Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дерусифікація аеропортів

Re: Дерусифікація аеропортів

Їбанько це Рідкий Славко. Оця фуєта з 6 мовами у кіко аеропортах світу є?

І це ж не тіко аеропорти. Музеї досі мають аудіогіди. Це теж ООН?

Пля… вже до музеїв доїбався. В нормальних музеях аудіогіди на десятках мов світу. Чи ти в таких не буваєш?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Про тебе нічого і придумувати не потрібно.
Ти сам себе посміховиськом меньшовартим виставляєш.
Закомплексоване мачо :lol:

не те, що ти, чамба малохольна.
Ти тому і є такий віртуально-вийобистий, бо закомплексований карлик, ростом нижче хуйла.
І це не я радію, коли мене в хвіртку для людей не того сорту запускають, а ти, чаморошне.
Ще й обурюєшся, коли хтось не хоче бути таким халдєєм, як ти. Бо мрієш, щоб всі були такими самими рабами.

Думаю, з твоєю холуйською натурою, якби ти народився в кацапстані, то зараз би топив за хуйла і волав: "п у тін прєзідєнт міра!", як волав тут роками і продовжуєш волати за чергове своє божество.

Ти вскрився, коли програв спорту якісь гроші, а потім по чмошному почав йому мішком мідяків їх віддавати. Як останнє чмо, що програло, але вирішило піднасрати всеодно. З тих пір я тебе, обдристаного чмошніка по іншому не сприймаю. Лише як чмо.

 :lol:

коротше, пірнай нах за крейсером
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Пля… вже до музеїв доїбався. В нормальних музеях аудіогіди на десятках мов світу. Чи ти в таких не буваєш?

пане Слизький Редько, порадьте будьласка музей в Луврі де ми, нєрусскогаварящійе, зможемо мати тямку по навігації Лувру.
дякуємо.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Хлопці, харе сратися.
Причина появи напису російською дуже проста.
Велика кількість російських, та російськомовних, що летіли в Іспанію саме через Барселону.
В Каталонії їх невимовно багато й самі розумієте ,"чєлюсть у ніх била нє такая"
Воно ще лишається, але думаю, що за деяким часом воно к трясці зникне, бо всі хто мав гроші жити або відпочивати у Іспанії - вже там і тепер мають вчити іспанську.
Нових не буде.
Отже й текст зникне.




   
Re: Дерусифікація аеропортів

Воно ще лишається, але думаю, що за деяким часом воно к трясці зникне,

не зникне. бо совок це 250 мільйонів тих хто панімаєт па русскі.
не зникне це в аеропортах.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

не те, що ти, чамба малохольна.
Ти тому і є такий віртуально-вийобистий, бо закомплексований карлик, ростом нижче хуйла.
І це не я радію, коли мене в хвіртку для людей не того сорту запускають, а ти, чаморошне.
Ще й обурюєшся, коли хтось не хоче бути таким халдєєм, як ти. Бо мрієш, щоб всі були такими самими рабами.

Думаю, з твоєю холуйською натурою, якби ти народився в кацапстані, то зараз би топив за хуйла і волав: "п у тін прєзідєнт міра!", як волав тут роками і продовжуєш волати за чергове своє божество.

Ти вскрився, коли програв спорту якісь гроші, а потім по чмошному почав йому мішком мідяків їх віддавати. Як останнє чмо, що програло, але вирішило піднасрати всеодно. З тих пір я тебе, обдристаного чмошніка по іншому не сприймаю. Лише як чмо.

 :lol:

коротше, пірнай нах за крейсером

Ти дивись яке закомплексоване чмо…
При чому ще й брехливе. Бо я спорту нічого не програвав.
Дрочи далі в спідо :lol:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

не зникне. бо совок це 250 мільйонів тих хто панімаєт па русскі.
не зникне це в аеропортах.

Ніт.
Пояснюю дуже просто.
Кацапи в Барселону летіли дуже не бідні, втім так само як і від нас.
Просто за якимсь часом аеропортові служби зрозуміли, що простіше повісити додаткові оголошення російскою, аніж пояснювати толпі масковського (та подекуди й нашого) бидла хто кому Хуан Антоніо Самаранч.
Виправдовувало воно себе тим, що кацапня туди привозила гроші.


Зараз туризм з кацапії всьо.
Од нас - теж всьо. І не підніметься ще доовгі роки.
Од кацапів - зрозуміло чого, од нас - теж, бо од нас їхатимуть туди на еміграцію, а вже ж ніяк не на туризм.

Отже за якимсь часом російські написи просто приберуть. Бо не буде орієнтованих на них людей.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Пля… вже до музеїв доїбався. В нормальних музеях аудіогіди на десятках мов світу. Чи ти в таких не буваєш?
От жеж малорос  :facepalm: Нормальні люди сусідів не лізуть убивати.  Тому хєр їм а не аудіогіди. Кацапи повинні бути скрізь гноблені.

Воно ще лишається, але думаю, що за деяким часом воно к трясці зникне, бо всі хто мав гроші жити або відпочивати у Іспанії - вже там і тепер мають вчити іспанську.
Нових не буде.
Отже й текст зникне.
Там і банер аерофлоту є, який вже рік не літає. Може вже час викинути нах?

   
Re: Дерусифікація аеропортів

пане Слизький Редько, порадьте будьласка музей в Луврі де ми, нєрусскогаварящійе, зможемо мати тямку по навігації Лувру.
дякуємо.

:facepalm:
Мабуть проблема не в тому що ви англійську чи французьку не знаєте…
Ви ще й музей в Луврі знайти не можете :lol:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

От жеж малорос  :facepalm: Нормальні люди сусідів не лізуть убивати.  Тому хєр їм а не аудіогіди. Кацапи повинні бути скрізь гноблені.


Ти у Варшаві в аеропорту бачив надписи на кацапській?
Пішов до адміністрації?
В Лондоні в Tower вже скаргу написав щоб кацапську викинули з аудіогайду?
Чи тільки на ФУПі можеш гнобити кацапів?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ти у Варшаві в аеропорту бачив надписи на кацапській?
Бачив
Пішов до адміністрації?
Написав листа
В Лондоні в Tower вже скаргу написав щоб кацапську викинули з аудіогайду?
Я хз чи є там, я не в курсі.

Чи тільки на ФУПі можеш гнобити кацапів?
Можеш піти відсмоктати вудярі. Я після початку війни провів роботу і деякі змі одразу почали писати Kyiv.

Розкажи що зробив ти крім масажу простати своєму партнеру.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

От жеж малорос  :facepalm: Нормальні люди сусідів не лізуть убивати.  Тому хєр їм а не аудіогіди. Кацапи повинні бути скрізь гноблені.

Там і банер аерофлоту є, який вже рік не літає. Може вже час викинути нах?



Треба й неодмінно.
Справа у тому, що Барсі до всіх бід ще й мерша єблувата, яку звуть Ада Колау.
Лівачка що світ не бачив й підозрюю, що за хуйлові гроші.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Бачив
Написав листа
Я хз чи є там, я не в курсі.

Можеш піти відсмоктати вудярі. Я після початку війни провів роботу і деякі змі одразу почали писати Kyiv.

Відповідь отримав на свого листа, борцун?
Прогуляйся в Tower , ти ж в Лондоні, і закати їм істерику за кацапську мову

Цитувати
Розкажи що зробив ти крім масажу простати своєму партнеру.


Що у кого болить той про те і говорить :lol:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Прогуляйся в Tower , ти ж в Лондоні, і закати їм істерику за кацапську мову

Tower of London audio guides are available in English, British Sign Language (BSL), Dutch (Nederlands), French (Français), German (Deutsch), Italian (Italiano), Japanese (日本語), Korean (한국어), Chinese Mandarin (中文), Portuguese (Português), Russian (Pусский), Spanish (Español) and Ukrainian (українська).

Українська - є.  Кацапську викинуть, не очкуй.

Що там в НЙ, є в музеях аудіогіди українською? Чи малоросам як Славко Рідко пох?
   
Re: Дерусифікація аеропортів
DBA

Про шо тема? довбойоб SergA срется с очередным форумчанином?

Btw, у нас в аэропортах Мельбурна и Сиднея на указателях помимо английского текста еще китайские иероглифы, других языков нет (хотя Китай более всего недружелюбен к Австралии). Нам начинать зрадойобить или пока рано?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Tower of London audio guides are available in English, British Sign Language (BSL), Dutch (Nederlands), French (Français), German (Deutsch), Italian (Italiano), Japanese (日本語), Korean (한국어), Chinese Mandarin (中文), Portuguese (Português), Russian (Pусский), Spanish (Español) and Ukrainian (українська).

Українська - є.  Кацапську викинуть, не очкуй.

Що там в НЙ, є в музеях аудіогіди українською? Чи малоросам як Славко Рідко пох?

Так роби щось, щоб викинули зараз… Чи тільки муднями на ФУПі можеш трясти.

Не знаю в яких музеях Нью Йорку є кацапський аудігайд. В Метс і Мома нема.
І це справа української комюніті Нью Йорку переконати музеї додати українську
   
Re: Дерусифікація аеропортів

DBAcьогодні в 20:50
IP/Host: 2001:8003:cc04:ba00:9c57:3bea:eeda:---
Про шо тема? довбойоб SergA срется с очередным форумчанином?
Довбойоб це ти. Навіть по ніку видно - DBA - довбойоб з Австралії.

Btw, у нас в аэропортах Мельбурна и Сиднея на указателях помимо английского текста еще китайские иероглифы, других языков нет (хотя Китай более всего недружелюбен к Австралии). Нам начинать зрадойобить или пока рано?
Цукко а як без надписів російською ви там живете? В чого без цього іспанці не можуть чи поляки?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Так роби щось, щоб викинули зараз… Чи тільки муднями на ФУПі можеш трясти.
Я щось корисне роблю щодня. Ти на себе дивись, малорос цуко з паперової хвабрики  :facepalm:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Я щось корисне роблю щодня. Ти на себе дивись, малорос цуко з паперової хвабрики  :facepalm:

Ну ти мене зрізав :lol:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ну ти мене зрізав :lol:
Нажерся бачу ок. Іди до партнера, масажуйте один одному простати.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

:facepalm:
Мабуть проблема не в тому що ви англійську чи французьку не знаєте…
Ви ще й музей в Луврі знайти не можете :lol:

ну я англійську трохи знаю.
а нерусскогаварящій музей у Лурві який порадите пане слизький редько ?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Ну ти мене зрізав :lol:

тобі відрізали те чого у тебе немає.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

ну я англійську трохи знаю.
а нерусскогаварящій музей у Лурві який порадите пане. ?
Мезей Вєлікой Атєчєствнай вайни савєцкава народа протів нємєцко- хвашисцкикіх захватчкав.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Мезей Вєлікой Атєчєствнай вайни савєцкава народа протів нємєцко- хвашисцкикіх захватчкав.
:facepalm:
японський Бог. а де це сміття фізично знаходиться ? бо ві Львові і оюласті вже майже все викинули на смітники. ше шось залишилось. але це також львівські "нацисти" викинуть.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

:facepalm:
японський Бог. а де це сміття фізично знаходиться ? бо ві Львові і оюласті вже майже все викинули на смітники. ше шось залишилось. але це також львівські "нацисти" викинуть.
А то ти не знаєш.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Нажерся бачу ок. Іди до партнера, масажуйте один одному простати.

Шо ж ти ніяк не забудеш про масаж своєї простати?
Це тебе Бандрівець так обслужив? В одному з музеїв Лувра :lol:
   
Re: Дерусифікація аеропортів

я думаю, що там була черга, а іноземці проходили швидко.
теж вайт онлі.
Брехня. Коли я останній раз проходив, з іноземним паспортом - стояв понад годину у черзі. Українських громадян ще й пропускають швидше - паспорт відсканували і вперед. А іноземців допитують, документи додаткові вимагають. Так що не неси маячні, власним громадянам скрізь приорітет.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

все правильно, нема ніяких дескримінацій за національною ознакою, бо українець з єс паспортом піде у відповідну смугу для громадян країн єс, плюс норвегія і швейцарія...

Але це не так в Угорщині.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Нажерся бачу ок. Іди до партнера, масажуйте один одному простати.

А як це можливо та й навіщо?
   
Re: Дерусифікація аеропортів

В срач про окремий пасс в аеропортах ЄУ для ЄУ- бюргерів варто і кинути  лінк

https://europa.eu/
Остання перевірка: 01.06.2023
Проїзні документи для громадян ЄС

Як громадянину ЄС, вам не потрібно пред’являти своє посвідчення особи чи паспорт під час подорожі з однієї країни в іншу в межах Шенгенської зони без кордонів.
....
Країни Шенгенської угоди можуть мати національні правила, які вимагають від вас мати певні папери та документи, коли ви перебуваєте в цій країні.
....
Водійські права, банківські та кредитні картки чи податкові картки не визнаються дійсними проїзними документами чи документами, що посвідчують особу.
....

Від себе докину
На зовнішніх кордонах існує різний режим переміщення особи з шенген зони через кордон.
Тому різні паспорти означає різні пасс порти 

Якщо на землі в авто в подорожі за кордон шенген буде наприклад 4 АТбюргера і хоча б один громадянин Уа то водій не може заїзжати на кордоні на ЄУБюргер пасс
Поляки хорвати ще пропустять
Мадяри в кашкетах в Захонь-Чопі верещать що різані
Завертають
Хоча на Береговських напрямах пропускають

Крім того
І до безвізу Укргромадяни мали мінімум два  статуси І відповідно два пасси на західних наземних переходах
Один з пластиком  малого прикордонного руху інший для всіх інших
І не кожен раз там були однакові черги
Інколи мпр чекали інколи всі інші

Ніколи не чекали власники диппаспортів
Для чого власне хто мав можливість зв'язки-гроші  їх і оформляли)
Ще одна категорія хомо в межах популяції
Хомо діпломатус)

   
Re: Дерусифікація аеропортів

Шо ж ти ніяк не забудеш про масаж своєї простати?
Це тебе Бандрівець так обслужив? В одному з музеїв Лувра :lol:
Слабенько накинув, малорос. Іди підтримай місцевих кацапів.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

а нерусскогаварящій музей у Лурві який порадите пане слизький редько ?

наскільки я зрозуміла, музеї не займаються начиткой аудіогідів різними мовами. Цим мають перейматись посольства тих країн, які зацікавлені в наявності своєї мови у відомих музеях світу
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Далі, музей Casa Batllo

The audio guide is available in Spanish, Catalan, English, French, Italian, Russian, German, Korean, Mandarin Chinese, Japanese, Portuguese, Romanian, Polish, Cantonese Chinese and Dutch.

Чекають кацапів  (tu)
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Далі, музей Casa Batllo

The audio guide is available in Spanish, Catalan, English, French, Italian, Russian, German, Korean, Mandarin Chinese, Japanese, Portuguese, Romanian, Polish, Cantonese Chinese and Dutch.

Чекають кацапів  (tu)

Чекають, на жаль.
Почитай про пані Колау - хуйлова подружка, соціалістка, розповідала що без расєї мір нівазможін.

Але що дивно - в неї стався mental shift - вона десь з літа почала нас підтримувати, навіть у грудні була у Києві з візитом.
Отже зараз можна на неї впливати й казати, що таки той мір без расєї можливий.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Почитай про пані Колау - хуйлова подружка, соціалістка, розповідала що без расєї мір нівазможін.
Я думаю шо хуйло місцевим сепарам підкидав бабло.
   
Re: Дерусифікація аеропортів

Я думаю шо хуйло місцевим сепарам підкидав бабло.
Правильно думаєш, такі факти були знайдені.
Просто іспанська влада дуууже не хотіла сваритися з хуйлом
А тепер воно потроху валиться і це добре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія