Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Їх теж періодично вибивають, так шо заміна завжди тре.
   
Прогнозовано.
Срочччччна   по справах людина відійшла)
   
Прогнозовано.
Срочччччна   по справах людина відійшла)
Взагалі то,  люди тут сидять не цілодобово.
Загребуть - то загребуть, головне, щоб дали час зібратись нормально і закрити справи.
Сам не рвуся. Я думаю, це нормальна позиція
   
Взагалі то,  люди тут сидять не цілодобово.
Загребуть - то загребуть, головне, щоб дали час зібратись нормально і закрити справи.
Сам не рвуся. Я думаю, це нормальна позиція

Вже  "не рвусь" .
Поки всі  свої справи позакривають, нас тут вже....
   
Вже  "не рвусь" .
Поки всі  свої справи позакривають, нас тут вже....
Бляха,  ну так мається на увазі тижня два,  у випадку мобілізації,  це нормально.
Так би у всіх мало бути,  а не сходу  на полігон.
   
Булоб логічно, щоб весь передок поїхав додому справи закривати.  Їх за два роки накопилось я єбу.  В того, хто дожив.

А   ухилянти вже якось розрулять)
   
Бляха,  ну так мається на увазі тижня два,  у випадку мобілізації,  це нормально.
Так би у всіх мало бути,  а не сходу  на полігон.
Так два роки ж  було....
Невже не вистачило?
   
Так два роки ж  було....
Невже не вистачило?
Пояснюю: невідомо,  коли мобілізують і чи мобілізують взагалі. Поки не чув, щоб з моєю статтею мобілізовували.
Відповідно, живеться нормальним життям,  робиться робота,  проекти,  помагається людям налагоджувати виробництво дронів.
Ходиться в тцк сумлінно.
Відповідно, розраховується на те, що у випадку, коли таки мобілізують - то дадуть нормально закрити всі справи і зібратись.
Два роки ніхто не буде сидіти на чемоданах і не робити нічого довготермінового і полюбому від тебе хтось буде залежати.
   
Пояснюю...
Відповідно, живеться нормальним життям...
Два роки ніхто не буде сидіти на чемоданах і не робити нічого довготермінового...
Інша реальність в людей,  бессссссссполезно щось пояснювати.



   
Два роки ніхто не буде сидіти на чемоданах.
Звісно ніхтотне сидів,  за два місяці всі вже були тут. В 22гому.

А якщо за  два роки не зміг "позакривати справи"  ( два роки не міг зрозуміти , прийшла війна , чи не прийшла??)

 то як їх тоді за два тижні тоді)

 
   
Хлопці, війна прийшла в країну  чи не то, шоб очень?

Яке ваше бачення?
   
Хлопці, війна прийшла в країну  чи не то, шоб очень?

Яке ваше бачення?

Що ти в цій темі хочеш почути? половина тих хто тут пише виїхали і вже за кордоном.Решта на броні,старі,хворі і т д. Хто реально хотів давно пішов.
   
Хлопці, війна прийшла в країну  чи не то, шоб очень?

Яке ваше бачення?
Війна прийшла до нас 10 років тому. 3-й рік, як її відчувають всі.
Мікі, я розумію Вас, і розумію Матвіка одночасно. Я сам обмежено придатний, нікуди не ховався. Але дійсно, час для вирішення поточних проблем необхідний. Не може людина от так просто взяти і зникнути в більш-менш тихому містечку, наприклад.
   
Війна прийшла до нас 10 років тому. 3-й рік, як її відчувають всі.
Мікі, я розумію Вас, і розумію Матвіка одночасно. Я сам обмежено придатний, нікуди не ховався. Але дійсно, час для вирішення поточних проблем необхідний. Не може людина от так просто взяти і зникнути в більш-менш тихому містечку, наприклад.
Я півроку чекаю на відпустку в 10 днів. Це навіть не два тижні.
Причому кожного виходу  це може стати для мене  не актуальним)
В поганому сенсі)
Причому  я дуже  можу "просто азяти і зникнути" )

Але я не проти, щоб людина збиралась два тижні. 
Головне, щоб зібралась.
   
Що ти в цій темі хочеш почути? половина тих хто тут пише виїхали і вже за кордоном.Решта на броні,старі,хворі і т д. Хто реально хотів давно пішов.
Моя таргет- аудиторія  -  "  Як тільки ,так я зразу!"
   
Я півроку чекаю на відпустку в 10 днів. Це навіть не два тижні.
Причому кожного виходу  це може стати для мене  не актуальним)
В поганому сенсі)
Причому  я дуже  можу "просто азяти і зникнути" )

Але я не проти, щоб людина збиралась два тижні. 
Головне, щоб зібралась.
Ну так про то і мова.
Вибачайте,  я розумію вашу ситуацію,  але і ви зрозумійте, що не всі герої і добровольці,  тим більше,  якщо здоров'я не супер. Мова просто про те щоб процес мобілізації відбувався цивілізовано хоча б по відношенню до тих, хто не ховається і не втікає.
   
Моя таргет- аудиторія  -  "  Як тільки ,так я зразу!"
Я особисто ніколи такого не кричав,  більше того - все життя був свято впевнений, що вже з таким хєровим зором,  як у мене, мені щось подібне не світить ніколи) Та і лікарі таке завжди говорили,  крайній раз - коли взимку за направленням проходив обстеження. Як бачимо,  не все так просто.
   
Булоб логічно, щоб весь передок поїхав додому справи закривати.  Їх за два роки накопилось я єбу.  В того, хто дожив.

А   ухилянти вже якось розрулять)

не розрулять. наше командування - найкраще з усіх поїздатих поїздів. і ви це знаєте.
   
Я особисто ніколи такого не кричав,  більше того - все життя був свято впевнений, що вже з таким хєровим зором,  як у мене, мені щось подібне не світить ніколи) Та і лікарі таке завжди говорили,  крайній раз - коли взимку за направленням проходив обстеження. Як бачимо,  не все так просто.

будеш придатний до служби в тилу. не плач.
   
Я півроку чекаю на відпустку в 10 днів. Це навіть не два тижні.
Причому кожного виходу  це може стати для мене  не актуальним)
В поганому сенсі)
Причому  я дуже  можу "просто азяти і зникнути" )

Але я не проти, щоб людина збиралась два тижні. 
Головне, щоб зібралась.

якщо ти у військах певного призначення - ти знаєш що тебе ніхто не замінить завтра.
   
А чому 25, а не 20 чи 18, власне?

а тобі скільки ? ти оновив дані у військкоматі ?
дивись в очі. відповідай чесно.
   
будеш придатний до служби в тилу. не плач.
А хто плаче? Констатую факт.
Це адекватно - вимагати нормального ставлення і процесів принаймні для тих, хто не ховався і сумлінно виконував розпорядження.
Не розумію реакції,  от чесно
   
А хто плаче? Констатую факт.
Це адекватно - вимагати нормального ставлення і процесів принаймні для тих, хто не ховався і сумлінно виконував розпорядження.
Не розумію реакції,  от чесно

зрозумієш коли в бус запакують. от чесно. без жартів. у вас на Сихові   тцк дуже продвинуті  :D

Останнє редагування: 24 травня 2024 02:26:49 від Бандер1вець
   
все життя був свято впевнений, що вже з таким хєровим зором,  як у мене, мені щось подібне не світить ніколи)
Пане Матвік, даруйте, але як з таким зором Ви постійно ганяєте по Львову на велосипеді? Ви ж перманентна небезпека принаймні для пішоходів.
   
зрозумієш коли в бус запакують. от чесно. без жартів. у вас на Сихові   тцк дуже продвинуті  :D
Бляха,  я туди сам ходжу регулярно.
Таких не пакують)
Мова не про це взагалі
   
Пане Матвік, даруйте, але як з таким зором Ви постійно ганяєте по Львову на велосипеді? Ви ж перманентна небезпека принаймні для пішоходів.
А як з таким зором машину водять? Та нормально.
А з коліном як? Прекрасно,  а от бігати адекватно - не виходить.

В тому і прикол, що в цивільному житті можна достатньо активно жити з купою всякої фігні, з якою в піхоті не вийде.

   
https://t.me/uniannet/134789
А повністю придатний, чи з обмеженнями? Якщо друге, то нічого дивного, там багато серйозних хвороб
   
ТЦК типу звалило все на ВЛК?  :facepalm:  Там написали просто придатний...
Мене цікавить інше - чому взагалі люди перебувають в ТЦК? Який закон дозволяє їм утримувати людей?  8-:
   
Поліція примусово доставлятиме до ТЦК військовозобов'язаних, оголошених в розшук

Оператівна орінтєровка про оголошення у розшук є? 8-)
 Якой розшук якшо не знають шо шукать кругле чи квадратне 8-)

   
Є війскова прокуратура, а ще є спеціальна війскова прокуратура - дуже цікава арганізація 8-)
   
Прогнозовано.
Срочччччна   по справах людина відійшла)

Не по справах, а в керівника на нараді!
   
ТЦК типу звалило все на ВЛК?  :facepalm:  Там написали просто придатний...
Мене цікавить інше - чому взагалі люди перебувають в ТЦК? Який закон дозволяє їм утримувати людей?  8-:

Ви точно хочете щоб був такий закон?
   
Бо слуги можуть ваше побажання почути.
   
Бо слуги можуть ваше побажання почути.
Все може бути але думаю це швидше буде постанова кабміну...  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

Rambler, Meanmen, Navas, joracheb, Strangeways, Стакан, TC, kumar84 (+ 1 прихованих) і 52 гостей
 
Повна версія