Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Зібрав всіх ухилянтів в шолом.





Потім було як в Простоквашино.
" Тепер полдня будеш бегать, шоб фотограіію отдать!"

За півчаса знайшов, де мати готова прийняти ухилянтів.
Кудактала там.
Я підкрався, поставив каску з ухилянтами, й вона увела їх в підюбочне пространство.

Один не зміг вибратись з каски, й  вмер від виснаження.
Життя ухмлянта таке  минливе..
   
 * голосом Мухарського, який йде з Порошком до вас*

А скільки ви врятували ухилянтів?!!!
   
Дружина розповідає.   

"чоловіки" з її роботи, -  на роботі й ночують.  Вона вранці  приходить, а вони вже вилізли зі спальників, й підварюють кіп'ятильниками  чайок йводу на мивину. 
   
Зібрав всіх ухилянтів в шолом.



Потім було як в Простоквашино.
" Тепер полдня будеш бегать, шоб фотограіію отдать!"

За півчаса знайшов, де мати готова прийняти ухилянтів.
Кудактала там.
Я підкрався, поставив каску з ухилянтами, й вона увела їх в підюбочне пространство.

Один не зміг вибратись з каски, й  вмер від виснаження.
Життя ухмлянта таке  минливе..
Які гарні! Як це вона їх зуміла висидіти, ніщо не злякало квочку?
   
Які гарні! Як це вона їх зуміла висидіти, ніщо не злякало квочку?
Дорослі птахи вибухив не бояться. Вони котужені накуй, співати не перестають, навіть якщо єбуре поруч
А дітлахи бояться
Вйебала 120ка, і весь виводок смело в паниці  в окопи. Вона їх вела десь мимо нас.

Я сиджу, бачу, почався накат. З того боку двоє, з іншого.
Піщать, паніка. Поки  ловив ціх штурмовиків, , ще 5 штук назбиралось.

   

Я вже в тихому ужасі намагаюсь згадати, що їдять ці бісові  перепела, і де я буду брати це в товарних кількостях.
Алеттут Клейнод підказав мені - послухай,  мама ніде не кудакче?
Яв перервах послукав - йо, кудакче.
А ці пищать.
Півгодини біганини вповній снарязі, й  готово.
   
Дружина розповідає.   

"чоловіки" з її роботи, -  на роботі й ночують.  Вона вранці  приходить, а вони вже вилізли зі спальників, й підварюють кіп'ятильниками  чайок йводу на мивину. 

Економіка на військових рейках))
   
Економіка на військових рейках))
Куйня.

Це 95 відсоткив " Непризачених до війни"  намагаються  виїхати на житях та  здоров'ї   тих, хто не призначен, але пішов. 
За себе пішов,  за свої родини, за родини 95%, та за  самих  95%


Підари, Сер.
   
Підари, Сер.
++
І в цій гілці їх теж достатньо, нажаль. Але таке життя.
   
++
І в цій гілці їх теж достатньо, нажаль. Але таке життя.

Отсилка к анекдоту,  " Темза, Сер"

Да куй з ним.
   
питання до Вас , хто в темі, 

чоловік  , хоче їхати в друге місто на операцію , є направлення    , в нього нема військового  квитка взагалі,
 чи можуть  його не випустить  і скільки потім відстрочка :S
Як що має направлення від сімейного лікаря проблем не повинно бути. Потім тимчасово непридатний 6-12міс.
   
Скіко раз казав не лізьтє у гніздо до жолторотіков... сивий лисим не буває...нє...кортит ь...да снайперска пара :friends:

Хочете жалості натє


 
   
++
І в цій гілці їх теж достатньо, нажаль. Але таке життя.

ти хто?

Цитувати
Ім'я користувача:
    Voenkom
Дата реєстрації:
    03-05-2023, 11:06:29
Повідомлень:
    7 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений
   
Вчора вперше пятеро "понтів" перевірили документи, коли після роботи стояв і курив себе перед під'їздом.
Все більш менш культурно і спокійно, правді "пробивання через базу" в них через сраку - дзвонить черговому. За військові документи, лише в самому кінці спитала - "а ви стоїте на обліку?". Сказав - "само собою", після чого звалили в напрямку торгового комплексу. Молоді, зелені аж світяться, і таке враження що самі добре налякані. Але кіпєшу на будинок навели.
   
Дружина розповідає.   

"чоловіки" з її роботи, -  на роботі й ночують.  Вона вранці  приходить, а вони вже вилізли зі спальників, й підварюють кіп'ятильниками  чайок йводу на мивину.

Значить скоро будуть ходити по роботах збирати ухилянтів.
   
ти хто?


 :lol:  :lol:  :weep:

Той хто може тебе в бан навічно відправити!
   
Ельгуйдер - ти нік забув змінити з адімінівського на звичайний!
   
мова йшла про 30-ти річних, але в 40 як правило в українці вже мають своє житло без кредиту, а в 50 навіть два
якщо тільки у спадок дісталося від бабусі
а на заході у 40-річних бабусі як правило ще живі
тривалість життя
   
Ельгуйдер - ти нік забув змінити з адімінівського на звичайний!
.
   
++
І в цій гілці їх теж достатньо, нажаль. Але таке життя.

А ти жінка, що так пишеш? Сам чому тут, а не там? Скільки тобі років?

ЗИ. Цілком згоден з тим, що майже усі, хто на фупі "воює" — ухилянти. Але ж ти у нас — совість фупа. Розкажи про себе.
   
Черга чоловік 200, тільки шоб зайти  :weep:

Цілодобово казали вони
   
Вчора у сільраді оновив дані. Дали витяг з реєстру військовозобов'язаних з моїми даними, на аркуші А4 з печаткою сільради. Сказали це є підтвердження того що я оновився.
Сьогодні спокійно випустили за кордон, цей витяг навіть не дивилися
   
Вчора у сільраді оновив дані. Дали витяг з реєстру військовозобов'язаних з моїми даними, на аркуші А4 з печаткою сільради. Сказали це є підтвердження того що я оновився.
Сьогодні спокійно випустили за кордон, цей витяг навіть не дивилися

Ти по пенсійному виїхав? Група?
   

ОСЬ ТАКИЙ ПИЗ.....ЦЬ. ПОКИ ХЛОПЦІ ГИНУТЬ ПІД ХАРКОВОМ У ЛЬВОВІ МОСКАЛІ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ФОРУМ І ДІЛЯТЬ ВЛАДУ В РАШЦІ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ХЛОПЦІ НА ФРОНТІ ЗДОБУДУТЬ ПЕРЕМОГУ.

ЦЕ МОЖНА РОЗГЛЯДАТИ, ЯК ПРИЧИНУ?
   
 :gigi: Любимий експерт, виявляється Директор національного Антарктичного наукового центру ))))




   
І шо там, хто з обмежено придатних вже пройшов нову медкомісію?
Мені призначили через місяць
   
І шо там, хто з обмежено придатних вже пройшов нову медкомісію?
Мені призначили через місяць
Сам ходив чи повістка прийшла?
   
І шо там, хто з обмежено придатних вже пройшов нову медкомісію?
Мені призначили через місяць
а як ти туда попав взагалі ? там черга по запису тільки шоб в кабінет зайти до чередини червня розписана  :S

черга шоб зайти, потім черга шоб записатись в чергу у кабінет, а потім  черга на влк і знов всьо по кругу після неї.

електронні черги не діють, на прохідній кажуть - покуй, листок то черга.
   
Хлопаки,  я півтора роки вже туди ходжу,  спочатку кожен місяць, потім кожні два місяці. Повістками.
І це інший кабінет,  де офіцери по мобілізації сидять.

Тепер теж планово прийшов, от і написали повістку через місяць.
   
Хлопаки,  я півтора роки вже туди ходжу,  спочатку кожен місяць, потім кожні два місяці. Повістками.
І це інший кабінет,  де офіцери по мобілізації сидять.

Тепер теж планово прийшов, от і написали повістку через місяць.
ясно, тобі їх постійно просто виписують.

ті хто мають повістки пускають без черги. Хлопи сьогодні в черзі казали простіше піти до бусифікаторів чи на блокпост шоб отримати повістку і попасти туди без черги в 3-и тижні - місяць  :facepalm:
   
ясно, тобі їх постійно просто виписують.

ті хто мають повістки пускають без черги. Хлопи сьогодні в черзі казали простіше піти до бусифікаторів чи на блокпост шоб отримати повістку і попасти туди без черги в 3-и тижні - місяць  :facepalm:
Так,  але цього разу вже конкретно на перекомісію, згідно чудового закону. А я тільки пройшов попередню.
Дякую, що не вже хоч, бо я собі уявляю, що там твориться
   
Ти по пенсійному виїхав? Група?
Надав всі документи що маю, але зі всього пакету взяли тільки пенсійне з паспортом. Група друга довічна. Їхав назад вже була інша зміна, також навіть не питали чи оновлювався в ТЦК, та чи є щось крім пенсійного.
   
Хлопаки,  я півтора роки вже туди ходжу,  спочатку кожен місяць, потім кожні два місяці. Повістками.
І це інший кабінет,  де офіцери по мобілізації сидять.

Тепер теж планово прийшов, от і написали повістку через місяць.
Якщо є бажання,їдеш не в місті, а  в маленький  облцентр на периферії, там за півдня мобілізувався і поїхав робити вітер.

Другий шлях-  знахлдиш бригаду,  яка робить прямий рекрутінг,  після співбесіди  їдеш  на навчання іпотім робити вітер

Людей не  вистчає, всі левели занижені, візьмуть, гарантую.
   
Якщо є бажання,їдеш не в місті, а  в маленький  облцентр на периферії, там за півдня мобілізувався і поїхав робити вітер.

Другий шлях-  знахлдиш бригаду,  яка робить прямий рекрутінг,  після співбесіди  їдеш  на навчання іпотім робити вітер

Людей не  вистчає, всі левели занижені, візьмуть, гарантую.
Півтора роки наразі не брали.
Все одно обмеження по місцю служби,  я сумніваюсь, що там так не вистачає.
   
Півтора роки наразі не брали.
Все одно обмеження по місцю служби,  я сумніваюсь, що там так не вистачає.
Можу посприяти, за тиждень - другий поїдеш .
   
Якщо старий, хромий, косий, чи діабет якись - є вакансії на  реб, рер, зв'язок,  навіть з начанням.
   

Цю тему переглядають:

pin2, N88, Meanmen, Navas, Strangeways, kumar84 (+ 1 прихованих) і 46 гостей
 
Повна версія