Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НЕ ДИВІТЬСЯ ВГОРУ. Як українців (не) попереджали про російське вторгнення

Шикарний лонгрід на УП

НЕ ДИВІТЬСЯ ВГОРУ
Як українців (не) попереджали про російське вторгнення


Сто днів перед повномасштабним вторгненням – це період відсутності достатньої комунікації влади з суспільством. Це місяці разючого дисонансу: коли закордонні лідери говорять одне, а внутрішні – протилежне.

Це минуле, в якому ми вірили в раціо і людяність жителів країни-терориста. Це життя в невизначеності може й ще більшої, ніж зараз, на дев'ятий рік війни – бо тоді ми не розуміли, чого чекати, а тепер чекаємо на перемогу.

І це час, коли ми боялися втратити країну, а замість цього відкрили її наново.

https://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/24feb/
   
"Я вважаю, що війна сьогодні лунає тільки з телевізора і ми чуємо десь з видань, інтернет видань, десь політологи цю тему обговорюють жваво, але я не вважаю, що є така серйозна загроза для нашого міста".
(мер Маріуполя, 27.01.22)

   
Опитування соціологічної групи "Рейтинг", 16-17 лютого 2022

   
Не готували і не готувались

   
Пф... Рік війни, а дехто ще до сих під до московської церкви щвендяє. Мєнталітєт.
   
Я б порадив не цензор читати, а дослідження Грозєва в цьому питанні.
Там є багато цікавого.

Останнє редагування: 20 лютого 2023 08:16:56 від Spin
   
Кому було зрозуміло?:

Фундаментом цього висновку був здоровий глузд. Було зрозуміло, що Україна не підкориться.

хуйло ввалив купу бабок на підкуп укрчиновників - купив значну частину чиновництва, та й силовиків - він же на другий день звертався до когось в Україні?

Тому не ясно: кому було зрозуміло?
   
Я теж до кінця не вірив, що хуйло нападе. Можливо тому, що завжди хочеться вірити в краще.
   
Менш ніж за два тижні керівник ОП Андрій Єрмак та глава МЗС Дмитро Кулеба відвідають Держдепартамент у Вашингтоні. І один з високопоставлених чиновників зустріне їх зі словами: "Хлопці, рийте траншеї!"

А знаете что рыл кум Ермака всем известный фрик и  любитель до блевоты пиариться ( за наш с вами счет так же как и вся эта власть )
правильно
Рыл землю возле исполкома ( никому не нужное благоустройство парка на которое потрачено бешенные деньги )
Рыл землю возле спорт комплекса Строитель ( строя никому ненужный такой же строительный комплекс закапывая туда десятки  миллионов денег налогоплательщиков  )
Строил никому ненужные ЦНАПы по деревням ( с количеством жителей в 3 человека) и естественно ЦНАП для донлугандонцев в Счастье ( который так и не открыл двери )
Строил допрогу для орков из Станицы в Северодонецк ( для быстрой и успешной езды орковских танков ( орки до сих пор хвалят и привет передают )
Только вот траншеев ни одного метра не вырыл
В результате чего нашим войскам пришлось скатиться к Северодонецку и Рубежному
обрекая их таким образом



Останнє редагування: 20 лютого 2023 08:36:13 від vadym
   
Я теж до кінця не вірив, що хуйло нападе. Можливо тому, що завжди хочеться вірити в краще.
я тоже, но мы с вами не управляем страной

государство должно заботится о своих гражданах, заботу мы "ощутили"
   
Ни для кого не секрет что были проведены подготовительные мероприятия типа переброски авиации,подготовки к десанту итд.Поэтому я вполне допускаю что это была попытка ввести в заблуждение противника.Это как с оружием про которое все говорят что не дадут,а потом оно появляется на фронте.
   
Я теж до кінця не вірив, що хуйло нападе. Можливо тому, що завжди хочеться вірити в краще.
одна справа - ти, той, у кого немає повної інформації і зовсім інша ті, хто мав повну інформацію і закликав готуватися до травневих
   
Пф... Рік війни, а дехто ще до сих під до московської церкви щвендяє. Мєнталітєт.
вы лично свечку держали? а по существу поста есть что сказать?
   
розгромна стаття для влади
   
ЧИМ В ЦЕЙ ЧАС ЖИВЕ УКРАЇНА
Кілька днів листопада Україна друга в світі за добовою смертністю від COVID-19
Зеленський очікує на держпереворот за можливою участю Ріната Ахметова
Ексспікер Дмитро Разумков росте в рейтингах та збирає під парасолю нардепів
Нардеп Гео Лерос з трибуни ВР показує середній палець президенту
Вагнергейт: Єрмака звинувачують в тому, що це він переніс проведення спецоперації щодо "вагнерівців" і тим самим зірвав її
Виходить розслідування про ювілей Єрмака та його гостей, яких привозили на свято на гелікоптерах, закуплених для потреб ДСНС у Франції.
--------------------------------------------------------------
Автор статьи забыл постоянную усталость власти от дней рождений Ермака и давкой мяса и водкой в Буковели
   
Це минуле, в якому ми вірили в раціо і людяність жителів країни-терориста.

 :facepalm1:  :facepalm:
   
Я накануне войны был на ДР.И помню что последний тост сказал :за мирное небо над головой и потом добавил,просто вдумайтесь какие пожелания мы говорим,как в детстве наши бабушки.Так вот нас там было человек 12 примерно и никто особо не верил что что то будет и думали что максимум это обострение на Донбассе .Правда некоторых уже на следующий день не было в Украине и они воспользовались моментом пока мужчин выпускали
   
Перед войной ( во время вагнергейта ) я открыл ветку с предложениями как можно усилить власть
очистив ее от хуйловских агентов влияния и направив все силы на консолидацию общества и подготовке к войне ( если надо то найду эту ветку)
В ветку зашло три человека ( местные прихильники певної політсили боты )
порядком высравшись в ней
ну вот и все
мы сами виноваты что выбрали эту власть
мы сами виноваты что в нее поверили

   
вони всі 100% знали про напад. це ж ніхто не заперечуватиме?

обманювали суспільство, бо не вірили в нього. все чесно пояснили ще літом - боялися паніки, що всі втечуть. ще це зіграло на руку військовим, бо кацапи дійсно бомбили аеродроми, "влучаючи" в цілі. Якби знали, що літаки виведуть, по іншому планували би операцію і будьте певними, знищили би літаки
   
Через шашлики на травневі від кварталу загинули десятки тисяч жителів України.
   
Мені більш цікаво чому не ведеться розслідування щодо розмінування перешийку. Наказ на розмінування, якщо він був, має підпис. Це ж наскільки впливова та людина, яка здала азовське море, ЗАЕС, допустила оточення Маріуполя, тисячі смертей,  десятки, якщо не сотні тисяч біженців, і якій це сходить з рук.
   
Через шашлики на травневі від кварталу загинули десятки тисяч жителів України.

трохи не так.

Українці загинули через кацапів і хуйло.

А от квартальні допустились помилок, які погіршили ситуацію.
Зараз намагаються виправити. Будем вірити, що все получиться.
   
Українці загинули через кацапів і хуйло.
Українці обрали клоунів, яким було POHUY
   
Через шашлики на травневі від кварталу загинули десятки тисяч жителів України.
а десятки тисяч цивільних від бомб у Британії через що загинули?
   
Мені більш цікаво чому не ведеться розслідування щодо розмінування перешийку.

вже є офіційна версія, що не розміновували.

А міст не взірвали бо не було сенсу.

Нісенітниця звичайно ... але зараз це не міняє ситуації.
   
а десятки тисяч цивільних від бомб у Британії через що загинули?

Чемберлен переконував, що привіз мир з Німеччини.

   
а десятки тисяч цивільних від бомб у Британії через що загинули?
Якщо тебе дуже цікавить цифра, то десь 40к. І це за увесь час.

В Маріуполі, мабуть, цифра набагато більше за тиждень. А ще Буча / Гостомель / Ірпінь /Бородянка.
   
Я теж до кінця не вірив, що хуйло нападе. Можливо тому, що завжди хочеться вірити в краще.
я так само
   
Через шашлики на травневі від кварталу загинули десятки тисяч жителів України.
Якби ми показали шо готуємось то був би не захід парадних колон а вогняний вал як у Сіверодонецьку. Всі хто хотів готувались, хто дриманув, хто ходив на заняття ТРО. Ну а якби армію збільшили у 3 рази то ті хто волає про дороги волали б шо нафіга та армія, хуйло жє нє ідіот нападать, ми задовбались їздити по ямах краще б дороги будували ніж у войнушки граються. Ну і підтримку і зброю хєр би получили, німці, італійці і французи залюбки сказали що ми мілітарісти і самі спровокували хуйла.
   
Українці обрали клоунів, яким було POHUY
якщо б було так як ви кажете, то Зеленський би втік
   
Якби ми показали шо готуємось то був би не захід парадних колон а вогняний вал як у Сіверодонецьку. Всі хто хотів готувались, хто дриманув, хто ходив на заняття ТРО. Ну а якби армію збільшили у 3 рази то ті хто волає про дороги волали б шо нафіга та армія, хуйло жє нє ідіот нападать, ми задовбались їздити по ямах краще б дороги будували ніж у войнушки граються. Ну і підтримку і зброю хєр би получили, німці, італійці і французи залюбки сказали що ми мілітарісти і самі спровокували хуйла.
Не відмазуй хуєграїв. Треба було чітко сказати - хто може виїжджайте до родичів на пару тижнів. Все.
   
якщо б було так як ви кажете, то Зеленський би втік
Він може б і втік, але його тримають за яйця. Боневтік винен у смерті десятків тисяч людей.
   
Не відмазуй хуєграїв. Треба було чітко сказати - хто може виїжджайте до родичів на пару тижнів. Все.
Хтось комусь не давав виїзжати? У мене знайома 23 увечері вилетіла у NY з дітьми.
   
порохоботи=хуйлоботи
   
Він може б і втік, але його тримають за яйця. Боневтік винен у смерті десятків тисяч людей.
:facepalm1:
   
ті хто волає про дороги волали б шо нафіга та армія, хуйло жє нє ідіот нападать, ми задовбались їздити по ямах краще б дороги будували ніж у войнушки граються.

Краще б волали про дороги, Ліпецьку фабрику аби війни не було.
   
Якщо тебе дуже цікавить цифра, то десь 40к. І це за увесь час.

В Маріуполі, мабуть, цифра набагато більше за тиждень. А ще Буча / Гостомель / Ірпінь /Бородянка.

Розумник а що ти робив би на місці президента??
   
Боневтік винен

Це бан, Фома...

Але я розділяю таку позицію повністю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія