Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:facepalm1: йоханий совок! **(Люди хочуть лишній вихідний, неважливо що - це 8 березня)

совок это свято превратил в пародию. бабам цветы, детям мороженое. завтрак в постель, ничего не делай, а я посуду весь день буду мыть

на предприятиях женщинам цветочки в виде трех тюльпанчиков и веточки мимозы и дебильных копеечных сувенирчиков

клара и роза в могилах переворачиваются
Відсотків 80 жінок в цей день навіть не думають про Розу з Кларою... Навіть самі Рози і Клари  :beach:
   
Наприклад, пити пиво і ходити в сауну коли захочеться.  :gigi:

Аби гроші.

Середня зарплата чоловіків в Україні (та й в усьому світі) більша за середню зарплату жінок.

На пиво і сауну має вистачити  :gigi:
   
А яких прав не вистачає чоловікам? Що за їх права треба боротись?
Є всі права, просто у вас логіка обгрунтування святкування не дуже
Ви стверджували таке, обгрунтовують право на святкування 8 березня.
Коли у чоловіків буде менше прав, ніж у жінок, тоді і буде.
Якщо ми це свято святкуємо, і у чоловіків і жінок однакові права, то за вашою логікою нахрєна нам то святкувати?


   
Аби гроші.

Середня зарплата чоловіків в Україні (та й в усьому світі) більша за середню зарплату жінок.

На пиво і сауну має вистачити  :gigi:
Мені подобаються такі жінки! (tu) Щоправда, чомусь після весілля вони зазвичай змінюються.
   
Ну і в нас тепер не переноситься. Задоволений?

Неправда, переносяться, тому не задоволений.
   
Коли у чоловіків буде менше прав, ніж у жінок
Ніколи. У чоловіків і жінок різні права.
   
Мдяссс… В мінцифри не знають правила - «Перш, ніж увійти - подумай про вихід».
Як кацапи, всамомдєлє.
   
результати опитування в дії за 8 марця
робочий день- 32.88%
залишити вихідним-61.96%
і що? нарешті диванні експерти зіштовхнулися з реальною реальністтю українців.

))))
це було настільки очевидно, що я не голосувала навіть.

частіше виходьте в люди зфейсбуків за реальністтю.
   
і що? нарешті диванні експерти зіштовхнулися з реальною реальністтю українців.

))))
це було настільки очевидно, що я не голосувала навіть.

частіше виходьте в люди зфейсбуків за реальністтю.
Я увидела эту тему и решила зайти в дию. Голосовалка  уже закончилась.а кроме нее я обнаружила еще десяток голосовалок о которых не подозревала

И все до одного человека вокруг меня не посещают дию вообще
   
і що? нарешті диванні експерти зіштовхнулися з реальною реальністтю українців.

))))
це було настільки очевидно, що я не голосувала навіть.

частіше виходьте в люди зфейсбуків за реальністтю.
це ж тупо! Різдво посуваєм, 8 марця залишаєм. вперед в ссср!
   
це ж тупо! Різдво посуваєм, 8 марця залишаєм. вперед в ссср!

зона комфорту, покоління, які звикли до 8 березня, не готові відмовитися. тим більше воно здається не політичним, а гендерним.
навіть міленіали не готові.
може, зумерам буде пох вже...
але не їх мамам і бабуням )))
   
зона комфорту, покоління, які звикли до 8 березня, не готові відмовитися. тим більше воно здається не політичним, а гендерним.
навіть міленіали не готові.
може, зумерам буде пох вже...
але не їх мамам і бабуням )))
совки совками  :(
   
Я увидела эту тему и решила зайти в дию. Голосовалка  уже закончилась.а кроме нее я обнаружила еще десяток голосовалок о которых не подозревала

И все до одного человека вокруг меня не посещают дию вообще
так і є. про голосувалки в дії я дізнаюсь з тирнету.  хоча будь-який месенджер від скайпу до вібера з тєлєгою, прівєт24, київстар про кожен чих тобі такий гвалт влаштовує... :weep:
і скажіть після цього всього шо писаки дії не рукожопи

Останнє редагування: 6 березня 2023 20:59:36 від magistr
   
совки совками  :(

негайно припиніть підгоряння анусного отвору !

перейменували проспект Перемоги в хуйзнашо - Берестейський ?

То ж тепер тримайте удар з оцим 8 березня.

   
Перемоги в хуйзнашо - Берестейський ?

ето точно. як? як можна було тут давати назву Берестейський, а у станції метро -забирати?
іпануті, їйбо
   
пійду зайду в Дію )))  зпочатку треба оновити, бо даавно вже не мита ))
   
пійду зайду в Дію )))  зпочатку треба оновити, бо даавно вже не мита ))
таке враження, шо хвуп просуває ту дію...  :lol:
   
негайно припиніть підгоряння анусного отвору !

перейменували проспект Перемоги в хуйзнашо - Берестейський ?

То ж тепер тримайте удар з оцим 8 березня.
а ти хотів Брест-Литовський?  :facepalm:
   
ето точно. як? як можна було тут давати назву Берестейський, а у станції метро -забирати?
іпануті, їйбо
та ні, все якраз супер.
   
а ти хотів Брест-Литовський?  :facepalm:

так, я б хотіла. історична назва.
   
таке враження, шо хвуп просуває ту дію...  :lol:
https://youtu.be/gO1PIg6i0FU
ні, я люблю Дію. Пишаюся, що в нас таке є.
але майже не використовую... )))
   
так, я б хотіла. історична назва.
імперська. а Берестя- ось історична назва
   
ні, я люблю Дію. Пишаюся, що в нас таке є.
але майже не використовую... )))
прально. дію тре любити здалеку.
   
та ні, все якраз супер.
якщо супер, навіщо міняти назву станції метро берестейська?

де логіка?
   
прально. дію тре любити здалеку.
та, вона, падла, підтвердження через банк пропонує. скоро в гаманець залізе і буде рахувати все моє...))
   
Порохоботи принципово дією не користуються.
   
Чомусь в народній пам'яті підзабулось, що до останніх веленосних виборів 8 березня було кілька років звичайним робочим днем, і нічого страшного не сталось, кому треба - святкували, квіти так само злітали в ціні і продавались в інтенсиві без відриву від "робочого" процесу.
До чого потрібно було це демонстративне повернення в совок - невідомо.
І насправді ж перед вихідним 8 березня всі відмічалова починаються, як і раніше, на робочих місцях 7-го з обіду .
Так що по факту продуктивність буде мінус 2 робочих дні.
   
якщо супер, навіщо міняти назву станції метро берестейська?

де логіка?
пояснюю на пальцях. чисто по розмірах- проспєкт пабєди, він же брєст-літовскій проспєкт набагато об"ємніший, ніж станція метро, і древніший, логічно повернути йому  історичну назву, а набагато молодшу станцію, шоб не дублювати назви перейменувати на щось потрібніше.
але оскільки брєст-літовск ніякий не брєст і совсєм нє літовск, а берестя- палучітє і распішітєсь
   
та, вона, падла, підтвердження через банк пропонує. скоро в гаманець залізе і буде рахувати все моє...))
ні си! до банки з грошима їй не добратись. ви самі віддасте. так голосуючи і ще дякуватимете,що у вас взяли
   
Недолугість олдскулів не причина використання нових технологій, навіть якщо ці технології використовують недолуго
   
це ж тупо! Різдво посуваєм, 8 марця залишаєм. вперед в ссср!
Кацапський патріархат святкує Різдво поткацапськи, вперед
   
А шо за кіпіш?
Дія не така?
Свято не таке?
Декомунізація не йде?

Можна було в Дію і не пхати - думку безсмартфонщиків все одно не взнаєте.
На противагу заснуйте День батька, не вихідний.
Декомунізацію треба проводити в інших галузях.
Хтось вважає, що забагато вихідних? Так нехай порахує і скаже.
Ну й правда - ту дію вже пхають, куди вона й не пролазить. Треба ІБД?
І да - лишніх вихідних не буває.

Останнє редагування: 7 березня 2023 01:49:27 від U2
   
І ще - якщо якийсь міністр такий розумний - хай вийде й скаже: я ініціюю!
А не ховається за якісь опитування - тіпа по посьбє трудящіхся! А ще розумних людей совками обзивають, залишаючись плоть від плоті совками.
Он у Порошенка реформатори й без опитувань зламали АТУ, медицину, освіту, пенсійну політику - і не паряться.
   
Маркер навіть не саме свято, а суспільно потрібні дії цього дня.
До речі, купання в ополонці на хрещення мало чим від нього відрізняється.
А до чого тут купання в ополонці? А як щодо травити жуків інсектицидом чи вплив рецесивних алелів на фенотип?
   
Що не так? 8 березня - дуже потрібне свято. Просто треба повернути його оригінальне значення. 
   
Аби гроші.

Середня зарплата чоловіків в Україні (та й в усьому світі) більша за середню зарплату жінок.

На пиво і сауну має вистачити  :gigi:
А чи більша зарплата чоловіків на тій же посаді що і жінок? Не риторичне питання. Я цього не знаю тому і запитую.
Мені прикро, якщо є дискримінація. В своєму оточенні її не бачу, може і є. В бізнесах, до яких причетний зарплата точно не залежить від статі і директори переважно жінки. Або через доплату менеджерам у відряджені можуть вигравати чоловіки, бо вони частіше зголошуються на відрядження. Те саме з роботами понаднормовими. А ще у нас серед жінок не зустрічаються дурні, а черед чоловіків чомусь частіше. Ну я зараз багато чоловіків пішли воювати, це теж певний фактор, що впливає на рівень зарплати.
   
А чи більша зарплата чоловіків на тій же посаді що і жінок? Не риторичне питання. Я цього не знаю тому і запитую.
Мені прикро, якщо є дискримінація. В своєму оточенні її не бачу, може і є. В бізнесах, до яких причетний зарплата точно не залежить від статі і директори переважно жінки. Або через доплату менеджерам у відряджені можуть вигравати чоловіки, бо вони частіше зголошуються на відрядження. Те саме з роботами понаднормовими. А ще у нас серед жінок не зустрічаються дурні, а черед чоловіків чомусь частіше. Ну я зараз багато чоловіків пішли воювати, це теж певний фактор, що впливає на рівень зарплати.

До чого тут зарплата? Вихідний віднімають ( до речі - не оплачуваний, нікому!)
   
Південна Корея основи теперішнього суспільного процвітання закладала в 70х роках минулого століття, коли відмовилась від другого вихідного.
Субота робоча, неділя єдиний вихідний.
А так звичайно, можна і отоспаться...
Гм, Європа поступово переходить на чотириденний робочий тиждень. Данія і Ісландія - вже, Велокобританія на старті, Японія, Німеччина, Іспанія - тестують. А так взагалі і кріпацтво можна завести...
   
Коли у чоловіків буде менше прав, ніж у жінок, тоді і буде.

А так ще є День боротьби за права трудящих (незалежно від статі), але його теж хочуть скасувати  :K
Вже скасували.
   
Гм, Європа поступово переходить на чотириденний робочий тиждень. Данія і Ісландія - вже, Велокобританія на старті, Японія, Німеччина, Іспанія - тестують. А так взагалі і кріпацтво можна завести...
вони від цього стануть щасливішими?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія