиляюся , якщо виграє реал -шахта проходить у груповий етап, якщо дортмунд то шахта стартує з кваліфікації.
НЕМА групових етапів панове,НЕМА. Новий формат ліги НАГАДУЮ,
   
Re: Футбольна гілка!

U -17. Безвольна поразка чехам 1:3
   
Re: Футбольна гілка!

del
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик 3 голи+асист
Цигвнков 2 голи + асист

Жирона - Гранвда
7:0

Якщо завтра норвежець не забиває, то Довбик виграє трофей пічічі
   
Re: Футбольна гілка!

.
   
Re: Футбольна гілка!

Карпати знову програли Інгульцю і виходять в УПЛ з другого місця.
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик 3 голи+асист
Цигвнков 2 голи + асист

Жирона - Гранвда
7:0

Якщо завтра норвежець не забиває, то Довбик виграє трофей пічічі

https://www.reddit.com/r/ukrainesport/comments/1czwkt8/dovbyk_99_tsygankov_94_vs_grnd/?utm_source=share&utm_medium=web3x&utm_name=web3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

круто, нову ФІФУ випустили  [ua]
   
Re: Футбольна гілка!

Карпати знову програли Інгульцю і виходять в УПЛ з другого місця.

хз що вони там будуть робити, щоб за рік не створити команду навіть з тих гравців що є, таке враження, що маркевичі тупо розкручують лошка матківського на бабло, забув мирон, як то бути в винниках до батареї привʼязаним, знову ходіння по тих самих ґраблях  :facepalm:
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик виграє гонку бомбардиоів Ла Ліги
Серлот травмувався і замінений
Ну, хіба що Белінгем заб'є 5 голів
   
Re: Футбольна гілка!

Довбик виграє гонку бомбардиоів Ла Ліги
Серлот травмувався і замінений
Ну, хіба що Белінгем заб'є 5 голів

 (tu)

Другий український гравець який став найкращим бомбардиром у чемпіонаті ТОП5

Останнє редагування: 25 травня 2024 15:46:18 від Alezka
   
Re: Футбольна гілка!

(tu)

Другий український гравець який став найкращим бомбардиром у чемпіонаті ТОП5
Давайте зачекаємо до завтра)
Ще льова з джудом теоретично можуть
На покер серлота з реалом наврядчи ставив хтось
   
Re: Футбольна гілка!

Головним тренером "Полісся" став Імад Ашур.

Колишній тренер "Дніпра-1" U-19 Імад Ашур наступного сезону очолить "Полісся".
   
Re: Футбольна гілка!

Головним тренером "Полісся" став Імад Ашур.

Колишній тренер "Дніпра-1" U-19 Імад Ашур наступного сезону очолить "Полісся".
У футбольних колах вважають його дуже перспективним до речі.
Побачимо, що з цього вийде, але у власника АТБ є бабло і він начебто буде в команду вкладувати..а тепер ще і в перспективного тренера також ..
   
Re: Футбольна гілка!

Football.ua зібрав для вас склади національних збірних, які виступатимуть на майбутньому турнірі (оновлюється).
https://football.ua/euro/531641-khto-z-gravciv-pojide-do-nimechchini-zajavki-vsikh-zbirnikh-na-jevro-2024.html

Навіщо грузинам стільки нападників? ;o
   
Re: Футбольна гілка!

Навіщо грузинам стільки нападників? ;o

Ти що в Грузії не жодного разу не був?
   
Re: Футбольна гілка!

У футбольних колах вважають його дуже перспективним до речі.
Побачимо, що з цього вийде, але у власника АТБ є бабло і він начебто буде в команду вкладувати..а тепер ще і в перспективного тренера також ..
Гуцуляка, Безкоровайного й Бабенка вже придбали. Вважаю, що Гуцуляк - дуже хороший гравець
   
Re: Футбольна гілка!

Гуцуляка, Безкоровайного й Бабенка вже придбали. Вважаю, що Гуцуляк - дуже хороший гравець


Яка у нього українська
   
Re: Футбольна гілка!

БИОГРАФИЯ
Родился 19 апреля 1988 года в Одессе. Выступал в командах: «Хоменетмен» (Бейрут, Ливан), «Соборка», «Реал», «Атлетик» (все - Одесса). Окончил Одесский национальный университет им. И. Мечникова (2009). Имеет тренерский диплом категории «А» УЕФА. Был главным тренером ДЮФК «Крок» (Одесса). Тренер СДЮШОР «Черноморец» - с 2017 года.
   
Re: Футбольна гілка!

Ти що в Грузії не жодного разу не був?
Колись ще при союзі їздив на матч динамо та динамо..мені тоді років 14-15 було..цікава подорож була..і до мого сорому більше не був у Грузії
   
Re: Футбольна гілка!

36-річний Імад Ашур починав свою тренерську кар’єру в “Чорноморці”, де працював з командами U-14 та U-17. В 2019 році молодий тренер опинився в катарській Aspire Academy, де працював одночасно з асистентом Сергія Реброва в збірній України Глібом Платовим. Платов і Ашур згодом опинилися в “Дніпрі-1”. Ашур був на посадах тренера-психолога в команді U-19, технічного директора Академії, і з січня 2023 року – головного тренера команди “Дніпра-1” U-19. Також Ашур працює в тренерському штабі збірної України U-21. Вищевказаний Гліб Платов назвав Ашура в одному з інтерв’ю “найперспективнішим молодим тренером України”.
   
Re: Футбольна гілка!

Подивився з ним якесь інше відео, він і там добряче мовою щебетить,  прям соловейко. Тим більш як для бусурмана, ну думаю - диви яка розумна людина ) а він в Одесі народився  :)  [ua]  подивимось що він зробить в тому Житомирі. Якщо доживемо  :)
   
Re: Футбольна гілка!

Головний тренер Реала Карло Анчелотті заявив, що український воротар команди Андрій Лунін захворів напередодні фіналу Ліги чемпіонів.
Слова італійського фахівця передає портал Madrid Xtra в соцмережі X (колишній Twitter).
 
«Воротар у фіналі? Це складний вибір, тому що Лунін провів фантастичний сезон, а Куртуа — це Куртуа. Я прийму рішення перед грою. У Луніна сьогодні температура, сподіваюся, він одужає до суботи», — сказав Анчелотті.
   
Re: Футбольна гілка!

Шахтер выселили из Emily Resort - комплекс принадлежит почетному президенту Руха

 :D


Ходят мнения, что дончане "сдали" матч "Полесью"

Украинский журналист Виктор Вацко заявил, что "Шахтер" выселили из отельного комплекса Emily Resort.

"Я не разбираюсь, где сдача, а где просто команда плохо играет в футбол. Я не разбираюсь. "Шахтер" на расслабоне сыграл явно. Это было очевидно. Так же в конце концов как и в прошлом сезоне в последнем туре против "Ворсклы". Тогда говорили, что это была, кстати, благодарность "Ворскле" за отобранные очки у "Днепра-1" в чемпионской гонке. Сейчас говорят о "сливе" "Полесью". С другой стороны, у нас в футболе всегда так было. Кому-то что-то о ком-то надо говорить.

Вот мне сегодня WhatsApp рассказал, что "Шахтер" выселили из Emily Resort. Мол, потому что у кого-то есть комфортная уверенность, что против "Полесья" "Шахтер" не очень выкладывался на полную. Такая вот история. Для меня, если честно, эта история забавная. Для "Руха" и "Шахтера", я думаю, не очень", - сказал Вацко в эфире своего Youtube-канала.

Отметим, что "Шахтер" базируется во Львове, в частности на Академии "Руха", в отельном комплексе Emily Resort, которым владеет Георгий Козловский (почетный президент "Руха").

https://www.ua-football.com/ukrainian/high/1716817598-shahter-vyselili-izemily-resort-kompleks-prinadlezhit-pochetnomu-prezidentu-ruha.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія