Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Блін, ну як хочте а фуп схоже читають.... https://legal100.org.ua/analiz-zakonoproyektu-%E2%84%9610378/
18 пункт, 2 місяця між висновком влк та отриманням мобілізаційного припису... Бачу що кривий ще пункт, але ми ж його недавно обговорювали ! Респект.

у тому законеопроекті половина вже визначена новим законом
тому законопроект потребує кардинальної переробки
   
Прийшов і мій час розповісти історію з життя. Не рівня «дружина на роботі чула, як одна співробідниця розповідала про знайомого її сусідки».
Десь під Різдво (нормальне, у грудні) дізналися, що кум, киянин, «потрапив до бусіка», десь за пару тижнів до цього і вже в учєбці. Кум у мене ІТ-шнік, експерт у своїй галузі, 47 років, окуляри «мінус 7». Вирішили в учєбці робити з нього діловода. Також для нього є вакансія у ІТ міноборони, та менеджер з цього напрямку у міноборони -  наш з дружиною «інтернет-знайомий». Зв’язалися, надіслали резюме кума, та описали поточну ситуацію. Менеджер показав резюме «технічному архітектору», той одразу ж виніс вердикт «треба брати». Тим часом в учєбці вирішили, шо діловодів і так трохи овердохєра, та перевели його у стрільці. Поки у ІТ міноборони приготували усі документи на переведення, та надіслали учєбку – скінчилася підготовка як стрільця, та учєбка відмовила у переведенні. Але й жодна стройова бригада не виказала бажання брати до себе «такого стрільця», стали в учєбці робити з нього сержанта. Після «школи сержантів», схоже, шо і на такого сержанта «попит такий собі». Так шо уже вийшов на службу у ІТ міноборони у «Поділ-Дорогожицькому військовому окрузі».

Так, забагато бюрократії та інертності. Так, треба бути проактивним та наполегливим, ні хто у ЗСУ не почне бігати навколо тебе одразу як ти заявиш шо ти -  «екстра-супер-мега-експерт» у чомусь. Але і зовсім не «сліпих-глухих-кривих женуть у окопи».

Дуже цікава історія, але є кілька нюансів:

1. Практично всі айтішні спеціальності в армії вимагають наявності офіцерського звання.

2. На кожну айтішну вакансію зазвичай під сотню бажаючих, особливо серед тих, хто вже мобілізований - більшість бажаючих просто ігнорується.

Тому шанси повторити цю історію - трохи більші, ніж виграти в лотерею. Якщо немає "інтернет-знайомого" в МО - практично нульові.
   
Дуже цікава історія, але є кілька нюансів:

1. Практично всі айтішні спеціальності в армії вимагають наявності офіцерського звання.

2. На кожну айтішну вакансію зазвичай під сотню бажаючих, особливо серед тих, хто вже мобілізований - більшість бажаючих просто ігнорується.

Тому шанси повторити цю історію - трохи більші, ніж виграти в лотерею. Якщо немає "інтернет-знайомого" в МО - практично нульові.

Інтернет-знайомий - не генерал, не полковник, не замміністра. Людина пропрацювала менеджером у ІТ багато років, у міноборони після початку повномасштабки. І справді "Інтернет-знайомий", у реальному житті зустрічались 2-3 рази, на кофі-брейках на івентах.
   
https://t.me/censor_net/49145

Ну, хто не встиг - його проблеми. Ну так саме наче спізнився на літак, а той і улетів без тебе.

Останнє редагування: 22 квітня 2024 16:05:29 від TC
   
Дуже цікава історія, але є кілька нюансів:

1. Практично всі айтішні спеціальності в армії вимагають наявності офіцерського звання.

2. На кожну айтішну вакансію зазвичай під сотню бажаючих, особливо серед тих, хто вже мобілізований - більшість бажаючих просто ігнорується.

Тому шанси повторити цю історію - трохи більші, ніж виграти в лотерею. Якщо немає "інтернет-знайомого" в МО - практично нульові.
Та в принципі історія може бути реальною. З певними натяжками. Плюс власник диплома ВНЗ може зараз пройшовши 1-2 місячні курси отримамати первинне офіцерське звання.
Тут питання в іншому. Історія ця матиме продовження. Після аудиту Сирського зараз усі хто не брав участь у бойових діях - уйобен в бойовитен брігаден. А оскільки тут пацанчик отримав скоріше за все в учебці восовку стрільця собі в військовий, то він буде уйобен в брігаден шнелен-шнелен, одразу на нолен, навіть в обхід учебкен і полігонен. Якщо звісно не має великен волохатен лапен десь в верхах.
   
https://t.me/censor_net/49145

А штраф успеют выписать, за то что не обновил в течении 60 ти?
   
https://t.me/censor_net/49145
ТЦК, імовірно, не встигнуть оновити дані всіх чоловіків за 60 днів, - Texty.org.ua


Обсолютна дурня. Реалії такі що і дня буде забагато ;)  Ті хто зараз обходить ТЦК десятою дорогою і далі це буде робити
   
А штраф успеют выписать, за то что не обновил в течении 60 ти?

Штраф - то святе!
   
Елітно засуджуємо з Кракова ссикунів-ухилянтів.
   
Та в принципі історія може бути реальною. З певними натяжками. Плюс власник диплома ВНЗ може зараз пройшовши 1-2 місячні курси отримамати первинне офіцерське звання.
Тут питання в іншому. Історія ця матиме продовження. Після аудиту Сирського зараз усі хто не брав участь у бойових діях - уйобен в бойовитен брігаден. А оскільки тут пацанчик отримав скоріше за все в учебці восовку стрільця собі в військовий, то він буде уйобен в брігаден шнелен-шнелен, одразу на нолен, навіть в обхід учебкен і полігонен. Якщо звісно не має великен волохатен лапен десь в верхах.

Тупа Наташка новини з майбутнього постить.  :laugh:
   
Обсолютна дурня. Реалії такі що і дня буде забагато ;)  Ті хто зараз обходить ТЦК десятою дорогою і далі це буде робити

Думаю, шо не усі, але досить велика частина саме так і робитиме.
   
Елітно засуджуємо з Кракова ссикунів-ухилянтів.

3.14здонув аби шось 3.14здонути?  ;)

Останнє редагування: 22 квітня 2024 17:22:27 від TC
   
поки в МРЕО
Думаю скоро в мрео буде постійний пункт тцк)
   
Черги в ТЦК вже великі?

Чергу в ТЦК вже не буде . Ті хто ухиляється від мобілізації, точніше певна їх частина, максимум це подадуть дані дистанційно, через цнап або електронний кабінет. Щоб максимально відтягнути вручення повістки про проведення ВЛК. І подальшу мобілізацію. Але аж ніяк не прийдуть з власної ініціативи до ТЦК. Я думаю що в першу чергу такі варіанти на них і розраховані
   
Думаю скоро в мрео буде постійний пункт тцк)

нєт у вас мєтадав протів Кості Саприкіна!  :gigi:


   
Чергу в ТЦК вже не буде . Ті хто ухиляється від мобілізації, точніше певна їх частина, максимум це подадуть дані дистанційно, через цнап або електронний кабінет. Щоб максимально відтягнути вручення повістки про проведення ВЛК. І подальшу мобілізацію. Але аж ніяк не прийдуть з власної ініціативи до ТЦК. Я думаю що в першу чергу такі варіанти на них і розраховані

так проходження ВЛК це і є свого роду оновлення інформації )) без ВЛК буде рахуватись, що виніхуя неоновили)

Яку інформацію про себе громадяни зобов’язані оновлювати в ТЦК
прізвище, ім'я, по-батькові,
дату народження та місце народження,
стать,
місце проживання та місце перебування,
відомості про батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), дату народження,
відомості про сімейний стан особи та членів її сім'ї (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), а також дітей,
реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (серія, номер, дата видавання, орган, що видав, термін дії),
відомості про громадянство,
відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою,
відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності),
відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада),
реєстраційний номер облікової картки платника податків,
відцифрований образ обличчя особи,
відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України,
відомості про освіту та спеціальність,
відомості про стан здоров’я (зокрема про встановлення, зміну групи інвалідності), що збираються з метою визначення придатності для виконання військового обов’язку,
відомості про притягнення до кримінальної відповідальності (повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення),
відомості про розгляд судом кримінальної справи, вирок, що набрав законної сили,
відомості про наявність (відсутність) судимості,
унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності),
відомості про право на відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації.

Останнє редагування: 22 квітня 2024 19:45:50 від DFMB
   
так проходження ВЛК це і є свого роду оновлення інформації )) без ВЛК буде рахуватись, що виніхуя неоновили)

Яку інформацію про себе громадяни зобов’язані оновлювати в ТЦК
прізвище, ім'я, по-батькові,
дату народження та місце народження,
стать,
місце проживання та місце перебування,
відомості про батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), дату народження,
відомості про сімейний стан особи та членів її сім'ї (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), а також дітей,
реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (серія, номер, дата видавання, орган, що видав, термін дії),
відомості про громадянство,
відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою,
відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності),
відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада),
реєстраційний номер облікової картки платника податків,
відцифрований образ обличчя особи,
відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України,
відомості про освіту та спеціальність,
відомості про стан здоров’я (зокрема про встановлення, зміну групи інвалідності), що збираються з метою визначення придатності для виконання військового обов’язку,
відомості про притягнення до кримінальної відповідальності (повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення),
відомості про розгляд судом кримінальної справи, вирок, що набрав законної сили,
відомості про наявність (відсутність) судимості,
унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності),
відомості про право на відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації.


Думаю воно трохи по другому.Мета щоб всі дали актуальні дані. А там ТЦК швидко розбереться)В законі чітко вказано "Чоловіки у віці 18-60 років зобов'язані протягом 60 днів оновити свої облікові дані у військкоматі, центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) або в електронному кабінеті призовника."
   
так проходження ВЛК це і є свого роду оновлення інформації )) без ВЛК буде рахуватись, що виніхуя неоновили)

Яку інформацію про себе громадяни зобов’язані оновлювати в ТЦК
прізвище, ім'я, по-батькові,
дату народження та місце народження,
стать,
місце проживання та місце перебування,
відомості про батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), дату народження,
відомості про сімейний стан особи та членів її сім'ї (прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), а також дітей,
реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (серія, номер, дата видавання, орган, що видав, термін дії),
відомості про громадянство,
відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою,
відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності),
відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада),
реєстраційний номер облікової картки платника податків,
відцифрований образ обличчя особи,
відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України,
відомості про освіту та спеціальність,
відомості про стан здоров’я (зокрема про встановлення, зміну групи інвалідності), що збираються з метою визначення придатності для виконання військового обов’язку,
відомості про притягнення до кримінальної відповідальності (повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення),
відомості про розгляд судом кримінальної справи, вирок, що набрав законної сили,
відомості про наявність (відсутність) судимості,
унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності),
відомості про право на відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації.
А для чого вони обєднали бази, якщо знову запитуватимуть дані які там є
   
Думаю воно трохи по другому.Мета щоб всі дали актуальні дані. А там ТЦК швидко розбереться)В законі чітко вказано "Чоловіки у віці 18-60 років зобов'язані протягом 60 днів оновити свої облікові дані у військкоматі, центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) або в електронному кабінеті призовника."

А як це робити тим, хто за кордоном?
   
Думаю воно трохи по другому.Мета щоб всі дали актуальні дані. А там ТЦК швидко розбереться)В законі чітко вказано "Чоловіки у віці 18-60 років зобов'язані протягом 60 днів оновити свої облікові дані у військкоматі, центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) або в електронному кабінеті призовника."

поправка
не "чоловіки у віці 18-60 років", а "військовозобов'язані"

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-IX#Text

Стаття 22
....
3.
....

Інші військовозобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов’язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження.



Невже різницю не бачиш?
   
А як це робити тим, хто за кордоном?

електронний кабінет
якого ще не існує, й невідомо, чи почалася хоча б розробка програмного забезпечення
   
А як це робити тим, хто за кордоном?

Або електронний кабінет, або їхати в Україну.
   
Або електронний кабінет, або їхати в Україну.

Якщо електронний кабінет знов буде вимагати номер платника податків та постійну адресу в Україні чи український номер телефону... То нічого не буде...  :facepalm1:
   
Якщо електронний кабінет знов буде вимагати номер платника податків та постійну адресу в Україні чи український номер телефону

Тю. Звісно.
А як інакше? А в якій країні інакше ідентифікують громадян?
   
Ковбасники по ходу теж попали ;o
   
Фуйня якась. В тексті про всіх чоловіків 18-60. А якщо чоловік виїхав законно? Але про цю категорію немає уточнень.
   
Фуйня якась. В тексті про всіх чоловіків 18-60. А якщо чоловік виїхав законно? Але про цю категорію немає уточнень.
пройди влк онови дані і їдь знов законо  :gigi:
   
Тю. Звісно.
А як інакше? А в якій країні інакше ідентифікують громадян?

У нас достатньо свідоцтва про народження.
   
Фуйня якась. В тексті про всіх чоловіків 18-60. А якщо чоловік виїхав законно? Але про цю категорію немає уточнень.

У тебе є якийсь папірець, чого тобі хвилюватися.
   
Мені в принципі пох ,канадський паспорт з 2004  але всі ті хто ще не отримав іноземного громадянства будуть втрачені для України.Готуйтесь після війни зустрічати таджиків  чи як там хотів замарстинів південних індусів
   
Мені в принципі пох ,канадський паспорт з 2004  але всі ті хто ще не отримав іноземного громадянства будуть втрачені для України.Готуйтесь після війни зустрічати таджиків  чи як там хотів замарстинів південних індусів

Усі будуть амністовані після війни, не сци.
   
Мені в принципі пох ,канадський паспорт з 2004  але всі ті хто ще не отримав іноземного громадянства будуть втрачені для України.Готуйтесь після війни зустрічати таджиків  чи як там хотів замарстинів південних індусів
Мудре керівництво дуже старається
   
Краківський батальон в ахуї :laugh:

Поки лише DFMB в ахуї.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія