Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:facepalm1: йоханий совок! **(Люди хочуть лишній вихідний, неважливо що - це 8 березня)

При опитуванні поточний результат не показувало, тому я маю сумніви в достовірності.
Але наша популістська влада руку на пульсі совків, своїх основних виборців, таки тримає :)

ЗІ під час дії військового стану ніяких святкових днів немає, саме час відмініти васьмоє марта і дєвятоє мая 
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Мудрий нарід не наїбеш, він чітко усвідомлює будь яке свято краще ніж робочий день
краще комуністичне свято, ніж патріотично-український робочий день.
а кращим за комуністичне свято є лише 2 комуністичних свята, бажано підряд, або в пятницю і понеділок
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Це залежить ким він працює. Якщо лікарем швидкої, то проблеми як раз твої :laugh:
:lol:  (tu)
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

а наші рахували?
Так, 11 чи 10
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Календар святкових та неробочих днів у Польщі в 2023 році:

1 січня (неділя) – Новий рік, додатково: Урочистість Пресвятої Богородиці Марії;
6 січня (п’ятниця) – Свято Трьох Царів (Урочистість Богоявлення Господнього);
9 квітня (неділя) – перший день Великодня;
10 квітня (понеділок) – другий день Великодня;
1 травня (понеділок) – Свято праці;
3 травня (середа) – Національне свято третього травня (Свято Конституції 3 травня);
28 травня (неділя) – перший день Зелених Свят (Урочистіть Зіслання Святого Духа);
8 червня (четвер) – Свято Божого Тіла (Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа);
15 серпня (вівторок) – День польського війська, Успіння Пресвятої Діви Марії;
1 листопада (середа) – Урочистість Всіх Святих;
11 листопада (субота) – День Незалежності Польщі;
25 грудня (понеділок) – перший день Різдва Христового;
26 грудня (вівторок) – другий день Різдва Христового.


Україна:
1 січня — Новий рік;
7 січня, а також 25 грудня — Різдво Христове;
8 березня — Міжнародний жіночий день;
16 квітня - Великдень
1 травня — День праці;
9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги);
4 червня - Трійця.
28 червня — День Конституції України;
28 липня — День Української незламності;
24 серпня — День незалежності України;
14 жовтня — День захисників і захисниць України
«Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту

Польша 13, Україна 12. Все одно брехун...
Це коли 28 липня стало не робочим днем?
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

краще комуністичне свято, ніж патріотично-український робочий день.
а кращим за комуністичне свято є лише 2 комуністичних свята, бажано підряд, або в пятницю і понеділок
:lol: губа нє дура!
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Мужикам думаю переважно пох, а ось для багатьох жінок це мало не головний день у році.
І ви вирішили відібрати у них цей привілей нічого не пропонуючи натомість?  :weep:
це жахливо
   
як згадаю січень місяць на работі  :facepalm: а потім це плавно перетікає в кЕтайський новий рік....  :weep:
   
Жінок просто обмежили одним днем  тупими совкоми соціальними догмами.

З совком його пов*язують лише зафіксовані на совку. Насправді це просто зайвий привід посвяткувати і побухати. Нічого поганого в цьому немає.

Це як у нас були довбойоби які були проти поштомату нової пошти в пд*їзді . Питаєш у них - чому ти проти ?

- Я ним не користуюсь, я ходжу у відділення посилки забирати.

- Ну то й ходи. А я буду забирати з поштомату.

Так само і тут - не хочеш святкувати - не святкуй, хулі ти іншим забороняєш ?
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

краще комуністичне свято, ніж патріотично-український робочий день.
а кращим за комуністичне свято є лише 2 комуністичних свята, бажано підряд, або в пятницю і понеділок

 (tu)
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Це коли 28 липня стало не робочим днем?

В 22 році, прикинь...
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Це в тебе права й ліва рука?  :lol: Бо 61+% як раз каже що більше половини ЗА...
Ні, цьоцю. Просто біля мене жінки, а не тьолки і кури. Але не переймайся, тобі, прихожанці ЗАО РПЦ, нє понять.
   
як згадаю січень місяць на работі  :facepalm: а потім це плавно перетікає в кЕтайський новий рік....  :weep:
Ну то така робота… я в Україні 20 років пропрацював і завжди 2 січня треба було чомусь іти на роботу. А про кетайський новий рік ніхто і на згадував.
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

Так, 11 чи 10
так 11 чи 10?
зрештою, тут як в анекдоті-"що таке реально, а що таке віртуально?"
   
Магістр вчергове підтверджує, що найбільше кричать про "багато свят якраз ті що ніхрена не роблять.
   
Re:  :facepalm1: йоханий совок!

так 11 чи 10?
зрештою, тут як в анекдоті-"що таке реально, а що таке віртуально?"
Було точно 10. Але я дивлюся добавилося 28 липня, правда не розумію до чого тут "День незламності", якщо це день хрещення Русі. То виходить 11.
   
Так само і тут - не хочеш святкувати - не святкуй, хулі ти іншим забороняєш ?
Не так само.
Святкування всякої хуєти впливає на ментальне здоров'я нації. А від  стану цього здоров'я прямо залежить наше сьогодення.
Так-так, саме оце, наше, з кров'ю, щоденними смертями і втратами.
   
Магістр вчергове підтверджує, що найбільше кричать про "багато свят якраз ті що ніхрена не роблять.
тгоцкий, тобі клара і роза настільки подобаються?особисто мене 23 фєвраля і 8 марця ще зі школи малость підзаїбали. тому або труси, або хрестик- знесли 23-є, знесіть і восьме.краще дев"яте зробіть вихідним. Тарас Григорович більше заслужив, ніж усякі там рози з кларами.
   
До речі особисто я проти васьмова марта. Є день матері, день доньки, для тих хто не визначився Валентин є..
   
всякої хуєти

це твоє суб*єктивне сприйняття
   
тгоцкий, тобі клара і роза настільки подобаються?

Ага, спати не можу без троцького і клари.
   
Ага, спати не можу без троцького і клари.
та ми бачимо!  :lol:
   
До речі особисто я проти васьмова марта. Є день матері, день доньки, для тих хто не визначився Валентин є..
або труси, або хрестик
   
ну це типу ти - Клара Цєткін навпаки

вона боролася за цей день, а ти борешся проти тому що ти анти кларацєткін

сприймай його тепер як жіночий день, а не як щось совдепівське
   
та ми бачимо!  :lol:

Бачиш, ти знову брешеш і маніпулюєш. Не гарно, ти ж цілий магістр, а не бакалавр..
   
це твоє суб*єктивне сприйняття
Та так. Дваццать трєтьє февраля, дєнь защіітніка отєчєства - в чиємусь хворому суб'єктивному сприйнятті є красним дньом калєндаря.
   
або труси, або хрестик
Це ти берлінському Сенату розкажи - в них все путьом… І день матері, і Валентин, і Клара з Розою, і 8 березня вихідний… :D
   
Є день матері, день доньки

В Україні нема. В Україні матерів і доньок поздоровляють 8 березня і всім норм.
   
В Україні нема. В Україні матерів і доньок поздоровляють 8 березня і всім норм.

В мене є. І в моїй місцевості багато в кого є.
   
Польша 13, Україна 12.
Але в Польщі вихідний, що припадає на неділю не переноситься на понеділок. Тому по факту в Польщі менше оплачуваних вихідних.
   
В мене є. І в моїй місцевості багато в кого є.

Де це таке ?

В Києві ніхто не святкує.
   
Але в Польщі вихідний, що припадає на неділю не переноситься на понеділок. Тому по факту в Польщі менше оплачуваних вихідних.

Ну і в нас тепер не переноситься. Задоволений?
   
Де це таке ?

В Києві ніхто не святкує.

У Львові та Тернополі.
   
У Львові та Тернополі.

За Львів не скажу, а у Франківській області такого не святкують.
   
З совком його пов*язують лише зафіксовані на совку. Насправді це просто зайвий привід посвяткувати і побухати. Нічого поганого в цьому немає.

Це як у нас були довбойоби які були проти поштомату нової пошти в пд*їзді . Питаєш у них - чому ти проти ?

- Я ним не користуюсь, я ходжу у відділення посилки забирати.

- Ну то й ходи. А я буду забирати з поштомату.

Так само і тут - не хочеш святкувати - не святкуй, хулі ти іншим забороняєш ?
погоджуюся. Якщо не дати альтернативу, то навіщо прибирати свято?
   
Не так само.
Святкування всякої хуєти впливає на ментальне здоров'я нації. А від  стану цього здоров'я прямо залежить наше сьогодення.
Так-так, саме оце, наше, з кров'ю, щоденними смертями і втратами.
В Італії це свято
   
Ну то така робота… я в Україні 20 років пропрацював і завжди 2 січня треба було чомусь іти на роботу. А про кетайський новий рік ніхто і на згадував.
до чого тут кетайський новий рік- відділ постачання практично паралізований, коли тобі шось тре- авотфуй! :laugh:
   
В Україні нема. В Україні матерів і доньок поздоровляють 8 березня і всім норм.
https://uk.wikipedia.org/wiki/День_матері
В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.[1]
   
За Львів не скажу, а у Франківській області такого не святкують.
8 березня? в ІФ святкують, квітами все завалено

в області не знаю, в селі квіти не продають
   
скількі зараз гендерів? рахуємо за літерами - Ч, Ж, Л, Г, Б, Т, К, І, А... - кожному треба надати державне свято! офіційний вихідний день, з переносами, т.і. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія