Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ніяка цивільна держава, яка дала своє громадянство, не видасть нікого Україні, якщо він не якийсь там український Чікатіло, і те… це буде важке завдання, треба пройти суди та багато процедур на багато років. І такі вже давно позбулися українського майна. я вже не кажу (у випадку якщо щось не продав), що за рік-два еквівалентної праці здобувається усе майно, зароблене в Україні за все життя. З українського громадянства також вже не вийти навіть теоритично.

Вапріс - нахуя такі дебільні закони, які не працюють, але з яких рже весь цивільний світ? І ця держава прямує в ЄС?  :shuffle:  :laugh:

На ніхто не буде вимагати видачі цих потєряшек, які "забули" відмовитися від українського громадянства та відповідних обов'язків. Просто йде впорядкування бази даних, хто де знаходиться і чи є на обліку. Як раніше, уже не буде. Не хочеш бути ухилянтом - здавай паспорт і живи далі на новій батьківщині, нехай щастить. А якщо кортить зберегти тризуб у кишені, то з цим йдуть обов'язки.
   
Более миллиона украинцев авторизировались в Резерве+, сообщает Минобороны.

Из них 700 тыс. человек обновили данные, что в десятки раз больше, чем в ЦНАПах и ТЦК.

Указано, что пользуются услугой и украинцы, которые находятся за границей.


Я буду оновлюватись 8 липня. (50-й день)
   
А решта 300 тисяч після реєстрації що зробили?

700 тис в резеові  300 в тцк та цнапі
   
На ніхто не буде вимагати видачі цих потєряшек, які "забули" відмовитися від українського громадянства та відповідних обов'язків. Просто йде впорядкування бази даних, хто де знаходиться і чи є на обліку. Як раніше, уже не буде. Не хочеш бути ухилянтом - здавай паспорт і живи далі на новій батьківщині, нехай щастить. А якщо кортить зберегти тризуб у кишені, то з цим йдуть обов'язки.
А якщо не має нерухомості і не здасть паспорт то що?
   
700 тис в резеові  300 в тцк та цнапі
Написано що мільйон зареєструвалося саме в Резерві...
   
А якщо не має нерухомості і не здасть паспорт то що?

Та нічого йому не буде, штраф хіба. Звісно, після війни. Можливо, з часом за неявку на збори якісь буде кримінальна відповідальність, якщо вже будемо йти за швейцарською чи ізраїльською моделлю. Тобто просто тримати в кишеньці синю книжечку "аби було" не вийде.
   
Написано що мільйон зареєструвалося саме в Резерві...
а 300 в розшуку )))
   
Та нічого йому не буде, штраф хіба. Звісно, після війни. Можливо, з часом за неявку на збори якісь буде кримінальна відповідальність, якщо вже будемо йти за швейцарською чи ізраїльською моделлю. Тобто просто тримати в кишеньці синю книжечку "аби було" не вийде.
Та срали вони на ті штрафи невже не розумієте?  :facepalm: В абсолютній більшості країн дозволене подвійне громадянство - яка в сраку кримінальна відповідальність?  :facepalm:
   
Та срали вони на ті штрафи невже не розумієте?  :facepalm:

Ну і пішли на хер, держава з цього приводу перейматися не буде. Кримінальна відповідальність за неявку на збори, це багато де практикується. Маєш паспорт - маєш обов'язки.
   
за рік-два еквівалентної праці здобувається усе майно, зароблене в Україні за все життя.

 :facepalm:
   
зобов’язані до 16 червня стати на військовий облік шляхом особистого прибуття до ТЦК

А якшо десь у Новій Зеландії, дєнєх на білєти туда-назад вишлють, а назад випустять? 8-)
   
Ну і пішли на хер, держава з цього приводу перейматися не буде. Кримінальна відповідальність за неявку на збори, це багато де практикується. Маєш паспорт - маєш обов'язки.
Прихований саботаж і шкідництво досягає небачених розмірів...  :facepalm: Робиться все щоб українців ставало все менше і менше...  :facepalm: 
   
Та срали вони на ті штрафи невже не розумієте?  :facepalm: В абсолютній більшості країн дозволене подвійне громадянство - яка в сраку кримінальна відповідальність?  :facepalm:

мова про то що приїхати в Україну без наслідків вже не вийде,  хоча адмін штраф має бути дійсний 3 роки.
   
Я буду оновлюватись 8 липня. (50-й день)
в цей час буде перевантаження системи))
   
зобов’язані до 16 червня стати на військовий облік шляхом особистого прибуття до ТЦК
А якшо десь у Новій Зеландії, дєнєх на білєти туда-назад вишлють, а назад випустять? 8-)

з якого дива ? чим громадянин що виїхав раніше кращ ий від інших ?

   
в цей час буде перевантаження системи))

Ні  перевантаження буде днів за 5. Ще можуть відключити додаток, як зробили з ВПО в ДІЇ в 2022.

Тому за 10 днів до фіналу - найбільш оптимально
   
не пойму чево так много шороху из-за єтого закона
в принципе для ухилянта ничего не изменилось, кроме размера штрафа
что сейчас, что через 60 дней, ухилянту, не обновившему данные пока что грозит только штраф, если случайно поймают на улице
а вот обновившим адрес теперь повестки могут отправлять почтой, так что думай-те))
   
не пойму чево так много шороху из-за єтого закона
в принципе для ухилянта ничего не изменилось, кроме размера штрафа
что сейчас, что через 60 дней, ухилянту, не обновившему данные пока что грозит только штраф, если случайно поймают на улице
а вот обновившим адрес теперь повестки могут отправлять почтой, так что думай-те))

20 к грн жаба давить :)

   
а вот обновившим адрес теперь повестки могут отправлять почтой, так что думай-те))


так не обновившим тоже отправят  :D

избежать штрафа теоретически могут только те кто на учете никогда не стоял
   
20 к грн жаба давить :)

по 20 може бути кілька разів на рік,  а то і на місяць
   
по 20 може бути кілька разів на рік,  а то і на місяць

Саме так
   
Все відносно. Комусь 20К то один раз плобідати, а доя мене це нереально великі гроші.
20к то не держав в руках ні разу  і на картці стільки нк було.
   
так не обновившим тоже отправят

Не обновившим мало кому отправят потому что как правило в военкоматах всегда был бордачелло и если б были у них конкретные адреса ухилянтов, к ним бы стучали в двери, а не ловили кого попало на улице.
Вся задумка закона - заставить любопытного ухилянтов ввести свои актуальные данные в базу данных. Многие потом с удивлением узнают, что базе на них ничего и не было. А теперь есть))
   
по 20 може бути кілька разів на рік,  а то і на місяць

Это вопрос конечно к юристам, но моя точка зрения, что нет: за 1 нарушение 1 штраф. Просто если тебя на улице поймают, то по любому ты уже свои данные оставишь, а это и есть обновление))
   
Это вопрос конечно к юристам, но моя точка зрения, что нет: за 1 нарушение 1 штраф

Так вони після штрафу другу повістку випишуть
   
И да, я не верю, что будут массовые рассылки штрафо ухилянтам, которым не приходили повестки по адресу.
Если на тебя есть данные в базе и ты интересен ТЦК - к тебе скорее придут с повесткой вместе со штрафом
   
Так вони після штрафу другу повістку випишуть

Ты сам подумай, каким образом тебе выпишут штраф.
Тут 2 варианта: патруль остановил на улице - а это сразу проверка документов и составление протокола со всеми данными. То есть обновление данных)
Или придет штраф сразу на адрес, известный ТЦК - тогда почему по известному ТЦК адресу до сих пор не вручили повестку?
   
Краківський ахфіцер, ти в ті цифри входиш ?  :lol:

   
Или придет штраф сразу на адрес, известный ТЦК - тогда почему по известному ТЦК адресу до сих пор не вручили повестку?

Ото хз.
   
Ото хз.

Бо це морока. А заказники листом ще більше мороки.

В Україні діє близько 400 воєнкоматів

Якщо хоча би по одному в день то мобілізують 146 тис

А якщо по 2 то до 300 тис на рік

   
Ты сам подумай, каким образом тебе выпишут штраф.
Тут 2 варианта: патруль остановил на улице - а это сразу проверка документов и составление протокола со всеми данными. То есть обновление данных)
Или придет штраф сразу на адрес, известный ТЦК - тогда почему по известному ТЦК адресу до сих пор не вручили повестку?

До оновлення постанови вони не могли законно слати повістки поштою
   
Сын 10 лет живет в Швеции, года четыре назад получил шведское гражданство. Что ему надо делать, чтоб тут на него не выписывали штрафов, арестов и прочее?

Зробити вигдяд, що він 10 років живе у Швеції і 4 роки громадянин, українських новин не читає і робити з того приводу нічого не збирається. Це на даний момент найкращій варіант дій. Штрафи будуть виписувати і арешти накладати, бо для того той закон і приймали - дерибан майна. Але реалізувати нерухоме майно не зможуть, бо то «не співставна вартість» до штрафу. Може колись за 5-10 років заплатить як повернеться в Україну. На той час по курсу це буде 30 доларів. Це якщо суди зможуть таки наприймати мільйони постанов  після розгляду у справі, що теж далеко не факт через обсяги у мільйони справ.
А от якщо він піде реєструватись у Резерв+ то погодиться з його умовами, що може бути що завгодно від добровільної згоди постановки на військовий облік до отримання спершу електронної повістки на влк, а згодом і електронної повістки в армію (це тільки справа техніки внести відповідні зміни в законодавство). Все до цього йде. Спершу, дурнику, зареєструйся і дай нам всі відомості про себе (ті, що ми можливо вже давно загубили), а потім ми тобі повісточку швидко випишемо.   :D
   
А решта 300 тисяч після реєстрації що зробили?
Там пропущено слово.. "успішно оновили"...
300 тищ, вихожить це зробили неуспішно...
Скоріше всього там весь "букет", що тут вспливало:
- військові, яким не треба там щось оновлювати, бо це не для них...
- виключені з обліку, помилково і реально...
- незрозуміло що, типу "дані уточнюються"...
- дані тих, що просто пролюбили і зовсім не внесли..
- глюки й зависання системи, що не дозволили це зробити...
- невірні дані в Оберігі, які не дозволили співставити з даними від банка...
Ну й хз що ще...
   
Я обновил.. вернее вообше ни чего не обновил - все данные один к одному.  Годен, влк 1991года.
Правда один ньюанс появился.
Я на облику вдруг, хотя точно знаю что выключенный (64 года рождения, дембель 85) Мне это лично заявили в военкомате, когда я просил военный билет мне востановить. Ну и на том спасибо, хоть не в розыску
   
Я обновил.. вернее вообше ни чего не обновил - все данные один к одному.  Годен, влк 1991года.
Правда один ньюанс появился.
Я на облику вдруг, хотя точно знаю что выключенный (64 года рождения, дембель 85) Мне это лично заявили в военкомате, когда я просил военный билет мне востановить. Ну и на том спасибо, хоть не в розыску

64 года рождения? Так тебе ж уже 60  :D
   
64 года рождения? Так тебе ж уже 60  :D

Еще 6 месяцев.. Но я не про то.
Приложение резерв не есть истина. И скорее всего официальным документом не будет. Косяков дохрена, судя по первым отзывам
   
64 года рождения? Так тебе ж уже 60  :D

А може він генерал?
   
Бо це морока. А заказники листом ще більше мороки.

В Україні діє близько 400 воєнкоматів

Якщо хоча би по одному в день то мобілізують 146 тис

А якщо по 2 то до 300 тис на рік
Невже кожний ТЦК не мобілізує хочаб кількох осіб на день?
   
А може він генерал?
весільний точно. бо колись по весіллях грав (на скільки памятаю то так говорив,бо музикант).
   
Керівникам підприємств вроді вже штрафи ввели якщо не вручать повістки. Ще начальникам жеків і директораи осбб щалишилось ввести і ппц...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія