Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

весільний точно. бо колись по весіллях грав (на скільки памятаю то так говорив,бо музикант).
:D
   
https://t.me/okoo_ua/57156
Для війни може і краще, але їх не просто так бережуть же. Демографя нікуди не ділась. Там і так була яма.
   
Для війни може і краще, але їх не просто так бережуть же. Демографя нікуди не ділась. Там і так була яма.

Але повиїжджали дофуя і ще повиїжджають... а такими заявами лише лякають
   
почему по известному ТЦК адресу до сих пор не вручили повестку?

Никто не откроет дверь.
   
Не хочеш бути ухилянтом - здавай паспорт і живи далі на новій батьківщині, нехай щастить. А якщо кортить зберегти тризуб у кишені, то з цим йдуть обов'язки.

Куди і як здавати не підкажеш? У тому і справа, що законодавчо закріпили кріпацтво. Велкам ту 19те сторіччя, багато інших «законів» теж феодальні та фашистські, як з тими хворими на фронті для утилізації та покращення генофонду та зниження державних соц витрат
   
Куди і як здавати не підкажеш? У тому і справа, що законодавчо закріпили кріпацтво. Велкам ту 19те сторіччя, багато інших «законів» теж феодальні та фашистські, як з тими хворими на фронті для утилізації та покращення генофонду та зниження державних соц витрат

А чому не здав раніше? отож...
   
А чому не здав раніше? отож...

до чого тут що було колись? так можна на все відповідати:  "Дайте зброю! -- Не дам, а чого не виробляли раніше? А чого віддали ЯЗ?" і т.д.
я кажу про майбутнє та зараз - от наприклад, виїхав хтось 5 років тому на PR, та отримав громадянство тільки зараз, після очікування Х років, іспитів та інше.  Чому Україна відмовляє такої людині відмовитися від громадянства? Це ж типове рабство.
Чому держава не надає тяжко хворим дожити останні місяці / роки, та посилає на фронт? Це ж фашизм. І те, що вам усім це похєр - робить вас також фашистами. По суті Україна перетворилася у РФ v2.0, вже і зеків почали мобілізовувати... а як ржали з кацапів 2 роки тому...  :facepalm:
   
А чому не здав раніше? отож...
А Ви не думали що для того щоб здати український  паспорт то треба ще мішок грошей на відкуп принести?  :facepalm: Це називається державне кріпацтво...  :facepalm:

Останнє редагування: 22 травня 2024 09:00:50 від gorodok
   
https://t.me/okoo_ua/57156
про 30 річних, що не мають дітей він вирішив порозумничати. Наче всім щастить знайти людину з якого хочеться завести дітей, а ще є всі умови, щоб їх утримувати. В нього все так просто аж занадто.
   
до чого тут що було колись? так можна на все відповідати:  "Дайте зброю! -- Не дам, а чого не виробляли раніше? А чого віддали ЯЗ?" і т.д.
я кажу про майбутнє та зараз - от наприклад, виїхав хтось 5 років тому на PR, та отримав громадянство тільки зараз, після очікування Х років, іспитів та інше.  Чому Україна відмовляє такої людині відмовитися від громадянства? Це ж типове рабство.
Чому держава не надає тяжко хворим дожити останні місяці / роки, та посилає на фронт? Це ж фашизм. І те, що вам усім це похєр - робить вас також фашистами. По суті Україна перетворилася у РФ v2.0, вже і зеків почали мобілізовувати... а як ржали з кацапів 2 роки тому...  :facepalm:

Ось це ковбасу австралійську штирить  :facepalm1:

Ну якщо в тебе є австралійський паспорт, чого тобі перейматися?
   
Ось це ковбасу австралійську штирить  :facepalm1:

Ну якщо в тебе є австралійський паспорт, чого тобі перейматися?
А якщо в когось ще нема то буде паспорт іншої держави - ті хто приймав ту постанову тупо йобнулися...  :facepalm:
   
Ось це ковбасу австралійську штирить  :facepalm1:

Ну якщо в тебе є австралійський паспорт, чого тобі перейматися?
та і без паспорта немає чим перейматися.
з 19 року не позбавляють громадянства пересічного.
   
Наче всім щастить знайти людину з якого хочеться завести дітей

зараз то не актуально,  заводь будь с ким ліпшим а далі буде видно
   
А якщо в когось ще нема то буде паспорт іншої держави - ті хто приймав ту постанову тупо йобнулися...  :facepalm:
а потім навезуть для алежків філіппінців,пакистанців-оце здивуються Українці,як прийдуть з війни,за яку Україну вони боролись.
   
а потім навезуть для алежків філіппінців,пакистанців-оце здивуються Українці,як прийдуть з війни,за яку Україну вони боролись.

Та нє, бля, будемо чекати, доки поважні пани з закордонних вояжів на пенсію повернуться  :weep:
   
Та нє, бля, будемо чекати, доки поважні пани з закордонних вояжів на пенсію повернуться  :weep:
Новий вид заробітку - торгівля ностальгією....  :facepalm:  Чому хтось вирішив що вони повернуться?  :facepalm:
   
Та нє, бля, будемо чекати, доки поважні пани з закордонних вояжів на пенсію повернуться  :weep:
бу га га.  :lol:
   
зараз то не актуально,  заводь будь с ким ліпшим а далі буде видно
це завжди актуально, бо можна в таке вляпатися, що все життя розгрібати і нажитого майна позбутися
   
а потім навезуть для алежків філіппінців,пакистанців-оце здивуються Українці,як прийдуть з війни,за яку Україну вони боролись.

так ти сам і є таким філіпінцем-пакистанцем в Польщі - і нічого, схоже що ще не здох від сорому
   
Та нє, бля, будемо чекати, доки поважні пани з закордонних вояжів на пенсію повернуться  :weep:
памятаю, що ще до 2022 року міністр казав, що що навіть 40 річним не варто надіятися на пенсію, бо стльний перекос буде кількості пенсіонерів до працюючих, а зараз взагалі про пенсію думати це щось з анекдотів
   
Новий вид заробітку - торгівля ностальгією....  :facepalm:  Чому хтось вирішив що вони повернуться?  :facepalm:

Ну бачиш, ковбаса репетує: збережіть нам Україну, як у молодості, щоб ми могли повернутися після миття срак гарування за кордоном  :D
   
так ти сам і є таким філіпінцем-пакистанцем в Польщі - і нічого, схоже що ще не здох від сорому

Етадругоє (с)
   
а потім навезуть для алежків філіппінців,пакистанців-оце здивуються Українці,як прийдуть з війни,за яку Україну вони боролись.
Бо наша жлобна влада не може платити найманцям, краще воюваати своїми при тому, що вже чуємо, як просять завозити іноземних працівників з Азії.
Цинічні виродки кацапи й то хитріші, і найманців за гроші наймають масово
   
це завжди актуально, бо можна в таке вляпатися, що все життя розгрібати і нажитого майна позбутися

яке там нажите майно в 30 років....
   
яке там нажите майно в 30 років....
В кого як, комусь вдається квартиру і авто :)
   
Ну бачиш, ковбаса репетує: збережіть нам Україну, як у молодості, щоб ми могли повернутися після миття срак гарування за кордоном  :D
Ну значить треба зробити так щоб позбутися їх і їхньої допомоги...  :facepalm:
   
так ти сам і є таким філіпінцем-пакистанцем в Польщі - і нічого, схоже що ще не здох від сорому
ти ,Українець ,бачу,знаєш мене краще від мене. :lol:
   
Эти пидары сначала за бабло немалое выпустили за бугор 650 тыс. здоровых молодых, а теперь хотят их типа вернуть, а на самом деле — потрясти их майно и рахунки. Потому что коню ясно, что никто из них сюда не вернется.
   
Эти пидары сначала за бабло немалое выпустили за бугор 650 тыс. здоровых молодых, а теперь хотят их типа вернуть, а на самом деле — потрясти их майно и рахунки. Потому что коню ясно, что никто из них сюда не вернется.
тебе не можна не любити. [ua]
і так далі по тексту
   
Та нє, бля, будемо чекати, доки поважні пани з закордонних вояжів на пенсію повернуться  :weep:
навіщо чекати закордонних панів на пенсію, тут свої, місцеві поважні молоді пенсіонери непогано себе чухають. З місяць назад активно обговорювалась тема чому не мобілізують ментів та військових пенсіонерів. Я тоді зазначив, що вони все порішають. Так і сталось.  Хочу вам сказати на прикладі одного такого знайомого колишнього мента, поважного пенсіонера.  У нього вже все добре, вже ніхто його нікуди на мобілізує, бо "дуже хворий".
   
ти ,Українець ,бачу,знаєш мене краще від мене. :lol:

Та те, що ти там прикидаєшся поляком, а тут прикидаєшся українцем, по ходу варнякаючи зі зневагою про інші національності (так нібито ти чимось вартісніший філіпінців чи пакистанців) - це помітно, уявляєш?!   :laugh:
   
Пакистанцям ядерну зброю довірили, отже то нація толкова  (tu)
   
Пакистанцям ядерну зброю довірили, отже то нація толкова  (tu)
справа не в пакистанцях-справа в тому,шо чужі
   
навіщо чекати закордонних панів на пенсію, тут свої, місцеві поважні молоді пенсіонери непогано себе чухають. З місяць назад активно обговорювалась тема чому не мобілізують ментів та військових пенсіонерів. Я тоді зазначив, що вони все порішають. Так і сталось.  Хочу вам сказати на прикладі одного такого знайомого колишнього мента, поважного пенсіонера.  У нього вже все добре, вже ніхто його нікуди на мобілізує, бо "дуже хворий".

Мій знайомий 45ти річний мент пенсіонер пішов працювати в охоронну фірму,  бо інакше сказав мобілізують, а там має бронь
   
В кого як, комусь вдається квартиру і авто :)

авто то не майно,  то розхідник,  а квартири в 30 років без кредиту лише лічені відсотки мають
   
питання до Вас , хто в темі, 

чоловік  , хоче їхати в друге місто на операцію , є направлення    , в нього нема військового  квитка взагалі,
 чи можуть  його не випустить  і скільки потім відстрочка :S
   
Ось це ковбасу австралійську штирить  :facepalm1:

Ну якщо в тебе є австралійський паспорт, чого тобі перейматися?

а з чого ти вирішив що я переймаюсь? я констатую факти о фашистських нововведеннях у законах.  так само як ти кожен день пісяєш на байдена.
мені персонально в практичному плані монопенісуально, які там українська влада прийме закони, на моє життя це не вплине. але це ржачно виглядає як ти тут з іншими рожевими мрієш о ЄС та НАТО, а також коли ти вимагаєш комусь воювати замість тебе, коли сам ухиляєшся  :laugh:

ті хто виїхав до 2022 - вони не бачили перспективи нормального життя в мирної довоєнної Україні - їх зрозуміти можна
ті хто виїхав після 2022 або намагаються втекти - вони вже не бачать перспективи миру у принципі (навіть якщо підпишуть шось типу Мінських, це питання часу коли буде 2га, 3тя ті інші фази) - їх зрозуміти можна
а от ті, хто ухиляється як ти, прикриваючись броню, маючи "прохідне ВЛК", це зрозуміти не можна - вони тупо хотять щоб хтось за них загинув, ніби то вони перший сорт  :laugh:
   
а з чого ти вирішив що я переймаюсь? я констатую факти о фашистських нововведеннях у законах.  так само як ти кожен день пісяєш на байдена.
мені персонально в практичному плані монопенісуально, які там українська влада прийме закони, на моє життя це не вплине. але це ржачно виглядає як ти тут з іншими рожевими мрієш о ЄС та НАТО, а також коли ти вимагаєш комусь воювати замість тебе, коли сам ухиляєшся  :laugh:

ті хто виїхав до 2022 - вони не бачили перспективи нормального життя в мирної довоєнної Україні - їх зрозуміти можна
ті хто виїхав після 2022 або намагаються втекти - вони вже не бачать перспективи миру у принципі (навіть якщо підпишуть шось типу Мінських, це питання часу коли буде 2га, 3тя ті інші фази) - їх зрозуміти можна
а от ті, хто ухиляється як ти, прикриваючись броню, маючи "прохідне ВЛК", це зрозуміти не можна - вони тупо хотять щоб хтось за них загинув, ніби то вони перший сорт  :laugh:

Пошкреби трошки чергову ковбасу і побачиш там типові раша-наративи про фашистьку владу в Україну тощо  :weep:

Якщо ти не знав, то немає такого явища як "ухилянт на броні", усі ці папірці проходять і затверджуються на рівні Генштабу, тобто безпосередньо військове керівництво визначає, кого треба притримати в тилу. І це рішення за бажання скасовується в момент.

А щодо маминих квіточок, які не бачать чи не бачили перспектив в Україні, то можна побажати тільки їм щастя на новій батьківщині, а якщо коротко то "пішли на хер".
   

Цю тему переглядають:

NINJA, vovarpd і 12 гостей
 
Повна версія