Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

пан beggy чудесна і дуже хороша людина.
шо він таке наговорив ?

beggy   Флуд, схоже у людини мозок поплавило   08.02.2023   13.02.2023 21:01

може це у власника кнопки мозок поплавило ?
людина з Бучі, пережила окупацію увесь цей жах  і ...вижила.
ніяких негараздів не пише.
забанити з таким дибілкуватим формулюванням ? ви серйозно ?
може вам, власники кнопки і володарі форуму, самим треба пересадку мозгу зробити бо мислити адекватно ви нездатні.  (td)
дякую за відповідь, якої не буде. тьху. ви сміття. :bueee:
   
Тю. Написав би більше, так тю не дозволяє
   
може це у власника кнопки мозок поплавило
Власник кнопки в ТРО Цюріху.
   
Однієї теми мало від АЙ?

він, звісно, відомий фупівський флудер і вцілому незлобивий дивакуватий чолов'яга...

але сьогодні він наговорив шопопало   :(


5 днів? ну, може і забагато. але не критично.

навіщо це писати? він що -погрожує чи  віщуває?
ідіот, прости господи

   
панове, будьте людьми (с)  :(

вахрв їм не такий.
   
Пан Вхавр, до речі, теж пережив окупацію.
І взагалі - до чого це, хто де був?
   
Пан Вхавр, до речі, теж пережив окупацію.
І взагалі - до чого це, хто де був?
А дончанін вже 9 років в окупації, бежжі його булив за це.
   
пан beggy чудесна і дуже хороша людина.
шо він таке наговорив ?

beggy   Флуд, схоже у людини мозок поплавило   08.02.2023   13.02.2023 21:01

може це у власника кнопки мозок поплавило ?
людина з Бучі, пережила окупацію увесь цей жах  і ...вижила.
ніяких негараздів не пише.
забанити з таким дибілкуватим формулюванням ? ви серйозно ?
може вам, власники кнопки і володарі форуму, самим треба пересадку мозгу зробити бо мислити адекватно ви нездатні.  (td)
дякую за відповідь, якої не буде. тьху. ви сміття. :bueee:

Приєднуюсь.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Однієї теми мало від АЙ?

він, звісно, відомий фупівський флудер і вцілому незлобивий дивакуватий чолов'яга...

але сьогодні він наговорив шопопало   :(


5 днів? ну, може і забагато. але не критично.

навіщо це писати? він що -погрожує чи  віщуває?
ідіот, прости господи

Показати зображення...
Ну, хоч дивись на час хто і коли відкривав гілки.
   
Власник кнопки в ТРО Цюріху.
От тебе без всяких окупацій поплавило, в тихому Лондоні.
Я вже десять днів нікого не банив.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Я вже десять днів нікого не банив.
;o  ;o  ;o
То це вас так глибоко вразило, обурило і все таке інше озвучення мною того факту, що головна церква Константинополя, резиденція вселенського патріарха є на диво порівняно невеликою, ретельно "захованою" за живою огорожею, і навмисно приїхавши на Фенер щоб її відвідати, можна примудритися стояти в десяти кроках від неї і тупо НЕ БАЧИТИ?
   
;o  ;o  ;o
То це вас так глибоко вразило, обурило і все таке інше озвучення мною того факту, що головна церква Константинополя, резиденція вселенського патріарха є на диво порівняно невеликою, ретельно "захованою" за живою огорожею, і навмисно приїхавши на Фенер щоб її відвідати, можна примудритися стояти в десяти кроках від неї і тупо НЕ БАЧИТИ?
Лол. Давайте ще в угадайку бавитись, хто ж то був.
Нє, то була не ти :)
Так вас з Фомою почитати, то клуб можна на клуб соліпсистів перейменовувати :) Світ існує навколо них :)

Не знаю, до чого тут Фанар, але про нього ти раз в ніколи таки написала правду :)
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Лол. Давайте ще в угадайку бавитись, хто ж то був.
Нє, то була не ти :)
Так вас з Фомою почитати, то клуб можна на клуб соліпсистів перейменовувати :) Світ існує навколо них :)

Не знаю, до чого тут Фанар, але про нього ти раз в ніколи таки написала правду :)
та робити мені більше нічого, як вгадувати хто ж то  був
якщо зовсім чесно, то й гадки не виникало "вирахувати", хто саме з модерів вчергове продемонстрував загальну практику щодо мого ніку
але коли прочитала про ваші "десять днів", от так спонтанно ...
І хоча ви зараз фактично не відповіли на моє пряме запитання, це теж не має жодного значення, такшо не переймайтеся )))
Не знаю, до чого тут Фанар
бо саме на Фенері знаходиться та церква, за згадку про розміри і розташування якої мій нік ЙМОВІРНО було забанено на 10 діб
   
модерам незрозуміло що науковець з НАНУ пише. А може щось антивладне? от і банять на всяк випадок... :X
   
Власник кнопки в ТРО Цюріху.
Вношу ясність. Це не Бернська ТРО, а інший адмін. Вибачаюсь.
   
Фомою
Доповідь за перекручування ніку!
   
м-да....  :(
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Все це наслідки незрозумілих ознак порушень.
Ну де в правилах про клювики і розплавлення мозку?
Так отож.
Або от знесено до передбанника тему про здатність воювати і вбивати
з не менш дивним формулюванням - Дивні фантазіі.
Модер не розуміє, що будь-яка думка пересічного може бути фантазією.
Чи кожен в дописах повинен цитувати устав військової служби і конституцію?
Тоді навіщо взагалі майданчик для спілкування, якщо хтось один, особистість
якого навіть невідома загалу, може власноруч вирішувати що фантазія, а що ні.
Модератор забов*язаний виписувати бани і зносити дописи тільки на підставі ПРАВИЛ.
Але ми надцятий рік поспіль маємо ситуацію - Я начальник, ти дурень.
І прикриття гарне - приватний ресурс, не нравиться, то йди.
Ми так нікуди не прийдемо.
   
А дончанін вже 9 років в окупації, бежжі його булив за це.
ну дончанин мог уехать из оккупации при желании, времени у него было вагон. В отличии от бегги

в какой оккупации был вхавр?
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

та робити мені більше нічого, як вгадувати хто ж то  був
якщо зовсім чесно, то й гадки не виникало "вирахувати", хто саме з модерів вчергове продемонстрував загальну практику щодо мого ніку
але коли прочитала про ваші "десять днів", от так спонтанно ...
І хоча ви зараз фактично не відповіли на моє пряме запитання, це теж не має жодного значення, такшо не переймайтеся )))
бо саме на Фенері знаходиться та церква, за згадку про розміри і розташування якої мій нік ЙМОВІРНО було забанено на 10 діб
Ну то ясно, що в тебе як не Нарік на Томосі, так грецький район турецькою назвою написаний, і взагалі то слаба церковця, що там…
Іноді типу «проукраїнських» заносить в ментальну москальню, де святість чи старшинство визначаються розміром чи гучністю. Чи може просто паляться, га? ;)
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Ну то ясно, що в тебе як не Нарік на Томосі, так грецький район турецькою назвою написаний, і взагалі то слаба церковця, що там…
Іноді типу «проукраїнських» заносить в ментальну москальню, де святість чи старшинство визначаються розміром чи гучністю. Чи може просто паляться, га? ;)
:facepalm1: навіть не знаю, як на подібну маячню реагувати..І чи варто взагалі реагувати  :facepalm:
Який "у мене Нарік на Томосі"? Який "грецький район написаний турецькою"???  ;o  Яка "слаба церковця"??? Ви про що?  ;o
А от про "москальську ментальність" не вам розповідати...Кому завгодно, але точно не вам.
Нам, українцям, не притаманне раболепництво і любов до "пана", а рівно і плазування перед ним.
Тож ви або неукраїнець, або унікум.

До речі, щодо Наріка. Хто його повіз на отримання Томоса? Епіфаній?
Не відповідайте, бо знову хні нагородите)))
   
:facepalm1: навіть не знаю, як на подібну маячню реагувати..І чи варто взагалі реагувати  :facepalm:
Який "у мене Нарік на Томосі"? Який "грецький район написаний турецькою"???  ;o  Яка "слаба церковця"??? Ви про що?  ;o
А от про "москальську ментальність" не вам розповідати...Кому завгодно, але точно не вам.
Нам, українцям, не притаманне раболепництво і любов до "пана", а рівно і плазування перед ним.
Тож ви або неукраїнець, або унікум.

До речі, щодо Наріка. Хто його повіз на отримання Томоса? Епіфаній?
Не відповідайте, бо знову хні нагородите)))
склєроз, кицю?
   
склєроз, кицю?
Некроз совісті там в повний зріст. Вона реально за сказане годину тому відповідати не хоче, мені ж в приваті всерйоз закидала щось, що начебто сталося не пізніше 2012 року.
Друзям все, а ворогам статут монастиря, ашо.
   
коли модери стали банити ветеранів то було зрозуміло що ветерани інколи кажуть гірку правду про події на фронті. Коли модери забанили Вію то було зрозуміло що за мову. Забанили навіть дисидента бо дисидентів за любих часів не люблять. От дійшла черга і до науковців бо бачте вони начебто незрозуміло пишуть. Якби модери почитали наукові роботи забанених то теж нічого б не зрозуміли хоча ці роботи пройшли peer review. От і виникає питання а хто ті модери? :S
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Некроз совісті там в повний зріст. Вона реально за сказане годину тому відповідати не хоче, мені ж в приваті всерйоз закидала щось, що начебто сталося не пізніше 2012 року.
Друзям все, а ворогам статут монастиря, ашо.
:facepalm1: Де ж те дно?...
За що сказане годину тому я відмовилася відповісти???  ;o
"Совість"... ;o
Марсере, з десяток років тому вам чудово вдавалося імітувати мало не шляхетність. Куди ж сьогодні поділася ця ваша здатність? Випарувалася?..
На що розраховане оце ваше "накидала мені в приват"? Коли? Вчора, сьогодні? Декілька тижнів тому ви приватно поставили мені декілька запитань - я сумлінно на них відповіла теж приватно. І все!
То на що розраховані ці ваші дешеві трюки?...Кого ви ними намагаєтеся ввести в оману? Тутешніх?! Та їм пофігу ваші трабли...суцільні фейспалми...
Дзеркальце не винне, Марсере, не там шукаєте причину.

До речі. Якби мені справді було цікаво, хто саме похапливо схопився за 10-добову кнопку, побачивши "озвучення" мною факту незвичайності у візуальному сенсі церкви Св. Георгія, і якби це було для мене суттєво, то зараз цю руку вже не варто було б далеко шукати)))
   
коли модери стали банити ветеранів то було зрозуміло що ветерани інколи кажуть гірку правду про події на фронті. Коли модери забанили Вію то було зрозуміло що за мову. Забанили навіть дисидента бо дисидентів за любих часів не люблять. От дійшла черга і до науковців бо бачте вони начебто незрозуміло пишуть. Якби модери почитали наукові роботи забанених то теж нічого б не зрозуміли хоча ці роботи пройшли peer review. От і виникає питання а хто ті модери? :S
Ви тут намолотили сім мішків гречаної вовни!
1. Вію забанили не за мову!
2. Дисидент - це Антік? Якийсь новий анекдот. Дисиденти в радянські часи , як Чорновіл та Стус, боролись за Україну, а наш Антік крав  і носився з ідеєю підірвати Мавзолей - а про волю для Україну він і думки не мав, то просто були релігійні фантазії про зіккурати і нечисті місця.
3. Якого це науковця забанили, бо " бачте, незрозуміло пише"? Це Беггі ? То нехай пише без матюків і натверезо. І банили його не через незрозумілість, а навпаки - через чітко зрозумілу позицію обляпати брудом.
4. Щодо бану ветеранам - чому їх не можна банити? Пошана до їхньої праці це одне, але коли вони порушують правила - то такі ж рівні, як і всі інші учасники.
   
Антік крав  і носився з ідеєю підірвати Мавзолей
Схоже, що про ідею підірвати мавзолей, то він видумав. Ніякий він не дисидент, відсидів по молодості п'ять років за кримінал. Нічого політичного там не було. Політичних всіх давно реабілітували.
   
Ви тут намолотили сім мішків гречаної вовни!
1. Вію забанили не за мову!
2. Дисидент - це Антік? Якийсь новий анекдот. Дисиденти в радянські часи , як Чорновіл та Стус, боролись за Україну, а наш Антік крав  і носився з ідеєю підірвати Мавзолей - а про волю для Україну він і думки не мав, то просто були релігійні фантазії про зіккурати і нечисті місця.
3. Якого це науковця забанили, бо " бачте, незрозуміло пише"? Це Беггі ? То нехай пише без матюків і натверезо. І банили його не через незрозумілість, а навпаки - через чітко зрозумілу позицію обляпати брудом.
4. Щодо бану ветеранам - чому їх не можна банити? Пошана до їхньої праці це одне, але коли вони порушують правила - то такі ж рівні, як і всі інші учасники.

у вас ІР - Німеччина, тому вам не зрозуміти що вже майже рік йде ГЕНОЦИД нації. Ці ващі питання виглядають вербальним знущянням над жертвами бо вони не зовсім такі як ті хто вчасно втік закордон. Ви дійсно впевнені що після окупації можна "без матюків і натверезо"?
   
у вас ІР - Німеччина, тому вам не зрозуміти що вже майже рік йде ГЕНОЦИД нації. Ці ващі питання виглядають вербальним знущянням над жертвами бо вони не зовсім такі як ті хто вчасно втік закордон. Ви дійсно впевнені що після окупації можна "без матюків і натверезо"?
У вас який айпі?
Ця пані мешкає в Україні, і під час війни тут перебувала. Виїхала перезимувати, бо попереджали, що буде важко і всім, хто можуть, бажано виїхати.
Прошу пана у зв'язку із відкрившимися новими обставинами (для вас), внести корективи у свій допис.
   
У вас який айпі?
Ця пані мешкає в Україні, і під час війни тут перебувала. Виїхала перезимувати, бо попереджали, що буде важко і всім, хто можуть, бажано виїхати.
Прошу пана у зв'язку із відкрившимися новими обставинами (для вас), внести корективи у свій допис.

і від вас, і від пані хочу почути відповідь на тест-питання:
Ви дійсно впевнені що після окупації можна "без матюків і натверезо"?
   
і від вас, і від пані хочу почути відповідь на тест-питання:
Ви дійсно впевнені що після окупації можна "без матюків і натверезо"?
Ні, спочатку ви .

Пані Люстрація прокоментувала вас розлого і обосновано. І що там у відповідь?
Я нічого не зрозуміла, тому чекаю, що ви скажете, а не що ви запитаєте.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

і від вас, і від пані хочу почути відповідь на тест-питання:
Ви дійсно впевнені що після окупації можна "без матюків і натверезо"?
мало що ви там "хочете" або "захочете"
поверніться до реальності
як можна сидячи десь за межами кордонів досягання кацракет оцінювати почуття і реакції людей, у домівки яких в будь-яку мить може прилетіти така ракета?
або як той проголосив свою місію на ФУПі як "гасіння паніки та панікерів".
Ага, відловлювати і карати панікерів в Україні, сидячи при цьому у безпечній Європі. Епічненько. Але в голові все одно не вкладається.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Ви тут намолотили сім мішків гречаної вовни!
1. Вію забанили не за мову!
+

2. Дисидент - це Антік? Якийсь новий анекдот. Дисиденти в радянські часи , як Чорновіл та Стус, боролись за Україну, а наш Антік крав  і носився з ідеєю підірвати Мавзолей - а про волю для Україну він і думки не мав, то просто були релігійні фантазії про зіккурати і нечисті місця.
Антік позитивний персонаж, нікого не ображає і ні на кого не нападає,
завжди дивуюсь що у когось до нього є претензії.

3. Якого це науковця забанили, бо " бачте, незрозуміло пише"? Це Беггі ? То нехай пише без матюків і натверезо. І банили його не через незрозумілість, а навпаки - через чітко зрозумілу позицію обляпати брудом.
+

4. Щодо бану ветеранам - чому їх не можна банити? Пошана до їхньої праці це одне, але коли вони порушують правила - то такі ж рівні, як і всі інші учасники.
+   
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Некроз совісті там в повний зріст.
Влучно і справедливо.   
   
мало що ви там "хочете" або "захочете"
поверніться до реальності
як можна сидячи десь за межами кордонів досягання кацракет оцінювати почуття і реакції людей, у домівки яких в будь-яку мить може прилетіти така ракета?
або як той проголосив свою місію на ФУПі як "гасіння паніки та панікерів".
Ага, відловлювати і карати панікерів в Україні, сидячи при цьому у безпечній Європі. Епічненько. Але в голові все одно не вкладається.

у мене склалося враження що адміни працюють на "удальонці" перебуваючі закордоном, можливо тому у них таке відношення до людей.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

у мене склалося враження що адміни працюють на "удальонці" перебуваючі закордоном, можливо тому у них таке відношення до людей.
заради справедливості - достеменно це відомо лише про одного з них
а загалом багато що залежить від конкретної людини, її розумового, інтелектуального рівня, рівня адекватності тощо
і тоді місце її поточного перебування не матиме визначального значення
   
заради справедливості - достеменно це відомо лише про одного з них
а загалом багато що залежить від конкретної людини, її розумового, інтелектуального рівня, рівня адекватності тощо
і тоді місце її поточного перебування не матиме визначального значення

нажаль з точки зору психології це не так. По португальскому телебаченню показали док-фільм як американські психологи проводили експеримент на адекватність і співчуття людей. Запрошували людей прийняти  участь в науковому досліджені типу яку напругу у вольтах може витримати людина. Запрошений за пультом виставляв напругу і по команді дослідника нажимав кнопку, а реакція людини на електричний шок передавалась через гучкомовець (людина була схована в інщій кімнаті). З тисячі людей лише один відмовився продовжити експеримент коли почув зойки з гучкомовця і спитав чому тут займаються тортурами називаючі це науковим експериментом.
Так і в цій ситуації, мало хто може щиро співчувати ветеранам обо пережившив окупацію без такого досвіду.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

мало хто може щиро співчувати ветеранам обо пережившив окупацію без такого досвіду.
якби таких було мало, то не існувало би насамперед такого потужного волонтерського руху по допомозі фронту, до речі, не тільки в Україні
причому зверніть увагу - якнайпотужніше нам співчувають поляки, народи Балтії.
Сподіваюся, пояснювати не треба, чому?
Ну от. А для переважної решти це все "далеко". І чим далі від України (а насправді від "зони інтересів" паРаші), тим рівень співчуття і бажання (ЩИРОГО!) допомагати слабне.
Але це те, що стосується інших народів. А для Українців хлопці в окопах СВОЇ, рідні, а не тільки тому що стоять на захисті їхніх домівок.
Звісно, у кожній сім"ї не без потвори.
От і у нас навіть тут на форумі є одна...блювотно-мерзенна потвора, яка поливає волонтерів усіляким брудом, звинувачуючи в яких тільки можна гріхах.
Критерій "оцінки" у потвори один - ставлення до неї особисто тієї чи іншої людини, яка сьогодні волонтерить.
Але таких потвор, слава Богу, все ж таки одиниці.
   
Наука не заперечує "потужного волонтерського руху по допомозі фронту", але кількість волонтерів вкладається в 0.1% від чисельності громадян працездатного віку. Ну може ця константа більша за 0.1% в залежності від порогу сприйняття в конкретній політичній ситуації.
   
Re: Панове, власники кнопки про бан. beggy ? ви серйозно ?

Ви зараз очевидно помиляєтеся. Адже поняття "волонтерський рух" складається не тільки з тих, хто виконує загальновідомі функції волонтерів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія