Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні адміни, є прохання.

Шановні адміни, є прохання.

Завжди користувався ФУПом як агрегатором новин. Є функція "нове", яка доступна лише зареєстрованим користувачам. Особливо корисна вона в довгих гілках про війну. Чи немає можливості її зробити доступною для усіх?
Справа в тому, що вирішив припинити, або звести до мінімуму своє спілкування на ФУПі, потому як подальше спілкування з хуйловсько-рошенівською "спільнотою", яка, нажаль захопила ФУП, приведе мене до бана в "ніколи".

Пс.Нажаль репрезентативність ФУПа на сьогодні вивернута на ізнанку. Не знаю яка причина тому. Може засилля рошенівських ботів, може необєктивне модерування. Але прикро дивитись на те як ФУП перетворюються на рошенівську помойку типу ТГК "Київміськбуда", "Печерські холм" ітд. Адміни, начебто, проти політсрачу, але не бажають забанити тих хто їх розпалює і тягне сюда зради типа "мівіни", "мендель беремена" та усяку брехню з "березового соку" і подібного лайна. Результат цього - це не можливість обговорювати реальних речей та відторгнення нормальних людей від форуму.
   
Теж не хотів вже нічого писати на цьому форумі, але ще напишу з поваги і щоб підтримати шановного tartosetto

Теж хотілось би читати на форумі важливу інформацію і думки розумних людей.

Але бачу, що адміни і модератори залишили на модераторському хазяйстві одного Марсера. То їх рішення, але від цього будуть погані наслідки. То не чиста і не чесна, на скажем так, модераторську руку, людина.

Нагадаю правила

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

Також були обіцянки, що дискредитаця влади під час війни на цьому форумі буде заборонена.

На разі бачимо розгул і біснування їбанутих тидищів зі зграєю шаріків, фоксіків і їм подібних з метою дискредитації існуючої влади і України. То штабна робота і засмічування форуму. Ніякої реакції модераторів на це вже кілька днів немає. І виглядає так, що й не буде.

Мені це нецікаво. Всього найкращого.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Теж не хотів вже нічого писати на цьому форумі, але ще напишу з поваги і щоб підтримати шановного tartosetto

Теж хотілось би читати на форумі важливу інформацію і думки розумних людей.

Але бачу, що адміни і модератори залишили на модераторському хазяйстві одного Марсера. То їх рішення, але від цього будуть погані наслідки. То не чиста і не чесна, на скажем так, модераторську руку, людина.

Нагадаю правила

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

Також були обіцянки, що дискредитаця влади під час війни на цьому форумі буде заборонена.

На разі бачимо розгул і біснування їбанутих тидищів зі зграєю шаріків, фоксіків і їм подібних з метою дискредитації існуючої влади і України. То штабна робота і засмічування форуму. Ніякої реакції модераторів на це вже кілька днів немає. І виглядає так, що й не буде.

Мені це нецікаво. Всього найкращого.
При чому зверни увагу, що ботами ця мразота, яка заполонила ФУП на 90% (тидищі, проходямимо, рамблери....), називають нас, яких в реальному житті 90%, а їх "не ботів" 5%. Навіть, якщо вони не боти - вони є 100% ретранслятори рошенівських ботів, такими собі корисними дурнями.
Пс
Ще раз порада модерам: не дайте ФУПу остаточно перетворитись на чергову рошенівську помийку. Вирівняйте репрезентативність фупу. Я вже не прошу до реалій 90 на 5, хоча б до 50 на 50. Для цього достатньо перебанити ботів, та ретрансляторов рошеновської ботоферми. Питання політсрачу зникне автоматично і ми отримаємо нормальну площадку для справжних політичних баталій.

Останнє редагування: 4 січня 2023 17:59:04 від tartosetto
   

При чому зверни увагу, що ботамі ця мразота, яка заполонила ФУП на 90% (тидищі, проходямимо, рамблери....), називають нас,

Так, я звертав увагу модераторам, що настійливе спеціальне обзивання мене політруком, ботом Подоляка чи ОП то звиклий булінг. Не було ніякої реакції. Я достатьньо заслужена і самодостатня людина, щоб не терпіти по відношенні до себе такої xyйнi від різних шаріків, шушів і так далі.

Ну але добре. Всіх з Новим Роком!



   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Так, я звертав увагу модераторам, що настійливе спеціальне обзивання мене політруком, ботом Подоляка чи ОП то звиклий булінг. Не було ніякої реакції. Я достатьньо заслужена і самодостатня людина, щоб не терпіти по відношенні до себе такої xyйнi від різних шаріків, шушів і так далі.

Ну але добре. Всіх з Новим Роком!
І Вас шановний, Перегриневич, з Новим Роком!
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Всіх з Новим Роком!
Нехай цей рік принесе Україні Перемогу! [ua]
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

На разі бачимо розгул і біснування їбанутих тидищів зі зграєю шаріків, фоксіків і їм подібних з метою дискредитації існуючої влади і України. То штабна робота і засмічування форуму. Ніякої реакції модераторів на це вже кілька днів немає. І виглядає так, що й не буде.
:facepalm1:
 бляаааа

ви прокинулись чишо?

Та з 2014 та ж  сама команда прославля петю. Шарік фоксік і тд мишкинарушкі.

Все  змінилось в 2019 році.

Але ЧОМУ Я  МІЖ  ВАМИ РІЗНИЦЮ ЗНАХОДЖУ,  але ОДНУ?


Останнє редагування: 4 січня 2023 20:17:56 від ElGuider
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Подоляк вирішив оптимізувати свою ботоферму?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Результат цього - це не можливість обговорювати реальних речей та відторгнення нормальних людей від форуму.


Не хочуть, бляді, в 4 години ночі, 1 січня, обговорювати Всесвітньо-історичне значення новорічного звернення Зеленського.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

При чому зверни увагу, що ботами ця мразота, яка заполонила ФУП на 90% (тидищі, проходямимо, рамблери....), називають нас, яких в реальному житті 90%, а їх "не ботів" 5%. Навіть, якщо вони не боти - вони є 100% ретранслятори рошенівських ботів, такими собі корисними дурнями.
Пс
Ще раз порада модерам: не дайте ФУПу остаточно перетворитись на чергову рошенівську помийку. Вирівняйте репрезентативність фупу. Я вже не прошу до реалій 90 на 5, хоча б до 50 на 50. Для цього достатньо перебанити ботів, та ретрансляторов рошеновської ботоферми. Питання політсрачу зникне автоматично і ми отримаємо нормальну площадку для справжних політичних баталій.
і це плачуться два персонажі які вискакують зразу коли на форумі зачеплять ;o  ЇХ політсилу і зразу в бій,або коли треба донести "світло правди" ,ЇХ правди.
 То чому ви так ревниві до таких же працівників клави тільки з іншого боку ,що слізно тут шантажуєте модерів,вимагаєте привілегій і відсів форумчан,бо вони вам не в корм? (ось дочитав гілочку і бачу що модери одного вже покарали власне за спроби  тиску). А ті форумчани ж такі як ви,тільки "кормляться" іншими або мають погляди інші.
 

Останнє редагування: 4 січня 2023 23:35:02 від cynic
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Теж не хотів вже нічого писати на цьому форумі, але ще напишу з поваги і щоб підтримати шановного tartosetto

Теж хотілось би читати на форумі важливу інформацію і думки розумних людей.

Але бачу, що адміни і модератори залишили на модераторському хазяйстві одного Марсера. То їх рішення, але від цього будуть погані наслідки. То не чиста і не чесна, на скажем так, модераторську руку, людина.

Нагадаю правила

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

Також були обіцянки, що дискредитаця влади під час війни на цьому форумі буде заборонена.

На разі бачимо розгул і біснування їбанутих тидищів зі зграєю шаріків, фоксіків і їм подібних з метою дискредитації існуючої влади і України. То штабна робота і засмічування форуму. Ніякої реакції модераторів на це вже кілька днів немає. І виглядає так, що й не буде.

Мені це нецікаво. Всього найкращого.
не страш нас,прийдеш як милий.....як і  автор слізного шантажуючого послання. Може забємося B-)
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

вискакують зразу коли на форумі зачеплять   ЇХ політсилу
можна подумати, що ти сидиш тихенько у куточку, коли зачепляють твою політсилу
"звинувачення" чи докір...так собі, підплінтусного рівня
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Я достатьньо заслужена і самодостатня людина, щоб не терпіти по відношенні до себе такої xyйнi від різних шаріків, шушів і так далі.
шаріка не читала, а от шуша то справжній скарб форуму,
вона так майстерно маніпулює в срачах
що я захоплююсь цією її здатністю,
і сприймаю її саме як талановиту маніпуляторку,
таку собі місцеву кайдашиху :friends:
без неї форум був би надто причесаним,
це ж стосується і кароффки,
але через них іти з форуму не варто,
просто змінити своє ставлення
до таких деструктивних персонажів,
і не брати до душі їхні висериловлювання :tease:
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Справа в тому, що вирішив припинити, або звести до мінімуму своє спілкування на ФУПі, потому як подальше спілкування з хуйловсько-рошенівською "спільнотою", яка, нажаль захопила ФУП, приведе мене до бана в "ніколи".
Ой вей. :weep:
І яку ліврею тепер натягне знаний обсирач і дискредитатор зеленої влади, а з недавніх пір - не менш знаний борець з "хуйловсько-рошенівською спільнотою"?
Чи то троляка, чи то бот-флюгер, куди ж тепер приткнеться?
Слідкуймо за новими ніками, за ботами-чмобіками, нова реінкарнація не забариться.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.
nik

При чому зверни увагу, що ботами ця мразота, яка заполонила ФУП на 90% (тидищі, проходямимо, рамблери....), називають нас, яких в реальному житті 90%, а їх "не ботів" 5%. Навіть, якщо вони не боти - вони є 100% ретранслятори рошенівських ботів, такими собі корисними дурнями.

пан має рацію, я давно про це казав
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

пан має рацію, я давно про це казав
Тидищ реальна людина з Києва. І пан троль нік про - це знає.

Чи ти думаєш що старожили забули, що ти часто тролиш задля тролінгу? :facepalm1:
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

 :-)o  :beach:
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Тидищ реальна людина з Києва. І пан троль нік про - це знає.
та ніхто ж не ставить під сумнів існування в реалі людини що пише тут під тим ніком.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

та ніхто ж не ставить під сумнів існування в реалі людини що пише тут під тим ніком.
Вона має свій бізнес або мала в Києві, з нею перетинались користувачі з ФУП, чому її називають штабною?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Вона має свій бізнес або мала в Києві, з нею перетинались користувачі з ФУП, чому її називають штабною?
а хто такі штабні, на твою думку?
Якісь інопланетяни, хтось з потойбіччя?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

а хто такі штабні, на твою думку?
Якісь інопланетяни, хтось з потойбіччя?
Ти зімною спілкуєшся?

Людина має бути офіційно оформлена в штаб партії. Або брати від партії кошти за публікації...

Бо інакше в штабні можне записати кого хочеш.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Ти зімною спілкуєшся?

Людина має бути офіційно оформлена в штаб партії. Або брати від партії кошти за публікації...

Бо інакше в штабні можне записати кого хочеш.
Тобто ти стверджуєш, що наявність бізнесу у Києві, і той факт, що з власником бізнесу хтось там перетинався, завадить офіційному оформленню його у штабі партії для відповідної діяльності в інтернеті?
І друге. Так будь-кого (особливо якщо стосується непримиренних опонентів) і записують!
Скільки разів Дідуся тут називали штабним? А еЛКу? а мене? безліч! і при цьому - жодного свідчення про якесь оформлення.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Тобто ти стверджуєш, що наявність бізнесу у Києві, і той факт, що з власником бізнесу хтось там перетинався, завадить офіційному оформленню його у штабі партії для відповідної діяльності в інтернеті?
І друге. Так будь-кого (особливо якщо стосується непримиренних опонентів) і записують!
Скільки разів Дідуся тут називали штабним? А еЛКу? а мене? безліч! і при цьому - жодного свідчення про якесь оформлення.

Хоть би цицьки показала коли такою фігнеє виносиш мізки іншим.

Якби  модератор сприймав Дідуся і Елку і Тебе що ви штабні уже були забаненні. Презумпція невинуватості, якщо Тидищ чи Дідусь штабні треба докази що вони стоять в партії. В партії були тільки Лівандович і Вія, за вію не впевнений. За інших це все припущення нічим не підкріплені. 
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Хоть би цицьки показала коли такою фігнеє виносиш мізки іншим.

Якби  модератор сприймав Дідуся і Елку і Тебе що ви штабні уже були забаненні. Презумпція невинуватості, якщо Тидищ чи Дідусь штабні треба докази що вони стоять в партії. В партії були тільки Лівандович і Вія, за вію не впевнений. За інших це все припущення нічим не підкріплені. 
Слухай, ти справді якийсь нєумний чи просто майстерно косиш під дурника?
Хто сказав, що членство у партії є обов"язковою умовою підпрацьовки відповідним ботом?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Слухай, ти справді якийсь нєумний чи просто майстерно косиш під дурника?
Хто сказав, що членство у партії є обов"язковою умовою підпрацьовки відповідним ботом?
Умовою є отримання грошей. Знову перекрутила. Оплата праці, чи коштами чи приференціями. :facepalm1:
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Слухай, ти справді якийсь нєумний чи просто майстерно косиш під дурника?
Хто сказав, що членство у партії є обов"язковою умовою підпрацьовки відповідним ботом?

знаєш у чому проблєма твоя ?
бачу нік Мирослава і вже усі знають про ющенко порох гівно. юля цяця.

ти настільки прогнозована шо аж до тошноти.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

знаєш у чому проблєма твоя ?
бачу нік Мирослава і вже усі знають про ющенко порох гівно. юля цяця.

ти настільки прогнозована шо аж до тошноти.
не казатиму з чим асоціюється твій нік - я таких слів не вживаю навіть подумки
тому лише одне зауваження
в плані демонстрування проголошеного тобою ти невдало обрав мій пост для цитування
спробуй надалі бути уважнішим
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Умовою є отримання грошей. Знову перекрутила. Оплата праці, чи коштами чи приференціями. :facepalm1:
І що? Ну оплата. Ну грошима чи преференціями. Далі що? особливо в обговорюваному контексті що? Або ти справді не розумієш, тоді тобі навряд чи можна допомогти, або...
І до речі. А чому ти з"їхав з теми бізнесу та що хтось там когось бачив вживу?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

не казатиму з чим асоціюється твій нік - я таких слів не вживаю навіть подумки
але ж асоціації відповідні маєш  :D тобто ти з нами нещира?  :punish:
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

І що? Ну оплата. Ну грошима чи преференціями. Далі що? особливо в обговорюваному контексті що? Або ти справді не розумієш, тоді тобі навряд чи можна допомогти, або...
І до речі. А чому ти з"їхав з теми бізнесу та що хтось там когось бачив вживу?

Знову виносить мізки дурнею... :facepalm1:

Визначити можна чи бот чи партійний можна тільки по касі, немає оплати за і немає парт білету, значить людина прихильник тої чи іншої партії але не бот і не штабна робота. Це принциповий момент.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Знову виносить мізки дурнею... :facepalm1:

Визначити можна чи бот чи партійний можна тільки по касі немає оплати за і немає парт білету, значить людина прихильник тої чи іншої партії але не бот і не штабна робота. Це принциповий момент.
а яким чином на форумі можна це визначити щодо конкретного анонімного юзера?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Знову виносить мізки дурнею... :facepalm1:

Визначити можна чи бот чи партійний можна тільки по касі, немає оплати за і немає парт білету, значить людина прихильник тої чи іншої партії але не бот і не штабна робота. Це принциповий момент.
Зовсім дахом поплив чи що?
Тобі ж українською мовою сказано : звинувачення у "штабізмі", "проплаченості" тощо ЗВУЧАТЬ ТУТ ЩОДНЯ І ПО СТОПІЦЦОТ РАЗІВ НА ДОБУ!!!
І більшість тут реальні люди, і бізнес мають і просто на роботу ходять з 8-00 до 17-00, і хтось когось обов"язково знає в реалі!!!
Якого біса ти так перезбудився саме через подібне звинувачення на адресу тЫдЫща ???
Ти прикидаєшся чи справді?...
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Завжди користувався ФУПом як агрегатором новин

фуп - это форум, какой он в манду агрегатор новин

strichka.com, если телега вызывает ужас
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

а яким чином на форумі можна це визначити щодо конкретного анонімного юзера?
В більшості ніяк не можна визначити. Хіба, що вони виходять з ІП штабу, або самі підтвердили, що працюють на штаб.

Останнє редагування: 6 січня 2023 13:39:01 від TimmiApostolMS
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Знову виносить мізки дурнею... :facepalm1:

Визначити можна чи бот чи партійний можна тільки по касі, немає оплати за і немає парт білету, значить людина прихильник тої чи іншої партії але не бот і не штабна робота. Це принциповий момент.
докажи це модерам. Вона тут до чого?
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Тортосетто і Перегриневич = жаба квакала, гадюка плакала.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

Ой вей. :weep:
І яку ліврею тепер натягне знаний обсирач і дискредитатор зеленої влади, а з недавніх пір - не менш знаний борець з "хуйловсько-рошенівською спільнотою"?
Чи то троляка, чи то бот-флюгер, куди ж тепер приткнеться?
Слідкуймо за новими ніками, за ботами-чмобіками, нова реінкарнація не забариться.
тижня не витримав.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.

докажи це модерам. Вона тут до чого?
А що я можу їм довести? У них кнопка...

А Мироська вважає що раз назвали когось ботом чи стабним то так і є.
   
Re: Шановні адміни, є прохання.
nik

Тидищ реальна людина з Києва. І пан троль нік про - це знає.

Чи ти думаєш що старожили забули, що ти часто тролиш задля тролінгу? :facepalm1:

за тидищ не скажу,  не знаю, але ти хочеш сказазти, що рамблер не штабний? зайди в гілку про арестовича  подивись його пости - там 24/7.  там їх мінімум троє  :laugh:

   
Re: Шановні адміни, є прохання.

А що я можу їм довести? У них кнопка...

А Мироська вважає що раз назвали когось ботом чи стабним то так і є.
Або нахабно брешеш, або безпробудно тупий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія