Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Як продати землю?

ФЗВ. Як продати землю?

Є 4,09 га прекрасних чорноземів в Полтавській області.  Фронтальна ділянка, примикає до асфальтованої дороги, до лісосмуги, комунальної землі та приватної. Покійний дядя говорив, що всі там хотіли отримати ділянки бо була найкраща земля в колгоспі. Перебуває в офіційній оренді.  Орендна плата чистими 15000 грн.
Хочу збагрити, орендар в принципі не проти. ОЛХ не пропонувати.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?
N88

Поставити ціну яка враховує ризики.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Та до війни скуповували по 2-2,5 $за га. Тепер ціни впали, але не відомо як, бо ж і кількість землі на продаж зменшилась і тут у мене ні мін, ні інших несподіванок, всеж центр Полтавщини.
І так хотів би не більше 9000 $ за всьо.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Та до війни скуповували по 2-2,5 $за га. Тепер ціни впали, але не відомо як, бо ж і кількість землі на продаж зменшилась і тут у мене ні мін, ні інших несподіванок, всеж центр Полтавщини.
І так хотів би не більше 9000 $ за всьо.
ты эту землю крыса покупала?
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

ты эту землю крыса покупала?

Так, а що, пане комуняка вас так хвилює?
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Так, а що, пане комуняка вас так хвилює?
нияк не хвилюе,комуняка це ти та твойи дядки нквдшники
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

нияк не хвилюе,комуняка це ти та твойи дядки нквдшники
.мій дядька при всьому бажанні в твоєму нквс не міг працювати, зате все життя у вашому колгоспі за їжу фактично вкалував, комуняко
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Та до війни скуповували по 2-2,5 $за га. Тепер ціни впали, але не відомо як, бо ж і кількість землі на продаж зменшилась і тут у мене ні мін, ні інших несподіванок, всеж центр Полтавщини.
І так хотів би не більше 9000 $ за всьо.

Оптиміст :D
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

.мій дядька при всьому бажанні в твоєму нквс не міг працювати, зате все життя у вашому колгоспі за їжу фактично вкалував, комуняко
ти криса безкоштовно получила землю украйинську, и хочеш продати одразу
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Ціна на землю = вартість оренди помножена на 6 як мінімальна а ціна оренди помножена на 15 як максимальна.
Тобто, ціна на землю у вас від 90 до 225 тисяч. З опису скоріше за все ближче до 200.
Якщо хочете продати дорожче, то спочатку розірвати договір оренди, потім знайти покупця, який вже виступить реальним інвестором в ці 4 Га.
Якщо б ця земля була в моєму селі і не було б договору оренди, то я заплатив би десь біля 16 тисяч доларів.
 
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Ціна на землю = вартість оренди помножена на 6 як мінімальна а ціна оренди помножена на 15 як максимальна.
Тобто, ціна на землю у вас від 90 до 225 тисяч. З опису скоріше за все ближче до 200.
Якщо хочете продати дорожче, то спочатку розірвати договір оренди, потім знайти покупця, який вже виступить реальним інвестором в ці 4 Га.

4000$
І хай ще знайде покупця
Чорнозем.
Там вже років 20 соняшник фігачать
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

До війни 9000$ це була дешева ціна. Земля зараз продається з дохідністю 5-6% річних. 15000 грн оренди за рік це 375 доларів. 375$ / 9000$ = 4.16%. На сьогоднішній день дороговато. Максимум $7500 її ціна.
Може варто почекати? Зараз продасте по самій дешевій ціні. Після закінчення війни з кожним роком вартість землі буде рости і орендна плата теж. Земля хороший актив, можна взагалі не продавати.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

4000$
І хай ще знайде покупця
Чорнозем.
Там вже років 20 соняшник фігачать
криса яка отримала безкоштовно землю хоче продати в два рази дорожче,ще й косить пид дурника
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

4000$
І хай ще знайде покупця
Чорнозем.
Там вже років 20 соняшник фігачать
Як людина, що обробляє землю скажу, що соняшник то лякалка. Ну просто ніякої проблеми нема з тим соняшником. Ситуація вирівнюється протягом одного-двох років сівозміною злаків та бобових з внесенням нормальних добрив.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

4000$
І хай ще знайде покупця
Чорнозем.
Там вже років 20 соняшник фігачать
За 4000 заберу сам після того як перевірю ділянку і орендаря, якщо автор готовий продавати за будь які гроші.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Є 4,09 га прекрасних чорноземів в Полтавській області.  Фронтальна ділянка, примикає до асфальтованої дороги, до лісосмуги, комунальної землі та приватної. Покійний дядя говорив, що всі там хотіли отримати ділянки бо була найкраща земля в колгоспі. Перебуває в офіційній оренді.  Орендна плата чистими 15000 грн.
Хочу збагрити, орендар в принципі не проти. ОЛХ не пропонувати.
Попалась мне как то статья про украинскую землю...там даже была цена ее(предположительно ) через лет 5-7 после принятия закона о купле продажи земли(тогда еще никто не думал о большой войне)...
Так,вот земля в Полтавской области считалась одна из лучших по своей структуре и оченивалась в будущем специалистами по купле продажи на этом рынке в районе 25-30 тысяч евро за гектар.
В той статье Полавская земля считалась если не лучшей то одной из лучшиих в нашей стране.
Так,что думай.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Попалась мне как то статья про украинскую землю...там даже была цена ее(предположительно ) через лет 5-7 после принятия закона о купле продажи земли(тогда еще никто не думал о большой войне)...
Так,вот земля в Полтавской области считалась одна из лучших по своей структуре и оченивалась в будущем специалистами по купле продажи на этом рынке в районе 25-30 тысяч евро за гектар.
В той статье Полавская земля считалась если не лучшей то одной из лучшиих в нашей стране.
Так,что думай.
вы немного ошиблись не 25- 30 тысяч евро за гектар 250-300 тысяч евро за гектар ведь это полтавская область,да и земля на которой родился сам Гоголь
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Якщо б ця земля була в моєму селі і не було б договору оренди, то я заплатив би десь біля 16 тисяч доларів.
Ех. Переїздітт діше, до о нас. Землі буде купа. Ран війни ціна була 2-2.5 тис $ на за гектар. Розрив оренди через суд - 50000 грн. А ще є поряд ділянки комвласності по 30-60 га. Земля прекрасна, як масло. Інфраструктура розвинена
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

В той статье Полавская земля считалась если не лучшей то одной из лучшиих в нашей стране.
Так,что думай.
Знаю. Думати майжсь часу.е не залишило
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

криса яка отримала безкоштовно землю хоче продати в два рази дорожче,ще й косить пид дурника

Іди в сраку, комуняка. Я те право на продаж землі взагалі виЄСПЛ відсудив. Правда для тебе того нічого не значить.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

вы немного ошиблись не 25- 30 тысяч евро за гектар 250-300 тысяч евро за гектар ведь это полтавская область,да и земля на которой родился сам Гоголь

цікаво. а чому ти vitamin проти продажу землі?

Не тому що:

majesty Написав:
 -------------------------------------------------------
 > vitamin Написав:
 > -------------------------------------------------------
 > > Мазепа, Київ Написав:
 > > -------------------------------------------------------
 > > > Да эту Атамашшу-Григяншу - на вилы сцуку...
 > > 
 > > а Юленька тут причем?
 > 
 > 
 > не причем?
 абсолютно не причем она за простой народ


Останнє редагування: 7 лютого 2023 07:58:43 від muliar
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Є 4,09 га прекрасних чорноземів в Полтавській області.  Фронтальна ділянка, примикає до асфальтованої дороги, до лісосмуги, комунальної землі та приватної. Покійний дядя говорив, що всі там хотіли отримати ділянки бо була найкраща земля в колгоспі. Перебуває в офіційній оренді.  Орендна плата чистими 15000 грн.
Хочу збагрити, орендар в принципі не проти. ОЛХ не пропонувати.
Дивитися по ситуації. Якщо ділянка пристосована для бізнесу (я так розумію, поруч траса) то робити рекламу. Посил "не через олх" тут не працює. І олх, і банер зробити.

Якщо ділянка чисто для фермерства, то варто шукати покупця в селі. Далі в сусідньому селі. Вони дадуть найкращу ціну. Якщо немає, тоді можна продати на форумі (бачу, хтось хоче купити за 4)

Без реклами, без спроб яких я описав, ви не отримаєте максимальну ціну
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

В Україні рекордно сповільнився ринок землі
 
У січні 2023 рік в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 46 187 грн. За цей період було здійснено 735 операцій купівлі-продажу земельних ділянок для товарного с/г виробництва (паї) загальною площею 2 211 га. Про це свідчать аналітичні дані оновленої онлайн-мапи операцій купівлі-продажу земель України, яку запустили AgroPolit.com, пише agronews.ua.
Зазначається, що з 24 лютого по 19 травня Держгеокадастр не оновлював дані по купівлі-продажу земельних ділянок
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

вы немного ошиблись не 25- 30 тысяч евро за гектар 250-300 тысяч евро за гектар ведь это полтавская область,да и земля на которой родился сам Гоголь
ненадо ерничать .
посмотрите сколько стоит земля в Польше и ее качество и например в Германии...
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

шо та земля так всіх муляє, га?!
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

ненадо ерничать .
посмотрите сколько стоит земля в Польше и ее качество и например в Германии...

А до чого вартість землі в Німеччині?
Агробізнес то гра в довгу, відповідно військові ризики дуже впливатимуть на вартість землі.
Це якщо забути про приколи з рейдерським захопленням врожаю, що траплялися і до війни...
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

скажу так, навіть за відсутності будь-яких доходів, паї не дадуть мені здохнути з голоду. тому ті, кому та земля муляє ще будуть лікті гризти після того, як продадуть
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Є 4,09 га прекрасних чорноземів в Полтавській області.  Фронтальна ділянка, примикає до асфальтованої дороги, до лісосмуги, комунальної землі та приватної. Покійний дядя говорив, що всі там хотіли отримати ділянки бо була найкраща земля в колгоспі. Перебуває в офіційній оренді.  Орендна плата чистими 15000 грн.
Хочу збагрити, орендар в принципі не проти. ОЛХ не пропонувати.
$ 5K за Га.
Після війни візьмеш вдвічі більше.
   
Re: ФЗВ. Як продати землю?

Орендна плата чистими 15000 грн

За усе? Чи це за один гектар/рік?
Просто намагаюся зрозуміти, як це, це ж скільки землі треба мати, аби

навіть за відсутності будь-яких доходів, паї не дадуть мені здохнути з голоду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія