Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потихеньку повертаэмося к Петру...

Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Гелетей?
Або Косюк.
Теж Петро хотів же.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Порох передав Зе армію, яка зупинила кацапів

Але кому я це говорю
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Порох за п'ять років не здав Україну.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

А злобний зєля всю армію в асфальт закатав !!! Всюююююууу!!!  :lol:  а Кривонос це бачив і плакав !!!!
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Слухайте, я так розумію наративчик з МО не проканав, то пішла мантра про величного військового будівничого ? :gigi:
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...
ATF

Порох за п'ять років не здав Україну.

І не втік!  :lol:
Для прибічників ЗЕ - це чи не найбільша заслуга ЗЕ.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Порох за п'ять років не здав Україну.

кому не здав?

шапітошникам? :beach:
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

І не втік!  :lol:
Для прибічників ЗЕ - це чи не найбільша заслуга ЗЕ.
А що там відносно  Гєлі ? Ну МО від пороха ?
Чого замовкли ?
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

кому не здав?

шапітошникам? :beach:
Циганам з Сорок на міталалом, як його папашка старі станки  :gigi:
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Порох за п'ять років не здав Україну.
хуйло боявся Петра, тільки гібридно, щоб Петро не сердився.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...
ATF

Слухайте, я так розумію наративчик з МО не проканав, то пішла мантра про величного військового будівничого ? :gigi:

https://tv.ua/news/894125-zelenskijj-na-donbasse-my-dolzhny-maksimalno-shatat-vlast

Зеленский на Донбассе: "Мы должны максимально шатать власть"
16 апреля 2014 16:25
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Циганам з Сорок на міталалом, як його папашка старі станки  :gigi:

не знаю , як циганам(жидоромбаро?)

а різним гіпстерам на самокатах, кінопродюсерам, клованам і просто чесним фотографам - точно здав
як склотару :beach:
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

https://tv.ua/news/894125-zelenskijj-na-donbasse-my-dolzhny-maksimalno-shatat-vlast

Зеленский на Донбассе: "Мы должны максимально шатать власть"
16 апреля 2014 16:25
На вопрос о том, как Владимир относится к нынешней ситуации в стране и видит ли он выход, шоумен сказал: "Все хорошее, что мы все сейчас можем сделать для Украины – это максимально давить на объединение страны и максимально шатать действующую власть, чтобы политики работали и защищали свою страну и ее границу, это очень важно".
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...
ATF

На вопрос о том, как Владимир относится к нынешней ситуации в стране и видит ли он выход, шоумен сказал: "Все хорошее, что мы все сейчас можем сделать для Украины – это максимально давить на объединение страны и максимально шатать действующую власть, чтобы политики работали и защищали свою страну и ее границу, это очень важно".

Тобто максимально вкладатися в будівництво доріг? Я вірно зрозумів?
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

не знаю , як циганам(жидоромбаро?)

а різним гіпстерам на самокатах, кінопродюсерам, клованам і просто чесним фотографам - точно здав
як склотару :beach:
Так і є.
А чого так сталося ?
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Навіяно галанським Вальтерманом

Бздіти і пердіти
У англосаксів немає такої тонкої різниці

Всі пукають.
Фактично, середня людина пукає приблизно 14 разів на день із середнім об’ємом півлітра газів на день, каже Майкл Райс, доктор медичних наук, гастроентеролог клініки гастроентерології Медицини Мічиганського університету.
Це багато дусту. Але кожен пук, який ви випускаєте, не зовсім однаковий.
Насправді деякі  дують досить тишком, тоді як інших ви можете почути із сусідньої кімнати.
Чому ваші пукання звучать інакше? І чи можна щось зробити, щоб пердо перетворилося на бздо?

По-перше, пукання залежить від багатьох змінних, у тому числі від того, що ви їсте, п’єте та рухів вашого тіла під час виходу газів.
Ось що відбувається

«Коли їжа перетравлюється, гази, включаючи вуглекислий газ, метан і водень, накопичуються в кишечнику та шукають вихід», — каже доктор Райс.

Кишечник скорочується і переміщує свій вміст, включаючи газ, через перистальтику — або скорочення, які переміщують відходи через травний тракт — до заднього проходу.
Маленькі бульбашки газу збираються разом у більші бульбашки газу на шляху до виходу, і коли ваше тіло випускає ці гази, це ваш перд/фарт/pferd

Коли Вальтерман почуяв що кацапи нападуть на Україну, він тихенько взбзднув і дунув в Голандію

«Звуки пукання значною мірою залежать від швидкості їх вигнання, а також від форми та розміру анального сфінктера, що відкривається в момент проходження», — каже доктор Райс.

Він порівнює його з музичним інструментом: чим менший розмір точки виходу, тим вище висота тону — і, можливо, він буде більш пискливим. І чим більше отвір в даний момент, тим нижче звук.
Отвір у Вальтермана від перепугу був дуже великим

«Ймовірно, є багато факторів, які визначають загальний розмір заднього проходу в момент пукання, включаючи загальний тон ануса в стані спокою та інші поведінкові фактори», — каже доктор Райс.
«Ви можете маніпулювати звуком пукання, розслабляючи та напружуючи зовнішній анальний сфінктер і діафрагму, щоб змінювати висоту, гучність і тривалість звуків».
Вальтерман манюпулювати не ризикнув, а тихенько дунув nach Нідерланди
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Блд, ти хворий. Я не знаю, хто Вальтерман в твоїй дупоголові, і мені все одне - Зе чи По.
Але ти хворий
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

На кожний пук атвєтім каком
На кажний как атвєтім пуком!
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Дотрахались до Вольтера, придурки

Він може бути де хоче і робити що вважає за потрібне

   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Хто б вже за Голандію говорив, та не якийсь кенгуровець. Натиснув доповідь за перехід на особистості, флуд та ідіотизм. Прошу підтримати
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Міністр оборони від Пороха - це був би суперкрок зараз

Не дякуйте за підказку, щиро вболіваю за Україну
+===========================================================+
Чергові мінські зради - це "щиро вболіваю за Україну"??? Ну-ну, нах-нах!
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Про міністра оборони від Порошенка. Прямий плювок нам всім в обличчя.  Всі згадали Гєлєтєя Валєрку.

Не починайте змагатись , в кого більше «персонажів» в По чи Зе

По перше, це не на часі, по друге- це не на користь Зе
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Хто б вже за Голандію говорив, та не якийсь кенгуровець. Натиснув доповідь за перехід на особистості, флуд та ідіотизм. Прошу підтримати

Просто підтримаю, без натискання
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

+===========================================================+
Чергові мінські зради - це "щиро вболіваю за Україну"??? Ну-ну, нах-нах!

Розкажіть СВІЙ план станом на літо 2014 з тими можливостями, які були в Пороха

   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Не починайте змагатись , в кого більше «персонажів» в По чи Зе

По перше, це не на часі, по друге- це не на користь Зе
Ну чого ж там абсолютно співставна кількість мерзоти та ідіотів.
Один Арахамія чого вартий. Й того лизав й того.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Дотрахались до Вольтера, придурки

Він може бути де хоче і робити що вважає за потрібне

Як Коля Каклєта?
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Дотрахались до Вольтера, придурки

Скачуть шавки волькофоби
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Якщо б Зе поставив міністра від По, він би:

- дав мегапотужній сигнал союзникам, що він не допускає навіть їхніх сумнівів у цільовому використанні їхніх коштів

- контроль за діяльністю МО буде максимально жорстким і перехресним

- украінська влада прагне до консолідації та об’єднання перед лицем ворога

- украінська влада цінує внесок кожного, також і політичних опонентів

- швидко розрядив би напруженість на фоні розслідувань

- дав би значній частині українського суспільства позитивний сигнал

- дав би можливість Зе пройти цей момент з меншими електоральними втратами

Це зрозуміло не все, хитрі моменти, які також корисні Зе, я не пишу, бо порохобот
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Ну чого ж там абсолютно співставна кількість мерзоти та ідіотів.
Один Арахамія чого вартий. Й того лизав й того.

Пробачте, але по ідіотах не погоджусь
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Як Коля Каклєта?

Саме так, вони обидва нікому нічого не винні
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Я одного не понимаю :какой смысл дрочить на Петю ,если ему все равно ничего не светит.Это как сейчас обсуждать Кучму или Ющенко.В парламенте он конечно будет со своими 15-20% ,но это максимум на что он может рассчитывать.Так же я уверен что если Зеля пойдет на второй срок ,то победит без проблем.А третьего у нас нет по закону.Что касается парламента ,то сложно что то прогнозировать .Надеюсь что рыгов в нем больше не будет,как и Ляшко и прочих проходимцев.Юля с Голосом тоже под вопросом.Появятся новые партии которые пройдут в парламент ,но какие будут пропорции говорить сложно.Поэтому все эти обсуждения это просто трата времени и умственная мастурбация приводящая к срачу
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Міністр оборони від Пороха - це був би суперкрок зараз
Нам не потрібен міністр - суперфахівець, суперменеджер, щиро відданий Україні. Все, що нас цікавить, то це щоб він був "від Пороха". Сектанти, ви такі смішні у своїй петрозатятості..)))
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Якщо б Зе поставив міністра від По, він би:

- дав мегапотужній сигнал союзникам, що він не допускає навіть їхніх сумнівів у цільовому використанні їхніх коштів

- контроль за діяльністю МО буде максимально жорстким і перехресним

- украінська влада прагне до консолідації та об’єднання перед лицем ворога

- украінська влада цінує внесок кожного, також і політичних опонентів

- швидко розрядив би напруженість на фоні розслідувань

- дав би значній частині українського суспільства позитивний сигнал

- дав би можливість Зе пройти цей момент з меншими електоральними втратами

Це зрозуміло не все, хитрі моменти, які також корисні Зе, я не пишу, бо порохобот
Я вибачаюсь, але війна це наслідок не реформованої держави, якщо 30 років будувати систему яка заточена на корупцію, то через 30 років цей вузол може бути розв’язаний тільки війною, а результат або відновлення держави, або її повне знищення.
 Так що все просто. Нажаль
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Я одного не понимаю :какой смысл дрочить на Петю ,если ему все равно ничего не светит.Это как сейчас обсуждать Кучму или Ющенко.В парламенте он конечно будет со своими 15-20% ,но это максимум на что он может рассчитывать.Так же я уверен что если Зеля пойдет на второй срок ,то победит без проблем.А третьего у нас нет по закону.Что касается парламента ,то сложно что то прогнозировать .Надеюсь что рыгов в нем больше не будет,как и Ляшко и прочих проходимцев.Юля с Голосом тоже под вопросом.Появятся новые партии которые пройдут в парламент ,но какие будут пропорции говорить сложно.Поэтому все эти обсуждения это просто трата времени и умственная мастурбация приводящая к срачу

Щоб не було срачу, не треба статись

А форум і є для того, щоб говорити

І, до речі, 20% , якщо слідувати вашим оцінкам- це дуже потужні політична сила, яка напевно може формувати владу на рівні міністрів
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Якщо б Зе поставив міністра від По, він би:

- дав мегапотужній сигнал союзникам, що він не допускає навіть їхніх сумнівів у цільовому використанні їхніх коштів
ІМХО, ця людина просто тупо троллить
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Щоб не було срачу, не треба статись

А форум і є для того, щоб говорити

І, до речі, 20% , якщо слідувати вашим оцінкам- це дуже потужні політична сила, яка напевно може формувати владу на рівні міністрів


Может будут в коалиции со Слугами,если они сами нормально наберут ,а то Зеля это одно ,а партия с Тищенками это другое
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

ІМХО, ця людина просто тупо троллить

Включайте мізки, це не шкідливо
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Я вибачаюсь, але війна це наслідок не реформованої держави, якщо 30 років будувати систему яка заточена на корупцію, то через 30 років цей вузол може бути розв’язаний тільки війною, а результат або відновлення держави, або її повне знищення.
 Так що все просто. Нажаль
Погоджуюсь з кожним словом. Спасибі.
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

Розкажіть СВІЙ план станом на літо 2014 з тими можливостями, які були в Пороха
+=================================================================================================+
Бути послідовним та чесним в своїх діях. Саме потрох змусив військових спрямувати найбоєздатніші війська у вузеньку
кишку між кордоном та Донецькои та Луганськом аж до східного кута кордону. В результаті дві бригади були повністю
знищені, а залишки інтернувалися в рфії. Військовий парад в Києві під час котла на донеччині. І такої зради було повно.
Тобто, піар-акції для потроха більш важливі ніж реальні досягнення в боротьбі з орками.
Тому я НІКОЛИ не булу підтримувати потроха!
   
Re: Потихеньку повертаэмося к Петру...

ІМХО, ця людина просто тупо троллить
Є таке враження  :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія