Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Молюська зриває

Деталі: За його словами, в Україні переповнені установи виконання покарань, зокрема, слідчі ізолятори, вільних місць давно немає практично ніде, у тому числі у великих містах.
   
В Україні у поминальні дні біля кладовищ будуть чергувати поліцейські. Правоохоронці можуть перевіряти людей, українців просять бути обачними.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступницю начальника Департаменту комунікацій Нацполіції Юлію Гірдвіліс в ефірі телемарафону.

"Відповідно у ці дні буде посилений варіант несення служби поблизу кладовищ. Правоохоронці у складі понад 12 тисяч забезпечуватимуть правопорядок. За інформацією Головних управлінь Нацполіції, в регіонах такі поминальні заходи пройдуть на понад 9 000 кладовищ. Окремо хочемо наголосити, що відвідувати у ці дні кладовища або ні - це вибір кожного. Але ми повинні розуміти, що це є відкрита місцевість. Це підвищений ризик. І укриттів, на жаль, поряд там немає", - сказала вона.
   
У Кракові не будуть чатувати [ua]
   
Про ВРУЧЕННЯ повісток написано багато.

АЛЕ!!!

Покажіть мені в законі що її можна ВИПИСУВАТИ на місці!!!

Згідно  Закону алгоритм такий - Є вже виписана повістка, яку вручають військовозобов'язаному (ЦЕ ВАЖЛИВО) під підпис, впевневшись що це саме та людина.

Усе інше є свавіллям робітників ТЦК.

Хочу також побачити в Законі які покарання повинні нести співробітники ТЦК за порушення цього та інших Законів України.

Доки цього не буде, то накуй такі закони..... Бо це спрямована дискредитація ЗСУ та держави.


(с) Загадка

Має голову, але не мізки. (Верховна Рада)

Так можна ж  "увімкнути режим самого розумного",повістку таку не брати, отримати стусанів, проїхатися у бусіку, за 5 хвилин успішно пройти ВЛК.  (tu)

Останнє редагування: 10 травня 2024 11:08:56 від TC
   
 Повістку можна виписати на місці
Новий закон це дозволяє
   
Повістку можна виписати на місці
Новий закон це дозволяє
а що тоді робили до того ?)
   
у Мосійчук син доречі не ухилянт, а емігрант  :weep:
   
у Мосійчук син доречі не ухилянт, а емігрант  :weep:

він змінив громадянство?
скоріше за все він турист
   
він змінив громадянство?
скоріше за все він турист

не турист, не ухилянт, емігрант  :gigi:

   
Кабмін передав функцію бронювання, від Генштаба, до Міноборони...
   
А як все починалось.

Спочатку Малюська з зеленими продали усі СІЗО, гроші поділили...



А тепер "камери переповнені".
   
у Мосійчук син доречі не ухилянт, а емігрант  :weep:
Краківські традиції. Який ВУС та звання? Аби раптово не погодився на вакансію конкретного механіка конкретного типу авіації, але головного сержанта, а не старшого сержанта?
   
Як жили тут, як  ухилялись?
та от, за Мосейчук, ті хто за кондоном, вони не ухилянти, а емігранти)) тре міняти підхід до термінів, шоб не ображати поважних людей
   
Краківські традиції. Який ВУС та звання? Аби раптово не погодився на вакансію конкретного механіка конкретного типу авіації, але головного сержанта, а не старшого сержанта?

Пані, краще пишіть про клімакс! :)
   
та от, за Мосейчук, ті хто за кондоном, вони не ухилянти, а емігранти))
Я вас з пасхою поздоровляв.
Х/з коли вона була,  як пасочки передали, так ми їх і зжерли
До релігії це має якнсь відношення?
   
Клейнод приїджав поздоровляти.
Дуже сильно за себе стояв. Дуже!
   
Пані, краще пишіть про клімакс! :)
Шо,  вже освоїв клімакс?
Ділись досвідом, як в тебе протікало
   
Клейнод яєчко пасхальне привіз.
Мабуть яєчко дончанина, бо пожоване дуже.
Але  дареному конню в яйцяне смотрять, з мівіною з'їли тока так
   


Ну отак десь воно виглядало, непрезентабельно.

Але мівіна імба солдата, з нею можна шо завгодно  з'їсти)
   
Повістку можна виписати на місці
Новий закон це дозволяє

Який пункт має слово ВИПИСАТИ, а не ВРУЧИТИ ?



Так можна ж  "увімкнути режим самого розумного",повістку таку не брати, отримати стусанів, проїхатися у бусіку, за 5 хвилин успішно пройти ВЛК.

А ще самі розумні ТЦКашники можуть нарватися на більш розумного і або присісти років на 5-6, або добровільно-примусово завлити на нуль.
До речі такі випадки вже були й не поодинокі.

   
Клейнод рвався в бій,  кінджалом розмахував
Коли почавлася мінометка і накат  кричав - Можу за себе постояти!!!
Але  крашч він сам за себе розкаже.

Зауважав його.   Бойовий.
   
Який пункт має слово ВИПИСАТИ, а не ВРУЧИТИ ?



А ще самі розумні ТЦКашники можуть нарватися на більш розумного і або присісти років на 5-6, або добровільно-примусово завлити на нуль.
До речі такі випадки вже були й не поодинокі.

Можливо. Але, співвідношення "на користь ТЦК", упевнен.
   
Потім як відбились сіли з Клейнодом зв жисть.

За ТС'а  розповідав мені.
Теж  жосткій хлоп.
Самолетчик...
23 бойових вилета за лінію  кракова.
І експерд.
   
та от, за Мосейчук, ті хто за кондоном, вони не ухилянти, а емігранти)) тре міняти підхід до термінів, шоб не ображати поважних людей

через 60 днів після 18 травня всі хто не оновив дані автоматично стають ухиилянтами. Думай-те.
   
А як в вас Пасссска?
Були м'яско і ковбасссска?
   
Можливо. Але, співвідношення "на користь ТЦК", упевнен.

От тому в ТЦК й беруть тупих виконавців що не задумуються над виконанням неправомірних наказів.
Потім на таких легше й усіх собак навішати.
Керівник легко відмажеться - це вони "свавільничали, я такого їм не наказував".
А хлопи підуть в тюрму чи на фронт.
   
От тому в ТЦК й беруть тупих виконавців що не задумуються над виконанням неправомірних наказів.
Потім на таких легше й усіх собак навішати.
Керівник легко відмажеться - це вони "свавільничали, я такого їм не наказував".
А хлопи підуть в тюрму чи на фронт.
Там за серйозніші речі "Призначено службову перевірку" і все.
Камон
   
Такоє обіліє дописувачив розбіглось з гілки, не можу збагнути чого...
Куди ви всі ?
Ау!
   
Потім як відбились сіли з Клейнодом зв жисть.

За ТС'а  розповідав мені.
Теж  жосткій хлоп.
Самолетчик...
23 бойових вилета за лінію  кракова.
І експерд.
Трохи нагадало фільм з Томом Хенксом де він на острові виживав і зробив собі друга з волейбольного м'яча...
   
Трохи нагадало фільм з Томом Хенксом де він на острові виживав і зробив собі друга з волейбольного м'яча...
Шаріш)
   
От тому в ТЦК й беруть тупих виконавців що не задумуються над виконанням неправомірних наказів.
Потім на таких легше й усіх собак навішати.
Керівник легко відмажеться - це вони "свавільничали, я такого їм не наказував".
А хлопи підуть в тюрму чи на фронт.

У тому шо пишеш, чимала частина правди.
Але "А хлопи підуть в тюрму чи на фронт." - це скоріше виключення, а не правило. Керівник скоріше буде їм оголошувати вустну догану, після кожної скарги, але щомісяця - "виписувати премію". (якщо "план виконують").
   
Там за серйозніші речі "Призначено службову перевірку" і все.
Камон

Перевірка частіше призведе до того, шо "діло замнуть". Але коли вібулося "щось  занадто", наприклад призвело до смерті - тоді вже може й тюрмою скінчитися.
   
Монатик подтвердил свое задержание сотрудниками ТЦК на Крещатике.

"Вежливо спросили, обновил ли данные и попросили на проверку военный билет. На военном учете стою. Данные обновил. Это уже не первая проверка, ведь я много езжу между украинскими городами, и такие проверки проходят постоянно, как и для всех граждан Украины. После проверки данных и учета — отпустили", - написал певец.

 :gigi:
   
Можемо поскидати фотки з Кракова [ua]
   

Цю тему переглядають:

gorodok і 5 гостей
 
Повна версія