Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Якщо коротко то навіть до прийняття нового закону реально дивилися лише коли стаття "б" ,все що нижче до дупи і з статтями "в" і нижче могли відправити куди завгодно.По суті стаття "в" нічого не дає практично навіть зараз,по старому закону.
Наказ Міноборони України від 27.04.2024 № 262 "Про затвердження Змін до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" Юристи кажуть що майже нічого не змінилося.
   
Ось новий перелік хвороб.

https://ips.ligazakon.net/document/RE41961?an=1

Читайте, вивчайте.

Найгірші прогнози збуваються. Усі обмежено придатні стають придатними.
   
Елітно краківські підтримуємо новий перелік хвороб, зітхаючи переконуємось, що вакансії на наш ВОС немає.
   
Елітно краківські підтримуємо новий перелік хвороб, зітхаючи переконуємось, що вакансії на наш ВОС немає.

Та можеш за VPN не ховатися. ТЦК тебе по IP не шукатиме.  ;)
   
Тимчасово виконуючий обов'язки
Міністра оборони України
генерал-лейтенант   
Іван ГАВРИЛЮК

Які ж вони патологічні ссикуни :lol: Непотрібний закон про мобілізацію вигадали, аби все звалити на Залужного, потім не знали, що з цим законом робити, бо Залужний раптово погодився піти з посади і стало зовсім незрозуміло, на кого можна перевести стрілки за непопулярні заходи. Тепер вже і підписи ссуть ставити на наказах.
   
Тимчасово виконуючий обов'язки
Міністра оборони України
генерал-лейтенант   
Іван ГАВРИЛЮК

Які ж вони патологічні ссикуни :lol: Непотрібний закон про мобілізацію вигадали, аби все звалити на Залужного, потім не знали, що з цим законом робити, бо Залужний раптово погодився піти з посади і стало зовсім незрозуміло, на кого можна перевести стрілки за непопулярні заходи. Тепер вже і підписи ссуть ставити на наказах.
Я щось не вкурив а куди подівся Міністр Оборони?
   
Ось новий перелік хвороб.

https://ips.ligazakon.net/document/RE41961?an=1

Читайте, вивчайте.

Найгірші прогнози збуваються. Усі обмежено придатні стають придатними.
Короче, как и писал Тернополянин, у кого была статья "в" и ниже - годен.
   
Ось новий перелік хвороб.

https://ips.ligazakon.net/document/RE41961?an=1

Читайте, вивчайте.

Найгірші прогнози збуваються. Усі обмежено придатні стають придатними.
Тепер купа народу дримане з 0 у тилові частини, бо чітко прописано про обмеження.
   
Ось новий перелік хвороб.

https://ips.ligazakon.net/document/RE41961?an=1

Читайте, вивчайте.

Найгірші прогнози збуваються. Усі обмежено придатні стають придатними.

Чому це найгірші? Найкращі.
   
Потім пункт Б упростять на придатних? )
   
Епілептики з нечастими нападами теж придатні частково )
   
Поясню.

З тих, хто були обмежено придатними, з них жодного не зроблять непридатного. Немає розширення категорії непридатних. Напівінвалідів будуть грести і далі. Ось і вся реформа.
   
Поясню.

З тих, хто були обмежено придатними, з них жодного не зроблять непридатного. Немає розширення категорії непридатних. Напівінвалідів будуть грести і далі. Ось і вся реформа.
за статтями непридатні, це або мерці за рік два або лежачі.
   
Знали б ви, як весело дивитись з Кракова на те, як корчить ссикунів узилянтів [ua]
   
Знали б ви, як весело дивитись з Кракова на те, як корчить ссикунів узилянтів [ua]

А хіба є різниця звідки саме дивитися на те, як корче ссикунів?
   
А хіба є різниця звідки саме дивитися на те, як корче ссикунів?

З Кракова все ж трохи краще ніж зі спа-салону у Буковелі.
   
А хіба є різниця звідки саме дивитися на те, як корче ссикунів?
Ну зі Львова дуже смішно дивитися на тебе сцикливо чмо
Ти ж не приїдеш проходити ВЛК з Кракова
А я буду змушений йти і мене тепер вже визнають придатним - в кращому випадку для тилових частин.
Бо з кривим хребтом я бронежилет точно не потягну...
   
А хіба є різниця звідки саме дивитися на те, як корче ссикунів?

Уєпан авіатєхнік, там тобі підкинули посаду

114-та бригада тактичної авіації (військова частина А1349) відзначена почесною відзнакою «За мужність та відвагу» - військове з'єднання винищувальної авіації Повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних Сил України. З початку російсько-української війни з 2014 року весь особовий склад частини перебуває в режимі бойового чергування та бере участь у бойових вильотах для завдання нищівних ударів по техніці та особовому складу ворога.

ОБОВ'ЯЗКИ
обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та систем посадки літаків
постійне підтримання в бойовій готовності озброєння, техніки та боєприпасів
готовність до виконання бойових завдань
   
Там літаки нє той сістєми.
   
Ну зі Львова дуже смішно дивитися на тебе сцикливо чмо
Ти ж не приїдеш проходити ВЛК з Кракова
А я буду змушений йти і мене тепер вже визнають придатним - в кращому випадку для тилових частин.
Бо з кривим хребтом я бронежилет точно не потягну...

Якшо визовуть на ВЛК - поїду до Києва на ВЛК.
   
Якшо визовуть на ВЛК - поїду до Києва на ВЛК.
:weep:  :lol:  :weep: , ахфіцер, кожні 5ть років оновлюють дані влк, які б***ь визовуть  :facepalm:
   
У Чехії не підтримують тих українських чоловіків, які намагаються уникнути військового призову, заявив міністр закордонних справ країни Ян Ліпавський.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на видання Novinky

Пряма мова Ліпавського: "Я розумію проблему виїзду українських чоловіків призовного віку. Чехія вже давно підтримує українських біженців, і ми приймаємо їх на своїй території. Але не тих, хто намагається уникнути призовного обов'язку".

Деталі: Повідомляється, що наразі в Чехії перебувають 94 643 чоловіки віком від 18 до 65 років, які мають тимчасовий захист у зв'язку з війною в Україні. Але можливості держави обмежені, коли справа стосується обов’язкового повернення.
   
Ось новий перелік хвороб.

https://ips.ligazakon.net/document/RE41961?an=1

Читайте, вивчайте.

Найгірші прогнози збуваються. Усі обмежено придатні стають придатними.

А як тепер буде, коли за новим переліком придатний, але разом з тим є довічна інвалідність?
   
А як тепер буде, коли за новим переліком придатний, але разом з тим є довічна інвалідність?

відсрочка до 60 :D
   
А як тепер буде, коли за новим переліком придатний, але разом з тим є довічна інвалідність?
МОЗ та Ляшко хочуть запровадити замість інвалідності т.з. «оцінку втрати функціональності»

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/invalidi-gotuytesya-moz-ta-lyashko-hochut-zaprovaditi-zamist-invalidnosti-t.z.-ocinku-vtrati-funkcionalnosti_315330.html
   
 Тут знову все криється в деталях. Якщо для ТЦК будуть існувати окремі плани по тиловому забезпеченню обмежено придатнимими з огляду на стан здоров'я й поточну потребу й повністю придатними за тими ж крітеріями - це розгрузить систему й підвищить якість війська. Якщо будуть грести всіх за ознакою "більше-краще" - нічого з цього не вийде. А цього ні в якому законі, звісно, не буде прописано, бо визначається підзаконними актами та інструкціями. Альтернативно мобілізувати можна як і в рашці - оборонними замовленнями на підприємства з бронею й для цього ТЦК не потрібні.

P.S. А ще я б прибрав нездорову конкуренцію між рекрутерами й ТЦК, бо воєнкоми вже не раз жалілися, що ті в них премію відбирають ))

Останнє редагування: 3 травня 2024 11:11:31 від WMax
   
У Чехії не підтримують тих українських чоловіків, які намагаються уникнути військового призову, заявив міністр закордонних справ країни Ян Ліпавський.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на видання Novinky

Пряма мова Ліпавського: "Я розумію проблему виїзду українських чоловіків призовного віку. Чехія вже давно підтримує українських біженців, і ми приймаємо їх на своїй території. Але не тих, хто намагається уникнути призовного обов'язку".

Деталі: Повідомляється, що наразі в Чехії перебувають 94 643 чоловіки віком від 18 до 65 років, які мають тимчасовий захист у зв'язку з війною в Україні. Але можливості держави обмежені, коли справа стосується обов’язкового повернення.

Щось вони нагнітають  :gigi:
   
Тепер купа народу дримане з 0 у тилові частини, бо чітко прописано про обмеження.

Ага але це не точно) Обмежено придатних на 0 теоретично теж не мали відправляти.
   
Уєпан авіатєхнік, там тобі підкинули посаду

114-та бригада тактичної авіації (військова частина А1349) відзначена почесною відзнакою «За мужність та відвагу» - військове з'єднання винищувальної авіації Повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних Сил України. З початку російсько-української війни з 2014 року весь особовий склад частини перебуває в режимі бойового чергування та бере участь у бойових вильотах для завдання нищівних ударів по техніці та особовому складу ворога.

ОБОВ'ЯЗКИ
обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та систем посадки літаків
постійне підтримання в бойовій готовності озброєння, техніки та боєприпасів
готовність до виконання бойових завдань

От дoвбойoбище жеж.
Ти, мавпочко, само читало, шо тут постиш?
Бригада та обов'язки. Обов'язки КОГО??? БРИГАДИ???
Як зветься посада?
Я ж навіть неодноразово писав, шо "гайки крутить" моя спеціалізація, а не "паять".

Який нaxyй авіатехнік??? Немає такої посади!

Ти же доступ у Інтернет маєш, ну не маєш же працівати там де "усі копають звідси та до обіду", немає же лопати з доступом у Інтернет!

Хоча, вибачаюсь, смартфони же існують... Смартфон у руках пролетарія - зло...

Заведи собі окрему тему, та пиши про то, шо сам знаєш, про простатит, або підмітання, наприклад!

P.S. Та шо за день такий, тут такий суперовий привід дoвбойoба пикою у йогож гівно потикати, а вони роботою відволікають від ФУПу. Ну хоч звільняйся! Але хтож тоді податки Україні сплачуватиме? Не оцей жеж злидень...
   
От дoвбойoбище жеж.
Ти, мавпочко, само читало, шо тут постиш?
Бригада та обов'язки. Обов'язки КОГО??? БРИГАДИ???
Як зветься посада?
Я ж навіть неодноразово писав, шо "гайки крутить" моя спеціалізація, а не "паять".

Який нaxyй авіатехнік??? Немає такої посади!

Ти же доступ у Інтернет маєш, ну не маєш же працівати там де "усі копають звідси та до обіду", немає же лопати з доступом у Інтернет!

Хоча, вибачаюсь, смартфони же існують... Смартфон у руках пролетарія - зло...

Заведи собі окрему тему, та пиши про то, шо сам знаєш, про простатит, або підмітання, наприклад!

P.S. Та шо за день такий, тут такий суперовий привід дoвбойoба пикою у йогож гівно потикати, а вони роботою відволікають від ФУПу. Ну хоч звільняйся! Але хтож тоді податки Україні сплачуватиме? Не оцей жеж злидень...

ОБОВ'ЯЗКИ
обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та систем посадки літаків
постійне підтримання в бойовій готовності озброєння, техніки та боєприпасів
готовність до виконання бойових завдань


ОБОВ'ЯЗКИ
обслуговування та ремонт авіаційної техніки
постійне підтримання в бойовій готовності озброєння, техніки та боєприпасів
готовність до виконання бойових завдань

іди гайки крути єблан

https://lobbyx.army/tor/starshyy-mekhanik-do-114-bryhady-taktychnoi-aviatsii/

Останнє редагування: 3 травня 2024 11:52:56 від DFMB
   
Потім пункт Б упростять на придатних? )

Чого це упростять? Вже спростили.Вони придатні по новому закону з обмеженням по місцю служби.Всі хто не виключений з обліку тепер придатні. Пункт б по суті це інвалід. Подивимося як будуть виконуватися рекомендації щодо розпреділення по стану здоров*я,маю певні сумніви що все буде працювати як написано.
   
маю певні сумніви що все буде працювати як написано.
Звісно. В нас у будь-якому випадку тимчасова доцільність з одного боку й можливості для не виконання з іншого були вище за будь-який закон.
   
Ого як Краків заверещав B-)
   
ОБОВ'ЯЗКИ
обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та систем посадки літаків
постійне підтримання в бойовій готовності озброєння, техніки та боєприпасів
готовність до виконання бойових завдань


іди гайки крути єблан

https://lobbyx.army/tor/starshyy-mekhanik-do-114-bryhady-taktychnoi-aviatsii/


От жеж дoвбойoбище!

ВАКАНСІЯ
СТАРШИЙ МЕХАНІК
Я, пророжня твоя макітра, ТЕХНІК, а не механік.

штатна категорія - молодший сержант (245)/молодший сержант (220)

Я, порожня твоя макітра, лейтенант та ще й старший, а не сержант, який ще й молодший.

Ану засунув свого ксяомі у задню кишеню та  пoпиздувaв "лопатою махати", на користь країни та суспільства. Може хоч якась користь від тебе може бути...
   
Схоже, поки текст вакансії не буде на 100% збігатись з текстом примітки до ВОС, Краків буде щосили вгамовувати своє страшне бажання повернутись до України.
   
От жеж дoвбойoбище!

ВАКАНСІЯ
СТАРШИЙ МЕХАНІК
Я, пророжня твоя макітра, ТЕХНІК, а не механік.

штатна категорія - молодший сержант (245)/молодший сержант (220)
Я, порожня твоя макітра, лейтенант та ще й старший, а не сержант, який ще й молодший.

Ану засунув свого ксяомі у задню кишеню та  пoпиздувaв "лопатою махати", на користь країни та суспільства. Може хоч якась користь від тебе може бути...
https://lobbyx.army/tor/tekhnik-do-114-bryhady-taktychnoi-aviatsii/
   
Скільки потрібно збігу умов, щоб Краків зміг реалізувати своє стрімке бажання допомогти Україні у війні [ua]
   
Ого як Краків заверещав B-)

А ти, курво, шо тут робиш? Ану бігом схопив свою лопату, чи мітлу, та працювати!
   

Цю тему переглядають:

-bas-, xak2, znakomec, NBA і 24 гостей
 
Повна версія