Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо таке сарач?

Шо таке сарач?

Від Мирослави? :)
   
Re: Шо таке сарач?

Від Мирослави? :)
Марсер напевно заступив на зміну )))
   
Re: Шо таке сарач?

ФУП - це вже давно не форум, а надто не всеукраїнський. Це така собі філія СУПа. А модери тут - як вони самі стверджують - "на службі" (с). Зрозуміло, кому. :gigi:
Уявлення не маю, чому у банлисті є мій нік, але поки що є змога висловитися. Скоро не буде  :laugh:
   
Re: Шо таке сарач?

І ще одне питання, поки ще пишу. Адресую його Аміду.
Чому будь-яка згадка особи, якій офіційно висунуто звинувачення у держзраді, вважається політсрачем або його провокацією?
Чому будь-яким чином можна згадувати Юлію Тимошенко, Литвина, Мороза, та будь-кого! і це не вважається політсрачем, а одного-единого та ще й під слідством - не можна?
   
Re: Шо таке сарач?

Цитувати
якій офіційно висунуто звинувачення у держзраді

- Що таке подія з абсолютно нульовою ймовірністю?
- Мирослава не збрехала в дописі.
   
Re: Шо таке сарач?

Що таке подія з абсолютно нульовою ймовірністю?
Ймовірність події? Що це? ;o
   
Re: Шо таке сарач?

Марсер напевно заступив на зміну )))
Скільки можна займатися такою хернею? Навіть задушевні бесіди не допомагають, все одно прийде і покладе купку біля мого ніку.
До речі, і банив її не я.
   
Re: Шо таке сарач?

І ще одне питання, поки ще пишу. Адресую його Аміду.
Чому будь-яка згадка особи, якій офіційно висунуто звинувачення у держзраді, вважається політсрачем або його провокацією?
Чому будь-яким чином можна згадувати Юлію Тимошенко, Литвина, Мороза, та будь-кого! і це не вважається політсрачем, а одного-единого та ще й під слідством - не можна?
Хоч Папі Франциску.
Fun fact — особливо відв‘язні риги і Тимошенко під час ув‘язнення подавали як кримінальну злочинницю, і буцімто жодної політики.
   
Re: Шо таке сарач?

Скільки можна займатися такою хернею? Навіть задушевні бесіди не допомагають, все одно прийде і покладе купку біля мого ніку.
До речі, і банив її не я.
Перепрошую.
Ви досить влучно охарактеризували причину мого чергового бану як "купку" <лайна>. Бо цей і подібні йому бани це справді купа лайна.
   
Re: Шо таке сарач?

Хоч Папі Франциску.
Fun fact — особливо відв‘язні риги і Тимошенко під час ув‘язнення подавали як кримінальну злочинницю, і буцімто жодної політики.
Подавали.
І навіть більше - сьогодні подають теж, зокрема і на цих сторінках, і досить регулярно.
Але хіба хоч раз модери кваліфікували таки "подачі" про Тимошенко - "кримінальну злочинницю" як "провокацію політсрачу"?
Я не пригадую жодного.
Що таке "образи", "флуд-флейм" - приблизно зрозуміло.
Але що таке "політсрач" (або його "провокація") у однозначно політичних гілках на політичному форумі?
От наприклад ця гілка Гео про МУ.
З якою метою її було започатковано, і які дописи у ній ДОЗВОЛЯЛИСЯ?
Хіба лише на підтримку МУ?
То може модерам було варто з самого початку поставити там якусь позначку з цього приводу?
Наприклад : "Будь-яке заперечення важливості МУ буде каратися баном, навіть якщо заперечення відбудеться без будь-яких образ прихильників МУ".
Ну муть же насправді, і палички-виручалочка для НЕДОБРОЧЕСНИХ модерів, хіба ні?
Фактично кожен з них може користатися цим формулюванням для розправ зі своїми особистими опонентами.
Що "успішно" і робиться.
   
Re: Шо таке сарач?

ФУП - це вже давно не форум, а надто не всеукраїнський. Це така собі філія СУПа.

ти з глузду зїхала ?
фуп заполонити зеботи, юлькофіли і просто примкнувші.

я "порохобот". а насправді я ющенкофіл.
я з банів рідко  вилізаю як і інші "чукулядники, дрищі, гниломорді, мародери і т.д".  :D

ти Миросю не там ворогів шукаєш насправді.
   
Re: Шо таке сарач?

Що "успішно" і робиться.

юля - цяця. заспокійся  :D
   
Re: Шо таке сарач?

юля - цяця. заспокійся  :D
Я абсолютно спокійна, якщо ти не помітив.
Щодо "фуп заполонити зеботи, юлькофіли і просто примкнувші." Влаштуй перевірочну голосувалку, наприклад "Порошенко - геній нашої з вами сучасності" і з подивом дізнаєшся, що цю думку поділяють щонайменше 60% фупівців, що категорично не відповідає настроям в українському суспільстві.
Слово Ющенко у багатьох (зі мною включно) асоціюється зі словами Дитяча лікарня майбутнього, тож тут тебе почують, в Україні - навряд чи.
Та ніяких ворогів я не шукаю, і ніколи не шукала..
І у 2019 хотіла лише одного  - пошуку і знайдення консенсусу у суспільстві, щоб випадковий комік не сів у президентське крісло випадково.
Щасливий випадок, що випадковий комік виявився Людиною, Громадянином і...Українцем.
   
Re: Шо таке сарач?

 :facepalm:
   
Re: Шо таке сарач?

Я абсолютно спокійна, якщо ти не помітив.
Щодо "фуп заполонити зеботи, юлькофіли і просто примкнувші." Влаштуй перевірочну голосувалку, наприклад "Порошенко - геній нашої з вами сучасності" і з подивом дізнаєшся, що цю думку поділяють щонайменше 60% фупівців, що категорично не відповідає настроям в українському суспільстві.
Слово Ющенко у багатьох (зі мною включно) асоціюється зі словами Дитяча лікарня майбутнього, тож тут тебе почують, в Україні - навряд чи.
Та ніяких ворогів я не шукаю, і ніколи не шукала..
І у 2019 хотіла лише одного  - пошуку і знайдення консенсусу у суспільстві, щоб випадковий комік не сів у президентське крісло випадково.
Щасливий випадок, що випадковий комік виявився Людиною, Громадянином і...Українцем.

і яким чином минуле (Дрищ, гниломордий, він зрадив ЇЇ двічі, Однотуровий, мародер, каакао, Медведчук і т.д.)  впливає на теперішнє чи майбутнє країни ?
ти постійно пишеш про минуле. навіщо ? ти пишеш виключно про те шо ми читаємо від тебе тут.
 от мій  головний ворог минулого - Кучмо. якби не ця б***ь комуністична не вбила Чорновола і не стала презом другий термін - ми би вже жили в іншій країні. як це впливає на сьогодення і майбутнє країни ?
   
Re: Шо таке сарач?

і яким чином минуле (Дрищ, гниломордий, він зрадив ЇЇ двічі, Однотуровий, мародер, каакао, Медведчук і т.д.)  впливає на теперішнє чи майбутнє країни ?
ти постійно пишеш про минуле. навіщо ? ти пишеш виключно про те шо ми читаємо від тебе тут.
 от мій  головний ворог минулого - Кучмо. якби не ця б***ь комуністична не вбила Чорновола і не стала презом другий термін - ми би вже жили в іншій країні. як це впливає на сьогодення і майбутнє країни ?
Сам собі суперечиш насправді ))) Бо хіба Кучмо - не таке саме минуле як Дрищ?...
Але Кучмо - це Кучмо, жодних ілюзій, жодних надій, жодних вкрадених мрій.
Знаєш, що я ніколи не прощу Дрищеві? Те, що він начисто перекреслив що  ми не шкодуючи зусиль доводили опонентам у 2004.
А саме, що "не всі вони однакові". Скільки глузувань довелося витерпіти, скільки разів опустити очі долу від сорому, коли буквально через півроку сплив корупційний скандал всередині "помаранчевої команди", почалися ганебні меморандуми-універсали, які зрештою завершилися приходом до влади Янука.
Тільки будь ласка! не треба розповідати, що винні ті, хто вскрив публічно гнійник корупції, а не ті хто чомусь вирішив, що "маленькі українці" свою справу зробили, на своїх руках внісши Дрища у президентське крісло, тож надалі мають сидіти і мовчати у ганчірочку, і навіть рота не сміти відкривати, коли бачать як вправно орудуть Дрищеві "хлопці"
   
Re: Шо таке сарач?

 асоціюється зі словами Дитяча лікарня майбутнього,


клініка :facepalm1:
   
Re: Шо таке сарач?

асоціюється зі словами Дитяча лікарня майбутнього,
клініка :facepalm1:
Яка "клініка"? Не було там ніякої клініки. Для проформи трохи фундаменту заклали і на тому заокруглилися, здається...Ні до яких клінік і близько справа не дійшла
Цікаво було б дізнатися, з чим асоціюється у вас слово "Ющенко"
адже обов"язково у свідомості спливає якийсь образ чи слова, нє?
наприклад "любі друзі", або "універсал-меморандум"
   
Re: Шо таке сарач?

Ющенко асоціюється, довірився рейтингам мудрого народу з центральної України який топив за Одну негативну особу білу і вона усіх кинула як аферистка, але цю особу згадувати нізя. Вона просто токсична для всьої Європи.
   
Re: Шо таке сарач?

Ющенко асоціюється, довірився рейтингам мудрого народу з центральної України який топив за Одну негативну особу білу і вона усіх кинула як аферистка, але цю особу згадувати нізя. Вона просто токсична для всьої Європи.
   
Re: Шо таке сарач?

Ющенко асоціюється, довірився рейтингам мудрого народу з центральної України
асоціюється...довірився
що за каша у голові тієї людини?... :facepalm1:
   
Re: Шо таке сарач?

Тут на форумі треба бути таким обережним, як йопарю під ліжком в чужої жінки, щоб тебе не забанили. На цьому форумі банять за що попало. Як співає Андрій Макаревич: "Где за одну лишь фразу, вас упакуют сразу":

https://www.youtube.com/watch?v=iitzv9Pai80
   
Re: Шо таке сарач?

На цьому форумі банять за що попало.
це свята правда
   
Re: Шо таке сарач?

це свята правда

Треба від модераторів вимагати повний список всього, за що можуть забанити. Бо часто навіть не запідозриш, за що тебе можуть забанити. Хтось, кому щось не сподобалося в твоїх дописах, наступає, а модератор, не розібравшись і не вияснивши всіх деталей та обставин, відразу банить.

Мене забанили в цій темі
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130795.120
на 10 днів з формулюванням "ворожі наративи", коли я поставив під сумнів ідеї відвойовувати в моцкалів крем і данбас. І наймовірніше, судячи з її допису, на мене донесла kasia. Чи може модератор вказати, як гуглом можна знайти такі ворожі наративи, які він мені приписав у бані, якщо це наче справді є ворожими наративами?! Я, наприклад, гуглом не зміг нігде в інтернеті, включаючи ворожі сайти, знайти такі ворожі наративи.
Але в цій темі та інших темах про мобілізацію в Україні і в єблівушці-срассіюшці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.new#new
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127898.2440
можна знайти дописи про примусову мобілізацію в Україні чи мобілізацію непідготовлених в Україні, за що можна відразу банити як за ворожі наративи, бо така сама інформація є на ворожих моцкальських сайтах, де там такою інформацією смакують.

Останнє редагування: 19 лютого 2023 18:58:19 від Slawv
   
Re: Шо таке сарач?

асоціюється...довірився
що за каша у голові тієї людини?... :facepalm1:
Юля стабільно асоціюється з словом аферистка і секта. Утопила майдан своєю брихнею, працюючи точно не на Україну.  :bueee:
   
Re: Шо таке сарач?

Юля стабільно асоціюється з словом аферистка і секта. Утопила майдан своєю брихнею, працюючи точно не на Україну.  :bueee:

Вона йуля-жуля-дуля ще асоціюється зі словами шахрайка, безмежна баба-брехуха та іншими подібними синонімами.

Останнє редагування: 19 лютого 2023 19:05:55 від Slawv
   
Re: Шо таке сарач?


Треба від модераторів вимагати повний список всього, за що можуть забанити. Бо часто навіть не запідозриш, за що тебе можуть забанити. Хтось, кому щось не сподобалося в твоїх дописах, наступає, а модератор, не розібравшись і не вияснивши всіх деталей та обставин, відразу банить.



хм... ви дивний.
з поверненям ежеслава фуп інтелектуально "підрізали" до рівня узбечки у тюбітейке.
все що "висувається" вище баниться як "флуд, булінг.." тощо.  ))

і це навіть не пряма дія від самих модерів - враження що вони просто отримують " банні" списки (навіть з формулюванням
за шо банити) від "уполномочених" і просто роздають бани не особливо вчтиючись.

"уполномочені" теж особливо не заморочуються - в них є рядові стукачкі.
мені особисто такасобі є..а погрожувала баном за "булінг" за допомогою близькості до "модератора"

так шо..
   
Re: Шо таке сарач?

хм... ви дивний.
з поверненям ежеслава фуп інтелектуально "підрізали" до рівня узбечки у тюбітейке.
все що "висувається" вище баниться як "флуд, булінг.." тощо.  ))

і це навіть не пряма дія від самих модерів - враження що вони просто отримують " банні" списки (навіть з формулюванням
за шо банити) від "уполномочених" і просто роздають бани не особливо вчтиючись.

"уполномочені" теж особливо не заморочуються - в них є рядові стукачкі.
мені особисто такасобі є..а погрожувала баном за "булінг" за допомогою близькості до "модератора"

так шо..

Ви вважаєте, що нічого не треба робити, щоб якось вплинути на модерацію ФУПу, щоб вона стала більш адекватною?!
   
Re: Шо таке сарач?

Треба від модераторів вимагати повний список всього, за що можуть забанити. Бо часто навіть не запідозриш, за що тебе можуть забанити. Хтось, кому щось не сподобалося в твоїх дописах, наступає, а модератор, не розібравшись і не вияснивши всіх деталей та обставин, відразу банить.

Мене забанили в цій темі
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130795.120
на 10 днів з формулюванням "ворожі наративи", коли я поставив під сумнів ідеї відвойовувати в моцкалів крем і данбас. І наймовірніше, судячи з її допису, на мене донесла kasia. Чи може модератор вказати, як гуглом можна знайти такі ворожі наративи, які він мені приписав у бані, якщо це наче справді є ворожими наративами?! Я, наприклад, гуглом не зміг нігде в інтернеті, включаючи ворожі сайти, знайти такі ворожі наративи.
Але в цій темі та інших темах про мобілізацію в Україні і в єблівушці-срассіюшці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.new#new
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127898.2440
можна знайти дописи про примусову мобілізацію в Україні чи мобілізацію непідготовлених в Україні, за що можна відразу банити як за ворожі наративи, бо така сама інформація є на ворожих моцкальських сайтах, де там такою інформацією смакують.
Від модераторів ви можете вимагати що завгодно.
У кращому випадку почуєте те, що фактично почула я : модератори - це своєрідні патриції форуму, які апріорі все роблять правильно (якщо неправильно, див. п.1), а ви всі плебеї,  відтак повинні підкорятися будь-якій дії патриціїв. Тим більш що 95% форумних плебеїв саме так і роблять. І взагалі наразі у нас найкраща команда модераторів, яких мав цей форум. Все.
Такшо, не псуйте, куме, нерви.
   
Re: Шо таке сарач?

хм... ви дивний.
з поверненям ежеслава фуп інтелектуально "підрізали" до рівня узбечки у тюбітейке.
все що "висувається" вище баниться як "флуд, булінг.." тощо.  ))

і це навіть не пряма дія від самих модерів - враження що вони просто отримують " банні" списки (навіть з формулюванням
за шо банити) від "уполномочених" і просто роздають бани не особливо вчтиючись.

"уполномочені" теж особливо не заморочуються - в них є рядові стукачкі.
мені особисто такасобі є..а погрожувала баном за "булінг" за допомогою близькості до "модератора"

так шо..
Після модерського камінгаута з апрувом від головного модератора на цькування конкретних ніків тут взагалі нема що обговорювати
   
Re: Шо таке сарач?

Колись дуже-дуже давно, майже 20 років тому, влітку 2003 року, нині покійний російськомовний гуру Делфі з Естонії Анатолій Подгорецький на моєму рідному форумі Мастера Delphi, де він був модератором і адміном, трохи не поладив із 17-річним мною і видалив пару моїх повідомлень із резолюцією, що поки я щось там не зроблю і за щось там не вибачусь, писати мені на форумі не треба. На мене то справило надзвичайне враження, то я зрештою видав величезний гнівний пост зі звинуваченнями і наїздами. Він набув резонансу і такий «бан на словах» зняли. А мене по молодості пройняло так, що я про це часто згадував, аж один веселий троль-кащеніт не обстібав це в стилі — «Після того випадку Марсер навіть зробив собі футболку з написом «Нипоцтрадал!»».
Здавалося б, причому тут Мирося? А при тому, що лише футболка з написом «нипоцтрадала» спадає на думку, коли людина вже місяців дев‘ять регулярно пише про те, що її бан схвалений. Флуд-репортаж з зашморгом на шиї, Юліус Фучик би плакав (теж так соковито писав як його вбивало гестапо, що я колись навіть не повірив, що він взагалі-то пережив війну) :)
   
Re: Шо таке сарач?

Марсере, схоже ви марите. От до чого призводить...ну, ви зрозуміли, що саме )))
Які дев"ять місяців я пишу про якийсь кимось схвалений бан? Що за маячня?
Практично на рівні того, що хтось зміг відсвяткувати день народження дружини за кордоном виключно завдяки тому, що вона народилася рівно на 23 роки і 2 дні пізніше одного олігарха.
Заокруглюйтеся з цим вже. Бо Мирося справді ніпричому. )))
Делфі, Юліус Фучік, футболка баклажанного кольору з написом RUSSIA... :facepalm1:
   
Re: Шо таке сарач?

Ми її втрачаємо...
   
Re: Шо таке сарач?

От біда... :(
Та це все одно далеко не так страшно, як раптом...несподіван о і неочікувано!...просто щасливий випадок!..отримати "дистильовану нагоду" привітати улюбленого політика з днем народження...на своїй власній сторінці у соцмережі !  :weep:
тут вже про "втрачаємо" не йдеться... :(  :)
   
Re: Шо таке сарач?

Ми її втрачаємо...

 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія