Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

дивлюсь зараз товарняк англія бразилія, в порівнянні до нашої гри в боснії це як вища ліга і колгосп, короче сумні перспективи і невідомо як це змінити
   
Re: Футбольна гілка!

дивлюсь зараз товарняк англія бразилія, в порівнянні до нашої гри в боснії це як вища ліга і колгосп, короче сумні перспективи і невідомо як це змінити

Ми грали у цьому відборі з Англією. Досить пристойно. Тому якість футболу також залежить і від суперників
   
Re: Футбольна гілка!

це якийсь сюр ..

хамас і палестинці вбивають євреїв ,а винні їзраїльтяни.

Головний тренер збірної Ісландії Оґе Харейде розповів про ставлення до України та думками щодо війни в нашій країні.

- Я співчуваю українцям, які дуже постраждали. Моя дочка прийняла біженців з України у своєму домі, - розповів тренер.

- Мені шкода що вони змушені були тікати зі своєї країни через напад іншої нації. Жахливо, що таке трапляється в сучасному суспільстві, - сдодав Харейде.
   
Re: Футбольна гілка!

Головний тренер збірної Ісландії Оґе Харейде розповів про ставлення до України та думками щодо війни в нашій країні.

- Я співчуваю українцям, які дуже постраждали. Моя дочка прийняла біженців з України у своєму домі, - розповів тренер.

- Мені шкода що вони змушені були тікати зі своєї країни через напад іншої нації. Жахливо, що таке трапляється в сучасному суспільстві, - сдодав Харейде.

Я вже в якійсь гілці про це писав. В Скандинавів трохи викривлене поняття цих воєн.
Вони майже всі на стороні України і одночасно більше симпатизують палесам ніж жидам. Може тому шо тут палесів досить багато завжди було і частина з них таки інтегрувалася більш менш чи шо.
   
Re: Футбольна гілка!



Останній матч у групі 1 тайм 0-0   нашім можна грати і ничию
Щоб заняти 1 сходинку.
   
Re: Футбольна гілка!

Може тому шо тут палесів досить багато завжди було і частина з них таки інтегрувалася більш менш чи шо.
Просто антисемітизм багатовіковий.
   
Re: Футбольна гілка!

Ю 21
Тільки що закінчили матч з азербайджаном  та виграли 0-3

Зараз у групі ми їдемо на 1 сходинці..
   
Re: Футбольна гілка!

https://www.youtube.com/live/6fXURPZPQNM?si=CAcumP0hcBCEBWmO
Останній матч у групі 1 тайм 0-0   нашім можна грати і ничию
Щоб заняти 1 сходинку.

У другому таймі наші хлопці їз додавили  та перемогли з рахунком  3-0 2 гола забив Пономаренко наш молодий силовий форвард , підростає новий Довбик...

В першому матчі 1 гол в двух інших по 2

В трьох матчах 5 голів.
   
Re: Футбольна гілка!

Шевченко не випустив тренер сьогодні ,але радів хлопець зо всіма ..
   
Re: Футбольна гілка!

Так я так зрозумів наші хлопцв вишли на євро 19 річних.
   
Re: Футбольна гілка!

Дивився на цього Кривсуна який грає у Борусії Дортмунд..( іза якого був скандал з старим тренером Кузніцовим якого звільнили)
Всі три матчі в основі  1 гол в першому матчі...толковий гравець, але там у нас вся збірна реально непогана...і кожний непоганий гравець по своєму.
Але якщо не зупиниться у зросту то буде доволі непоганим гравцем.
   
Re: Футбольна гілка!

Так я так зрозумів наші хлопцв вишли на євро 19 річних.

молодіжка традиційно грає добре, а потім щось стається...
   
Re: Футбольна гілка!

молодіжка традиційно грає добре, а потім щось стається...
Не на ций раз буде краще..
У нас тоді була золота клітка і олігарзічний футбол...
Молодь не відпускали за кордон і тільки єдениці проходили у состави...
Зараз ситуація змінилась карденально..у Ю19   30% вже грають в іноземних клубах...у Ю 17 більше 50 відсотків гравців грають у європі вже...( це іза війни)
Зараз клуби вже тільки хтось вистрілює продають за кордон щоб мати якісь гроші..вкладають чуток у дитячий футбол...
Як я і писав колись тут на хфупі якщо у нас перестане бути вираженим олігархічний футбол , да клуби у нас будуть на рівні якоїсь Чехії  наприклад, но збірна буде на рівні Хорватії як мінімум, ато і краще...і подвижки пішли..у цьому напрямку.
Потім - раніше більшість гравців перші гроші тратили на клуби тачки та дівчат, а зараз більшість з них розуміють що це все і так прийде і тратять гроші на то щоб вивчити мови , я сьогодні наблюдав як хлопці спокійно розмовляли з суддею по англійські , більшість гравців вже знають мови інострані , і да вони бачать що футбол їм в майбутньому дасть дорогудо великих грошей.Я бачу це покоління більш вже європейці чим наше покоління і трохи молодші .
   
Re: Футбольна гілка!

Грузія- Греція почали  0-0 20 хвилина
   
Re: Футбольна гілка!

Грузія- Греція почали  0-0 20 хвилина

я за Грецію !
   
Re: Футбольна гілка!

a.

Їм нема чого втрачати. Молодечий максималізм напевно. [ua]
   
Re: Футбольна гілка!

У Грузіі вилучення.
   
Re: Футбольна гілка!

Не на ций раз буде краще..
У нас тоді була золота клітка і олігарзічний футбол...
Молодь не відпускали за кордон і тільки єдениці проходили у состави...
Зараз ситуація змінилась карденально..у Ю19   30% вже грають в іноземних клубах...у Ю 17 більше 50 відсотків гравців грають у європі вже...( це іза війни)
Зараз клуби вже тільки хтось вистрілює продають за кордон щоб мати якісь гроші..вкладають чуток у дитячий футбол...
Як я і писав колись тут на хфупі якщо у нас перестане бути вираженим олігархічний футбол , да клуби у нас будуть на рівні якоїсь Чехії  наприклад, но збірна буде на рівні Хорватії як мінімум, ато і краще...і подвижки пішли..у цьому напрямку.
Потім - раніше більшість гравців перші гроші тратили на клуби тачки та дівчат, а зараз більшість з них розуміють що це все і так прийде і тратять гроші на то щоб вивчити мови , я сьогодні наблюдав як хлопці спокійно розмовляли з суддею по англійські , більшість гравців вже знають мови інострані , і да вони бачать що футбол їм в майбутньому дасть дорогудо великих грошей.Я бачу це покоління більш вже європейці чим наше покоління і трохи молодші .

Я з тобою не згоден.

Згадай СБУ 1998-2004. Шевченко. Ребров, Лужний, Гусин, Калитвінцев, СаШо . Ващук, Головко+ Зубов, Орбу, Тимощук, Воробей, Попов. Тренер, деякій час, ВВЛ. За гравцями дуже сильна збірна, а гри не було. І майже нічого та команда не здобула.

Після того склад ЗбУ тільки погіршився. І ЗбУ НІКОЛИ не грала в сучасний футбол. Хто ії тренував нагадувати не треба.

Як би не було олігархів, то футбол в Україні був би на рівні Румунії, Чехії  або Польщі. І поточний склад ЗбУ майже увесь завдяки академіям клубів т.з. олігархів
   
Re: Футбольна гілка!

Зубов, Орбу, Тимощук це сила команди аххх какого человека
   
Re: Футбольна гілка!

Зубов, Орбу, Тимощук це сила команди аххх какого человека

Як футболіст Тимощук був і є найкращим опорним півзахисником у історії ЗбУ. Багато у нас ще гравців які вигравали ЛЧ у складі ТОП клубу? Як людина він лайно.

Орбу та Зубов це гравці такого ж рівня як Гусин або Ващук. Для рівня ЧУ це зірки
   
Re: Футбольна гілка!

У Грузіі вилучення.

Пішли на додатковий тайм
   
Re: Футбольна гілка!

я за Грецію !

0-0  почався додадковый час
   
Re: Футбольна гілка!

У Грузіі вилучення.
За межами поля.
   
Re: Футбольна гілка!

Е якись лінк на нашу гру?
   
Re: Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

Лунін – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Бражко, Судаков, Малиновський – Мудрик, Циганков, Яремчук.
   
Re: Футбольна гілка!

Склад України: Лунін — Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Судаков, Бражко, Маліновський — Циганков, Яремчук, Мудрик
   
Re: Футбольна гілка!

Сербська молодіжка продула вдома Пн.Ірландії.

Гут
   
Re: Футбольна гілка!

Орбу та Зубов це гравці такого ж рівня як Гусин або Ващук. Для рівня ЧУ це зірки

 :pofig:
   
Re: Футбольна гілка!

Лунін – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Бражко, Судаков, Малиновський – Мудрик, Циганков, Яремчук.
Цікавий склад,непокоїть капітан.
   
Re: Футбольна гілка!

:pofig:

Орбу і Зубов грали на більш-менш нормальному рівні, в т.ч. за збірну, пару років. Потім їх навіть з шахтьора поперли

Як це можна порівнювати з Гусіним, який 13 років грав за збірну, я хз
   
 :facepalm: Re: Футбольна гілка!

Як футболіст Тимощук був і є найкращим опорним півзахисником у історії ЗбУ. Багато у нас ще гравців які вигравали ЛЧ у складі ТОП клубу? Як людина він лайно.

Орбу та Зубов це гравці такого ж рівня як Гусин або Ващук. Для рівня ЧУ це зірки

 :facepalm1:

Ніколи.., ніколи не кажи цього в присутності людей, які хоч раз бачили футбол).
 

Останнє редагування: 26 березня 2024 21:34:02 від Fisher
   
Re: Футбольна гілка!

Грузія по пенальті переграла греків 4-2
   
Re: Футбольна гілка!

Грузія на євро2024
   
Re:  :facepalm: Re: Футбольна гілка!

:facepalm1:

Ніколи.., ніколи не кажи цього в присутності людей, які хоч раз бачили футбол).
Мені степаненко на голову сильніший тимощука...
   
Re: Футбольна гілка!

Лунин спас
   
Re: Футбольна гілка!

Карма :D

це вже який плей оф може бути просраний? 9?
   
Re: Футбольна гілка!

шо несе коментатор бляяяяяяяя :weep:

у нас не було провалів..
просто сталася атака..і стався гол :lol:

чому ці йолопи стають повними неадекватами коли ми програємо?
   
Re: Футбольна гілка!

гол вищий пілотаж, але якщо у нас миколенко в нападі грає, то мусим певно виграти  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія