Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За що забанили Богкуза і Мирославу?

За що забанили Богкуза і Мирославу?

Богкуза : некроман.
Поясніть, чому не можна піднімати старі теми?
В чому кримінал?
Цікаво ж, що змінилось в поглядах фупівців, і в країні теж.
Хто й чого боїться старих тем?
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Мирослава : за провокації.
Теж слизьке формулювання.
Можна пришити будь-кому за будь-яке висловлювання ( напр.: А при П такого не було! - і все, когось спровокував!)
Та що тоді це за політичний форум, якщо боятися спровокувати на гостру розмову?
Чи слід писати тільки дипломатично: " я не погоджуюся з Вами, шановний пане, бо Ви трішки брешете, не зовсім то й трішки - а так тільки, трохи менше, як повністю, ну вже вибачте мені за мою думку. Ще раз вибачте, доброго Вам здоров'я і щастя в особистому житті."
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Богкуза : некроман.
Поясніть, чому не можна піднімати старі теми?
В чому кримінал?
Цікаво ж, що змінилось в поглядах фупівців, і в країні теж.
Хто й чого боїться старих тем?

За Богкуза - приєднуюся.
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130719.msg27027286#msg27027286
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130719.msg27027648#msg27027648

Заслужила.
Про Церкву - засуджую.
Нащо було так зневажливо?
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

а шо там богкуз нанекромантив?
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

не бачу нічого образливого в жартівливих політичних гілках, скоріше навпаки - людям треба трохи перепочинку, хоча б віртуального
але ж якісь ображений довбодятел-пурист настучав тупим клювом на Богкуза  :facepalm:
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

не бачу нічого образливого в жартівливих політичних гілках, скоріше навпаки - людям треба трохи перепочинку, хоча б віртуального
але ж якісь ображений довбодятел-пурист настучав тупим клювом на Богкуза  :facepalm:
так там ніякої некромантії не було, але флуд знатний!
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

так там ніякої некромантії не було, але флуд знатний!
ну я так розумію, мається на увазі творчість Птаха з часів сивої старовини
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Я теж не зрозуміла, за що Богкуза і Мирославу?

гілка вийшла зачотна, весела
Хіба за стьоб банять?

Модератори, ну ви, йопт, на вас :(
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

так там ніякої некромантії не було, але флуд знатний!
Одну гілку підняли і то, цільовий рєзон був. це не флуд як раз, і не некропостінг, коли підіймали просто купу гілок, аби засрати першу сторінку форуму.

тут все витримано і логично.

ну а політичний стьоб на політичному форумі - це не флуд, все-таки...тут це дзеркало ))

п.с. сподіваюсь, прихильники пєтра побачили своє відображення

Останнє редагування: 29 січня 2023 14:22:04 від эЛКа
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?
ATF

Щось у лісі сі здохло. Зеленаву Миросю на десяточку забанили. Це ж як вона ФСБшні фейки по надцятому колу згадувати, що навіть і в модератора, що симпатизує зеленим нерви не витримали.
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130719.msg27027286#msg27027286
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130719.msg27027648#msg27027648

Заслужила.
Ви вже зовсім куку?
А якщо я напишу, що релігія -опіум для народу, то мене взагалі з форума ліквідують, чи як?
Ще православного талібану нам не вистачало, трясця

І це на фоні плачу про Вію, якій можна російськомовних військових зсу називати кацапськими посіпаками, бо вона неабияка патріотка. Совість треба якусь мати, чи хоча б робити вигляд
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Ви вже зовсім куку?
А якщо я напишу, що релігія -опіум для народу, то мене взагалі з форума ліквідують, чи як?
Ще православного талібану нам не вистачало, трясця

І це на фоні плачу про Вію, якій можна російськомовних військових зсу називати кацапськими посіпаками, бо вона неабияка патріотка. Совість треба якусь мати, чи хоча б робити вигляд

Підтримую.
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

А якщо я напишу, що релігія -опіум для народу

То Ви напишете про релігію. А її ціллю було об!$рати зовсім інше.
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Богкуза : некроман.
Поясніть, чому не можна піднімати старі теми?
В чому кримінал?

Цікаво ж, що змінилось в поглядах фупівців, і в країні теж.
Хто й чого боїться старих тем?
======================

Підтримую!  :super:    Ніколи не розумів цього дебілізму!
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Щось у лісі сі здохло. Зеленаву Миросю на десяточку забанили. Це ж як вона ФСБшні фейки по надцятому колу згадувати, що навіть і в модератора, що симпатизує зеленим нерви не витримали.
==================

ATF-  браво! :pleasantr:
Аплодую стоячи!
Завжди приколює,коли адепти "правильної та адекватної модерації" отримують
від неї ж!   (tu)  Біс, ATF, біс, браво! Давай ще! :-)o

ATF   Дискредитація   30.01.2023   09.02.2023 09:48       :pooh_lol:


Останнє редагування: 1 лютого 2023 13:48:48 від Blokh
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

І де там провокації?
==========

Приєднуюсь до цього дописувача! :shuffle:
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

За що забанили Богкуза і Мирославу?

Бо не произноси имени Потужного, Крыголома твоего напрасно, ибо Он не оставит без наказания того, кто произносит имя его всуе.

   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Дивно що модератори не відповідають на запитання юзерів в цій гілці. Невже нема що сказати?
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Про Церкву - засуджую.
Нащо було так зневажливо?
  :facepalm1:
Напевно не варто було б взагалі щось писати тут, і у цій гілці зокрема...
До модерів тутешніх від певного часу жодних питань немає - там все зрозуміло..
Щось доводити гундяєвцю Gizmogremlin? та ну...
якби лише не цей пост Лусьтрації  :(
Nova, шуша, еЛКа, blokh, допіру не здивували. Я й раніше не мала сумнівів у вашій адекватності )))
Але Лусьтрація...Що саме ви засуджуєте? :facepalm1:
В якому з двох постів, лінки на які надав вам той гундяєвець, ви побачили якусь зневагу?
Засуджуєте озвучення мною того факту, що ми протягом двох годин шукали церкву на Фенері, пару разів стоячи у декількох кроках від неї?
Згодна, затупили, поклавшись на інфу з інету - "йдіть вздовж кам"яної стіни ліворуч і вийдете прямо на церкву". Ми й пішли вздовж тієї стіни і...ні на яку церкву не вийшли...
І - нікого навколо, ні у кого запитати...Стоїмо на вихідній позиції, навігатор показує - ми знаходимося просто на місці церкви. Але її НЕМАЄ!!! Містика ...
Мої супутники запропонували йти нагору, там в мечеті могила валіде, подивитися і рухатися назад..
Отримали би чергову "могилу Гі де Мопассана"...
Залишався останній шанс. Будочка з вертушкою і металошукачем. Раптом це там десь вглибині?...
Карочі, затупили конкретно.
Але. Як ви оцінюєте ймовірність прийти до Ватикану і не знайти собору Св. Петра?
Або спуститися Андріївським узвозом і не побачити Андріївську церкву?
Або вийти у місто з вокзалу у Кьольні і не знайти собору?
Чи прийти до Празького Граду і довго шукати там Собор Святого Віта?..
Вийти з підземки на станції метро "Дуомо" просто на площу і не знайти Дуомо?
Ну от. А ми приїхали на Фенер і бозна скільки шукали...
Яка притомна людина додумалася би насміхатися чи висловлювати зневагу з приводу дещо незвичного розташування відносно невеликої за розмірами церкви вселенського патріархату?
Це - ФАКТ. Такий самий як наприклад розташування Софійського собору на Софійській площі. Тобто такий що не підлягає обговоренню чи оцінкам. Його можна лише КОНСТАТУВАТИ, озвучити, поділитися враженнями, і не більше. Церква розташована так як розташована і є такою, якою її збудували стародавні зодчі. І саме таку ми її побачили і відвідали...
"Зневага"...  :facepalm: Х 100500
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

  :facepalm1:
Напевно не варто було б взагалі щось писати тут, і у цій гілці зокрема...
До модерів тутешніх від певного часу жодних питань немає - там все зрозуміло..
Щось доводити гундяєвцю Gizmogremlin? та ну...
якби лише не цей пост Лусьтрації  :(
Nova, шуша, еЛКа, blokh, допіру не здивували. Я й раніше не мала сумнівів у вашій адекватності )))
Але Лусьтрація...Що саме ви засуджуєте? :facepalm1:
В якому з двох постів, лінки на які надав вам той гундяєвець, ви побачили якусь зневагу?
Засуджуєте озвучення мною того факту, що ми протягом двох годин шукали церкву на Фенері, пару разів стоячи у декількох кроках від неї?
Згодна, затупили, поклавшись на інфу з інету - "йдіть вздовж кам"яної стіни ліворуч і вийдете прямо на церкву". Ми й пішли вздовж тієї стіни і...ні на яку церкву не вийшли...
І - нікого навколо, ні у кого запитати...Стоїмо на вихідній позиції, навігатор показує - ми знаходимося просто на місці церкви. Але її НЕМАЄ!!! Містика ...
Мої супутники запропонували йти нагору, там в мечеті могила валіде, подивитися і рухатися назад..
Отримали би чергову "могилу Гі де Мопассана"...
Залишався останній шанс. Будочка з вертушкою і металошукачем. Раптом це там десь вглибині?...
Карочі, затупили конкретно.
Але. Як ви оцінюєте ймовірність прийти до Ватикану і не знайти собору Св. Петра?
Або спуститися Андріївським узвозом і не побачити Андріївську церкву?
Або вийти у місто з вокзалу у Кьольні і не знайти собору?
Чи прийти до Празького Граду і довго шукати там Собор Святого Віта?..
Вийти з підземки на станції метро "Дуомо" просто на площу і не знайти Дуомо?
Ну от. А ми приїхали на Фенер і бозна скільки шукали...
Яка притомна людина додумалася би насміхатися чи висловлювати зневагу з приводу дещо незвичного розташування відносно невеликої за розмірами церкви вселенського патріархату?
Це - ФАКТ. Такий самий як наприклад розташування Софійського собору на Софійській площі. Тобто такий що не підлягає обговоренню чи оцінкам. Його можна лише КОНСТАТУВАТИ, озвучити, поділитися враженнями, і не більше. Церква розташована так як розташована і є такою, якою її збудували стародавні зодчі. І саме таку ми її побачили і відвідали...
"Зневага"...  :facepalm: Х 100500
Я Вас зрозуміла.
Я була неправа.
Ви писали про розмір приміщення тої церкви, а не про рівень В. П...
Тоді взагалі в тому Вашому пості нічого не тягне на бан.
Вибачте за мою тупість.
Мені прикро, бо Вам і так тут дістається чи не найбільше
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

Дякую, Лусьтраціє)))  :smile3:
Напевно спрацювала різниця у сприйнятті сказаного вголос і прочитаного.
...Ми тоді довго пробули у церкві, всередині і ззовні...Заходиш як наче через такий передпокій..Там лави стоять, на яких сплять декілька котів...І там же можна свічки поставити за своїх померлих..
Всередині церква виглядає велично, і навіть як для православної вона досить немала..Ось та колона, на яку вліз Петро аби вивищитися над усіма під час церемонії..А на одній з цих лав майже весь час продрімав Ющенко..Довго сиділи на одній з лав як наче у трансі...Доторкнути ся до такого місця..хоча ми й невіруючі у загальному смислі..
Дивно але за час нашого перебування всередині церкви туди зайшло лише ще двоє якихось греків, походили, пофотографували,  і все. Нікого. Ні служителів, ні відвідувачів. Порожня..Можливо, час доби був такий, я хз..
Зазвичай наприкінці відвідування значних церков я на виході купую щось напам"ять у церковній крамниці, найчастіше - невеличку іконку. Вдома вже ціла колекція зібралася)))
І крамниці церковної ми теж не знайшли ((( Лише на виході був кіоск, на кшталт тих що заполонили наші міста у 90-ті роки - коли за склом виставлений весь "товар", але приміщення як такого нема.
Ну, купили якусь іконку, але без вибору...
Знаєте, коли чуєш, що от хтось приїхав до Ватикану на аудієнцію до Папи, то неминуче спливає у свідомості образ тієї величної площі перед Собором, а у тих, кому пощастило побувати всередині, ще й зелені виті колони, галереї, Сикстинська капела...Тож коли прочитала, що Епіфаній прибув до Константинополя на аудієнцію до Варфоломія, відразу спливли на пам"яті всі ці наші пригоди, пов"язані з пошуком церкви на Фенері, і той виразний церковний запах всередині неї..
   
Re: За що забанили Богкуза і Мирославу?

хоча ми й невіруючі у загальному смислі
це логічно, судячи по твоїх вчинках і поведінці на форумах.   

Зазвичай наприкінці відвідування значних церков я на виході купую щось напам"ять у церковній крамниці, найчастіше - невеличку іконку. Вдома вже ціла колекція зібралася)))
...купили якусь іконку, але без вибору..
завди дивувалась навіщо ти шастаєш по церквах,
аж тепер вияснилось що просто колекціонуєш іконки як сувеніри  :facepalm:   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія