Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Європейська комісія пропонує розширити дію мобільного роумінгу на Україну, що є першим випадком, коли Брюссель прагне розширити права країн-членів єдиного ринку.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на заяву Єврокомісії.

У разі схвалення пропозиції, українці зможуть користуватися безкоштовним мобільним роумінгом на території країн-членів ЄС. Це означає, що українцям, які відвідують ЄС, більше не доведеться платити додаткові збори за користування мобільним зв’язком під час подорожей країнами блоку.

Пропозиція ще має бути розглянута Радою ЄС, і поки неясно, коли вона може бути реалізована.

Після початку повномасштабної війни РФ проти України українці отримали можливість користуватися доступними або безкоштовними дзвінками між ЄС та Україною завдяки згоді телекомунікаційних операторів. Нещодавно такі заходи були продовжені ще на шість місяців.


https://www.epravda.com.ua/news/2023/02/14/697052/
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Наші опсоси в розпачі... Будуть тарифи піднімати  :lol:
   
Наші опсоси в розпачі... Будуть тарифи піднімати  :lol:

з кінця лютого майже всі оператори +30%, уже прийшли повідомлення
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

КС спочатку запустив тариф (восени), у якому дзвінки та інет у європейському роумінгу включалися в загальний пакет, тобто є6 наприклад, 20 гіг трафіку та 1500 хв розмов - воно з загального пулу витрачалося, незалежно від того6 чи ти в роумінгу чи нє
але з грудня халява скінчилася. Звичайно, ніхто про це не повідомив, в мене діти влетіли в січні на кількасот гривень
причому, на контракті! Я в шоці від такого "оператора послуг" - як можна мінять умови контрактного підключення "на льоту" без будь-яких попереджень?

   
з кінця лютого майже всі оператори +30%, уже прийшли повідомлення
Це я сам відчув))) Але якщо єври вимкнуть роумінг наші опсоси знову будуть нити що бабла невистачає  B-)
Дешевше тоді буде польську сімку купити  :beach:
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

КС спочатку запустив тариф (восени), у якому дзвінки та інет у європейському роумінгу включалися в загальний пакет, тобто є6 наприклад, 20 гіг трафіку та 1500 хв розмов - воно з загального пулу витрачалося, незалежно від того6 чи ти в роумінгу чи нє
але з грудня халява скінчилася. Звичайно, ніхто про це не повідомив, в мене діти влетіли в січні на кількасот гривень
причому, на контракті! Я в шоці від такого "оператора послуг" - як можна мінять умови контрактного підключення "на льоту" без будь-яких попереджень?
Уроды, ещё и в контрактах где была суперсила с бесплатными минутами в роуминге тупо убрали вообще без всяких сообщений .
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Уроды, ещё и в контрактах где была суперсила с бесплатными минутами в роуминге тупо убрали вообще без всяких сообщений .
Реально скоцтво. Крім біженців, котрі вже давно з місцевими сімками, купа наших військових, що навчаються в Європі, несподівано для себе попали на гроші, сподіваючись, що то безплатний роумінг все ще діє. Друг з полігону в Німеччині зараз дзвонить тіки через месенджер, коли є доступ до інтернету.
   
влетіли в січні на кількасот гривень


Тут усі хвалять контракти. Особливо з Київстаром
   
з кінця лютого майже всі оператори +30%, уже прийшли повідомлення
В ЄС теж піднімають ціни, на мобільний зв'язок
   
Дешевше тоді буде польську сімку купити
Не буде, бо умовою безплатного роумінгу є те, що сімка більшість часу на протязі місяця перебуває в рідній мережі і дзвінків в роумінгу не може бути більше ніж домашніх. В іншому випадку будуть застосовуватися спеціальні тарифи.
   
Дешевше тоді буде польську сімку купити
Вже ні. До Н.року обслуговування Play сімки мені коштувало 1 зл/місяць. Зараз вже 5.
   
Немало людей на тому фінті втратили за день більше, ніж сплатили за рік. Можна уявити скільки Київстар підняв неочікуваної грошви за кілька днів.
   
всі стільникові оператори - покидьки, виключень немає, отже сподіваюся в Маска вийде насадити їх так добряче щоб голова не хиталась.
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Вже ні. До Н.року обслуговування Play сімки мені коштувало 1 зл/місяць. Зараз вже 5.
Ти наші тарифи бачив?  :facepalm1:
   
Ти наші тарифи бачив?
Читати вмієш? Обслуговування сімки: просто підтримання номеру. Тариф окремо.
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Читати вмієш? Обслуговування сімки: просто підтримання номеру. Тариф окремо.
Ну давай порівняємо тарифи + всі скриті платежі... Буде цікаво
   
КС спочатку запустив тариф (восени), у якому дзвінки та інет у європейському роумінгу включалися в загальний пакет, тобто є6 наприклад, 20 гіг трафіку та 1500 хв розмов - воно з загального пулу витрачалося, незалежно від того6 чи ти в роумінгу чи нє
але з грудня халява скінчилася. Звичайно, ніхто про це не повідомив, в мене діти влетіли в січні на кількасот гривень
причому, на контракті! Я в шоці від такого "оператора послуг" - як можна мінять умови контрактного підключення "на льоту" без будь-яких попереджень?

Це не так. Від КС в грудні була така розсилка:

Шановний абоненте, з 22 грудня оновлюються умови Роумінг як вдома. Для вашого поточного тарифу послуга стане недоступною. Переходьте на тариф “ВАШ Оптимум” або інший із цим сервісом та продовжуйте користуватися перевагами Роумінг як вдома. Переглянути інформацію про зміни та обрати тариф: kv.st/rlhrep

Так шо скоріше за все це діти проспали або не помітили розсилки КС
   
всі стільникові оператори - покидьки, виключень немає, отже сподіваюся в Маска вийде насадити їх так добряче щоб голова не хиталась.

Нічого в Маска не вийде, бо в нього ціни взагалі захмарні.
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Це не так. Від КС в грудні була така розсилка:

Шановний абоненте, з 22 грудня оновлюються умови Роумінг як вдома. Для вашого поточного тарифу послуга стане недоступною. Переходьте на тариф “ВАШ Оптимум” або інший із цим сервісом та продовжуйте користуватися перевагами Роумінг як вдома. Переглянути інформацію про зміни та обрати тариф: kv.st/rlhrep
Так шо скоріше за все це діти проспали або не помітили розсилки КС
Не у всіх це було... Опсос тупо морозиться і заявляє що розсилка була, а якщо ти не отримав то "ми оновили наші ІТ системи"  :beach:
   
Читати вмієш? Обслуговування сімки: просто підтримання номеру. Тариф окремо.
9 злотих на рік підтримка, Оранж.
   
всі стільникові оператори - покидьки, виключень немає, отже сподіваюся в Маска вийде насадити їх так добряче щоб голова не хиталась.

Маску не цікаві абоненти які платять 3-5 $ на місяць за безлімітний тариф і при цьому вважають, що їх обкрадають
   
Не у всіх це було... Опсос тупо морозиться і заявляє що розсилка була, а якщо ти не отримав то "ми оновили наші ІТ системи"  :beach:

Є апплета «My Kyivstar». Досить зручна (і там можна контролювати усі номери родини). Там також було повідомлення.

Але навіть півроку халявного роумінгу (4-5 $ за 15-20 Гб) це дуже круто. І за це треба дякувати, а не вважати що так буде завжди.

Зараз вони зменшили до 2-3 Гб на місяц + безлімітний трафік у месенджерах та картах
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

Це не так. Від КС в грудні була така розсилка:

Шановний абоненте, з 22 грудня оновлюються умови Роумінг як вдома. Для вашого поточного тарифу послуга стане недоступною. Переходьте на тариф “ВАШ Оптимум” або інший із цим сервісом та продовжуйте користуватися перевагами Роумінг як вдома. Переглянути інформацію про зміни та обрати тариф: kv.st/rlhrep
Так шо скоріше за все це діти проспали або не помітили розсилки КС

це правда
мій особистий номер - основний у групі (все на мене оформлено). Я повністю утримую контракт
розсилки НЕ БУЛО
Я не отримував повідомлень
тарифний план в нас був однаковий для всіх

Але проблема навіть не у розсильці. Якого хєра на контракті міняються тарифи без моєї на то згоди?????
   
Є апплета «My Kyivstar». Досить зручна (і там можна контролювати усі номери родини). Там також було повідомлення.

Але навіть півроку халявного роумінгу (4-5 $ за 15-20 Гб) це дуже круто. І за це треба дякувати, а не вважати що так буде завжди.

Зараз вони зменшили до 2-3 Гб на місяц + безлімітний трафік у месенджерах та картах
Та не було повідомлень. Номер контрактний хз скільки років.
Більше того, я давно не слідкую за станом рахунку, бо коли опсосу щось треба - пришле смс, закину кілька сотень, і всі задоволені.
Тепер - хер. Якогось ранку не міг вдуплити, чого інет не працює, і взагалі підозріло тихо в ефірі. А всьо просто - баланс в мінус занурився, послуги вирубили. Мовчки.
Київстар спаскудився. Терплю тільки ради гарного покриття і якості сигналу.
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

Є апплета «My Kyivstar». Досить зручна (і там можна контролювати усі номери родини). Там також було повідомлення.
НЕ БУЛО!
я туди регулярно заходжу, перевіряю залишки та витрати
   
Але проблема навіть не у розсильці. Якого хєра на контракті міняються тарифи без моєї на то згоди?????
Є такий пункт в контракті. Теж виносив їм мозок з цього приводу.
Такий пункт є, завжди читаю документи до найдрібнішого шрифту, але тут уваги не звернув, та й вибору, власне, не було.
   
це правда
мій особистий номер - основний у групі (все на мене оформлено). Я повністю утримую контракт
розсилки НЕ БУЛО
Я не отримував повідомлень
тарифний план в нас був однаковий для всіх

Пошукай в смс з 10 по 20 грудня.

Також про це було на сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/onovlyuyutsya-umovy-deyakyh-taryfnyh-planiv-ta-paketiv-poslug-0
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну

Є апплета «My Kyivstar». Досить зручна (і там можна контролювати усі номери родини). Там також було повідомлення.

Але навіть півроку халявного роумінгу (4-5 $ за 15-20 Гб) це дуже круто. І за це треба дякувати, а не вважати що так буде завжди.

Зараз вони зменшили до 2-3 Гб на місяц + безлімітний трафік у месенджерах та картах
Аплікуха теж говно!
Приклад з життя. В аплікусі вечором 31 числа напсано "сплатіть 350 грн за тариф", ти платиш... І на ранок отримуєш болт! Бо Куївстар поміняв тариф нікого не попередивши і тариф став 400 грн. про що радісно ти взнаєш з алікухи ранком... І будь які скарги тупо розбиваються об ТП через гру в дурника...

Коротше Куївстар так вже окуїв що береги втратив.
   
це правда
мій особистий номер - основний у групі (все на мене оформлено). Я повністю утримую контракт
розсилки НЕ БУЛО
Я не отримував повідомлень
тарифний план в нас був однаковий для всіх

Але проблема навіть не у розсильці. Якого хєра на контракті міняються тарифи без моєї на то згоди?????

У тебе в контракті не було безкоштовного роумінгу в 27 країнах. Це був безкоштовний бонус від КС. І вони завжди писали що це тимчасово
   
НЕ БУЛО!
я туди регулярно заходжу, перевіряю залишки та витрати

Якщо так, то ти мав побачити, що у тебе зникли залишки роумінгу (або їх стало значно меньше)
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

Пошукай в смс з 10 по 20 грудня.

Також про це було на сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/onovlyuyutsya-umovy-deyakyh-taryfnyh-planiv-ta-paketiv-poslug-0

нема СМС!
1 грудня - "активація  суперсили" (бо грьобаний КС тупо відмінив мій попередній тарифний план, тож у листопаді перемикався, а 1го грудня новий план активували)
22 грудня - поповнення
Все!

Нікуя цей КС не повідомив

Щодо сайту... Мені реально нєхєр робить, як моніторити новини КС. От дійсно, сиджу, й думаю - а чим же зайнятися? А чи не почитать мені, що тама операторр нове замутив?
Вони зобов'язані повідомлять про будь-які зміни тарифного плану абонента особисто (СМС достатньо)

PS. В новині ні слова про зміну умов роумінгу, до того ж мого тарифу у ній не згадують


Останнє редагування: 15 лютого 2023 15:51:10 від PAL
   
шаровіки. я плачу $130 за 2х людей в місяць Verizon.

Останнє редагування: 15 лютого 2023 16:23:08 від Ali(UA)
   
шаровіки. я плачу $130 за 2х людей в місяць Virizon.
Нє жилі харашо нєфіг і начінать  :beach:
   
нема СМС!
1 грудня - "активація  суперсили" (бо грьобаний КС тупо відмінив мій попередній тарифний план, тож у листопаді перемикався, а 1го грудня новий план активували)
22 грудня - поповнення
Все!

Нікуя цей КС не повідомив

Щодо сайту... Мені реально нєхєр робить, як моніторити новини КС. От дійсно, сиджу, й думаю - а чим же зайнятися? А чи не почитать мені, що тама операторр нове замутив?
Вони зобов'язані повідомлять про будь-які зміни тарифного плану абонента особисто (СМС достатньо)

PS. В новині ні слова про зміну умов роумінгу, до того ж мого тарифу у ній не згадують

Я отримав смс.  У моїх також є. Контракт.

А про зміну у роумінгу також є новина https://kyivstar.ua/roaminglikehomerepr

І ще раз - це був безкоштовний бонус від КС. Вони не мають ніяких зобов’язань надавати це постійно.
   
Це не так. Від КС в грудні була така розсилка:

Шановний абоненте, з 22 грудня оновлюються умови Роумінг як вдома. Для вашого поточного тарифу послуга стане недоступною. Переходьте на тариф “ВАШ Оптимум” або інший із цим сервісом та продовжуйте користуватися перевагами Роумінг як вдома. Переглянути інформацію про зміни та обрати тариф: kv.st/rlhrep
Так шо скоріше за все це діти проспали або не помітили розсилки КС

Не прийшло ні мені, ні дружині
   
Не прийшло ні мені, ні дружині

Мб у роумінгу залишилися? Мабуть це прийшло тільки тим, хто повинен був змінити пакет для того щоб "роумінг як вдома" продовжував діяти
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

Я отримав смс.  У моїх також є. Контракт.

А про зміну у роумінгу також є новина https://kyivstar.ua/roaminglikehomerepr

І ще раз - це був безкоштовний бонус від КС. Вони не мають ніяких зобов’язань надавати це постійно.

це були умови контрактного тарифу на момент, коли я переходив
ні про ніякий "бонус" на сайті не було ані слова!
як й про те, що воно діє виключно у 2022 році
Це означає, що КС тупо кинув своїх абонентів, навіть не попередивши
   
Re: ЄС запропонував розширити мобільний роумінг на Україну
PAL

Мб у роумінгу залишилися? Мабуть це прийшло тільки тим, хто повинен був змінити пакет для того щоб "роумінг як вдома" продовжував діяти

яка різниця - лишилися чи не лишилися?
змніюються умови тарифу - усі абоненти, що ним користуються, мають отримати повідомлення
   
яка різниця - лишилися чи не лишилися?
змніюються умови тарифу - усі абоненти, що ним користуються, мають отримати повідомлення

Це не так. КС ніде не писав, що це умови його тарифу. Вони завжди акцентували увагу, що це тимчасова допомога
   
Ось наприклад що пише Vodafone

3.2. Строк проведення Акції: з 12.01.2023 до 30.06.2023 р. включно.

3.3. Організатор залишає за собою право призупиняти, відновлювати, припиняти та подовжувати проведення Акції в будь-який момент
.

https://www.vodafone.ua/storage/image-storage/2023/02/10/358/source/ofp-dostupnyy-rouminh-u-podarunok-100223_1676037443.pdf
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія