Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

мені через 50 хв прийшли дані з реєстру
   
мені через 50 хв прийшли дані з реєстру
І що в них?
   
Маю відстрочку як багатодітний але в тцк ще не був. Після оновлення виявилось що я є в оберегу і там підтянулось інфа про мою непридатність до строкової ще за 2000 рік )). Я вже думав що всі справи загубились бо жодного разу повістка не приходила..
Був знятий з обліку в 2007 коли міняв місце реєстрації .Але в оберегу пише що з 2000 року на обліку безперервно .
   
Маю відстрочку як багатодітний але в тцк ще не був. Після оновлення виявилось що я є в оберегу і там підтянулось інфа про мою непридатність до строкової ще за 2000 рік )). Я вже думав що всі справи загубились бо жодного разу повістка не приходила..
Був знятий з обліку в 2007 коли міняв місце реєстрації .Але в оберегу пише що з 2000 року на обліку безперервно .
Бо тебе лише зняли з обліку в конкретному військкоматі а ти не став в іншому по місцю реєстрації...
   
І що в них?

На обліку

Дата народження:


РНОКПП:

Постанова вЛК:

Непридатний в мирний час, обмежено придатний у воєнний час

Дата ВЛК:

ТЦК та СП:

Сихівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Звання:
Рядовий

BOC:
Унікальний номер:
   

Триліон доларів  X(


Останнє редагування: 18 травня 2024 14:09:03 від Bogkuz
   
Триліон доларів  X(
Обмін цікавить?  :gigi:

Останнє редагування: 18 травня 2024 13:59:07 від coil
   
Обмін цікавить?  :gigi:
Цікавить але дєньгі вперьот  X(
   
Цікавить але дєньгі вперьот  X(
Сцуко!  :weep:
   
Бо тебе лише зняли з обліку в конкретному військкоматі а ти не став в іншому по місцю реєстрації...
Ну я поміняв лише номер квартири в тому самому підʼїзді. Нікуди я не вибував. Вдарили штамп що знятий і я пішов в жек оформляти реєстрацію .
   
Ну я поміняв лише номер квартири в тому самому підʼїзді. Нікуди я не вибував. Вдарили штамп що знятий і я пішов в жек оформляти реєстрацію .
Нафіга тоді знімали з обліку?  :facepalm:
   
Карочє...
Війсковий квиток видайотца терміном на 5 років, шоб його отримати треба пройти ВЛК, через 5 лєт він важжаеця просроченим.
Отже шоб поновити треба завітати до ТЦК і отримати повістку на ВЛК.

Постанова КабМіну 559 від 16 травня 2024 - нова форма Війскового квитка ;)

Ітого, у кого просрочений Воєннік або Припісноє - Welcome to ТЦК [ua]

Чого забов'язали носити Квиток- будуть дивитися на дати штемпєлєй

Оновити данні, оновиті данні.. 8-)
   
Цікаво, через скільки днів після оновлення даних ужилянт отримає повістку?

С 18 июня в приложении Резерв+ также появится QR-код, отсканировав который соответствующие власти смогут мгновенно получить информацию о вашем статусе как военнообязанного, призывника или резервиста
 [ua]
   
Про консульські послуги за кордоном. Реєструється електронний кабінет військовозобов'язаного і отримуєте доступ до послуг. https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/17/7456299/
Цікаве питання. Чи може прийти повістка за кордон. Якщо ні то для чого стільки двіжу

Теоретично можна. Але хто у ТЦК заморочутатимется, та ще й сплачуватиме за такого листа?
   
Резерв+ висить.
Після спроби авторизуватися через банкінг ід( перший крок) - тиша

Перші та останні пару тижнів буде найвище навантаження.
   
Нафіга тоді знімали з обліку?  :facepalm:
Ну по віку на строкову не проходив. 2007 мир дружба жвачка. Чи все одно не мали знімати ?Бо я не в курсі
   
Хорогие программисты писали программу.

Кликаю на свой банк(привта).  Получаю Сталося щось дивне.
Хорошее техническое описание ошибки.И главное понятно что произошло.
Толи сервер перегружен толи недоступен толи еще что-то

Побачив диво - радій.  :D
   
Карочє...
Війсковий квиток видайотца терміном на 5 років, шоб його отримати треба пройти ВЛК, через 5 лєт він важжаеця просроченим.
Отже шоб поновити треба завітати до ТЦК і отримати повістку на ВЛК.

Постанова КабМіну 559 від 16 травня 2024 - нова форма Війскового квитка ;)

Ітого, у кого просрочений Воєннік або Припісноє - Welcome to ТЦК [ua]
Чого забов'язали носити Квиток- будуть дивитися на дати штемпєлєй

Оновити данні, оновиті данні.. 8-)

Доречі правильно написав. Більше того у тих кого зняли з обліку починаючи з 14-15 року по стану здров'я ( саме зняли а не виключено) і таке було масово,будуть тепер мати неприємний сюрприз) штраф. Бо згідно закону мали поновити дані через 5 років.Хоч фактично тут косяк саме ТЦК ( тоді ще воєнкоматів) нафіг було тих людей знімати з обліку.
   
Минобороны запустило онлайн-очередь в военкоматы. Записаться на прием в ТЦК теперь можно через специальный сервис. 

В нем можно выбрать военкомат по месту регистрации. Затем предлагается ввести персональные данные и подтвердить номер телефона. После чего придет электронный талон с датой и временем визита.

Интересно, что при регистрации требуются те же данные, которые собирает приложение "Резерв+". 
   
Доречі правильно написав.
Не зовсім. В новому законі написано, що військово- облікові документи, видані до вступу в дію цього закону є дійсними і не потребують заміни навіть у випадку затвердження нової їх форми
   
Доречі правильно написав. Більше того у тих кого зняли з обліку починаючи з 14-15 року по стану здров'я ( саме зняли а не виключено) і таке було масово,будуть тепер мати неприємний сюрприз) штраф. Бо згідно закону мали поновити дані через 5 років.Хоч фактично тут косяк саме ТЦК ( тоді ще воєнкоматів) нафіг було тих людей знімати з обліку.

Мені обіцяли штраф, але так і не виписали. Просто видали нове посвідчення.
   
Минобороны запустило онлайн-очередь в военкоматы. Записаться на прием в ТЦК теперь можно через специальный сервис. 

В нем можно выбрать военкомат по месту регистрации. Затем предлагается ввести персональные данные и подтвердить номер телефона. После чего придет электронный талон с датой и временем визита.

Интересно, что при регистрации требуются те же данные, которые собирает приложение "Резерв+". 


Де?
   
Ну по віку на строкову не проходив. 2007 мир дружба жвачка. Чи все одно не мали знімати ?Бо я не в курсі
Зняття з обліку не означає виключення з обліку - тобто знімають лише для того щоб стати на облік в іншому місці - в даному випадку все відбувалося в межах одного військкомату...
   
Минобороны запустило онлайн-очередь в военкоматы. Записаться на прием в ТЦК теперь можно через специальный сервис. 

В нем можно выбрать военкомат по месту регистрации. Затем предлагается ввести персональные данные и подтвердить номер телефона. После чего придет электронный талон с датой и временем визита.

Интересно, что при регистрации требуются те же данные, которые собирает приложение "Резерв+". 


Тобто по місцю прописки чи фактичного проживання вказаного в резерв+?
   
Це шо, раніше Ухилянти тікали від бусіків ТЦК, а тепер бусіки ТЦК будуть тікати від Ухилянтів, бо відвезуть безкоштовно і без черги - вигідне дєло [ua]
   
Де?

https://q.mod.gov.ua/
   
Постанова КабМіну про Квиток то не Указ, але раз на 5 год ВЛК треба проходити або Ухилянт [ua]
   
Тобто по місцю прописки чи фактичного проживання вказаного в резерв+?
Казали шо будуть автоматично переставляти на облік в ТЦК яке по місцю проживання.
   
Це наче вчора, Голова ЦНАП Києва, з посмішкою ...приходьте у нас 300 спеціально обучених
 адмістраторів. Вопріс, а якшо тіпа заглючить чи якіто не точності?... посмішка счезає...ну тоді ми скажемо куди звертатися 8-)

Куди ???  - у Туристичну Центральну Компанію? [ua]
   
Постанова КабМіну про Квиток то не Указ, але раз на 5 год ВЛК треба проходити або Ухилянт [ua]

Ну, від сьогодні, ті хто отримав воєннік після 18.05.2024 і будуть рахувати по 5 років. Чи ні ?
   
Теоретично можна. Але хто у ТЦК заморочутатимется, та ще й сплачуватиме за такого листа?


Ахфіцер тібє пісьмо

?single
   
Як йдеться в розʼясненні Мінцифри, тепер військовозобовʼязан ий українець чи українка може прийти до ЦНАПу, надати актуальні дані про себе та підтвердити їх, а адміністратор внесе це в електронну систему. Інформація автоматично підтягнеться до реєстру військовозобовʼязан их «Оберіг», а заявник отримає витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.
   
Казали шо будуть автоматично переставляти на облік в ТЦК яке по місцю проживання.
Я теж таке чув. Тоді по ідеї фактичне місце проживання стає важливішим за прописку. Давно пора таке зробити було
   
Ахфіцер тібє пісьмо

https://t.me/voynareal/89782?single
Може "електронну"?
Грамотєї.
   
Ахфіцер тібє пісьмо

https://t.me/voynareal/89782?single

Мені? Де?  :laugh:
   
Я теж таке чув. Тоді по ідеї фактичне місце проживання стає важливішим за прописку. Давно пора таке зробити було

Дуже давно.
Але, взагалі, якась херня, місце реєстрації і має бути за місцем проживання. А "прописка" то якийсь совковий пережиток.
   
Минобороны запустило онлайн-очередь в военкоматы. Записаться на прием в ТЦК теперь можно через специальный сервис. 

В нем можно выбрать военкомат по месту регистрации. Затем предлагается ввести персональные данные и подтвердить номер телефона. После чего придет электронный талон с датой и временем визита.

Интересно, что при регистрации требуются те же данные, которые собирает приложение "Резерв+". 


На Київ три райони :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

vladstepko, PetrSokol, fikys, Billi і 49 гостей
 
Повна версія