Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

хто спішить - той людей смішить?

Цитувати
"Якщо ви оновили свої дані до 18 травня, тобто до набрання чинності законом, в будь-якому разі виникає обов’язок оновити їх ще раз, навіть якщо не відбулося жодних змін", – зауважив Маринич.

 8-)
   
хто спішить - той людей смішить?

8-)

Це було зрозуміло відразу. Питання про інше. Чи буде нове проходження ВЛК. А воно може бути, тому що вступають у дію нові норми придатності.
   
вступають у дію нові норми придатності
і ще мають новий перелік болячок ввести в дію
   
Це було зрозуміло відразу. Питання про інше. Чи буде нове проходження ВЛК. А воно може бути, тому що вступають у дію нові норми придатності.

" із середини травня, тих, хто був раніше визнаний обмежено придатним до служби, почнуть повторно викликати до територіальних центрів комплектування на медкомісію.

Про це заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що президент підписав Закон №10313, який скасовує висновок ВЛК "обмежено придатний".

"Наразі триває погодження змін до 402 наказу. І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби, тих людей, які були визнані обмежено придатними", – пояснив Гаврилюк."
   
" із середини травня, тих, хто був раніше визнаний обмежено придатним до служби, почнуть повторно викликати до територіальних центрів комплектування на медкомісію.

Про це заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що президент підписав Закон №10313, який скасовує висновок ВЛК "обмежено придатний".

"Наразі триває погодження змін до 402 наказу. І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби, тих людей, які були визнані обмежено придатними", – пояснив Гаврилюк."
Прекрасно, знову епопея. Я з початку листопада до кінця березня проходив.
Уявляю собі, що буде зараз)

   
Це було зрозуміло відразу. Питання про інше. Чи буде нове проходження ВЛК. А воно може бути, тому що вступають у дію нові норми придатності.
От цікаво якщо раніше було таке:

"Ускладнений остеохондроз. Кіфосколіоз шийно-грудного відділу хребта МХД С6-С7 з судинно-корінцевим синдромом.
На підставі статті 23 б графи ІІ Розкладу хвороб графи 2-7 ТДВ_Б Непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час"

То що буде згідно нових норм?
   
Ніколи не сумнівався, що страждалець із Бельгії вболіває за кацапів...

Вболіваю проти зелених комісарів, яким залишилось лише закон про "іноагентів" прийняти (судячи з реакції зелених представників на реплікі емігів).
   
Вболіваю проти зелених комісарів, яким залишилось лише закон про "іноагентів" прийняти (судячи з реакції зелених представників на реплікі емігів).

 :facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:
   
Складається стійке враження, що дуже спішать прийняти побільше людей ДО вступу закону в силу.
Цікаво,  чого б це?

Бо зараз реальна лють. Чи це тільки у Львові таке?

Я якби все розумію, але мого колегу, який в 2022 році сумлінно прийшов по повістці  і був відпущений,  як недостатньо зоркій і не отримував ніяких повісток після цього, бусифікували і так, що навіть не дали якийсь час на збори чи додому зайти.

Це трохи триндєц, така схема вкрай неадекватна. Іншого колегу як мобілізовували десь тоді ж,  то нормально, дали місяць на збори і приведення справ в порядок.

Я ще розумію такі дії стосовно тих, хто реально втікав і ухилявся, але стосовно чувака,  який раніше сам добровільно явився?
   
Сьогодні людина розповідала свою історію:
Маючи проблеми зі здоров'ям і бронь отримала повістку і попала в лікарню.
Щоб не було проблем відправили в ТЦК листа з копями документів. ТЦК їх отримало.
Через деякий час дзвінок з поліції "ви в розшуку".
Сьогодні ходив в поліцію і його етапували в ТЦК, де виписали штраф і відпустили.
В поліції сказали, що то якийсь "окремий" розшук і в офіційній базі його немає.
Саме цікаве, що в ТЦК він зустрів людину, яка це все проходила вже декілька разів.
Зі списку розшуку його не видаляють чомусь і він регулярно ходить розповідати що "він не верблюд"...
   
В місті якийсь треш
Вони всюди, десятки мобільних груп одночасно лише по місту
Але вже з ментами
За сьогодні бачив 2 відео, коли менти  пакують
Їх забронювали всіх, тепер будуть відпрацьовувати
   
Сьогодні людина розповідала свою історію:
Маючи проблеми зі здоров'ям і бронь отримала повістку і попала в лікарню.
Щоб не було проблем відправили в ТЦК листа з копями документів. ТЦК їх отримало.
Через деякий час дзвінок з поліції "ви в розшуку".
Сьогодні ходив в поліцію і його етапували в ТЦК, де виписали штраф і відпустили.
В поліції сказали, що то якийсь "окремий" розшук і в офіційній базі його немає.
Саме цікаве, що в ТЦК він зустрів людину, яка це все проходила вже декілька разів.
Зі списку розшуку його не видаляють чомусь і він регулярно ходить розповідати що "він не верблюд"...
Бардак
А чого б не оскаржити штраф в суді?
   
В місті якийсь треш
Вони всюди, десятки мобільних груп одночасно лише по місту
Але вже з ментами
За сьогодні бачив 2 відео, коли менти  пакують
Їх забронювали всіх, тепер будуть відпрацьовувати
Угу,  таке враження, шо всіх до Львова нагнали з цілої країни.
Область теж, по ходу.
Хочуть поповнити армію виключно за наш рахунок, чи що?
   
Бардак
А чого б не оскаржити штраф в суді?

Вже готується оскаржувати...
   
Угу,  таке враження, шо всіх до Львова нагнали з цілої країни.
Область теж, по ходу.
Хочуть поповнити армію виключно за наш рахунок, чи що?

Нєх, що бандьори революції мутили....
   
От цікаво якщо раніше було таке:

"Ускладнений остеохондроз. Кіфосколіоз шийно-грудного відділу хребта МХД С6-С7 з судинно-корінцевим синдромом.
На підставі статті 23 б графи ІІ Розкладу хвороб графи 2-7 ТДВ_Б Непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час"

То що буде згідно нових норм?
Придатний будеш з обмеженням по місцю служби .Придатні по суті будуть всі,навіть інваліди деякі.(в інвалідів буде відстрочка,в тих хто без групи придатний)

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08?find=1&text=%D1%85%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%82%D0%B0#w1_1

Саме нове що є на даний момент(є доповнення квітень 2024 року)
Але думаю це не остаточно
   
Нєх, що бандьори революції мутили....
Тому треба їм дати побільше бойового досвіду,  ага)))
   
Придатний будеш з обмеженням по місцю служби .Придатні по суті будуть всі,навіть інваліди деякі.(в інвалідів буде відстрочка,в тих хто без групи придатний)

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08?find=1&text=%D1%85%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%82%D0%B0#w1_1

Саме нове що є на даний момент(є доповнення квітень 2024 року)
Але думаю це не остаточно
Яким макаром ці обмеження визначатимуться і що означатимуть?
   
В місті якийсь треш
Вони всюди, десятки мобільних груп одночасно лише по місту
Але вже з ментами
За сьогодні бачив 2 відео, коли менти  пакують
Їх забронювали всіх, тепер будуть відпрацьовувати

Я так розумію, що пресуватимуть до паски, і потім - аж до 18-го
   
Я так розумію, що пресуватимуть до паски, і потім - аж до 18-го

А потім, що заважає?)
   
Придатний будеш з обмеженням по місцю служби .Придатні по суті будуть всі,навіть інваліди деякі.(в інвалідів буде відстрочка,в тих хто без групи придатний)

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08?find=1&text=%D1%85%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%82%D0%B0#w1_1

Саме нове що є на даний момент(є доповнення квітень 2024 року)
Але думаю це не остаточно

А з непрооперованим розривом хрестовидної зв'язки,  обома, також непрооперованими,  пошкодженими менісками і гонартрозом?
   
А потім, що заважає?)

Та да, нічого. Ти правий
   
А з непрооперованим розривом хрестовидної зв'язки,  обома, також непрооперованими,  пошкодженими менісками і гонартрозом?

Якщо немає інвалідності, то придатний
   
Якщо немає інвалідності, то придатний

Нема, вони там геть показились з цінами.
Ну я хз, щодо придатності
   
Де ви їх бачите? Чи то мені так щастить, що я не потрапляю, начебто і вдома не сиджу.
   
А з непрооперованим розривом хрестовидної зв'язки,  обома, також непрооперованими,  пошкодженими менісками і гонартрозом?

Мобілізують, а потім будуть лікувати. План  :facepalm1:
   
Мобілізують, а потім будуть лікувати. План  :facepalm1:

Я ікав таку жизнь. Здохну на полігоні в перший же день - ні бігати, ні стрибати, ні присідати
   
Де ви їх бачите? Чи то мені так щастить, що я не потрапляю, начебто і вдома не сиджу.

Я сьогодні у вечері такого пустого епіцентру ше не бачив  :gigi:
   
Я ікав таку жизнь. Здохну на полігоні в перший же день - ні бігати, ні стрибати, ні присідати

А там уже як пощастить
   
Нема, вони там геть показились з цінами.
Ну я хз, щодо придатності

Всі бувші категорії обмеженої придатності  "б" "в" "г" придатні.Все просто.
   
Я сьогодні у вечері такого пустого епіцентру ше не бачив  :gigi:

Мабуть, я пропускаю хвилю, бо вдень у центрі лише по вихідних, а так хіба з песиком гуляю. У неділю бачив біля Міцкевича, але вони якось вибірково зупиняли.
   
:facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:
Уууу, а скільки єбаньків з-за кордону вболіває проти шоколадної влади, котрої п'ять років, як нема.
Такі вони, ковбасні ебаньки, скучно жити їм в безпечних і ситих краях.
   
Яким макаром ці обмеження визначатимуться і що означатимуть?
придатні будуть розділені на такі категорії, залежно від ступеня функціональності:

1-придатні (повністю);
2-придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення, установах, організаціях, але непридатні до служби в ДШВ, морській піхоті, ССО, підрозділах спецпризначення, 3-плаваючому складі тощо;
3-придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до ВВНЗ);
4-придатні для виконання специфічних завдань.

Це все в теорії,на папері.Як буде в реальності побачимо. Я думаю що категорії в-г це пункт 2,категорія б пункт 4 ,категорія а виключення з обліку.Але я можу і помилятися.
   
Я ікав таку жизнь. Здохну на полігоні в перший же день - ні бігати, ні стрибати, ні присідати

Воно мусить бути якось врегульовано,не буде з мужиків під 50 з бувшою обмеженою придатністю категорії б штурмовика і піхотинця. Дурня це.Але на початках поки це втрясеться буде той ще треш. Теоретично і зараз обмежено придатного по старому закону можуть мобілізувати і запхати крутити баранку підвозити снаряди чи поранених возити.Впринципі нічого особливо й не зміниться.
   
Всі бувші категорії обмеженої придатності  "б" "в" "г" придатні.Все просто.

Чудесно, блет
   
придатні будуть розділені на такі категорії, залежно від ступеня функціональності:

1-придатні (повністю);
2-придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення, установах, організаціях, але непридатні до служби в ДШВ, морській піхоті, ССО, підрозділах спецпризначення, 3-плаваючому складі тощо;
3-придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до ВВНЗ);
4-придатні для виконання специфічних завдань.

Це все в теорії,на папері.Як буде в реальності побачимо. Я думаю що категорії в-г це пункт 2,категорія б пункт 4 ,категорія а виключення з обліку.Але я можу і помилятися.
Ну 2, це ж буквально старе визначення обмежено приватного.
А 3 і 4, по ідеї - ще менш придатні "придатні")

Категорія а і так було виключення з обліку.
Навряд чи так просто, бо вчора мого колегу бусифікували якраз з в), і шось там обмежень не видно, хоча статтю записали. І відправили в учєбку ДШВ при тому.
А шо це за специфічні завдання взагалі?) Є вже десь визначення цього прекрасного терміну?)

   
Воно мусить бути якось врегульовано,не буде з мужиків під 50 з бувшою обмеженою придатністю категорії б штурмовика і піхотинця. Дурня це.Але на початках поки це втрясеться буде той ще треш. Теоретично і зараз обмежено придатного по старому закону можуть мобілізувати і запхати крутити баранку підвозити снаряди чи поранених возити.Впринципі нічого особливо й не зміниться.

Я про то думав - щеплення тиснути лівою ногою із розривом зв'язки та розірваним меніском - ще те задоволення. А як подвійний вижим - то взагалі лафа. На пару днів мене вистарчить. Напевно
   
Я ікав таку жизнь. Здохну на полігоні в перший же день - ні бігати, ні стрибати, ні присідати
Та сама історія, ну подібна.
Праве коліно ні к чьорту, з вагою точно не зможу ніфіга (пробував ходити в броніку,  якщо шо). Але формально - взагалі нічого нема по тому. Благо, зір до сраки. Але коліно заважає значно більше.

По суглобах там якісь взагалі неадекватні критерії, це ж прямо основний інструмент піхоти.

Ну це таке, якщо фізично дійсно не зможеш, то навряд чи почнуть ганяти,  це ще в учєбці вилізе. Тому я особисто відносно спокійний.
   
Я про то думав - щеплення тиснути лівою ногою із розривом зв'язки та розірваним меніском - ще те задоволення. А як подвійний вижим - то взагалі лафа. На пару днів мене вистарчить. Напевно
От до речі,  ровером можу дуже багато їздити,  як не смішно. Інакше навантаження.
Якось воно дуже індивідуально все
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія