Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

на захист надовго забаненої Via

на захист надовго забаненої Via

хейтерів прошу не турбуватись
   
Re: на захист надовго забаненої Via

+1 за землячку. Не читав її постів, але банити українців на 3 місяці - срамота.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

передевився останні дописи підзахістної, майже все на захист української мови, крім одного допису
"То я таки скажу - мій чоловік біля Харкова. Воювати з москалями у нього право є, вас влаштовує.
А от чоловіки з Харкова у Львові. І там качають права за язик, з Фаріоншою воюють.
На боці москалів. "
Так, воювати її чоловіку дозволили, а от їй захищати державну мову на ФУПі - ні. :X
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Далеко не завжди погоджуюсь з Via, тим не менше, приєднуюсь до клопотання про достроковий розбан. Три місяці для цієї жінки за її дописи - то занадто
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Далеко не завжди погоджуюсь з Via, тим не менше, приєднуюсь до клопотання про достроковий розбан. Три місяці для цієї жінки за її дописи - то занадто
підтримую з такимиж думками по всіх пунктах. Вона і так рідко тут пише тепер.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

+1 за землячку. Не читав її постів, але банити українців на 3 місяці - срамота.

+, добавлю плюсик
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Вію заносить у мовному питанні, але бан на 3 місяці - то занадто.
Як деяких зрадофілів - то на день-два банять, а Вію прямо зробили ворогом ??
Вія така, як вона є. Пряма й категорична, помилок не визнає, тому , коли розкочегариться  - наговорить лишнього..
Ну то що поробиш.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Вію заносить у мовному питанні, але бан на 3 місяці - то занадто.
Як деяких зрадофілів - то на день-два банять, а Вію прямо зробили ворогом ??
Вія така, як вона є. Пряма й категорична, помилок не визнає, тому , коли розкочегариться  - наговорить лишнього..
Ну то що поробиш.

Не хамить не пробовала? Нехай отсидит месячишко, хотя вряд-ли изменится... Будет продолжать - можно и на три...
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Приєднуюся до прохання
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Приєднуюсь до прохання.

Немає там у неї нічого, щоб тягло на тримісячний бан.
   
Re: на захист надовго забаненої Via
ATF

Розбаньте Вію. Три місяці - то надто!
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Если бы я знала, что будет такой длительный срок бана, не нажимала бы Доповидь вообще.
Не может проукраинский допысувач наговорить на столько.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Три місяці то забагато. Їй охолонути треба було щоб не шукала ворогів серед українців.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

А за що її взагалі?
Чи як Кароффку - нізащо?
   
Re: на захист надовго забаненої Via

+
Не зрозуміло, за що там три місяці бану.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Жаль. Вже здавалось що пул модераторів опритомнів і відмовився від практики тривалих банів.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Не может проукраинский допысувач наговорить на столько.

Ну не может человек, называющий украинцев врагами, быть проукраинским. Вия порой путает эмоции и "партийную работу".

Тем не менее, я против банов.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Вію заносить у мовному питанні, але бан на 3 місяці - то занадто.
Як деяких зрадофілів - то на день-два банять, а Вію прямо зробили ворогом ??
Вія така, як вона є. Пряма й категорична, помилок не визнає, тому , коли розкочегариться  - наговорить лишнього..
Ну то що поробиш.

ФУП - це шумна зала з публікою, кожен говорить своє що створює шум. Але скрізь шум прориваються голоси які можна зрозуміти. То голоси тих хто має ХАРАКТЕР. Ось Вія і є яскравим характером української жінки. Я її пам"ятаю з часів Майдану. Без таких як вона ФУП безсенсовний.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Ну не может человек, называющий украинцев врагами, быть проукраинским.
Медведчук - українець. Медведчук - ворог. Хто називає українця Медведчука ворогом, той не може бути проукраїнським.

Дякую.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

ФУП - це шумна зала з публікою, кожен говорить своє що створює шум. Але скрізь шум прориваються голоси які можна зрозуміти. То голоси тих хто має ХАРАКТЕР. Ось Вія і є яскравим характером української жінки. Я її пам"ятаю з часів Майдану. Без таких як вона ФУП безсенсовний.
Ви за неї тому, що вона антивакцинаторка
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Ви за неї тому, що вона антивакцинаторка
Теж була така думка)
   
Re: на захист надовго забаненої Via
ATF

Жаль. Вже здавалось що пул модераторів опритомнів і відмовився від практики тривалих банів.

Довгі терміни бану отримують лише ті, хто не лизька нинішню владу.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Ви за неї тому, що вона антивакцинаторка

авжеж я симпатизую людям з загостреним відчуттям здорового глузду, але на мій погляд у Вії спрацювала природня жіноча інтуіція.
   
Re: на захист надовго забаненої Via


Медведчук - українець. Медведчук - ворог. Хто називає українця Медведчука ворогом, той не може бути проукраїнським.

А вот эту гниду врагом она не называла.

Но при этом повторю, независимо от взглядов, права у всех людей равные. В том числе и у участников ФУПа  по отношению к правилам.

Дякую.

Не за что...
И постарайтесь в следующий раз предметные обсуждения в админ-форуме не вести. Для этого есть тематические разделы.

Спасибо.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

ФУП - це шумна зала з публікою, кожен говорить своє що створює шум. Але скрізь шум прориваються голоси які можна зрозуміти. То голоси тих хто має ХАРАКТЕР. Ось Вія і є яскравим характером української жінки. Я її пам"ятаю з часів Майдану. Без таких як вона ФУП безсенсовний.
То самозабаньтесь в знак протесту і солідарності, навіщо вам безсенсовно тут час втрачати без неї :(
   
Re: на захист надовго забаненої Via

А дружочка Профілактіка за "френдли фаер" гелікоптера в Броварах?
   
Re: на захист надовго забаненої Via

А дружочка Профілактіка за "френдли фаер" гелікоптера в Броварах?
Хто ж його забанить, він же улюбленець Йожихи, яка хоч і не модер, але ..
   
Re: на захист надовго забаненої Via

То самозабаньтесь в знак протесту і солідарності, навіщо вам безсенсовно тут час втрачати без неї :(

я ж першому дописі просив хейтерів не турбуватись. Тут тіко для дописувачів християнської моралі.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

я ж першому дописі просив хейтерів не турбуватись. Тут тіко для дописувачів християнської моралі.
А християнська мораль знає, що Ви її дописувач? 8-)
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Свободу Via!
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Серед адмінів содомія - сидить у бані пані Вія!
   
Re: на захист надовго забаненої Via

ви зовсім схибились ?
Вію на три місяці ?
зо ЩО ????
   
Re: на захист надовго забаненої Via

я ж першому дописі просив хейтерів не турбуватись. Тут тіко для дописувачів християнської моралі.
А Ви в курсі, що пані Вія не християнка, а рідновірка?  8-)
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Далеко не завжди погоджуюсь з Via, тим не менше, приєднуюсь до клопотання про достроковий розбан. Три місяці для цієї жінки за її дописи - то занадто

+100
   
Re: на захист надовго забаненої Via

А Ви в курсі, що пані Вія не християнка, а рідновірка?  8-)

А Ви в курсі, що Cвобода совісті гарантується Конституцією як і Свобода слова?
   
Re: на захист надовго забаненої Via

А Ви в курсі, що Cвобода совісті гарантується Конституцією як і Свобода слова?
В курсі.
А Ви перестрибуєте на інше і не відповідаєте на прямі запитання.
То я повторю : Ви написали, що гілка для " дописувачів християнської моралі" - то я Вас запитую, чи Ви в курсі що Вія не сповідує християнську мораль, бо є рідновіркою ( язичницею, за визначенням християн)?
   
Re: на захист надовго забаненої Via

В курсі.
А Ви перестрибуєте на інше і не відповідаєте на прямі запитання.
То я повторю : Ви написали, що гілка для " дописувачів християнської моралі" - то я Вас запитую, чи Ви в курсі що Вія не сповідує християнську мораль, бо є рідновіркою ( язичницею, за визначенням християн)?

та мені не цікаві бабські плітки бо християнська мораль Вії в її дописах. Ви просто не маєте досвіду спілкування з представниками інших релігій-культур, тому уявлення не маєте як європеєць відрізняється від інших рас.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

християнська мораль Вії в її дописах
так, це правда
І безвідносно бану, я теж вважаю що настільки тривалі бани (тижні, місяці) для українців - це просто СВІДОМЕ (з боку модерів) банальне тупе затикання їм рота, позбавлення можливості висловитися з приводу тих чи інших питань.
такот. З приводу християнської моралі. Пригадалося, як палко відстоювала Вія право вчительки і ініціативного батьківського комітету на МОРАЛЬНЕ ЗНИЩЕННЯ дівчинки-учениці початкової школи, батьки якої відмовилися здавати гроші у школу без детального звіту, куди йдуть ці гроші. Там було щось таке... з приводу свята купили торт на клас, стали наділяти всіх дітей, крім цієї дівчинки, вона розплакалася, стала проситися щоб її відпустили додому, але вчителька не відпустила, змусивши сидіти і спостерігати як їнші діти їдять той торт.
   
Re: на захист надовго забаненої Via


такот. З приводу християнської моралі. Пригадалося, як палко відстоювала Вія право вчительки і ініціативного батьківського комітету на МОРАЛЬНЕ ЗНИЩЕННЯ дівчинки-учениці початкової школи, батьки якої відмовилися здавати гроші у школу без детального звіту, куди йдуть ці гроші. Там було щось таке... з приводу свята купили торт на клас, стали наділяти всіх дітей, крім цієї дівчинки, вона розплакалася, стала проситися щоб її відпустили додому, але вчителька не відпустила, змусивши сидіти і спостерігати як їнші діти їдять той торт.

З приводу християнської моралі.

Цитувати
Христос і грішниця («Хто без гріха?») — епізод новозавітної історії, що міститься в Євангелії від Іоанна у 8:2-11. Ісус Христос не осудив грішницю, яку схопили книжники й фарисеї через перелюб й хотіли побити камінням. Ісус захистив її, звернувшись словами: «хто з вас без гріха нехай першим кине камінь». Почувши це фарисеї та книжники облишили її.

На цій гілці лише один аспект християнської моралі - відпущення гріхів у вигляді реабілітації чи амністії на розсуд модератора.
Тому з "каміннями" прошу не приходити.
   
Re: на захист надовго забаненої Via

Тому з "каміннями" прошу не приходити.
навіть гадки не мала
але у будь-якому разі християнська мораль - поняття широке
тим більш, що йшлося про християнство і все що ми звикли бачити у його контексті саме у застосунку до Вії, інакше який сенс обговорювати її рідновірство?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія